PDA

View Full Version : Резултати от Macau-18.11 /Free Practice/



Gogata
18-11-2005, 13:53
в първия старт две Алфи в челната тройка :D
2-ро и 3-то място съответно за Andre Couto и Tarquini... на първо е Priaulx.. :x
а Farfus 7-ми

във втория старт днес пак е почти същото подреждане в първата тройка
1.Priaulx
2.Couto
3.Farfus и 4-ти е Tarquini
...Giovanardi е на 9-то място,а James Thompson
едва 17-ти :?

дано са се представили добре и на клафикациите(все още няма публикувани резултати)

Надявам се в последното състезание на 156-те WTCC да се получи един добър резултат и да натрием носовете швабите :twisted:

pent
18-11-2005, 13:56
Класиране при производител
1 BMW - 244
2 Alfa Romeо - 219
3 Seat - 170
4 Chevrolet - 57
5 Ford - 10

Gogata
20-11-2005, 08:49
ето и последните не много приатни резултати:
Giovanardi препърпя катастрофа,с което неможа да вземе точки.Също и Dirk Muller изостана в класирането.Световната титла при пилотите взе англичанинът Andy Priaulx с две втори места на Макау.

ето първите 5 пилоти в крайното класиране:
1 Andy Priaulx (GBR) 93 т.
2 Dirk Mьller (GER) 86 т.
3 Fabrizio Giovanardi (ITA) 81 т.
4 Jцrg Mьller (GER) 59 т.
5 Augusto Farfus jr. (BRA) 59 т.


при констукторите:
1 BMW 255 т.
2 Alfa Romeo 231 т.
3 Seat 177 т.
4 Chevrolet 57 т.
5 Ford 10 т.

Ако някои иска 12:30 по ЕвроСпорт ще има репортаж на състезанието и предполагам награждаването

Alfa User
22-11-2005, 19:59
Ми аз нямам какво да кажа. Този сезон изобщо не бе в стила на Алфа Ромео - в смисъл по-зле не съм ги виждал от доста време. Искрено се радвам за BMW UK и Andy Priaulx, защото и отбор и пилот хвърлиха всичко в борбата и заслужено спечелиха. Колкото да нашите - нямам думи. Взаимните сблъсъци и неразборията кой да заеме лидерското място в екипа доведоха до тези печални резултати. Farfus се представи изключително добре, и показа че може да печели състезания не по-зле от кой-да е от ветераните, и какво се получи - от догодина момчето ще си търси нов отбор. И това ако не е тъпо, не знам. Не искам да си мисля как ще изглежда шампионата, ако го вземат в BMW ...
Да не говорим, че влизат и Лада с новия си модел ... тръпки ме полазват направо като знам колко изперкали са братушките - само си спомнете Париж-Дакар от преди няколко години, и то за няколко поредни години... Там Самара-та просто нямаше конкуренция...
Но да бъдем търпеливи и да видим какво ще стане нататък - дано заспалите жабари се посъбудят малко след студения душ наречен WTCC '05 и да направят нещо по въпроса с нагласата си за работа и победа. Стискам им палци,защото знам че могат !!!

mladej_it
27-12-2005, 19:31
Незнам Andy Priaulx и Jцrg Mьller с 45 кг. баласт през доста састезания направо срам!!! :ranting: