PDA

View Full Version : вижте какви мижитурки карат бмв



twin spark
12-12-2003, 00:44
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=5458

като го чета се треса от погноса. сигурен съм че шофьора на автобуса е намалил и затова са живи тези нещастници, а те му чупят бронята и после мерзавците се изнасят. а иначе са големи мъже "караме бме-та и сме голяма работа"

Alfa User
13-12-2003, 13:10
Абе е от такива селяни загина сума ти народ по пътищата ... И гледайте ги само как се оправдават !!! Да не говорим за един друг "малък" инцидент - пак с BMW - в родния ми град някакъв нещастник-ентусиаст блъснал една вечер жена, която си минавала кротко на зелената светлина на светофара. Интересното е, че същия посерко (на 18 години...) в момента на удара е карал с около 140 ... Аз лично не мога да намеря обяснение на факта, че следите от спирачките са започвали на няколко метра след пешеходната пътека - и съответно след удара ... :shock:

alfamilano
14-12-2003, 11:05
Прочетох само първата тема,за другите немам нерви!!!!Доста смешни пубери(майна)

KGB
15-12-2003, 14:32
абре без коментар...
аз сега до като си карах към офиса един с едно параходче 520и от началато на 90те застава до мене на сфетофара и започва неистова да дава газ...аз започвам да го гледам с голяма усмивка и ме изби на зверси смях, девойката с него също се разхили, оня подивя....светва зелено трагва с мрасна газ, парахода не може да зацепи на мокрото, защото гумите му бяха малко по-стари от колата...като видя че аз не се дърпах с него на отсечка от около 30метра и избор за спиране в кола или трамвай явно му стана още по-тъпо и реши да мине на червено на сфетофара на к.Величков и новият път на метрото...не че иначе бих се дърпал с който е да било непознат

Най странното беше че дривера на БМВ беше на около близо 40 години

Но това нищо не е в сравнение с пилотите на Голф 2...те са в една отделна лига

БМВтата са си хубави коли, но лошото е че в БГ много малко хора са се научили да ги карат...

Dizela
15-12-2003, 22:24
Eeee KGB izlaga6 markata. :P Ako vsi4ko e bilo bezopasno i e nqmalo xora trqbvalo e da go drapne6. :wink: :P

WhitePower
16-12-2003, 13:16
e taka de i az taka si mislja ama :roll:

Qwerty
16-12-2003, 15:15
Не всички с BMW-та са като този който е посочил Twin Spark...
...и ние си имаме черни овци :(

А има и такива хора... (http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=5173)

KGB
17-12-2003, 20:19
Дизеле..не беше безопасно,

1. На оня колата му е на над 10години, съдейки по гумите му колата му е в плачевно техническо състояние...

2. Беше мокро, имаше чакашти коли на следващия светофар на около 30метра + един хубав голям трамвай

3. Хората от трамвая слизаха...

Така, че не беше безопасно...

До сега само веднъж сам се дърпал с една мазда 6 дизел...може би беше с около седмица по нова от моята алфа...й то не заради друго ами заради русата мадама която беше зад волана и беше супер красива...та по новия път на метрото от христо ботев до западния парк се "ръчкахме"... :) и си се усмихвахме...

п.с: Аз гледам да сам максимално дълго време в моята кола и за това никога не бързам...

И не на последно място Градските Улици не са писта за доказване

Alfa User
18-12-2003, 23:48
Адски си прав... улиците на града не са за това. Макар че малко хора го разбират правилно това. Всеки гледа да се докаже пред тълпата по светофарите, щото си мисли, че хорицата ще му се възхищават. Съдейки по мои наблюдения обаче, повечето хора сериозно се дразнят от такива изцепки... Та какво да ви кажа... Оня ден някакъв познат на мой познат реши да се заяде с мен. Имал човечеца Вектра 1.8 GTi и се изказал, че щял да ме "сцепи". Срещнахме се, и аз му казах да се срещнем извън града, при което той видимо се притесни (не знам защо). Та след 2 дни се срещаме на указаното място, имаме си и трима свидетели (по настояване на Вектра-та) и познайте какво стана :D