PDA

View Full Version : проблем с акаунт



mihail4o
04-08-2008, 14:16
преди си имах акаунт mi6onski сега като го напиша и си напиша старата парола не мога да вляза, давам да ми прати парола на мейла и казва, че такъв не е въведен в регистъра
ако може малко помощ, защото мах там едни лични съобщения, които ми трябваха :)

PEPI-2ALFA
04-08-2008, 15:45
Това съобщение стои в началото на сайта www.clubalfaromeo.com

Информация за новия форум!
24.07.2008, КАРБ
Новия форум вече работи. Въпреки няколкото проверки на всички настройки са възможни пропуски (все пак сме хора и грешим). Наложително е да въведете отново e-mail в профила си (най-добре го направете още с влизането си в форума). Възможни са проблеми с линкове на картинки и файлове от ftp-то на клуба. Те ще изчезнат до 1-2 дни (докато пуснем и самото ftp

Може това да е проблема ти.

mihail4o
04-08-2008, 16:40
колега съжелявам, ама нещо не схванах, как да въведа мейл, като изобщо не мога да си вляза в профила, има ли вариант просто да ми се смени mihail4o на mi6onski, както преди и да ми се върнат мненията, които преди съм пускал, защото аз гледам mi6onski все още си го има като юзер..

PEPI-2ALFA
04-08-2008, 17:21
колега съжелявам, ама нещо не схванах, как да въведа мейл, като изобщо не мога да си вляза в профила,...
Ама и аз съм...:screwy:

mihail4o
04-08-2008, 19:12
няма проблеми, то от жегите всички сме малко така :tongue: сега ще пиша на единия от модераторите да видим каква ще я свършиме ..

valjo
08-08-2008, 17:13
преди си имах акаунт mi6onski сега като го напиша и си напиша старата парола не мога да вляза, давам да ми прати парола на мейла и казва, че такъв не е въведен в регистъра
ако може малко помощ, защото мах там едни лични съобщения, които ми трябваха :)
ресетнах ти паролата на 123

виж сега дали няма да стане и си я смени де:)