PDA

View Full Version : Kak ot 1.8 8V da napravia 2.0 8V pri 155?



05-09-2004, 18:26
Zdraveite na vsichki kolegi alfisti.Sega otkrivam foruma i mnogo se radvam che syshestvuva takyv.Prochetoh dosta ot mneniata i vijdam 4e ima dosta kompetentni tuk.Interesuvame koi sa razlikite mejdu dvata motora,ustanovih [ot serviznata knijka :D ] 4e razlikata e hoda na butaloto kato pri 1.8 e 80mm a pri 2.0 e 90mm a diametara e ednakyv,no po natatyk, rizi, butala, bieli, kolianov val nikva informacia niamam koe e syvmestimo mejdu dvata motora.Syshto taka i zapalvaneto i pri dvata uj e Bosh motronic 1.7 no dali triabvat dopalnitelni nastroiki?

PP Vulnuvame razbirase i finansovata 4ast

virusalfa
05-09-2004, 23:21
Zdrasti!Ot mojto logo razbira6,4e sam s dizel.Predi tova imah 155,2.0ts kato vaprosnata.Zna4i ima dosta razliki po silovata 4ast-vsmukatelnija kolektor,koljanov val,respektivno i verigite.Mojat savet e-ne se zanimavaj s gluposti!Za6to ne si predpo4el navreme 2.0 pred 1.8?-razhoda na gorivo e po-malak pri po-golemija motor,predpolagam,4e si se osvedomil.Karaj si kolata i ne misli gluposti-tova gonkite sa za seljani s xxxx katuni ili pone za tezi ,koito si misljat,4e sa xxxxi-za Opel imam predvid,4e se pravi Omegata samo v Germany-haha!

jorko
06-09-2004, 02:11
Karaj si kolata i ne misli gluposti-tova gonkite sa za seljani s xxxx katuni ili pone za tezi ,koito si misljat,4e sa xxxx-za Opel imam predvid,4e se pravi Omegata samo v Germany-haha!
az karam Italy-car i gonkite mi haresvat :wink:

alf
07-09-2004, 12:52
май е по-добре направо да смениш моторите :wink: