PDA

View Full Version : Ремонт - цена



Kriss
20-08-2004, 22:34
Здравейте
трябва да сменям доста неща по предницата. Интересува ме къде могат да ми направят автомобила качествено и същевремнно възможно най-евтино. Значи какво трябва да сменя:
предни амортисьори
предни карета
лагери на главината

Има и няколко проблема по карбураторите - изтича по малко бензин при повече газ, вероятно някаква гарнитура или нещо от сорта.
Ще бъда благодарен ако ми отговорите с конкретни цени!

street_vagabont
21-08-2004, 23:55
Лагери главина , по около 27 лв за немски. НЕ ХОДИ В СЕРВИЗА НА ФИАТ, ще ти одерат кожата. Най-добре с приятели които разбират, а и ти покрай тях ще се понаучиш.

hf hpe
22-08-2004, 09:53
да ти кажа напоследък Вантотрейд и Италсервиз работят на много прилични цени, но в интерес на истината това е само за труда
иначе ако ти продадат и частите там ще те натоварят
щом имаш проблем и по карбураторите ти препоръчвам италсервиз-там е единственото място където знам че има живачен стенд за едновременно нагласяне на алфите с 4 карбуратора

а по-принцип трябва да имаме и отстъпка за клуба, но нещо някой хора от управителният съвет на клуба са много несериозни

DiStefano
22-08-2004, 11:22
тва за несериозността съм напълно съгласен ... и аз плащам като поп сичко а уж щеше да има некви отстъпки .... :x

Kriss
22-08-2004, 11:52
да ти кажа напоследък Вантотрейд и Италсервиз работят на много прилични цени, но в интерес на истината това е само за труда
иначе ако ти продадат и частите там ще те натоварят
щом имаш проблем и по карбураторите ти препоръчвам италсервиз-там е единственото място където знам че има живачен стенд за едновременно нагласяне на алфите с 4 карбуратора

а по-принцип трябва да имаме и отстъпка за клуба, но нещо някой хора от управителният съвет на клуба са много несериозни

Имаш ли представа каква е цената на центровката на карбураторите ж Италсервиз? Просто ориентировъчно?

hf hpe
22-08-2004, 13:11
нямам но мога да попитам