PDA

View Full Version : Alfa Romeo 33 1.2 ???



koolio
21-11-2005, 00:22
Ровейки в нета попаднах на такава. Някой имал ли е или поне виждал ли е на живо такова животно?

valjo
21-11-2005, 01:13
Ровейки в нета попаднах на такава. Някой имал ли е или поне виждал ли е на живо такова животно?
знам че има такива Суд-ове с 1.2 боксери

май и от най първите 33ки има с тия мотори, но изобщо не съм сигурен :unsure:

koolio
21-11-2005, 01:20
То пише, че има такива от първата генерация- 1983-86. Ама никъде не съм срещал. :roll:

valjo
21-11-2005, 01:28
То пише, че има такива от първата генерация- 1983-86. Ама никъде не съм срещал. :roll:
ми нема как да срещнеш, те са с руските ламарини ....
и нема оцелели, явно :)

Galiano
21-11-2005, 02:43
То пише, че има такива от първата генерация- 1983-86. Ама никъде не съм срещал. :roll:
ми нема как да срещнеш, те са с руските ламарини ....
и нема оцелели, явно :)

Какви руски ламарини бе колега?? Това сериозно ли??

valjo
21-11-2005, 02:48
Какви руски ламарини бе колега?? Това сериозно ли??
ами за съжаление, да, на първите серии 33 83та година до 87ма, когато ФИАТ купува банкрутиралата Алфа Ромео, са внасяни ламарини от СССР специално за трента-тре

тогава алфа ромео е била управлявана от някакъв вид "синдик" от държавата, и май те са я измислили тая умнотия, за да поефтинят производството :)

87ма и държавата вдига ръце, и ФИАТ купува квото е останало ...
и спира тоя номер с ламарините :)

Galiano
21-11-2005, 03:05
Какви руски ламарини бе колега?? Това сериозно ли??
ами за съжаление, да, на първите серии 33 83та година до 87ма, когато ФИАТ купува банкрутиралата Алфа Ромео, са внасяни ламарини от СССР специално за трента-тре

тогава алфа ромео е била управлявана от някакъв вид "синдик" от държавата, и май те са я измислили тая умнотия, за да поефтинят производството :)

87ма и държавата вдига ръце, и ФИАТ купува квото е останало ...
и спира тоя номер с ламарините :)

Ха! Не бях чувал :) ...това е интересно. Никога не е късно да научиш нещо ново. Тенкс колега!

bg_alfist
21-11-2005, 13:36
Какви руски ламарини бе колега?? Това сериозно ли??
ами за съжаление, да, на първите серии 33 83та година до 87ма, когато ФИАТ купува банкрутиралата Алфа Ромео, са внасяни ламарини от СССР специално за трента-тре

тогава алфа ромео е била управлявана от някакъв вид "синдик" от държавата, и май те са я измислили тая умнотия, за да поефтинят производството :)

87ма и държавата вдига ръце, и ФИАТ купува квото е останало ...
и спира тоя номер с ламарините :)

в този мрачен период се ражда и абсурда ARNA, която имах "удоволствието" да видя на живо миналата седмица

Naso
21-11-2005, 14:26
Зелена Арна спира на ОМВ-то на цариградско посока пловдив :) Нисанче