PDA

View Full Version : Радар-детектори (антирадари)...и има ли смисъл от тях?????



tenekiaman
24-10-2005, 22:26
взех си един,сложих го и сички викат....
Лууууд ли си бате куките имат нов вид радари нищо не става с антито...
само на магистрала имало смисъл???

Bobo
24-10-2005, 22:31
взех си един,сложих го и сички викат....
Лууууд ли си бате куките имат нов вид радари нищо не става с антито...
само на магистрала имало смисъл???


Абе зависи къв ти е радара ма тия дет ти приказват нека си карат нали ченгизите требе да фащат некой :wink:

П.С. В тая тема KGB е неизчерпаема енциклопедия, беше и написал една тема много сериозна ма незнам дали още се пази той да каже :?:

pr_00f
24-10-2005, 22:34
Мисля че тази тема си замина покрай профилактиката. Ама КГБ така хубаво ги беше обяснил нещата, че чак на мен ми стана ясно. Ако не ме луже паметта в БМВ форума също има такава тема и КГБ беше писал и там тези неща.

KGB
24-10-2005, 22:53
Аз бях написал роман тук...ама бат Насо профилактора:-( и от тогава не съм седнал пак да пиша....В БМВ форума има много малка част от нещата които писах тук.

С няколко думи; да има смисел от радар-детектор. НО имаи на предвид, че много куки лъжат...работят на системата 1 към 2...тоест една кола я спират с засечена скорост пишат и АКТ и после две коли се спират с скоростта от другата кола и се взимат подкупи.

Има значени е къде мислиш да ползваш детекрочето дали само в БГ или и извън родината. Аз в момента правя GPS "анти-радар" с местата където съдят куки или където има камери и като приближиш ГПС навигацията те предупреждава....това заедно с добър детектор те прави 80% невидим за куките. Но ГПС картата ми е още в много начален стадий на разработка.

Трябва да знаеш, че детектора е разбработен не за да ти помогне да караш с 200 по цариградско, а за да повиши сигурността на пътя...тоест където има радар (това трябва да са рискови места..не че в БГ е така) той те предупреждава и ти намаляващ и от там и основната функция на радарния контрол е изпълнена. Но полицията по света отдавна вижда в радарите прекрасен начин да вземе парите на хората от колкото да помага за сигурността на пътя.

Като ми остане време ще пиша повече по темата, че сега се занимавам с филмчетата от феста.

tenekiaman
24-10-2005, 23:04
мерси КГБ

KGB
24-10-2005, 23:14
Няма, защо 8)

Надявам се не бързаш с покупката...защото аз още нищо не съм написал...трябва да знаеш някой неща преди да се спреш на даден модел.

Ако по късно ми остане време ще пиша още по темата.

Mury
25-10-2005, 09:29
Няма, защо 8)

Надявам се не бързаш с покупката...защото аз още нищо не съм написал...трябва да знаеш някой неща преди да се спреш на даден модел.

Ако по късно ми остане време ще пиша още по темата.Ама Петко той момчето си е взел вече май :idea: :wink:

BatVas
25-10-2005, 09:55
Да ама аз не съм си взел и мисля да си вземам, след акта онзи ден ми хвърчат 12 точки за превишена скорост по бул.България.
Та в момента се интересувам от антирадари - какъв да взема, какви са алтернативите, принцип на работа, доколко мога да разчитам на него и т.н.т. :? :?

Mury
25-10-2005, 09:55
Да ама аз не съм си взел и мисля да си вземам, след акта онзи ден ми хвърчат 12 точки за превишена скорост по бул.България.
Та в момента се интересувам от антирадари - какъв да взема, какви са алтернативите, принцип на работа, доколко мога да разчитам на него и т.н.т. :? :?Еми така е като карате бързи алфи ние с бавните що неаме актове а :wink: :wink: :wink: :wink: Не се притеснявай бате ще се научиш къде има полицаи в Сф и нема да имаш актове :mrgreen: :clown: :lupe: :grandpa:

SIS
25-10-2005, 10:41
Мен миналата седмица на бул. България ме спаси един Нисан (Tsunami Tunning) - аз се движех с 80-90, а той ме изпревари и изведнъж намали, та на мен веднага ми светна, че има антирадар и е усетил куките и намалих и аз :))). Явно си има смисъл от антирадара - само дето трябва да си купиш правилния.

П.П. Ченгета наистина имаше - точно до моста преди Хилтън

tenekiaman
26-10-2005, 00:30
да, взех си няква Кобра
ама още не мога да кажа нищо,умишлено ходя да търся куки с радари ама ги няма, обаче като мина покрай сграда с автоматична врата с фото-клетка,голяма бензиностанция примерно и антито се къса да пищи

Crusader
26-10-2005, 08:16
:D

Crusader
26-10-2005, 08:17
Да ама аз не съм си взел и мисля да си вземам, след акта онзи ден ми хвърчат 12 точки за превишена скорост по бул.България.
Та в момента се интересувам от антирадари - какъв да взема, какви са алтернативите, принцип на работа, доколко мога да разчитам на него и т.н.т. :? :?Еми така е като карате бързи алфи ние с бавните що неаме актове а :wink: :wink: :wink: :wink: Не се притеснявай бате ще се научиш къде има полицаи в Сф и нема да имаш актове :mrgreen: :clown: :lupe: :grandpa:

Ха че то има ли бавни Алфи?
А иначе ще изчакаме нека напише човека, важно е, че и аз съм доста назад с точките.
Колега KGB, ако си на ясно какви радари ползват куките /да станат светци всичките дано :wink: / в провинцията, моля те :please: напиши нещо и за нас какъв е най-добрият вариянт за антирадар при нас, че както е тръгнало ще ме карат на стари години :grandpa: :D да се явявам на проверовъчен /не съм сигурен дали така се възстановяваха точките или ставаше с палщане/ :D

koolio
26-10-2005, 09:19
[quote=BatVas]Да ама аз не съм си взел и мисля да си вземам, след акта онзи ден ми хвърчат 12 точки за превишена скорост по бул.България.
Та в момента се интересувам от антирадари - какъв да взема, какви са алтернативите, принцип на работа, доколко мога да разчитам на него и т.н.т. :? :?Еми така е като карате бързи алфи ние с бавните що неаме актове а :wink: :wink: :wink: :wink: Не се притеснявай бате ще се научиш къде има полицаи в Сф и нема да имаш актове :mrgreen: :clown: :lupe: :grandpa:

Ха че то има ли бавни Алфи?
А иначе ще изчакаме нека напише човека, важно е, че и аз съм доста назад с точките.
Колега KGB, ако си на ясно какви радари ползват куките /да станат светци всичките дано :wink: / в провинцията, моля те :please: напиши нещо и за нас какъв е най-добрият вариянт за антирадар при нас, че както е тръгнало ще ме карат на стари години :grandpa: :D да се явявам на проверовъчен /не съм сигурен дали така се възстановяваха точките или ставаше с палщане/ :D[/quote:baad9a9r] Абе колега, ти не беше ли военен :roll: ? Вас куките ви обичат, ебати нарушенията трябва да си правил, че толкоз точки да са ти взели :wink: :lol:

kekc
26-10-2005, 11:50
че както е тръгнало ще ме карат на стари години :grandpa: :D да се явявам на проверовъчен /не съм сигурен дали така се възстановяваха точките или ставаше с палщане/ :D
Колега възстановяването на точки струва към 40лв. и се състои в решаването на една листовка. Може и като мен за 70лв. и нищо не правиш :twisted:
Възстановените точки са 13 и имаш право да възстановяваш 1 път на година.

Crusader
26-10-2005, 21:57
На всякъде в България са ми правили компромиси куките, само като видят служебната карта и ..."карай момче", нооооооооооооо това не важи за Белене тук се дебнем като кучета и котки....

А за възстановяването - БЛАГОДАРЯ БАТЕ!!! още утре отивам да проуча въпроса и да ги възстановявам че.....

EvgeniiM
26-10-2005, 23:55
Засега двайсетачката си остава най-безотказния антирадар, е само за у нас де

KGB
27-10-2005, 01:49
Най-важната част на детектора за България е неговата чуствителност на Х-банд 10.525Гхц

тия дни се надявам да мога да напиша един голям и хубав пост с доста полезно инфо :wink:

Kostadin
27-10-2005, 08:14
Най-важната част на детектора за България е неговата чуствителност на Х-банд 10.525Гхц

тия дни се надявам да мога да напиша един голям и хубав пост с доста полезно инфо :wink:
да аз също ще ти бъда благодарен понеже за радар се замислям нещо вече и аз :wink:

tenekiaman
27-10-2005, 21:03
2:0 за мене
има смисъл от антирадар,моя е 115 лв от щанда с електрониката и телефоните в метро

hammar
28-10-2005, 20:16
Най-важната част на детектора за България е неговата чуствителност на Х-банд 10.525Гхц

тия дни се надявам да мога да напиша един голям и хубав пост с доста полезно инфо :wink:

преди няколко дена ми предложиха Руски Антирадар , като го погледнеш на вид докаран като кобрите но като се зачетох в книжлето пише диапазон 10.500-10.550Гхц видя ми се с много "занижени" характеристики и се отказах . Та молбата ми е към
"KGB" да си каже мнението за това руско творение , а иначе цената му беше 23лв.

ALFA33S16V
30-10-2005, 06:04
Момчета и дами (ама такива тук май няма),
Няма смисъл от антирадарите! Имам COBRA последен модел. Някои радари ги лови, други не ги лови. Има хитреци в КАТ и сменят честотата на радарите, та антирадарите стават безполезни с тясната си честотна лента на чувствителност. А и има и втори тип хитреци - включват радара само ако ги усъмниш. Тогава дори и да засечеш "просяците" с антирадара, вече е късно. Тук е по-добре да намерим някой спец в областа на свръх високите честоти да помогне
:rosso_spider:

Dodo 155
30-10-2005, 08:04
... преди няколко дена ми предложиха Руски Антирадар , като го погледнеш на вид докаран като кобрите но като се зачетох в книжлето пише диапазон 10.500-10.550Гхц видя ми се с много "занижени" характеристики и се отказах . Та молбата ми е към
"KGB" да си каже мнението за това руско творение , а иначе цената му беше 23лв.
Е къде го видя то антирадар за 23лв. :roll: :?: Те руснаците работят евтино ама за без пари не съм чувал :lol: :lol:

hammar
30-10-2005, 11:22
... преди няколко дена ми предложиха Руски Антирадар , като го погледнеш на вид докаран като кобрите но като се зачетох в книжлето пише диапазон 10.500-10.550Гхц видя ми се с много "занижени" характеристики и се отказах . Та молбата ми е към
"KGB" да си каже мнението за това руско творение , а иначе цената му беше 23лв.
Е къде го видя то антирадар за 23лв. :roll: :?: Те руснаците работят евтино ама за без пари не съм чувал :lol: :lol:
На една сергия за автоаксесоари в Пловдив, ще взема да си купя един...