PDA

View Full Version : Milano Motors



NightSpirit
29-10-2008, 14:48
Здравейте,

казвам се Теодор Смиленов. Отскоро работя в търговския отдел на Милано Моторс. Фен съм на марката и на италианските автомобили като цяло, макар, че не притежавам такъв... за сега. Чета форума от много време, но чак сега реших да се регистрирам. Ще се радвам да помагам с каквото мога най-вече по отношение на новите автомобили. Също така ще ми е приятно да научавам и нови неща от всеки един от вас. Поздравления за модераторите за добре организирания форум и за потребителите, че го пълнят във всеки един момент.

didod
29-10-2008, 15:10
Добре дошъл!

MONI
29-10-2008, 15:51
Здравейте,

казвам се Теодор Смиленов. Отскоро работя в търговския отдел на Милано Моторс. Фен съм на марката и на италианските автомобили като цяло, макар, че не притежавам такъв... за сега. Чета форума от много време, но чак сега реших да се регистрирам. Ще се радвам да помагам с каквото мога най-вече по отношение на новите автомобили. Също така ще ми е приятно да научавам и нови неща от всеки един от вас. Поздравления за модераторите за добре организирания форум и за потребителите, че го пълнят във всеки един момент.

Добре дошъл.

Колежката ми хубава Брера си взе от вас тази седмица...
:)

NightSpirit
29-10-2008, 18:00
Колежката ми хубава Брера си взе от вас тази седмица...:)

Синята Брера ли? Наистина е невероятна! Няма друга такава в България.

Stoyan Georgiev
30-10-2008, 00:22
Синята Брера ли? Наистина е невероятна! Няма друга такава в България.

искаш да кажеш, че няма сини брери в България ли ? :)

аз лично съм виждал поне 3 различни :)

emil georgiev
30-10-2008, 08:55
Здравейте,

казвам се Теодор Смиленов. Отскоро работя в търговския отдел на Милано Моторс. Фен съм на марката и на италианските автомобили като цяло, макар, че не притежавам такъв... за сега. Чета форума от много време, но чак сега реших да се регистрирам. Ще се радвам да помагам с каквото мога най-вече по отношение на новите автомобили. Също така ще ми е приятно да научавам и нови неща от всеки един от вас. Поздравления за модераторите за добре организирания форум и за потребителите, че го пълнят във всеки един момент.
здравей, кога ще пускат Висконти, та 2008 вече си заминава, никъде не намирам информация, Само не ми казвай, че ще я произвеждат в САЩ

ZoE23
30-10-2008, 10:23
Добре дошъл във форума колега :-D

NightSpirit
30-10-2008, 11:49
искаш да кажеш, че няма сини брери в България ли ? :)

аз лично съм виждал поне 3 различни :)

Не, има сини Брери, но тази е специално доработена по програмата "Alfa Unica". Джантите особено са невероятни.

Относно Висконти, мисля че за сега си остава на ниво концепт. Поне аз нямам друга информация. По-реалистично е за сега да чакаме 149 и догодина Кросвагона, пък пък после и Джулия и Камал. Но за сега са в сферата на вероятностите. Ако науча нещо повече за Висконти ще информирам веднага.

Stoyan Georgiev
30-10-2008, 12:35
я дайте да я видим тогаз тази алфа уника :bounce8:

MONI
30-10-2008, 12:55
Ами онзи ден не ми се занимаваше да я снимам, но като дойде колежката в понеделник ще го направя, тъкмо ше ви кажа и дали върви добре :), ако някой не я снимал до тогава.

П.С.Цвета наистина е много добър, то и Мазото е с почти същия.

П.П.с Другата Брера седи прашасала милата, чака да се решат да я купят.

MECO_KN
31-10-2008, 14:52
Здрасти колега от Милано Моторс.Вече сме 2ма от холдинга във форума.Аз съм от Мотобул дет внасяме Castrol.Аз често имам работа в Ауто Италия,понеже караме товарни фиятчета,но винаги се отбивам в Милано Моторс и Гранспор Ауто.Миналия път се качвах в МiTo и много се изкефих.Дано купиме некоя Алфа та по често да идвам при вас

NightSpirit
31-10-2008, 18:36
Радвам се, взимайте едно МиТо и ще се виждаме.

OgyG
17-11-2008, 16:30
Здравейте NighSpirit,
може ли един въпрос?
- купих си в Милано Моторс една красива Алфа 159 и вчера като сменях колелата на зимни бях много изненадан да видя, че "оригиналните" 17" джанти (които са опция за отделни пари) се оказаха ....ТУРСКИ. Случайно да знаете нещо по въпроса? (просто любопитно ми стана)


Благодаря

NightSpirit
17-11-2008, 16:56
Проверих за Вашите джанти. Има завод на Тора в Турция, който между другото е доста нов и модерен. Някои модели ги произвеждат там, което не бива да ви притеснява, дори напротив. Качеството е на ниво! Вече знаете, че масово се изнасят производстава. Както разбрах по телефона всичко е наред с джантите, така че пожелавам безаварийно каране в ледената руска зима. :)

OgyG
17-11-2008, 17:02
Благодаря за информацията и пожеланието! Зимата "обещават" да настъпи тази вечер - мисля, че всичко ще е наред.
Желая Ви успех в работата и скоро да си вземете също една италианска красавица!

MONI
18-11-2008, 14:05
Здравейте NighSpirit,
може ли един въпрос?
- купих си в Милано Моторс една красива Алфа 159 и вчера като сменях колелата на зимни бях много изненадан да видя, че "оригиналните" 17" джанти (които са опция за отделни пари) се оказаха ....ТУРСКИ. Случайно да знаете нещо по въпроса? (просто любопитно ми стана)


Благодаря

Влезни в сайта на CMS (също турски) и виж на кои марки се слагат за първоначално вграждане.

http://www.cms.com.tr/

Pepo
18-11-2008, 14:14
Радвам се, взимайте едно МиТо и ще се виждаме.
Това прозвуча зле :tooth:

ACEHOB
18-11-2008, 21:18
Тъкмо и аз се усмихнах на това :)