PDA

View Full Version : Най накрая снимки и от мен :)



ЗМЕЯ!
23-11-2008, 21:39
Здравейте колеги, ето обещаните снимки и на моята палавница ;)

Надявам се да ви харесат :thumbup:

Djalev
23-11-2008, 21:42
Супер е беллата колега,много радости с нея за напред :hitbycupid: !

ЗМЕЯ!
23-11-2008, 21:53
Супер е беллата колега,много радости с нея за напред :hitbycupid: !

Мерси колега, тя тотално си ми пълни душичката повервай ми, особено след чипването стана огън и жупел...:super:

Да я беше видял, обаче на какво мясаше само преди месец колега, малиии немаше да можеш да я познаеш... :wow:

Лела ти Сузане Кемфер от Германия доста сериозничко се беше постарала здраво място да не и остане на Алфетката...:lol:

Djalev
23-11-2008, 22:30
Мерси колега, тя тотално си ми пълни душичката повервай ми, особено след чипването стана огън и жупел...:super:

Да я беше видял, обаче на какво мясаше само преди месец колега, малиии немаше да можеш да я познаеш... :wow:

Лела ти Сузане Кемфер от Германия доста сериозничко се беше постарала здраво място да не и остане на Алфетката...:lol:

ХАаххаХАх :)
Кажи са повече ли върви от Rextona :spell:

tokata_pz_flex
24-11-2008, 00:44
Никога неможе да върви повече ! Колата е екстра , с здраве да си я търкаляш :)

ЗМЕЯ!
24-11-2008, 01:13
Никога неможе да върви повече !

Ха ти пък на базата на какво бе колега го изкара тва ти целомъдрено изказване се чудя...а? :big_whoops:

tokata_pz_flex
24-11-2008, 01:21
На базата на чисто сектантство :) А това , че Рекстъна бръмчи мъжката , не значи че върви повече :)

barash
24-11-2008, 08:34
Оставете Рекстона на мира,алфата е супер,колега безброи километри.

Djalev
24-11-2008, 10:56
Ха ти пък на базата на какво бе колега го изкара тва ти целомъдрено изказване се чудя...а? :big_whoops:

Не обарнах много внимание колега с този 2.9тд с 120 коня :).Още един път се извинявам за тапия въпрос :screwy:

DerMeister
24-11-2008, 11:10
Мерси колега, тя тотално си ми пълни душичката повервай ми, особено след чипването стана огън и жупел...:super:

Да я беше видял, обаче на какво мясаше само преди месец колега, малиии немаше да можеш да я познаеш... :wow:

Лела ти Сузане Кемфер от Германия доста сериозничко се беше постарала здраво място да не и остане на Алфетката...:lol:
Аахахха, май и мойта е купена от леля Сузане, но ще проверя със сигурност. Може да се окаже фен и да е сменила мойта с твойта. Иначе много ми харесва и на мен, със здраве и кеф да си я караш.

OgyG
24-11-2008, 11:37
Много ти е красива, колега. С здраве да я караш и да ти доставя удоволствие!!!

reptli
24-11-2008, 11:43
супер красива е:wub: да те радва дълги км.:rosso_spider:

mik mik
24-11-2008, 22:02
красавица :wub: :clap:
пожелавам ти безброй километри придружени с незабравими изживявания и само приятни емоции :respect:

ЗМЕЯ!
24-11-2008, 22:05
супер красива е:wub: да те радва дълги км.:rosso_spider:

Благодаря Ви, колеги хубаво е да усещаш подкрепата от съпартийците по СЕКТА...:bowdown::bowdown::bowdown:

Да сте живи и здрави всички !!!

ЗМЕЯ!
12-04-2009, 14:20
Ето малко нови снимки на накиприната ми кучка :tooth:

D-I-V-A-K-A
13-04-2009, 23:40
Ето малко нови снимки на накиприната ми кучка :tooth:

Колега страшна красавица е ;) Ама нали вече има теме за снимки на нашите кукли, за какво трябва да се отваря всеки път нова тема?