PDA

View Full Version : Здравейте



Samir
21-11-2008, 19:21
Здравейте на всички. Дано не ме приемате на майтап ,защото съм на 17г. ,следователно нямам книжка нито кола. Имаме автосалон/авточасти в Пловдив ,който е на баща ми.Работя с него от вече много време, а аз от малък съм много запален манияк на тема коли и т.н. . Регистрирах се в този сайт ,защото мечтата ми е Алфа 147 (живот и здраве ще я имам). Да не кажа ,че даже и сънища съм имал с тази кола побъркал съм се просто . Като бъдещ потребител с Алфа реших да се регистрирам ,защото ще науча доста неща за този тип автомобили в по-подробен вид. Мога да кажа ,че разбирам от коли до една степен. Разглобявам коли в обекта ни и много други неща с една дума в тази област съм. В момента бащата е донесъл от Италия една Алфа 147 ударена , но мотора е в много добро състояние бензин 1.6 16v . Предполага се ,че за в бъдеще ще бъде моя.

tokata_pz_flex
21-11-2008, 19:29
А дано :) Добре дошъл :)

nachkata
21-11-2008, 20:10
добре дошъл колега дано да стане твоя тая колица

fnt
21-11-2008, 20:44
Да не кажа ,че даже и сънища съм имал с тази кола побъркал съм се просто.
Добре дощъл. Почти всеки от нас е минал по твоя път. Пожелавам ти да стане реалност....:cheers:

Djalev
21-11-2008, 21:04
В правилна посока си се насочил !
Добре дошъл в семейството* :)

Xtrime7
21-11-2008, 21:49
Насочил си се в правилната посока,че и за първа Италиянка-Поздрави за това и добре дошъл в форума на чудатите проблеми и яката тръпка.

PEPI-2ALFA
21-11-2008, 22:36
Като бъдещ потребител с Алфа реших да се регистрирам ,защото ще науча доста неща за този тип автомобили в по-подробен вид...
Еееех младото си е младо. Аз чак след като си купих втората Алфа "открих" сайта (не че по времето на първата ми го е имало де) и питах ли питах глупости.

Добре дошъл :cheers:

mik mik
22-11-2008, 01:43
успех колега по правилния път вървиш дано да ти се сбъднат мечтите :)

BillyBoy`
22-11-2008, 12:49
Здравейте на всички. Дано не ме приемате на майтап ,защото съм на 17г. ,следователно нямам книжка нито кола. Имаме автосалон/авточасти в Пловдив ,който е на баща ми.Работя с него от вече много време, а аз от малък съм много запален манияк на тема коли и т.н. . Регистрирах се в този сайт ,защото мечтата ми е Алфа 147 (живот и здраве ще я имам). Да не кажа ,че даже и сънища съм имал с тази кола побъркал съм се просто . Като бъдещ потребител с Алфа реших да се регистрирам ,защото ще науча доста неща за този тип автомобили в по-подробен вид. Мога да кажа ,че разбирам от коли до една степен. Разглобявам коли в обекта ни и много други неща с една дума в тази област съм. В момента бащата е донесъл от Италия една Алфа 147 ударена , но мотора е в много добро състояние бензин 1.6 16v . Предполага се ,че за в бъдеще ще бъде моя.
добре дошъл колега надявам се скоро време да почнеш да идваш и по пловдивските сбирки щом имате авто салон и се занимавате със авто части смятам че ще можеш да бъдеш полезен на колегите от пловдивската група:)

Samir
22-11-2008, 17:03
Ами прав си,ще се радвам да Ви бъда полезен тъй като имаме доста части на Алфи и по цели двигатели имаме почти всички части.
Ако Ви интересува намираме се на Ягодовско шосе гледам ,че ти си от Крумово сигурно ни знаеш .

RoMeO_156_GTA
22-11-2008, 21:16
Добре дошъл :D Няма да се притесняваш за възрастта , и аз като се регистрирах бях под 18 години , но какво пречи това на манията Алфа Ромео :gangstah:

Добър избор е 147 , дано скоро може да се радваш на една такава :D