PDA

View Full Version : Варненци на Италфеста ще има ли???



йордека
23-09-2008, 16:48
колеги ние няма ли да сформираме групичка за разходка до Софето???

kalata8
26-09-2008, 13:52
Аз смятам да идвам. А групичка ще има защото и други колеги казаха че ще идват.

Kamen666
28-09-2008, 20:49
Живот и здраве и аз съм там,с вече разкрасената белла :)

Kris
28-09-2008, 22:52
Мене някъде по пътя ше ме видите на авто-стоп:please:

dilyanski1977
02-10-2008, 15:30
Мене някъде по пътя ше ме видите на авто-стоп:please:

Горкият , как да не те съжали някой. :hehe: Споко Крис и твоят ден ще дойде.:hvala:

phoenix
03-10-2008, 00:04
и ние сме там, даже още утре тръгваме

йордека
05-10-2008, 18:07
ако времето е хубаво петъка ще тръгна но като гледам маи ще трябва да слагам зимните гуми!!

Kamen666
05-10-2008, 19:05
Малко по нагоре в раздела има друга тема,аз предлагам да тръгнем в петък към 10:30

Tinoto
07-10-2008, 18:05
Аз тръгвам около 6 сутринта на 10 окт., най-вероятно с Денислав. Ако има други мераклии за толкова ранно тръгване да пишат на лични.

nikki_sixx
07-10-2008, 21:54
Ае пичове... има ли такива дето ше се връщат в неделя...че да ме заберат към родното място Фе? Даже... чакам с Вики да се уговоря за отиването... и понеже все още неаме уговорка с нея - приемам предложения! :afro:

Kamen666
08-10-2008, 12:02
Петък (10.10.2008 г.)
Тръгване на първа група от Варна
9:30 на паркинга на Метро

nikki_sixx
09-10-2008, 20:38
И Алфаджиите... и Фиатаджиите са един дол дренки! Не можеш да разчиташ на никого да те откара или да те върне на шибания Фест. 'бал съм сичките... "аверства" и познанства! И за в бъдеще ще се замисля мнооооооооого дали да стъпя на някоя от малоумните срещи!
Благодаря колеги! Приятно изкарване на всички там...

Kris
10-10-2008, 01:47
И Алфаджиите... и Фиатаджиите са един дол дренки! Не можеш да разчиташ на никого да те откара или да те върне на шибания Фест. 'бал съм сичките... "аверства" и познанства! И за в бъдеще ще се замисля мнооооооооого дали да стъпя на някоя от малоумните срещи!
Благодаря колеги! Приятно изкарване на всички там...

Ко стана ве брат, що запали така ??

deadairplane
10-10-2008, 01:54
Земете човека бе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nikki_sixx
15-10-2008, 23:41
Земете човека бе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Баси... от Софианци получих сума оферти... ама нашенци са... пълна скръб!
Както и да е де... вече е минало, но пък ще съм не с едно, ами с две на ум за в бъдеще. И искам официално да благодаря на Вики... за дето записах съобщение на гласовата й поща... и нито веднъж не си вдигна телефона да се разберем!

Kamen666
16-10-2008, 09:14
Баси... от Софианци получих сума оферти... ама нашенци са... пълна скръб!
Както и да е де... вече е минало, но пък ще съм не с едно, ами с две на ум за в бъдеще. И искам официално да благодаря на Вики... за дето записах съобщение на гласовата й поща... и нито веднъж не си вдигна телефона да се разберем!

Колега нищо лично към теб,но никой от форума не ти е длъжен за каквото и да е.Не мисля че тона и упреците ти са уместни.Може би си потърсил помощ в последния момент,след като всеки от нас си е направил плановете и е поел ангажименти,аз лично взех човек от Търново до София,не ми пречи,нито го нося на гърба си нито нищо....Както и да е

nikki_sixx
16-10-2008, 13:22
Колега нищо лично към теб,но никой от форума не ти е длъжен за каквото и да е.Не мисля че тона и упреците ти са уместни.Може би си потърсил помощ в последния момент,след като всеки от нас си е направил плановете и е поел ангажименти,аз лично взех човек от Търново до София,не ми пречи,нито го нося на гърба си нито нищо....Както и да е
А аз не разбрах... ти лично засегнат ли се чувстваш или какво?
Изразих мнение, че съм много разочарован от нашенци. Което мнение е просто мнение и не е валидно за всички, защото ако беше - нямаше да е мнение , а закон. Ти обаче къде видя, да казвам, че който и да е ми е длъжен - не знам!?

Kamen666
16-10-2008, 13:50
А аз не разбрах... ти лично засегнат ли се чувстваш или какво?
Изразих мнение, че съм много разочарован от нашенци. Което мнение е просто мнение и не е валидно за всички, защото ако беше - нямаше да е мнение , а закон. Ти обаче къде видя, да казвам, че който и да е ми е длъжен - не знам!?

Аз ти казах че нямам нищо лично,нито ми се водят безмислени кавги,просто тона ти не беше подходящ.
Цитирам: "Баси... от Софианци получих сума оферти... ама нашенци са... пълна скръб! "
Знаеш ли че от Варна бяхме общо 5 коли,3 от които пълни ?Щото в началото всички бяхте силни,вилни,и кво стана накрая,пак редовните като всяка година,лесно е да се ходи само до плажа в Аспарухово....А и незнам дали си забелязал,в този форум закони няма :metal:
Както и да е,феста мина,за някой хубав,за други не чак дотам,догодина живот и здраве аз лично се наемам да те закарам на феста,ако нямаш транспорт!

trustworthy
16-10-2008, 15:36
ПОради големия зрителски интерес, темата се отключва :)

sudo
16-10-2008, 15:58
Само леко да допълня Камен:
1. Бяхме 8 коли от Варна, 7 Алфи + 1 Корса (OPEL Rulzzz :tank:) - който искаше дойде.
2. Не знам на кой не му е харесало, останах с впечатлението че всички (варненци) се забавлявахме, не знам кажете колеги?
3. И колега nikki_sixx, ДА лично се засягам от мнения като това "... ама нашенци са... пълна скръб!" НЕ сме яли заедно, НЕ сме пили заедно, дори не се познаваме за да давате такива обобщаващи мнения.

Kamen666
16-10-2008, 16:04
в общи линии и аз това имах впредвид

spe4elist
16-10-2008, 16:32
Ма, що са карати, бре? :grandpa:
Се си мислех, че сме сговорна дружина ...

boian
16-10-2008, 17:53
:screwy:. Сега пък срещите ни били малоумни! Колега, когато съумееш да направиш подобна "малоумна" сбирка на итал-фенове два пъти месечно, да ги разходиш до Бургас, Калиакра, ВТ, Русе и т.н. да правиш дарения два пъти годишно, да дърпаш закъсали колеги по магистралата и още куп "малоумни" неща, тогава мисля, че ще имаш право да се изказваш по този начин. За мене лично, това твое мнение е много крайно и неприемливо за този форум!

nikki_sixx
16-10-2008, 20:48
Имам чувството, че тук никой не вниква в написаното! Ами.., цупете се... а догодина ако осъзнаете за какво пиша - пак може да поговорим!
В този форум, в онзи форум... тук какво е - място за богоизбрани? Споделих разочарованието си... и веднага няколко ощипани започват да се прескачат как едва ли не не ми е тук мястото! Четете бре хора, четете. А като четете... осмисляйте написаното... шото иначе стават неприятни разминавки и излишно изостряне на обстановката.
Освен това... специално за лично засегнатите ще спомена, че и до ден днешен боготворя Иво (пининфарина), защото в некви такива моменти си личи кой е пич и кой се разписва в темите само за бройка мнения!
Сполай Ви на всички де.

sudo
17-10-2008, 00:52
Чета чета и ...

... и до ден днешен боготворя Иво (пининфарина)
Ти хубаво го боготвориш, ама май си забравил да Му запалиш една свещичка и да Му се помолиш да ти прати една небесна Алфа, да те закара на Феста :please:

Толкоз мога да чета аз :roll2::rotfl:

Kamen666
17-10-2008, 09:17
Наистина нема файда дасе дърпаме за простотии,който е имал желание и възможност е дошъл на феста,които е нямал.....ако ще и 6 човека да му предложат услуги и конвой....