PDA

View Full Version : Ne6to mi se gubiat oborotite.........help



alfetta_giulietta
14-12-2003, 15:46
Zdraveite alfisti!!!
Mnogo 6te sum vi zadulgena ako me naso4ite ot kude mi idva problema, a toi e:
Nali znaete na 155 1.8 na vtora i treta kak drupva6 pred ostanalite..... e da ama ne6to mi zagluhva mai gubi oboroti.... moge li da e ot akumulatora?

alfetta_gulietta

hf hpe
14-12-2003, 23:34
абсурд да е от акумулатора
провери свещи и показанията на дебитомера
също налягане на бендиновата помпа

twin spark
15-12-2003, 10:37
може да ти заглъхва двг. от много причини или сместта е бедна или е много богата или не може да се изпразни веднага двг.
не мисля че е от свещите, но това не пречи да ги видиш, за акумулатора е абсурд.
причината може да е много глупава, да имаш пукнат колектор или запушен катализатор. най-добре отиди на диагностика.

п.с. ще е по-добре ако пишеш на кирилица

WhitePower
15-12-2003, 11:32
ahaa a za diagnostikata , kak shte mi kazat katalizatora kak e dali e zapushen ili ne ???

alfetta_giulietta
16-12-2003, 22:22
Найстина съм ви благодарна за съветите!!! :D
Тоя ИТАЛСЕРВИЗ на кръговото след Плиска знаете ли там дали са свестни, а? Ако ли не, кой ще ми препоръчате :?:
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

twin spark
17-12-2003, 19:36
Тоя ИТАЛСЕРВИЗ на кръговото след Плиска знаете ли там дали са свестни, а?

не са

Alfa User
18-12-2003, 23:57
Аз съм на същото мнение. Досега никой познат не е останал доволен от услугите им. По-добре си намери сервиз със надеждни майстори, които са се сблъсквали с тези коли вече. Писна ми вече от изрази от рода на "Абе остави ги тия италиански мотори... толкова са смотани и изобщо не се ремонтират като хората..." Нокакто се казва, има и други сервизи, и аз това точно им заявявам. Просто поразпитай насам-натам, и ще намериш. Чакаме да разберем какво става. :)

ALFA CORSE
19-12-2003, 22:20
Като се запуши катализатова звука се променя. А ако е станал на повечко парченца се чува и леко притракване. Заради тоя катализатор ми замина задното гърне, имаше няколко парчета от сепарациите и в 2 и 3-то гърне.
Да сте чували за свестен сервиз във Варна. Не че ми трябва (дано все така да е :D ), но да знам все пак. Има един до картинг пистата за него разбрах че били много зле на тема Alfa Romeo въпреки голямата реклама.