PDA

View Full Version : Листовките за Италфест 2008



wrc
15-08-2008, 00:43
Съживявам темата с едно предложение,което признавам видях на националния събор на един друг клуб,но ми се струва доста сполучливо.Предлагам вместо /освен/листовки,да се направят и плакати с размери примерно 40/50см. които да бъдат разлепени из градове/села и паланки:smile:/.Така ще могат да разберат за Феста и хора които в момента са пешеходци или са с други марки,но имат и Италианки.Ако има възможност да се направи,мисля,че ще има полза от това.

Kamen666
15-08-2008, 10:21
Съживявам темата с едно предложение,което признавам видях на националния събор на един друг клуб,но ми се струва доста сполучливо.Предлагам вместо /освен/листовки,да се направят и плакати с размери примерно 40/50см. които да бъдат разлепени из градове/села и паланки:smile:/.Така ще могат да разберат за Феста и хора които в момента са пешеходци или са с други марки,но имат и Италианки.Ако има възможност да се направи,мисля,че ще има полза от това.

идеята ти е повече от прекрасна !

didiod
17-08-2008, 23:13
ще съдействам за разпространението 8-)

ludkanar
18-08-2008, 21:33
и аз ще съдействам.няма да е лошо и в перник да разлепим,има толкова много алфи а само 2-3-ма сме регистрирани в клуба

AlfaRomeo
18-08-2008, 23:18
Добра идея!

Само някой да действа по нея ;) Не да говорим празни приказки.

didiod
18-08-2008, 23:43
ами от КАРБ ако има отпуснати средства за такива инициятиви нека направят плакатите ние ще съдействаме за разпространението,ако не ще се мъчим кой както може

fiore
19-08-2008, 10:43
това е възможно след уточняване на малко повече подробности- програма, спонсори, място.... говоря за неща за които е сигурно и има подписани договори.
Карб не е бюджетно предприятие за да има отпуснати средства.

didiod
19-08-2008, 10:48
ами сподели какво имаш в предвид,кое е сигурното от сега че да го разпространяваме??? :dunno: стигнете ли до някакво решение аз ще помагам

TaNo
19-08-2008, 14:16
аз ще помагам за Пловдив със каквото кажете печатане разпространение, идеята е супер

didiod
19-08-2008, 22:28
гледам вече е взето кардинално решение май е време да се действа леко по леко с брошури,плакати и диплянки:prescription::respect:

proper
20-08-2008, 01:25
Като се вземе договора с печата и получени парите за наема на пистата с прево (!!!)...с програмата за мероприятието, заедно с 3-4 броя разрешителни документа до община, пожарна, полиция.....се отива вече официално при досега кандидат спонсорите, вече да се подпише договор за спонсорство или реклама, кой каквото има желание да направи.....и още една купчинка "дреболии", които се правят сега...

Вече когато са ОК тези неща (дизайна преди това се изготвя) се прави на практика листовката и/или плаката с техните лога и имена върху нея.

Също да вметна, че процедурата касае и колегите ни от Фиат и Ланча.....
Съгласува се всичко помежду ни и тогава се пускат листовките, когато информацията е пълна и коректна.

Но все пак сроковете са поне 25-30 дена предварително да се разпространят.

Всеки, които иска да даде рамо и да помогне за разпространението...супер.

Просто исках да изнеса реда и процедурата на действие.

didiod
20-08-2008, 10:07
ОК ще изчакаме и като има вече резултат сме ние наред :) УСПЕХ;)

odisey
21-08-2008, 10:04
Давайте да лепим и аз ще участвам :)

Cardinala
21-08-2008, 12:25
колеги той Дидо има желание да помага и аз имам, та като стане готов плаката изпратете ми го на файл и аз ще поразпечатам някви бройки и ще поразлепим из Плевен, пък ако имаме ходене насам там и по другите околни места

didiod
21-08-2008, 13:10
ами аз ще се заема и със Свищов(може и Белене) ,там също има доста алфи,фиати и ланчи

PEPI-2ALFA
21-08-2008, 21:18
Всеки, които иска да даде рамо и да помогне за разпространението...супер.

Миналата година получих листовки и поразхвърлях (не всички :oops: ) , но ...тая година , по-активно.

virusalfa
21-08-2008, 22:31
Миналата година получих листовки и поразхвърлях (не всички :oops: ) , но ...тая година , по-активно.Голем зор беше докато ги продадеш,дееба...

Събев
25-08-2008, 05:03
За Димитровград и Хасково аз съм човека!

CHIKI
25-08-2008, 13:08
z

ludkanar
25-08-2008, 15:13
за перник съм аз:metal:

The_Game
25-08-2008, 19:17
За разхвърлянето и аз съм на линия. Има доста Алфисти направо като ги видя около колата ще им давам или ще ги защраквам на чистачките :)

ludkanar
25-08-2008, 23:19
тва с чистачките колега е много добра идея.поздрави

Pinky
26-08-2008, 11:05
Алфисти, колега, не алфаджии. Това не е голф.

Ivo Mitkowsky
26-08-2008, 20:12
за Русе съм аз и колегите ще помагат

Z:)m
27-08-2008, 17:02
...за Кърджали и тази година съм на линия!
:metal:

transporter
02-09-2008, 01:05
Аз също ще помагам за разпространяването в Пловдив и околията:clap::clap::clap:само кажете на кого да пратя адрес за получаването на листовките

davidoff_306
02-09-2008, 13:41
Здравейте колеги ще може ли и на мене да ми пратите рекламни материали. За Русе съм аз.

DSlavev
04-09-2008, 17:09
Здравеите колеги и аз мога да се включа в разпространението на листовки. Аз живея в София, но попринцип сам от Кюстендил тека че мога да раздавам и в двата града.:clap2:

CHIKI
07-09-2008, 13:49
какво стана с листовките и плакатите има ли готови или ако няма кога ще са готови ?

bokota
07-09-2008, 13:54
И аз мога да помогна за Любимец Свиленград Харманли само да се уточни всичко и да кажете как можем да получим постерите (поща,куриер) ?

CHIKI
07-09-2008, 14:01
може по куриер да ми се пратят или лично до софия да дойда да ги взема

davidoff_306
08-09-2008, 15:46
Дайте отговор има ли листовки и как може да ги пилучим.

Kuku
08-09-2008, 15:53
Няма листовки...
Не са приключили преговорите със спонсори и за това не е изяснен дизайна на листовките, за да ги пуснат за печат!

ludkanar
08-09-2008, 18:35
спокойне де колега.като се реши всичко ще разберем и за листовките.неси мисли че никой неиска да се съберем повече хора

raitchev
16-09-2008, 14:05
в някой случай когато не са ясни спонсорите на дадено събитие се пускат флаери без лога на спонсори само инфо за предстоящото събитие в по малък тираж
идеята е да се разгласи за събитието и евентуалните спонсори да видят че има движение около събитието пускат се пр материали към медиите с инфо за място на провеждане дати участници и т.н... имали медиино отразяване има и спонсори
след това като има бюджет се права плакати и листовки в големи тиражи стикери и квото искате

didiod
16-09-2008, 14:21
нека да чакат още ако мислят в последната седмица да ги раздаваме има време???то останаха3-4 седмици, давайте някакви матеряли там да се разчуе... за една седмица да не очакваме чудеса после

Alfa User
16-09-2008, 23:22
To по принцип май така ще стане... Макар че нищо не пречи да разгласяваме датата и мястото на събитието чрез личен контакт с хората. Не че и това е лесно, но все пак е нещо :)

CHIKI
17-09-2008, 12:54
http://www.japanprobe.com/july06/savings/clock.gif

didiod
17-09-2008, 13:28
http://www.japanprobe.com/july06/savings/clock.gif

:thumbup:

ALFA155Ts
17-09-2008, 21:25
тук въпроса е да се разгласи не е важно колко ще е шарено и красиво флаер-чето или листовката. Аз за първия фест на поляната.... някои беше оставил изкопирани листовки на лист а4 супер грозни копия в един сервиз в бургас и от там научих и доидох .... и такива неща вършат много хубава работа тъи че ще взема един топ хартия ще ги нашибам в принтера в офиса и ще разпечатам 50-60 листа заповядаите на "италфест" София бла бла бла ..... Лесново от едисиколко часа. Ще запаля колата ще си зема един шоколад и една кола и цяла нощ с жената ще накича всички алфи в бургас и толкоз. а пък които иска ще си доиде на феста

didiod
17-09-2008, 21:44
тук въпроса е да се разгласи не е важно колко ще е шарено и красиво флаер-чето или листовката. Аз за първия фест на поляната.... някои беше оставил изкопирани листовки на лист а4 супер грозни копия в един сервиз в бургас и от там научих и доидох .... и такива неща вършат много хубава работа тъи че ще взема един топ хартия ще ги нашибам в принтера в офиса и ще разпечатам 50-60 листа заповядаите на "италфест" София бла бла бла ..... Лесново от едисиколко часа. Ще запаля колата ще си зема един шоколад и една кола и цяла нощ с жената ще накича всички алфи в бургас и толкоз. а пък които иска ще си доиде на феста

май си прав щот кат гледа официални листовки ще има седмица преди феста ще ги раздадат на членовете за спомен и до там,давай да ги пускаме на принтера и да разгласяваме

ALFA155Ts
17-09-2008, 21:49
май си прав щот кат гледа официални листовки ще има седмица преди феста ще ги раздадат на членовете за спомен и до там,давай да ги пускаме на принтера и да разгласяваме аз ще изчакам до 1 октомври и ако не се появят листовки ги мятам на принтера ....

ludkanar
19-09-2008, 01:04
ама колега мятай файлове и на тука да разнасяме че и в перник са много алфите.с удоволствие щеги разнасям

Alfa User
27-09-2008, 15:37
Някакво раздвижване по въпроса с листовките и рекламата няма ли да има най-после ???

ludkanar
27-09-2008, 17:48
аз се разчудвам да почвам да мъдря някакви листовки но ако почна щеви кажа даже може да постна да видите и ако ви харесат да ги направим еднакви,немислители чее по добре да са еднакви.който иска да почва да поства да видим коя щее най подходящата.давайте колеги ние го можем

didiod
27-09-2008, 19:26
аз се разчудвам да почвам да мъдря някакви листовки но ако почна щеви кажа даже може да постна да видите и ако ви харесат да ги направим еднакви,немислители чее по добре да са еднакви.който иска да почва да поства да видим коя щее най подходящата.давайте колеги ние го можем

нямам възможността в момента да правя нещо,каквото направиш го пускай и го печатаме,то се е видякло че от КАРБ нищо няма да дадат ще ги раздават на 11 на входа :brickwall:

ludkanar
28-09-2008, 18:12
ще пробвам само незнам днес дали щеми остане свободно време че се върнах от село,а там правиме гараж и избихме плоча и съм скапан.иначе ще пробвам да направя нещо

Mury
28-09-2008, 20:02
нямам възможността в момента да правя нещо,каквото направиш го пускай и го печатаме,то се е видякло че от КАРБ нищо няма да дадат ще ги раздават на 11 на входа :brickwall:

Ти си некъф мноооо враждебно настроен тип бре :brickwall: :brickwall:я по-спокойно,КАРБ когато има развитие по въпроса ще информира всички,или поне желаещите за разнасяне :alien::alien:Хората,които се занимават с цялата организация,са работещи хора и не им е само феста на главата,па камоли понякога с дни не пишат във форума,па хора като теб дето само наливат масло в огъня,ги знаем всички,хората са казали куче дет лае не хапе :ghost: :ghost:Ти поне веднъж участвал ли с в някаква организация за феста,или идваш тази година за първи път,и да си покажеш как лаеш,айде споко,хората работят,резултати много скоро :guillotine:

didiod
28-09-2008, 20:13
Ти си некъф мноооо враждебно настроен тип бре :brickwall: :brickwall:я по-спокойно,КАРБ когато има развитие по въпроса ще информира всички,или поне желаещите за разнасяне :alien::alien:Хората,които се занимават с цялата организация,са работещи хора и не им е само феста на главата,па камоли понякога с дни не пишат във форума,па хора като теб дето само наливат масло в огъня,ги знаем всички,хората са казали куче дет лае не хапе :ghost: :ghost:Ти поне веднъж участвал ли с в някаква организация за феста,или идваш тази година за първи път,и да си покажеш как лаеш,айде споко,хората работят,резултати много скоро :guillotine:

Първо да ти кажа че заради такива като тебе май няма да ми се идва ти на какъв се правиш тука на говоритл на КАРБ ли,кат не те натискат недей да звъниш???кой ти е казал на тебе че не си вършите работата,като се бавят флаерите ние ще направим някакви за да привлечем повече хора...ти искаш да ми ги дадеш на 9 и на 11 да чакаш опашка на входа???недей се заяжда че вече сериозно ме дразнят изказванията ти ,казах ти веднъж че ти не си с нищо повече от другите алфисти,детелинаката на стъклото ти не те први с нищо по специялен...:brickwall: аз си замълчах веднъж но не ме карай наистина да почвам да лая...:shoot:

Mury
28-09-2008, 20:20
Първо да ти кажа че заради такива като тебе май няма да ми се идва ти на какъв се правиш тука на говоритл на КАРБ ли,кат не те натискат недей да звъниш???кой ти е казал на тебе че не си вършите работата,като се бавят флаерите ние ще направим някакви за да привлечем повече хора...ти искаш да ми ги дадеш на 9 и на 11 да чакаш опашка на входа???недей се заяжда че вече сериозно ме дразнят изказванията ти ,казах ти веднъж че ти не си с нищо повече от другите алфисти,детелинаката на стъклото ти не те први с нищо по специялен...:brickwall: аз си замълчах веднъж но не ме карай наистина да почвам да лая...:shoot:


Ти май сериозно си се объркал,не си мисли че с тези листовки ще привлечеш хиляди хора,повечето посетители на феста са идвали и друг път,други разбират от приятели,листовките са последното нещо от което хората се зарибяват.

П.С.Не се заяждам с теб,нито съм говорител на КАРБ,просто доста хора в този форум си мислят че КАРБ им е длъжен :pimp: :pimp:не е така приятелю,така че не се пали а си действай квото си решил и тва е :pimp:Никога не съм твърдял че съм повече алфист от който и да било,просто някои хора си правят грешни впечатления,което си е техен проблем :smile:

didiod
28-09-2008, 20:27
Ти май сериозно си се объркал,не си мисли че с тези листовки ще привлечеш хиляди хора,повечето посетители на феста са идвали и друг път,други разбират от приятели,листовките са последното нещо от което хората се зарибяват.

П.С.Не се заяждам с теб,нито съм говорител на КАРБ,просто доста хора в този форум си мислят че КАРБ им е длъжен :pimp: :pimp:не е така приятелю,така че не се пали а си действай квото си решил и тва е :pimp:Никога не съм твърдял че съм повече алфист от който и да било,просто някои хора си правят грешни впечатления,което си е техен проблем :smile:

не е вярно има доста объркани хорица лично аз тая седмица офертирах един пич с 166 за феста,има много алфи около нас който не знаят че има форум пък камо ли да дойдат някъде из българия,лесно е да станеш истински алфист просто някой трябва да ти пусне бацила и готово..незнам поне при мен така стана;)така че с малко повече реклама нещата стават,все пак съм бакалавър по маркетинг :smile:

proper
28-09-2008, 20:30
Мъри е прав, а и едва преди 2 дена спонсорите си потвърдиха кой с каква сума има желание да помогне.
Феста струва доста пари независимо дали скромно или пищно го правим. Парите се стараем да дойдат от спонсорите, а не толкова от парите на членовете и затова на листовките има логата на спонсорите.
За да сме си взаимно полезни, а това винаги е важно! Иначе флаера самия е готов отдавна!
Масовоста не е самоцел.
Добри приятели и свестни хора и позитивно мислещи е по-добре да съберем :)

Предполагам до няколко дена ще е в оборот вече флаера. Колегите го оправиха.

Mury
28-09-2008, 20:34
Мъри е прав, а и едва преди 2 дена спонсорите си потвърдиха кой с каква сума има желание да помогне.
Феста струва доста пари независимо дали скромно или пищно го правим. Парите се стараем да дойдат от спонсорите, а не толкова от парите на членовете и затова на листовките има логата на спонсорите.
За да сме си взаимно полезни, а това винаги е важно! Иначе флаера самия е готов отдавна!
Масовоста не е самоцел.
Добри приятели и свестни хора и позитивно мислещи е по-добре да съберем :)

Предполагам до няколко дена ще е в оборот вече флаера. Колегите го оправиха.

Евала баце :pimp: :pimp:

ludkanar
28-09-2008, 20:46
и са защо се карате

Alfa User
28-09-2008, 21:26
Кат станат готови листовки и т.н. - да пращате насам, че тука вече доста Алфи се моткат - мога да ги засипя с реклама :)

P.S. Радвам се, че най-сетне всичко е уредено :)

Bonev
29-09-2008, 15:34
Кажете с какво може и Люлинската бригада да помогне? Приемаме предложения!

MUROMAN
29-09-2008, 17:23
И аз се наемам да раздавам ,проповядвам и помагам.
:waving:

Neokill
29-09-2008, 22:58
Пращайте към Бургас само кажете с кой куриер да ги взема!

davidoff_306
30-09-2008, 14:05
Пуснете да видим какво ще представляват листовките бе хора :)

CHIKI
30-09-2008, 14:13
след феста :) (базикам се)

Ако има готови пишете ЛС да ви дам координати да ми ги пратите

ludkanar
30-09-2008, 23:24
още несъм почвал да мъдря някакви днес бях на панаира във пловдив.а ако от организаторите са готови с листовките да не правя аз че и без това мие някво неудобно аз да правя листовки,че аз съм никой все пак във форума

phoenix
01-10-2008, 11:56
Абе аз си мисля че хич няма да е зле... за догодина де, то вече е късно, да се пуснат 1000 бр. да се изпечатат без спонсори, само за мероприятието, сумата по флаерите можем да си я поделим 3-те клуба. Все пак ще е малка сума - 50тина лева. И да раздаваме и да зарибяваме месец преди това. Хем и хората ще могат да си предвидят отпуски и да стане по-весело. Мисля че спонсорите няма да се разсърдят ако има повече хора.

marian
01-10-2008, 12:33
още несъм почвал да мъдря някакви днес бях на панаира във пловдив.а ако от организаторите са готови с листовките да не правя аз че и без това мие някво неудобно аз да правя листовки,че аз съм никой все пак във форумаКак не си никой?Ти си един от нас така както сме и всички тук.Ако имаш вьзможност направи.

ludkanar
01-10-2008, 18:40
аз съм от вас но несмея да организирам нещо сам.отскоро съм тук и несам мн запознат с организирането на такива нещааа

GT
03-10-2008, 15:07
Срам не срам, листовките ще са готови в понеделник, много е късно, знам, зависеше от спонсорите, не от нас.
Давайте адреси на които да се пращат.

didiod
03-10-2008, 15:17
Срам не срам, листовките ще са готови в понеделник, много е късно, знам, зависеше от спонсорите, не от нас.
Давайте адреси на които да се пращат.

Плевен ул.Коста Хаджипакев 13 ет 2 -офис фирма Д0 РЕ СИ тел 0878160707
за Свищов при тва положение няма да могада разнсям ако някой колега от там или от Белене иска да се заеме да пише
не е проблем и моите да ги пуснете в оофиса на еконт аз ще мина да си ги взема,както е по удобно

Alfa User
03-10-2008, 18:20
Александър Димитров, 0887 591 251
до офиса на Еконт :
4006 Пловдив СПС, бул.Освобождение 3.

PEPI-2ALFA
03-10-2008, 19:13
Сандански. Петър Василев Тилев тел. 0887954896
До офис , на които и да са куриери.

ludkanar
03-10-2008, 20:50
за Перник Ул.Струга N:3 код 2300,а с какво ще пристигнат,трябвали да се плаща нещо???:bravo: 0899855221

ludkanar
05-10-2008, 17:26
какво става колеги ще имали листовки да разнасяме:thumbup::firstprize:

Neokill
05-10-2008, 17:34
Така като гледам НЕ. То няма време вече.

CHIKI
05-10-2008, 18:11
z

Z:)m
06-10-2008, 12:31
за гр.Кърджали
Промишлена зона - Юг
"Формопласт" АД
получател: Назъм Алиосман

- за предпочитане е по ЕКОНТ , защото всеки ден минават от тук и ме познават вече повечето техни куриери. Мисля, че около 50-ина бр. ще са ми достатъчни за нашия град и околията. Няма проблем доставката да е за моя сметка.

valjo
06-10-2008, 14:26
TAKAAA
при мене са !!!
който от София има желание , да идва да зима

знаете ме къде съм, който не ме знае - 0888 895508 Валери


айде е ся ше опитам да овържа за извън софия:)

Neokill
07-10-2008, 22:21
До 8 часа 69 италиански каруци са закичени само от мен. Спрях на тая цифра щото обичам сладолед :sex: Като се има и в предвид още двама разносвача ......

GT
08-10-2008, 23:23
Вече съм раздал над 100, предимно център.
Днес пак два пъти атакувах мола + 1 Мазерати ГТ :-)
Някой от вас имал ли е листовка на колата?

ludkanar
10-10-2008, 21:20
мойте листовки разнесени:big_heat::pokey: