PDA

View Full Version : проблем с 4иста4ките



Panaiot Pliakov
06-11-2005, 10:34
Първо да ви се похваля,ВЗЕХ АЛФА РОМЕО 156 1.8:bouncing_smiley::bouncing_smiley::bouncing_smi ley: ,но имам някакъв проблем с 4иста4ките.Като натисна лост4ето да пръска се 4ува 4е мотор4ето работи,но вместо да пръска на стъклото водата изти4а долу под колата.Казаха ми 4е това бил много 4ест проблем при вси4ки алфи.Но ако е не6то дребно 6те съм радостен да ми кажете как да си го оправя сам. :bouncing_smiley:

KGB
06-11-2005, 14:42
Поздравления за покупката и добре дошъл на форума.


Не знам кой ти е казал, че това за чистачките е често срещан проблем при Алфите..ама явно е бил супер специалист :lol: както и да е...

Виж точно от къде ти изтича водата...ако колата е била пребоядисвана и е махан предния капак може да са забравили да закачат маркучетата отново....или някое от тях да е скасано.

Успех

kekc
06-11-2005, 15:16
Честито и от мен! Чудесен избор си направил.
КГБ е прав.
На мен ми се случи същото след като едни разбирачи ми сменяха предното стъкло. Оказа се, че са ми разкачили едното маркуче. Те трябва да влизат в пръскалките които са ти на решетката. За да свалиш/повдигнеш решетката, трябва да махнеш чистачките. Абе работа за 10 минути е. Освен да ти е това проблема, за друго не се сещам.
Успех!

Kostadin
07-11-2005, 08:41
може да са забравили да закачат маркучетата отново....или някое от тях да е скасано.
Успех
и аз мисля, че най-вероятно е станало така, а иначе честито и добре дошъл във форума
п.с.коя е твоята Алфа?да не е една сива?-драсни ми едно л.с. да се разберем някой път да се видим.

garfild_x
08-11-2005, 00:42
или имаш откачен маркуч или има един клапан (тройник) който
се скапва най често :lol: :lol: :lol:

Panaiot Pliakov
12-11-2005, 12:50
Гарфилд бе6е прав.От този тройник бе6е.Клапан4ето се бе6е прецакало,смених троиника и вси4ко стана бомба.по4на да праска като луда :D :D :D Благодаря на вси4ки за информациата която ми дадохте :wink: