PDA

View Full Version : Сравнителен тест Алфа 159 с/у БМВ 320



pooh
28-10-2005, 10:26
...

BatVas
28-10-2005, 10:49
Ами хората просто са обективни - без да изкарват тяхното (родното) по добро-за разлика от колегите има от някои немски издания. Мисля, че така трябва да се сравняват автомобили- като се обосноваваш за всичко, а не просто да казваш -това взема 10 точки, а на другата взема 5 точки и доста нясно обяснено защо са 5, а не 7 например.

KGB
28-10-2005, 12:58
Аз се излъгах да си купа новото списание АутоБилд Тест!!!...ебати пумията...там няма срванителен тест в който всичко немско да не е на първите места...особено ако е продукт на ВАГ групата...тогава нема Мерцедес, нема БМВ... всичко е ауди или народна кола....ами такива простотии написани, че ми става смешно чак.

Bobo
28-10-2005, 14:34
Аз се излъгах да си купа новото списание АутоБилд Тест!!!...ебати пумията...там няма срванителен тест в който всичко немско да не е на първите места...особено ако е продукт на ВАГ групата...тогава нема Мерцедес, нема БМВ... всичко е ауди или народна кола....ами такива простотии написани, че ми става смешно чак.

Да и аз го прочетох внимателно и открих че по категории мненията са обективни ма като почнат да обобщават направо са се усрали 159-ката е абсолутен фаворит ма некой решил че обобщението няма общо с тестовете :shock:

Dexer
28-10-2005, 14:50
тва списание на български ли излиза?

KGB
29-10-2005, 02:03
Списанието се казва "Тест 2005" и е издание на АутоБилд...в въпросното списание освен реклама на ВАГ групата друго човек едва ли би получил...струва 4лв.