PDA

View Full Version : Lancia подготвя следващата Delta



търтей
25-10-2005, 12:02
През есента на следващата година Lancia ще представи новото поколение на модела Delta. Автомобилът ще бъде хечбек от сегмент С, като основен конкурент ще му бъде Volkswagen Golf. Луксозната италианска марка в момента няма такъв автомобил в гамата си.
Бъдещата Delta е направена върху идеята на прототипа Fulvia от 2003 година. Дизайнът е в стила на последните модели на марката Thesis и Ypsilon. Автомобилът ще е изграден на най-модерната платформа за този сегмент, с която разполага концернът Fiat. За разлика от останалите автомобили на марката, при които основният акцент пада върху луксозното излъчване, при Delta дизайнерите са заложили на спортния характер. Автомобилът ще има големи джанти и мускулести калници. Ще има версия и с 4х4 задвижване.
Осланяйки се на успеха на Lancia в световните ралита с предишния модел Delta, компанията ще се опита да възстанови тази стара слава с наследник и на легендарния модел HF Integrale. Той ще носи същото обозначение и ще бъде един от малкото конкуренти на Subaru Impreza WRX и Mitsubishi Lancer Evolutiion.



http://turtey.alfaromeo-bg.com/pics/delta3a.jpg
http://turtey.alfaromeo-bg.com/pics/delta3.jpg

alf
25-10-2005, 12:19
кърти мифки
има упсилонското дупенце
ш'та скъсаааам :drool: :rockon: :notworthy:
малко бие на баварка изотпред от гледна точка компоновка на фаровете ама гила

Mury
25-10-2005, 19:47
Хм доста добре изглежда.По-скоро отрпред мяза в решетката на Мерцедес а във фаровете на новата Астра.Иначе колата е страшна кефи ме :wink: :wink:

gigi
26-10-2005, 00:16
И на мене ми харесва. От кога чакам Ланчиа да искарат нещо мусколесто за да се върнат към старата слава.

TRE GAZELE
21-11-2005, 18:37
Братче ,просто нямам думи :bowdown: ,ще кърти наред-както винаги...... :shoot:

pumukle
21-11-2005, 20:00
Отзад е доста добре, както и линията е приятно устремена, но отпред според мен са се наакали малко.....напомня ми на японски автомобил модел 2003, а като се вземе предвид че това всъщност е италиянка модел 2006.....направо непростимо!!!

DiStefano
10-12-2005, 19:24
мм днес разглеждах в Динекспрес една Упсилон-ка от новите
и сега като видях тази снимка на новата Делта мога да кажа че линията е подобна на малкото зверче и и и .. ъъъ дупето също :spiteful: