PDA

View Full Version : Озвучение



Samir
22-11-2008, 21:08
Значи баща ми отдаде честта аз да избера музиката на бъдещата ми Алфа 147 . Гледам ,че има такава подобна тема ,но аз правя друга за други критерий.
Целта ми е следната.
Не искам побъркан бас ,който кат удари 1 път и цялата кола тресе ...
-чист и мек звук
-нормален бас
-без странични озвучения от сорта на бръмчене
-ефекта да се запази на висока честота

....Ще съм Ви доста благодарен ако ме въведете в тънкостите на добрата музика в колата :notworthy:
Мерси предварително...

mik mik
23-11-2008, 17:20
всичко това може да се постигне още с купуването на колата като я вземете с BOSE аудио система има си усилвателче малко басче отзад и колкото и да увеличаваш не криви и качеството е перфектно....:thumbup:
абе братя италиянци си знаят работата няма кво да се мъчим да ги подобряваме :bionic:

digitalundgrd
23-11-2008, 19:03
Абсолютно съм съгласен. И моята 147-ца е с БОСЕ..Звукът е уникален :) Просто всичко е изчислено специално за 147 и акустиката е мн добра...Бас има доволно. Свири много правилно...Открих , обаче че ми няма пищялките в предните врати...Има само окабеляване за слагане евентуално, но като гледа ще ми трябва някакъв преходник или нещо такова....

revell
24-11-2008, 16:28
Абсолютно съм съгласен. И моята 147-ца е с БОСЕ..Звукът е уникален :) Просто всичко е изчислено специално за 147 и акустиката е мн добра...Бас има доволно. Свири много правилно...Открих , обаче че ми няма пищялките в предните врати...Има само окабеляване за слагане евентуално, но като гледа ще ми трябва някакъв преходник или нещо такова....

Колегите са изключително прави. Всичко е изпипано, свири перфектно. Според описаното ти трябва точно това. Успех :)

homejoker
25-11-2008, 11:20
...Открих , обаче че ми няма пищялките в предните врати...Има само окабеляване за слагане евентуално, но като гледа ще ми трябва някакъв преходник или нещо такова....

Пищялките на BOSE са в центъра на долния говорител и фабрично не се монтират горе.

RoMAN
28-11-2008, 23:09
И задължително един Pioneer плейър.

Sergey_gigov
29-11-2008, 12:45
И задължително един Pioneer плейър.
пайнер и босе тушия и баклава - асаоцияцията е точно такава

Garvansky
03-12-2008, 23:44
пайнер и босе тушия и баклава - асаоцияцията е точно такава

И аз съм чувал така... А в интерес на истина, коя е марката,koqto свири най-добре с BOSE? Дали не е Blaupunkt? Живо ме интересува.

RoMAN
04-12-2008, 00:37
За мен са Pioneer и Alpine.

Sergey_gigov
08-12-2008, 10:31
nacamichi clarion alpine може и висок клас на kenwood