PDA

View Full Version : Благодарности на човекА, който работи във Вантотрейд



vania23
22-10-2008, 20:04
Вчера ходи за диагностика и преглед на предницата...благодарение на техника който ми прави диагностиката се разба голямата загадка ЗАЩО?Причината криеща се повече от година :smile: в колата ми да мени оборотите си и докато потеглям на кръстовище от 1000 об. да пада на нула :brickwall::brickwall::brickwall:,просто е,карала съм с дебитомер за др инжекцион :shoot::shoot::shoot:,естествено това не го видяха 2-мата "по-добри" майстори който ме щавеха,сваляха ми кожата и т.н.,а и на всичкото отгоре не ми казаха какъв е проблема само ме набиха с....не с пари....с МНОГО ПАРИ!!!Това е мойто 1-во мнение за Вантотрейд спестих си мн ядове БЛАГОДАРЕНИЕ НА един от МАЙСТОРИТЕ там,с една диагностика и един преглед
:D:D:D:D:D,а и НЕ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА ХОДИТЕ В "сервиза" в ЛЮЛИН 2 който се намира мисля зад магазина Мobiexpert,за такива проблеми ще ви накарат или да си смените компа(1500.00 наши пари) на колата или да си смените цялата кола :):):):):):):).БЪДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ!!!!:nono:

crocodil
23-10-2008, 14:07
И аз имах същип проблем, отидох при тях за презацепване на ангренажа и те видяли, че дебитомера ми е друг. След това колата е много по-добре. В други сервизи въобще не разбират.

wwweb
25-10-2008, 11:12
Във Ванто си разбират от работата, това е.

virusalfa
29-10-2008, 19:05
Във Ванто си разбират от работата, това е.Там съм ходил само веднъж със 155-цата и то на влизане в сервиза аз си бях готов с диагностиката(бОШ ПрОблЕм)-просто си ми е било ден за врачуване.Но един от шефовете ме изгледа като 3лв на цело,че съм вътре.А пък аз много държа да гледам какво се прави по колата.Направиха диагностика и за сметка на това ми изпочупиха щипките на кората на багажника.Друго си е да си разбираш от работата!-Казаха ми,че ми е било преебана машинката за отваряне на багажника,а такава трябвало да се поръчва от Италия.Сега,няколко години след случая им пращам много поздрави,и да им кажа,че проблема ми беше 5 левов-едно контактно спрейче.Само ми преебаха щипките селяците.

ACEHOB
30-10-2008, 11:46
Направо ме отказахте да стъпя там... :shutup:

nblagoev
30-10-2008, 11:53
Аз досега съм ги посещавал два пъти.
Първия път приемчика беше мъж с прошарена коса и прие колата веднага. Не ме пуснаха вътре.
Втория път ходих за адаптация на дросел. Приемчика беше някаква млада жена, която ми каза, че могат да ме приемат чак след 2-3дни.
Тъкмо си тръгвах и човека, който беше с мен се заговори отвън с Боян, който каза: Ще говоря с приемчика и ще те вземем още сега. След 5мин. колата ми беше вътре и аз заедно с нея. :-D
И двата пъти направиха това, за което бях отишъл.
Така че впечатленията ми дотук са добри.

wwweb
01-11-2008, 15:20
Там съм ходил само веднъж със 155-цата и то на влизане в сервиза аз си бях готов с диагностиката(бОШ ПрОблЕм)-просто си ми е било ден за врачуване.Но един от шефовете ме изгледа като 3лв на цело,че съм вътре.А пък аз много държа да гледам какво се прави по колата.Направиха диагностика и за сметка на това ми изпочупиха щипките на кората на багажника.Друго си е да си разбираш от работата!-Казаха ми,че ми е било преебана машинката за отваряне на багажника,а такава трябвало да се поръчва от Италия.Сега,няколко години след случая им пращам много поздрави,и да им кажа,че проблема ми беше 5 левов-едно контактно спрейче.Само ми преебаха щипките селяците.Нa мен също ми направиха беля за 10 лв., която по-късно оправих, но пък относно ремонта, за който платих около 1500 кинта, съм мега доволен.

Не са най-великият сервиз, но при това ниско качество на услугите в България за мен са най-добрите.

virusalfa
03-11-2008, 12:16
Нa мен също ми направиха беля за 10 лв., която по-късно оправих, но пък относно ремонта, за който платих около 1500 кинта, съм мега доволен.

Не са най-великият сервиз, но при това ниско качество на услугите в България за мен са най-добрите.Какво си правил за 1500лв,бе човек?:shutup:

wwweb
06-11-2008, 19:21
Какво си правил за 1500лв,бе човек?:shutup:Ми имаше теч от картера, теч от скоростната кутия, два долни носача смених, тампони на стабилизиращата щанга, лагер помпа, реглаж преден и заден мост, някакъв маркуч над скоростната кутия смених, изгоряла крушка на оборотомера и още сумати дреболии, които вече не помня, но пък от март месец досега (да чукна на дърво) проблеми няма.

virusalfa
10-11-2008, 22:17
Ми имаше теч от картера, теч от скоростната кутия, два долни носача смених, тампони на стабилизиращата щанга, лагер помпа, реглаж преден и заден мост, някакъв маркуч над скоростната кутия смених, изгоряла крушка на оборотомера и още сумати дреболии, които вече не помня, но пък от март месец досега (да чукна на дърво) проблеми няма.
Ама това труд и части ли или само труд?

wwweb
13-11-2008, 12:51
Ама това труд и части ли или само труд?
Всичко ...

barista
05-12-2008, 19:37
Аз досега съм ги посещавал два пъти.
Първия път приемчика беше мъж с прошарена коса и прие колата веднага. Не ме пуснаха вътре.
Втория път ходих за адаптация на дросел. Приемчика беше някаква млада жена, която ми каза, че могат да ме приемат чак след 2-3дни.
Тъкмо си тръгвах и човека, който беше с мен се заговори отвън с Боян, който каза: Ще говоря с приемчика и ще те вземем още сега. След 5мин. колата ми беше вътре и аз заедно с нея. :-D
И двата пъти направиха това, за което бях отишъл.
Така че впечатленията ми дотук са добри.

Боян е може би един от малкото диагностици дето знаят какво да правят и го правят. Разбира се за целта трябва да имат и съответното оборудване. И да могат да го ползват.

Nikiboy
30-01-2009, 22:39
Много е важно да се ходи при човек, който базика много коли от една марка - този номер с всичко правим си е ..... майката.

Браво на младежа за точното око!

pr_00f
14-04-2009, 10:08
Един добър отзив за Боян от мен :)
Много ги чува ги нещата човека .

fred
29-07-2009, 22:35
И от мен за Боян добри думи- точен, работлив, коректенq компетентен!Може да се разчита на него.

monie
16-03-2011, 15:36
Тези дни мисля да ходя до Горубляне,да гледам една 147,понеже Ванто е най-близко,ще искам да ги посетя за една диагностика.Та въпроса ми е :Дали да търся направо Боян,или няма значение на кои ще попадна за диагностика.Не съм ходил там и не познавам никой...а все пак ми се иска да не ми се спести нищо

aandreev
04-05-2013, 20:28
Боян , само да не крадеше стотинките от колите на клиентите... :)
И относо същия... Викат му господин 20 лв.Има сервиз малко по-встрани от Ванто Трейд и пренасочва клиентите там...
Имам една история с един Фиат Улайс, която от време на време разказвам, кагато съм на маса...
Изключително съм недоволен от Ванто Трейд и начина по който се работи...

Добре, айде ще разкажа :
Направих основен ремонт на двигател в сервиз посочен ми от Боян, който уж работел той и неговите колеги ама щяло да е на половина... 1290 лв :)
Съгласих се..
Минаха няколко месеца и дадената гаранция(лист хартия, нечетливо изреден списък от части и ред на който пише 1 година)се оказа мит :)
Пак правих основен, ала този път във Ванто Трейд, за 1000 лв :)
Няколко дни след ремонта, звъня на Боян : Бояне, нещо ми свети лампата за маслото.
Той: Доливай едно шише и идвай, няма страшно...

Отивам, колата се вкарва вътре,а Боян ми казва: Дай 20 лв и ходи да платиш диагностика свещи 6 лв...

След 10 минути Боян идва и ми казва : Датчика за маслото ти е за смяна, ама такъв няма.Ти на мотора имаш два, ама единия запушва само една дупка и е просто ей така... Ще го словим него на мястото на другия.. 10 лв още и си готов...

Притеснен от "далаверата" се съгласих...
След около месец забалязах силно омасляване и на селото на един приятел влезнах в един канал под колата си и забелязах някакъв болт, който е наварен на мястото на "неизплолзващия" се датчик :)

Колата отдавна я продадох и се сещам за нея с умиление.

Ползвам усугите на сервиз D&N в Младост 1 и съм много доволен :)

БТВ: Боян преди да си направи свой сервиз(един канал под наем и дружка на име Божо), работеше с един майстор-подизпълнител Владо(със сервиз в ж.к. Левски), дето не знаеше какво е фактура и фискален бон :)
Владо разказваше че Боян бил голям мозък, преди да почнел да шмърка.. За това взимал все по 20 лв и Владо не работел с него, защото идвали само някакви "Шановци", на които Боян дължал пари от преди и не се изкарвало нищо...


Бягам от далавери вече, правете го и вие...