PDA

View Full Version : За спора между Бобо и Вм164 и момчето Сашко



Lukan
13-10-2005, 11:11
Няма да взимам отношение по въпроса с турбините.Става въпрос за момчето Сашко и бялото интеграле и Алфите и т.н.Това е мястото където сме направили моите Алфи,това е мойто Интеграле,състезава се в българския рали,планински и пистов шампионат под номер 101.Бобо ако твоите познати с Интеграле са светнати ще знаят кое Интеграле колко върви,и кое на кой е :D .А за способностите на момчето няма да коментирам :D,мойте коли не се чупят! А за вървенето........все още живея с мисълта ,че може би моите Алфи са най-силните в БГ :D Говоря за Алфи,не за останалите италианки,като естествено оставям място и за всички останали конвертирани Турбо Алфи,защото нямам никакви впечатления от тяхното вървене

KGB
13-10-2005, 11:55
А добре дошъл в форума....крайно време беше 8)

Мисля, че трябва да се присъединиш към докторската част от клуба :doctor:

Lukan
13-10-2005, 11:59
Добре заварил :D ,за докторството няма грижи :D

Alfamaniak
13-10-2005, 12:31
Ако дойдеш и на срещата в неделя ще стане супер тъкмо ще си поговорим :wink:

VM164
13-10-2005, 12:40
LUkan едната ти е червена а другата черна 155 или бъркам :?:
Що то преди време май се чесах ме с тебе моя турбунарник на бул. България ти беше с черната :!:
Сашко е луд и бялото интеграле е много добро :lol:

Kostadin
13-10-2005, 12:50
Що то преди време май се чесах ме с тебе моя турбунарник на бул. България ти беше с черната :!:

малко офф: сигурно добре те е начесъл :lol:

Lukan
13-10-2005, 20:12
Да, едната е червена а другата е черна :D Сашко :) е малко луд вярно,но незнам кой от двама ни е по-лудия :D

Bobo
13-10-2005, 22:31
Няма да взимам отношение по въпроса с турбините.Става въпрос за момчето Сашко и бялото интеграле и Алфите и т.н.Това е мястото където сме направили моите Алфи,това е мойто Интеграле,състезава се в българския рали,планински и пистов шампионат под номер 101.Бобо ако твоите познати с Интеграле са светнати ще знаят кое Интеграле колко върви,и кое на кой е :D .А за способностите на момчето няма да коментирам :D,мойте коли не се чупят! А за вървенето........все още живея с мисълта ,че може би моите Алфи са най-силните в БГ :D Говоря за Алфи,не за останалите италианки,като естествено оставям място и за всички останали конвертирани Турбо Алфи,защото нямам никакви впечатления от тяхното вървене

Добре дошъл във форума и много се радвам че най-сетне си сред нас, аз надух главата на Асен в алекс ауто да те агитира та чак се бях отказал :lol:

Съгласен съм с теб :wink: ма аз затова си питах къде се състезава на кой е и така нататък ма не ми се казваше :dunno: Иначе за конверсиите уверявам те мойта (200 коня на колелата) няма шансове, в момента се прави една която е доста силна но едва ли ще се ползва за драг :wink: Дано да се видим на някоя среща :th_up:

VM164
13-10-2005, 23:08
Е не те познавам лично но Сашко знае какво прави определено :!: :!:

VM164
13-10-2005, 23:11
Е сигурно и ти не си много в час алфичките ти бягат баяяяяяяяя :lol: