PDA

View Full Version : Зимни лети джанти



kekc
25-10-2005, 21:45
Е не бех чувал за такова нещо доскоро, но ...
Един приятел искаше да си купи тенекиени джанти и го оферирали за някакви зимни лети джанти, които вкарвали от тази година. И ме пита той, дали съм чувал нещо - били Алесио.
Отварям аз http://www.alessiowheels.com/ и какво да видя - зимни джанти. Още по стъписан бях, като видях че има мъжки и женски :lol: :lol: :lol:


Някой чувал ли е нещо по въпроса? Аз доколкото разбрах единственото зимно им е, че имат някаква двойна антикорозионна облицовка.
Цената, на която той може да ги намери е много тънка и взех сериозно да се замислям.

Bobo
25-10-2005, 21:54
Кви ли не глупости нема да измислат само и само да продават :shock:

Max
25-10-2005, 23:37
Кви ли не глупости нема да измислат само и само да продават :shock: Така си е, всичко се прави да "пробутат" стоките на потребителя.

valjo
26-10-2005, 00:05
а от какви порядъци са цените ?:)

kekc
26-10-2005, 01:22
Значи става въпрос за корпоративни цени, които май са доста по-евтини от нормалните, но нямам идея с колко.
Идеята е била да се купят 4 джанти за Тойота Авенсис Версо - 16"
Тенекиените му искали 190лв., а за по-горе споменатите 165 :!: :!: :!: за една джанта.

Той човека си ги е поръчал и до две седмици ще му ги доставят, та ще ги видя на живо, но ако ми оферират под 150лв. едната мисля направо да ги взимам.