PDA

View Full Version : Предвавям се :)



kolov
10-01-2009, 17:27
Здравейте! Отдавна следя неотлъчно форума на любимата марка, но така и не можах да се сдобия с една апенинка. Чаках търпеливо първо да се сдобия с такава и после да започна да пиша, но не се издържа вече. Преместих се да живея и работя в София и все още си стъпвам на краката. Без транспорт не може затова си купих - градски транспорт /рено меган/. Точно като градския в София, друса, клати се, студено е и когато най-много ти трябва все нещо ще стане за да закъснееш. Но няма начин, "мерак с пари се гаси", а скоро няма изгледи да спечеля от тотото /особено като не пускам :) /. С голямо задоволство ще следя и за напред форума. Всеки си има нещо по-любимо от арсенала на италианците. За съжаление не съм се возил в 159, но както много хора казват любов от пръв поглед! Много ще се радвам ако можем да си казваме по някоя полезна и добра дума за марката, а и не само за нея!

fein86
10-01-2009, 17:33
А добре дошъл :cheers:, и след като си любител нищо не пречи да се включваш в темите(няма да си единствен), пък и не мисля, че някой от колегите ще те игнорира само защото все още не си се сдобил с италиянска хубавица. Пожелавам ти приятни мигове с нас и дано скоро да станеш собственик на някоя красавица :-P:cheers:

nightroller
10-01-2009, 17:34
Колега аз те разбирам защото преди да взема мойта карах Рено Клио II и после Modus :( и така като теб трябваше да почакам около 2 год. :) затова не се предавай и бъди верен на марката защото си струва :)

pacho_kardana
10-01-2009, 17:36
Здравей,колега!Само не разбрах дали искаш да си купиш алфа?И ако става на въпрос всяка кола може да ти се прее*е когато ти трябва ако ще си взимаш някоя алфа моят съвет е например 156 1.9 ЖТД :drool: .... модерна харчи малко и върви прилично за дизел има и опция чип тунинг която вдига около 30%...и се троши по-малко!

fein86
10-01-2009, 17:58
Здравей,колега!Само не разбрах дали искаш да си купиш алфа?И ако става на въпрос всяка кола може да ти се прее*е когато ти трябва ако ще си взимаш някоя алфа моят съвет е например 156 1.9 ЖТД :drool: .... модерна харчи малко и върви прилично за дизел има и опция чип тунинг която вдига около 30%...и се троши по-малко!

:-P Еееееее, ти пък сега само да си хвалиш дизелчето:pokey: остави и нас бензиновите плебеи да пробваме:tongue2: да си го придърпаме при нас :upsidedwnsmiley::flex:

(базикам се да не се обидиш, че напоследък почнаха да се сърдят доста от колегите :flowers:)

kolov
10-01-2009, 18:26
Хе хе хе .. ето защо обичам този форум! Докато се обърнеш и някой те зарадвал :-D
Ами много съм запален по апенинките .. и така вече 4-5 години .. все се заглеждам и дърпам този, онзи за ръкава "виж, виж алфа..." Да си ми приятел не е лесно ! Като дете съм що се отнася за Алфа Ромео. Пресичам пешеходна пътека, и от там път ми прави някоя 159, е как да продължа да пресичам ... :-D приятелите ми вече им дойде до гуша, Алфа Ромео това, Алфа Ромео онова :-D
Живот и здраве .. само да имам възможност няма да се поколебая. Дали дизел или бензин .. все ми е тая! Малко бях скептичен към дизела на италианците, но напоследък само хубави неща чувам и то не само от форума.

fein86
10-01-2009, 18:36
Хе хе хе .. ето защо обичам този форум! Докато се обърнеш и някой те зарадвал :-D
Ами много съм запален по апенинките .. и така вече 4-5 години .. все се заглеждам и дърпам този, онзи за ръкава "виж, виж алфа..." Да си ми приятел не е лесно ! Като дете съм що се отнася за Алфа Ромео. Пресичам пешеходна пътека, и от там път ми прави някоя 159, е как да продължа да пресичам ... :-D приятелите ми вече им дойде до гуша, Алфа Ромео това, Алфа Ромео онова :-D
Живот и здраве .. само да имам възможност няма да се поколебая. Дали дизел или бензин .. все ми е тая! Малко бях скептичен към дизела на италианците, но напоследък само хубави неща чувам и то не само от форума.


:wow: Абе ама ти си точно като мен, алфа му е майката, аз пък преди да си взема ми беше все тая, обаче като си взех:drool: и сега нема слънце, всички приятели им писнах вече с мойте аххххкания по алфите, не можеш да ме накараш да си купя друга кола :-P

pipi
12-01-2009, 12:32
kolov, споко тук повечето не са уред.

kolov
12-01-2009, 12:46
хе хе хе .. че какво не му е наред на това :-D

fein86
12-01-2009, 15:18
kolov, споко тук повечето не са уред.

как не сме у ред бе :moon::balloon::holiday2::Tease::holiday::crazy: я глей колко сме си убави :gayfight:

pipi
12-01-2009, 16:11
fein86, именно това имах предвид. :D

fein86
12-01-2009, 16:26
fein86, именно това имах предвид. :D

:blush: Thank you съм , приемам го за комплимент:cheers::flowers:

А иначе kolov , нас верно си ни перат токовете отвреме навреме, ама това е защото тука все убави Ора сме се сбрали !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EMo0o
13-01-2009, 00:56
kolov, споко тук повечето не са уред.

