PDA

View Full Version : Вчера



hf hpe
21-08-2004, 01:48
Вчера с Григор (лижещ тежки рани по първата си красавица и радвайки се на новата придобивка) и Митко, се шматкахме по софийските улици. По едно време отзад ярки фарове, поглеждаме всички назад и установяваме Alfa Romeo. И започват едни догатки 156-ца с фейслифт, 147 и т.н. Какво мислите че се оказа САМАТА КРАСОТА Alfa Romeo GT, за жалост с италянска регистрация.
Колата се вдижеше в локалното платно на Цариградско шосе, Григор отнесе една ругатня, че няма в колата си фотоапарат. Решаваме че ще го стопираме и снимаме с телефона на Григор. Следва засичане и започване на едни маханици и тем подобни, НО както и предполагате в момента в който му освободихме место да мине покрай нас шофьора я израза и изчезна, като ни остави само с прекрасните спомени.

Казвам ви братя колата е невероятна, дано имаме удоволствието да продадат такава в България.
Пред тази кола разни CLK-та и //M3-ки изглеждат като ширпотреба.

П.С. Григор гад-та, ме издразни като каза, че я е разглеждал в Германия, предлагам да го порицаем, че в галерията на сайта няма постнати от него снимки.

KGB
21-08-2004, 03:31
XAxaxxaxaaaaaaaaaa....

Аз имам снимки с тази красавица....дори се возих, карах 8) ....почти се изпразних..... :lol:

е поне сте видели какво е дизел 1.9 с 150коня....а колата е само на 1400км.....нова, новеничка.....bose sound system, red Momo leather sport seats...седалките са много добри....нямат нищо общо с обикновенните кожени. До колко можахме да се разберем с човека той на италиянски аз на английски...той има и спидер....и нещо ми говореще за Milla Mila....ма дали е учасвал с стар спидер там не разбрах пак и честно казано бях едно с колата и въобще не обръщах внимание на всичко около мен.....

п.с; По-скоро да го порицаем за това, че никой друг освен него не знае как да слага снимки....иначе сега можеше да постна снимките

hf hpe
21-08-2004, 09:44
ГРИГОРЕ порицан си

hf hpe
22-08-2004, 11:07
мамка му сутринта пак я видях, но апарата ми е на морето иначе щях да спра и да я снимам

ALFA CORSE
24-08-2004, 15:52
И аз днес във Варна видях една GT черна с чужда регистрация. При това беше спряна. Аз хубаво си мислех сутринта да взема апаратчето ама си викам какво толкова ще снимам в града..... тц тц тц.. Ама си е красавица

Dexer
27-08-2004, 09:24
мамка му, къде я видяхте 100 души бе?
Искам и аз да я видя!

КГБ, ще разказваш на срещата !

WhitePower
27-08-2004, 11:09
KGB to shte razkazva kak gledashe nevinno na krugovoto na 4 kilometar
i za nevinnijat mu pogled sa mu vzele samo 7 leva , napravo e hvanal promocijata na policaite

KGB
27-08-2004, 16:02
Не беше невинно, зам. председателя ми е свидетел :lol:

Alfa_fen
09-09-2004, 00:34
И аз съм я виждал ,просто поредната Италянска красавица 8)