PDA

View Full Version : Бензин в маслото 33



diavolcho
03-12-2005, 18:47
Здравейте при една седмица взех една 33 1.7 карбуратор 90г. и днес като проверявах маслото усетих ,че мирише на бензин.А и изпуска бензин някъде от единия карбуратор.Възможно ли е да е скъсано платно на бензиновата помпа и от там да влиза бензин в маслото

Mury
03-12-2005, 18:50
Напълно колега :th_up: :th_up: или в по-лошия случай някой сегмент ти изпуска

diavolcho
03-12-2005, 18:58
Напълно колега :th_up: :th_up: или в по-лошия случай някой сегмент ти изпуска
А продавали се само платното за бенз. помпата или трябва да се сменя цялата.

Mury
03-12-2005, 19:01
Мисля че да поне за другите коли се продава така че защо не и за 33

Venci
03-12-2005, 19:02
Може да е от кофти центровка :idea:

wenimont
14-12-2005, 21:15
наи лесно ще си решиш проблема с нова бензинова помпа може и от лада с малко преправяне пробано е и ладова помпа работи добре

Valeri
14-12-2005, 21:23
Kolega tova e samo ot pompata da znaesh.Az ne sam naiasno kakva e pri teb,no na starata si kola imah sashtia problem.Ako e zadvijvana ot dvigatelia
sas sigurnost e ot tova.(preakana kirilia)

MrX
14-12-2005, 23:04
наи лесно ще си решиш проблема с нова бензинова помпа може и от лада с малко преправяне пробано е и ладова помпа работи добре

помпата струва 20 лв.,за какво ти е ладова пък и да я преправяш

koko_33
05-01-2006, 12:14
жигулената помпа струва 15 лв и има екстри
-Ръчно подкачване на гориво
- на нея могат да и се сменят платната
и накрая да спомена, че не ти се налага да преправяш нищо щото си пасва идеално от две седмици и аз карам с такава
;)

diavolcho
27-02-2006, 14:57
Значи проблема го отсраниха след като смениха
1.Бензинова помпа
2.Термостат
3.Центровка (Майстора си игра два дена докато я направи щото някой беше по-българил доста карбураторите и беше сложил 30 градуса предварение на делкото!
Резултата след центровката е ,че колата ускорява досто по-бързо,
дори при по ниски обороти като я настъпиш направо излита,да не говорим ,че на първа и втора оставя гумите на асфалта.
Много благодаря на всички за съветите !!!

martisti
20-03-2006, 14:26
Значи проблема го отсраниха след като смениха
1.Бензинова помпа
2.Термостат
3.Центровка (Майстора си игра два дена докато я направи щото някой беше по-българил доста карбураторите и беше сложил 30 градуса предварение на делкото!
Резултата след центровката е ,че колата ускорява досто по-бързо,
дори при по ниски обороти като я настъпиш направо излита,да не говорим ,че на първа и втора оставя гумите на асфалта.
Много благодаря на всички за съветите !!!

Здравей,

Интересува ме колко ти излезна ремонта.

diavolcho
27-03-2006, 17:00
Значи проблема го отсраниха след като смениха
1.Бензинова помпа
2.Термостат
3.Центровка (Майстора си игра два дена докато я направи щото някой беше по-българил доста карбураторите и беше сложил 30 градуса предварение на делкото!
Резултата след центровката е ,че колата ускорява досто по-бързо,
дори при по ниски обороти като я настъпиш направо излита,да не говорим ,че на първа и втора оставя гумите на асфалта.
Много благодаря на всички за съветите !!!

Здравей,

Интересува ме колко ти излезна ремонта.
Ами за всичко ми излезе към 140 лв. като за центровката дадох 60 лв. другото е за бензиновата помпа и термостата.