Че ако бяхме щяхме ли да си купуваме алфи :D:D

kolov
13-01-2009, 11:19
Мирогледа на италианеца е същия като колите му! Един аксесоар, който като започне да носи повече минуси отколкото плюсове бива заменен с друг. Тук има хора който по-лесно решават да подпишат отколкото да си сменят колата :-D Който и да питам, италианска кола може би, но кола от Италия - НЕ! В Германия са много строги и сурови от към сервиз. Имам приятел работещ в подобен. Човека ми каза, че на клиента се звъни не да му се задава въпрос дали иска да поправят колата, а че ще му се поправи колата за да знае какви пари да приготви :) Същия беше ходил на някакъв курс в Италия. "Нищо чудно, че са им такива дранголници автомобилите, като видях какви са им собствениците". Дошъл някакъв със 147 на 25 000км понеже му светел някакъв датчик . Питали го къде му е лепенката от последното влизане в сервиз, човека казал, че е много ангажиран и нямал време да иде за първа смяна на консумативи и предполага, че затова няма лепенка.
Така, че не е от колата а от зад-воланното устройство :-D .. Обичаш ли си колата, не ти пука особено дали харчи с литър повече и дали има някой дребен дефект. Виж ако не я обичаш 0.5Л са ти като трън в очите и скърцането на някой ремък те кара да я засилиш някъде и да се надяваш, че възглавницата ще се отвори! :)

DarkKnight
14-01-2009, 15:42
Здравейте! Отдавна следя неотлъчно форума на любимата марка, но така и не можах да се сдобия с една апенинка. Чаках търпеливо първо да се сдобия с такава и после да започна да пиша, но не се издържа вече. Преместих се да живея и работя в София и все още си стъпвам на краката. Без транспорт не може затова си купих - градски транспорт /рено меган/. Точно като градския в София, друса, клати се, студено е и когато най-много ти трябва все нещо ще стане за да закъснееш. Но няма начин, "мерак с пари се гаси", а скоро няма изгледи да спечеля от тотото /особено като не пускам :) /. С голямо задоволство ще следя и за напред форума. Всеки си има нещо по-любимо от арсенала на италианците. За съжаление не съм се возил в 159, но както много хора казват любов от пръв поглед! Много ще се радвам ако можем да си казваме по някоя полезна и добра дума за марката, а и не само за нея!

Добре дошъл! Забавлявай се във форума докато се сдобиеш с една красавица (което ти пожелавам да стане по-скоро)


:wow: Абе ама ти си точно като мен, алфа му е майката, аз пък преди да си взема ми беше все тая, обаче като си взех:drool: и сега нема слънце, всички приятели им писнах вече с мойте аххххкания по алфите, не можеш да ме накараш да си купя друга кола :-P

И аз писнах на моите приятели и сега като видят алфа се сещат за мен :kicking:

nightroller
15-01-2009, 22:19
сега видях ЛС-то :) ами айде пожелания за скорошно сдобиване с Алфа а относно италианците и германците какви шофери и др. това са митове :) и легенди ;)

kolov
18-01-2009, 01:24
абе.. знам ли. като идеш някъде в автокъща и ти кажат, че колата е внос от Австрия или Германия /с гордост/, а започнат да плюват дори по немските коли внос от Италия. Все нещо има за да си го има това .. като предрасъдък.

Аз да се похваля .... разправам нагоре надолу как съм претопил мнението на приятелката от алфа-щайга във алфа-култ! Много съм доволен от себе си. И как ли не .. милата за Нова Година вижте какво ми подари:
http://i32.photobucket.com/albums/d21/graphilla/droopy.jpg
Има ли начин да познаете на коя марка автомобили съм фен :) :) :) :) :) :) А кое ли ми е хобито?! :) :) :) :) :) :) Приликата като се замисля е поразителна :naughty: Особено с тази набола брада. Дали не се опитва да ми направи някакъв намек ?! :) Сърце не ми дава да и призная, че мерак туко така не минава :-P колкото и мирно да стой!

Bubuto
03-02-2009, 16:05
Поздрави колега и добре дошъл в сектата...:new_Eyecrazy:
....а да и скорошно попълнение с истинската марка.
Всичко най-най..:clap:

Ранобудниче
05-02-2009, 02:47
... Малко бях скептичен към дизела на италианците, но напоследък само хубави неща чувам и то не само от форума.


здравей и от мен :)
остави чуването - покарай и едното, и другото, и прецени сам.
уверявам те, няма причина да си скептичен ;)

EMo0o
05-02-2009, 09:34
уверявам те, няма причина да си скептичен ;)

А така Кака :bravo: Напълно съм съгласен :)

bouncer
05-02-2009, 13:40
А добре дошъл колега! пази се че тука алфа вируса върлува и е много опасен - аз не можах да се опазя и е гледай три вече имам....относно избора ти на кола:
моето мнение е че дизела е по-динамичен от бензинката, но бензинката доставя повече кеф от карането и особено звука. говориме за сток коли. Иначе съвета ми е да взимаш с 200 на Мъри 146-цата и да щракаш с пръсти! няма такава кола, няма такава визия, возия, звук и ....абе всичко! уникална е! питай който искаш от форума!

DJ Vladic
09-02-2009, 18:30
:wow: Абе ама ти си точно като мен, алфа му е майката, аз пък преди да си взема ми беше все тая, обаче като си взех:drool: и сега нема слънце, всички приятели им писнах вече с мойте аххххкания по алфите, не можеш да ме накараш да си купя друга кола :-P

Какви хора сте.. кви нерви имате... Мене не моеш ме накара да си купя Алфа отново. ако не е 166 2001 ^ :)