PDA

View Full Version : Мнения за тази 147:::



Alfa 156
01-12-2005, 19:02
http://www.mobile.bg/perl/main.cgi?topm ... f1=details (http://www.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11133369271731453&f1=details)
Здравейте колеги, искам пак да се върна във форума и съм се огледал в тази алфа. Тия дни ще я разгледам от близо, но преди това ако може да споделите вашето мнение. Седи доста от отдавна в нета обявата, как ви се струва цената???

KGB
01-12-2005, 19:46
Има една ключова дума: Дупница!!!

Бягай на далеч...това е моя съвет.

156 m-jet
02-12-2005, 12:46
Колега какво има лошо в това, че е в Дупница

Питам просто от любопитство :D

lazy
02-12-2005, 13:27
Половината град се е изнесъл в Италия и събират всякакви таралясници. Оправят ги в Дупница и после на Горубляне. Цените в Дупница са по-ниски, но не можеш да разчиташ на преглед в сервиз там, щото и те са в играта :) Разбира се, намират се и добри екземпляри - въпрос на късмет :)

Alfa 156
02-12-2005, 14:33
това за Дупница, всички го знаем, но аз утре все пак ще отида да я погледна. Държа да е перфектна, както по телефона разбрах, така че и за най-малките забележки, ще се откажа. Макар че, като гледам тая "тунинг" броня, няма да са малки забележките :roll: После ще споделя, иначе много ме изкушава 8) 8) 8)

santo_traficante
02-12-2005, 15:02
?????? ??? ? ????? ???????? ?? ???? ??????:)
________
Vapor genie (http://vaporizer.org/)

WhitePower
02-12-2005, 16:06
Има една ключова дума: Дупница!!!

Бягай на далеч...това е моя съвет.

тва изказване за дупница е


че аз моита си я взех от там с 1000 по ефтина и етй го е 2.5 години каране

santo_traficante
02-12-2005, 16:22
???? ???????? ?? ???? ?:)??? ?? ??????? ?? ? ? ?????:)?? ? ????? ?? ??? ??????? ???? ? ?? ?????? ? ?????? ??? ???????:)
________
VAPOR GENIE REVIEW (http://vaporizer.org/reviews/vapor-genie)

BatVas
02-12-2005, 17:28
И аз мисля че като е от Дупница не е проблем, то си е до късмет-те да не би да са различни там джамбазите от тези в София, а си и мисля че за такава скъпа кола може да се помисли за каране до Ванто-едва ли разхода ще е толкова голям-поне сравнено с цената на колата, а и ще се видят реалните и километри във Ванто - щом е дизел. Ще се пробва как върви-в най-лошия случай набутката е 40 кинта за номера временни и нафтата:)

KGB
03-12-2005, 04:40
Шанса да попаднеш на крадена кола в Дупница е много голям, или на кола коята е отписана от регистрите на дадената държава следствие на удар тоест тотална щета са я писали...нашите я взимат и я оправят.

И в двата случея като влезнеш на чужда граница може да "изгориш" много лошо.

За това искай и намери начин мисля, че вече може да се плати в КАТ... да проверат колата дали е с пренабите номера и дали ВИН номера не се издирва или не е заличен....тоест дали колата е ОК.

По ВИН номера чрез WAP портала ни, можеш да провериш данните на колата по еПер. (Благодарности на колегата Басс)

Също така като гледам колата не е с платено мито (по временните номера)...трябва да провериш с ТВОЙ човек митничар колко са и редовни документите...(ако нямаш обади ми се ще измислим нещо) никога не се връзвай на думи от сорта, взимаш ключовете отиваш в КАТ да я регистрираш и всичко е Ок...не се притеснявай за документите и т.н. Провери си митническите докуминте, после да не стане световен въпрос.

Тунинг бронията и аз я видях още първия път, но мислех че си я видял. Това според мен говори, че колата е карана от "спортна" натура човек...в повечете случей млад.

Това може да е както добре така и зле....в единия случей колата е перфетно подръжана и гледана....във втория колата е издухана и за това се продава.

При всички положения колата трябва да я закараш на преглед в ВантоТрейд...(ако не греша за предишната ти алфа)...не прави отново грешката да обиколиш няколко други сервиза преди да стигнеш до Ванто и да си решиш проблема. Закарай я там да я прегледат цялостно, та дори геометрията да и видят.

Погледни около турбото дали има омасляване, дали свирина високи честоти, дали върви над 3000оборота...имаш вече опит.

Успех 8)

пс: както ти бях писал и преди
Always Looking For Another--->ALFA

156 m-jet
03-12-2005, 13:13
Шанса да попаднеш на крадена кола в Дупница е много голям, или на кола коята е отписана от регистрите на дадената държава следствие на удар тоест тотална щета са я писали...нашите я взимат и я оправят.

И в двата случея като влезнеш на чужда граница може да "изгориш" много лошо.

За това искай и намери начин мисля, че вече може да се плати в КАТ... да проверат колата дали е с пренабите номера и дали ВИН номера не се издирва или не е заличен....тоест дали колата е ОК.

По ВИН номера чрез WAP портала ни, можеш да провериш данните на колата по еПер. (Благодарности на колегата Басс)

Също така като гледам колата не е с платено мито (по временните номера)...трябва да провериш с ТВОЙ човек митничар колко са и редовни документите...(ако нямаш обади ми се ще измислим нещо) никога не се връзвай на думи от сорта, взимаш ключовете отиваш в КАТ да я регистрираш и всичко е Ок...не се притеснявай за документите и т.н. Провери си митническите докуминте, после да не стане световен въпрос.

Тунинг бронията и аз я видях още първия път, но мислех че си я видял. Това според мен говори, че колата е карана от "спортна" натура човек...в повечете случей млад.

Това може да е както добре така и зле....в единия случей колата е перфетно подръжана и гледана....във втория колата е издухана и за това се продава.

При всички положения колата трябва да я закараш на преглед в ВантоТрейд...(ако не греша за предишната ти алфа)...не прави отново грешката да обиколиш няколко други сервиза преди да стигнеш до Ванто и да си решиш проблема. Закарай я там да я прегледат цялостно, та дори геометрията да и видят.

Погледни около турбото дали има омасляване, дали свирина високи честоти, дали върви над 3000оборота...имаш вече опит.

Успех 8)

пс: както ти бях писал и преди
Always Looking For Another--->ALFA

Браво колега :!:

Много добре си описал, Защо колите в БГ са толкова евтини :!: :!: :!:

Ами как няма да са евтини като се вЗимат от Моргите от Европа и после се прават с КРАДЕНИ части в БГ :idea: от ПИШМАН маистори, дето вобще си нямат на представа, За ЗАВОДСКИТЕ предписаниа :!:
И естествено 3 месеца след това почват проблемите................и после АЛФАТА била лоша и се чупела :!:

АЗ Затова сам на принципа, че никога не се купува наи евтиното от дадениа модел :!:
По добре купи ИСТИНСКА КОЛА да те радва. Тея 1000/2000 лева повече дето ги даваш се иЗплащат после МНОГОКРАТНО :!:

Ама балгарската психика е такава, даи да купиме наи евтиното, че да сме на далавера :evil: :evil: :evil:

Mury
03-12-2005, 18:59
Е кво аз като карам от ефтините 145-ци кво мноо ли е по лоша от другите или кво :evil: :evil: .Кой за каквото има пари :idea: :idea:

Quadrifoglio
03-12-2005, 19:38
Е кво аз като карам от ефтините 145-ци кво мноо ли е по лоша от другите или кво :evil: :evil: .Кой за каквото има пари :idea: :idea:
Мисля че 156 m-jet нямаше точно това пред вид.
Идеята е че като алфа 145 1.6 боксер например струва около 5000лв а ти намериш някоя за 3000 има защо да струва 3000 (в повечето случаи)

Alfa 156
03-12-2005, 21:17
Днес ходих да гледам въпросната алфа и останах със следните впечатления: колата изглежда добре, не и личи удара, който е бил отпред. демек бронята е нова и тн... направи ми впечатление, че продавача не пази нито един документ за нея, освен митническата декларация... нито сервизна книжка, нито нищо. И вътре е малко захабена, не като кола на 60 хил, а на 150. Пък и не щеше да се пазари като хората, за това му пожелах успех и си тръгнах! 8)

santo_traficante
05-12-2005, 12:15
???? ? ????? ?? ??????????? ???? ? ????????? ? ?? ? ????????? ???:)??????? ? ???? ?? ??????:)??? ???? ???? ? ?????? ? ??????? ?? ??????? 21000?? ?? ?? ? ???????? ? ??? ?? ? ??????:)??? ??? ???? ???? ?????????:)???? ? ????? ????? ???? ????? ?? ? ??????:)
________
N02 vaporizer (http://no2vaporizers.com)