PDA

View Full Version : да съм точен



tonyboy1
24-10-2005, 19:08
понеже сте заключили темата с дедрата.първо да се извиня на всички-в никакъв случай не съм искал някой да не си продава колата : ми продавайте ги!!!!-само че винаги се питам защо като са супер изправни и са давани толкова пари по тях та да бъдат в час се подаряват вместо продават-ми то само мита и докарване + цената на колата /ако не ти е подарък/ ще ударят цената която се иска.нямаше да пиша нищо по въпроса но нещо ме подразни с това затваряне на темата.
иначе бих се извинил на момичето-може би сте прави че нетрябва да се пише това: .но все пак живеем в свободна страна..... останалото го знаете.
р.с.аз също обожавам италианките и карам такава.затварям си устата

Mury
24-10-2005, 19:14
Никой не ти се е кара колега просто форума има правила това не е чат да си пишеш каквото искаш а и наистина обявата май вече не е актуална :wink: :wink: :thumbup: :cheers: и напиши в подписа каква кола караш

tonyboy1
24-10-2005, 19:31
да прави сте.знам че не е чат.и съм чел правилата!да уточня това.извиних се.да ще напиша какво карам.

valjo
24-10-2005, 21:58
само че винаги се питам защо като са супер изправни и са давани толкова пари по тях та да бъдат в час се подаряват вместо продават-ми то само мита и докарване + цената на колата /ако не ти е подарък/ ще ударят цената която се иска.

само един коментар по това, прав си, НО само в случай на кола "нов внос"... а в обявата никъде не се споменаваше да е такава

на въпроса ти, защо някой би я продал ако е изправна и е дал толкова пари по нея
ами за да си купи по нова/по хубава
и понеже знае пазара какъв е, слага цена, на която да може да я продаде ? не ти ли звучи логично/разумно

веднага пример, аз моята супер си я харесвам, и ако идеш в темата за 145, ще видиш що пара съм дал по нея
7600 колата + поне още поне 6000 за няма две години ....
е ако утре мога да си взема GTV 2000та година , как мислиш ?
дали няма да я продам за 8 бона ... ? въпреки че ми е стъпила на 15 ?

та така... :):)

tonyboy1
25-10-2005, 09:33
ами сигурно си прав за себе си.да искаш по нова- но 8 е половината почти на 15 бона.някак си е неоправдано.но да незабравя че стремежа за ново е във всеки и всичко.особено като имаш достатъчно пари че това да не те спре.успех с GTV 2000Г. ПОЖЕЛАВАМ НА ВСЕКИ. :D
да заключим темата ама незнам как се прави :idea: