PDA

View Full Version : някой излизал ли е, да види какво става на вън!!?



Бобби
14-01-2009, 16:23
преди обяд дочух нещо по радйото за агитката на Левски...а трябваше студенти да протестират...... сега долавям обърнати коли..подпалени!:sayjin:
Нещо, ала Гърция!

RPWWD
14-01-2009, 16:28
Люлинската измет се е нашмъркала и се правят на мъже:)

DerMeister
14-01-2009, 16:29
Къде тва?

trouble
14-01-2009, 16:31
:please:

Бобби
14-01-2009, 16:33
там някъде из София..:sniper:

fnt
14-01-2009, 16:34
Това нещо вече не е хубаво

Бобби
14-01-2009, 16:38
Преди малко бате Бойко каза:
"Момчета не се правете на революционери"

Dodo 155
14-01-2009, 16:39
преди обяд дочух нещо по радйото за агитката на Левски...сега долавям обърнати коли..подпалени!:sayjin:
Нещо, ала Гърция!
Недей да смешваш простотията и шибаните агитки, с проблемите на едно общество!
Едното е лайнарщина, а другото борба за справедливост!

Трябва да ги тласнат към стадиона, там да ги затворят и отгоре всеки един с каквото може по главите им :sayjin: :sayjin: :sayjin:
Няма по-голяма измет от футболните запалянковци :machinegunner:
Строшени коли на случайни граждани, витрини на магазини, указателни табели и т.н. Тия заслужават не бой, а смърт :machinegunner:
Аман от лумпенщина ... :machinegunner:

Бобби
14-01-2009, 16:43
Недей да смешваш простотията и шибаните агитки, с проблемите на едно общество!
Едното е лайнарщина, а другото борба за справедливост!

Трябва да ги тласнат към стадиона, там да ги затворят и отгоре всеки един с каквото може по главите им :sayjin: :sayjin: :sayjin:
Няма по-голяма измет от футболните запалянковци :machinegunner:
Строшени коли на случайни граждани, витрини на магазини, указателни табели и т.н. Тия заслужават не бой, а смърт :machinegunner:
Аман от лумпенщина ... :machinegunner:
Не аз ги смесвам!!!!!...има кой да яхне протеста!
...цъкни ВЕФА и слушай Дарик радио!!!!
Преди малко колегата са го пръскали с водна струя на Цариградско.....а той от футбол и еня си няма!!!!!

RPWWD
14-01-2009, 16:45
Те сами се смесват ;-)

fein86
14-01-2009, 16:46
Недей да смешваш простотията и шибаните агитки, с проблемите на едно общество!
Едното е лайнарщина, а другото борба за справедливост!

Трябва да ги тласнат към стадиона, там да ги затворят и отгоре всеки един с каквото може по главите им :sayjin: :sayjin: :sayjin:
Няма по-голяма измет от футболните запалянковци :machinegunner:
Строшени коли на случайни граждани, витрини на магазини, указателни табели и т.н. Тия заслужават не бой, а смърт :machinegunner:
Аман от лумпенщина ... :machinegunner:

Адски си прав, много е тъпо като се съберат агитки и тръгнат просто е така за да се чупи и унищожава - без значение има ли някаква кауза или не!!!

Верно е като в Гърция, и тия нашите са някакъв вид Анархисти сигурно, а според мен поне тая паплач наречена "Анархисти" не заслужава капка милост в средствата за борба с тях:machinegunner::machinegunner::machinegunner:, тия са откачалки чиято цел е просто дестабилизация без ясна за тях причина - ПОД НОЖА:machinegunner:
Опорочиха протеста срещу управлението с унищожение на собствеността на същите тия граждани чиито права уж отидоха да защитават!!!

Dodo 155
14-01-2009, 16:47
там някъде из София..:sniper:
Ебати смешната и провокираща снимка :machinegunner:
Същите тия пияни лумпени бяха изведени през февруари 1997 година, за да строшат парламента и после цял свят да ни мисли за аборигени!
Бях там през 1997г. и с други нормални хора коментирахме ситуацията. Тогава имаше около 20 лумпена, които трошаха парламента. Вечерта си тръгнаха, без никой да им каже нищо. После скапаните ченгета потрошиха главите на хората, които мирно седяха със запалени свещи и мълчаливо протестираха. Това беше сценарий на комунистите, който сега се използва от други, но срещу тях. Нека да ги видим какво ще направят!
Това са платени футболни запалянковци, които са ги напили, дали са им х 20 лв. и плакати, които да развяват и незаконно право да трошат.
:sniper: Измет :machinegunner:

RPWWD
14-01-2009, 16:52
Адски си прав, много е тъпо като се съберат агитки и тръгнат просто е така за да се чупи и унищожава - без значение има ли някаква кауза или не!!!

Верно е като в Гърция, и тия нашите са някакъв вид Анархисти сигурно, а според мен поне тая паплач наречена "Анархисти" не заслужава капка милост в средствата за борба с тях:machinegunner::machinegunner::machinegunner:, тия са откачалки чиято цел е просто дестабилизация без ясна за тях причина - ПОД НОЖА:machinegunner:
Опорочиха протеста срещу управлението с унищожение на собствеността на същите тия граждани чиито права уж отидоха да защитават!!!

Ако им кажеш че са анархисти, ще ти се обидят и ще те напляскат, те са "ултрадесни", хахаха;-)

Linkestis
14-01-2009, 16:52
Предполагам че не сте били там!!!
Не говорете наизуст!!!!!! Там агитки НЯМА!!!!

Бобби
14-01-2009, 16:52
Ебати смешната и провокираща снимка :machinegunner:
Същите тия пияни лумпени бяха изведени през февруари 1997 година, за да строшат парламента и после цял свят да ни мисли за аборигени!
Бях там през 1997г. и с други нормални хора коментирахме ситуацията. Тогава имаше около 20 лумпена, които трошаха парламента. Вечерта си тръгнаха, без никой да им каже нищо. После скапаните ченгета потрошиха главите на хората, които мирно седяха със запалени свещи и мълчаливо протестираха. Това беше сценарий на комунистите, който сега се използва от други, но срещу тях. Нека да ги видим какво ще направят!
Това са платени футболни запалянковци, които са ги напили, дали са им х 20 лв. и плакати, които да развяват и незаконно право да трошат.
:sniper: Измет :machinegunner:
Не го познавам фотографа...изрових я в нета!
Официално протеста беше обявен от студентите...а каква паплач се е включила в него...!?
И все пак тая паплач си е наша...като не успяха да се справят с нея...като стана в Англия!!!!!

Linkestis
14-01-2009, 16:54
Гледате ли кадрите на Канал 3??? Пълен полицейски произвол!!!!!!

търтей
14-01-2009, 16:55
И все пак тая паплач си е наша...като не успяха да се справят с нея...като стана в Англия!!!!!

е що да се справят?
те тия изроди са си на отчет и заплата към пушещите :sniper:

търтей
14-01-2009, 16:56
Гледате ли кадрите на Канал 3??? Пълен полицейски произвол!!!!!!

какъв анал 3 бе
хахаха
най-обективната телевия :coolio:

Kris
14-01-2009, 16:58
Хич не са платени тия дет се правиха на батки днес ... те живеят за момента да се сбият с някой и използват ситуацията да си направят кефа .. под кеф се взима трошене на коли, псуване, биене и всичко кво не може да правиш в едно нормално ежедневие. Същата история беше и в Гърция ... преди малко гледах едно видео как група ченгета пребиват случаен минувач ..... по думите на репортера. Поне ше знаете за напред да не паркирате колите около протестни шествия.

Dodo 155
14-01-2009, 16:59
Не аз ги смесвам!!!!!...има кой да яхне протеста!
...цъкни ВЕФА и слушай Дарик радио!!!!
Преди малко колегата са го пръскали с водна струя на Цариградско.....а той от футбол и еня си няма!!!!!
Какво да слушам, цензурирани медии :pfbbt:
Доста години гледам едно и също, слушам това, което някой иска да чуем и т.н.
Аз съм средно интелигентен човек, който не приема изродщината по улиците за начин на протест и не се съгласявам с режисираните простотии на управляващите :pfbbt:

Бобби
14-01-2009, 17:00
е що да се справят?
те тия изроди са си на отчет и заплата към пушещите :sniper:
Прав си....
...:coolio: много ченгета!!!..поне да имаше добри и лоши...а те само лоши!

Бобби
14-01-2009, 17:04
Какво да слушам, цензурирани медии :pfbbt:
Доста години гледам едно и също, слушам това, което някой иска да чуем и т.н.
Аз съм средно интелигентен човек, който не приема изродщината по улиците за начин на протест и не се съгласявам с режисираните простотии на управляващите :pfbbt:
Нещо не ме разбра...с тая тема не одобрявам някой действия, който стават по улиците....
Констатирах само...

RPWWD
14-01-2009, 17:06
Предполагам че не сте били там!!!
Не говорете наизуст!!!!!! Там агитки НЯМА!!!!

Докато си пийвах винцето(щото съм контузен и си стоя в къщи) и гледах кадрите по Канал 3, разпознах точно 8 човека от братчедите от Герена, а и съм в течение на предварителната подготовка за това "събитие", така че не говори на изуст ;-)

Бобби
14-01-2009, 17:19
http://www.sportal.bg/

Kris
14-01-2009, 17:24
оправи си линка

bouncer
14-01-2009, 17:27
полицейски произвол?!?!? момче, аз ако съм полицай, който охранява ПАРЛАМЕНТА (забележи парламента а не депутатите, защото парламента е национален символ и не може всеки подрастващ дебил да го троши) и да следя и да гледам как някакви пикльовци на по 16 години ме псуват и замерят с камъни дали няма да ги бия после с палките?!? а какво да направи полицията? да гледа как хвърчат камъните и как вандалстват някакви идиоти и да си стоят? а дали пък като си полицай не изпълняваш заповеди? а дали ако това не беше нормална държава нямашер още с първия камък да смажат всичко и да арестуват къде какво има идиот? а защо питам аз тези 1000 човека които ревнаха че това са платени агитатори не ги изгониха като почнаха да трошат и да блъскат?!?!? а? нали сте за мирен протест?!?! защо не им казахте айде марш!

Speeder
14-01-2009, 17:30
Сигурно защото нямат боксове, бомбички и ножове.
И са излезли на мирен протест, а не да се бият с нещастници.

Da_Fuse
14-01-2009, 17:32
Незнам колко от вас бяха там, но аз бях и мога да ви кажа, че си беше истински МИЛИЦИОНЕРСКИ произвол!!!:sniper:

Някои от хората започнаха да отвръщат на полицията чак на цариградско, а до тогава ни скачаха полицаите и ни гониха и биха с палките вече поне 5 пъти!
Който има дори малкото съзнание, че докато не излезем да изявим някаква гражданска позиция, каквато и да е тя, нещата на добре няма да тръгнат. Който има и минимална гражданска съвест като часто от това общество и от държавата ще дойде, другите...:moon:

Stoyan Georgiev
14-01-2009, 17:36
Незнам колко от вас бяха там, но аз бях и мога да ви кажа, че си беше истински МИЛИЦИОНЕРСКИ произвол!!!:sniper:

Някои от хората започнаха да отвръщат на полицията чак на цариградско, а до тогава ни скачаха полицаите и ни гониха и биха с палките вече поне 5 пъти!
Който има дори малкото съзнание, че докато не излезем да изявим някаква гражданска позиция, каквато и да е тя, нещата на добре няма да тръгнат. Който има и минимална гражданска съвест като часто от това общество и от държавата ще дойде, другите...:moon:

няма милиционерски произвол когато се биеш по дефолт

ако хората стояха нормално без да посягат на други човешки същества знаеш ли кога щаха полицаите дори да докоснат някой ? никога

koolio
14-01-2009, 17:37
То и през 1997-ма беше по сценарий, обаче на феновете на Бай Мангау не им изнася.:moon:
Отново да се уточня - не съм фен на БСП и на Жан Виденов.

търтей
14-01-2009, 17:40
не съм фен на БСП и на Жан Виденов.

не ти личи особено

Бобби
14-01-2009, 17:44
Много сценаристи...ама на всеки му се иска да играе в по добър филм наречен България!

bouncer
14-01-2009, 17:45
Гледате ли кадрите на Канал 3??? Пълен полицейски произвол!!!!!!

кое е произвол бе пич?!?! я погледни пак! аз ако съм полицай и некъв недоклатен пубер ме урдя с палка и ме замеря с камъни сещаш ли се какво го чака? кое е произвол? ти знаеш ли според законите на България ако нападнеш полицай какво те чака? кое е произвол? че са натрошени колите в центъра? че са помляни витрините на един куп магазини? че някакви 15 годишни лекета замерят парламента с камъни?

fein86
14-01-2009, 17:45
Незнам колко от вас бяха там, но аз бях и мога да ви кажа, че си беше истински МИЛИЦИОНЕРСКИ произвол!!!:sniper:

Някои от хората започнаха да отвръщат на полицията чак на цариградско, а до тогава ни скачаха полицаите и ни гониха и биха с палките вече поне 5 пъти!
Който има дори малкото съзнание, че докато не излезем да изявим някаква гражданска позиция, каквато и да е тя, нещата на добре няма да тръгнат. Който има и минимална гражданска съвест като часто от това общество и от държавата ще дойде, другите...:moon:

Абе ти ще дойдеш голям НАЦИОНАЛИСТ бе, я ми обясни какво правихте вие(обща картинка, не конкретно ти) на тоя протест, защитихте позицията на българския народ ли???????
От това което чух досега, май една групичка откачалки(бих ги нарекъл анархисти каквито са си,ама няма да се правя на умник)се е отцепила и е почнала вандалщина, а след като вие не можете да си озъптите откачените в "мирния" протест значи просто не само не можете да защитите позицията на народа, а даже бих казал сте същите след като позволявате хора с такъв манталитет да седят рамо до рамо с вас - Класните Студенти, срам ме е да се нареча и аз студент зараи такива като вас!!!

Kuku
14-01-2009, 17:49
Който има дори малкото съзнание, че докато не излезем да изявим някаква гражданска позиция, каквато и да е тя, нещата на добре няма да тръгнат. Който има и минимална гражданска съвест като часто от това общество и от държавата ще дойде, другите...:moon:Каква точно е твойта гражданска позиция, баце? А идеята ти каква е? А целта? М?


П.П.
Ти на колко години си, всъщност?

koolio
14-01-2009, 17:49
не ти личи особено
Т.е. кой не е с нас е против нас? Живи са Ленин, Сталин, Димитров и техните завети!

fred
14-01-2009, 17:52
Люлинската измет се е нашмъркала и се правят на мъже:)

Как разбра че е Люлинската, а не тая от центъра, от Младост, Дружба, Обеля,Овча купел, Христо Ботев, Дружба, Владая и прочее, да не изброявам сега всички райони
:wierdo:

търтей
14-01-2009, 17:53
Т.е. кой не е с нас е против нас? Живи са Ленин, Сталин, Димитров и техните завети!

пиленце младо
това дето го цитираш го е казал Христос, не димитров
ма чети повече, отдавна ти го казвам :cheers:

PEPI-2ALFA
14-01-2009, 17:53
кое е произвол бе пич?!?! я погледни пак! аз ако съм полицай и некъв недоклатен пубер ме урдя с палка и ме замеря с камъни сещаш ли се какво го чака? кое е произвол? ти знаеш ли според законите на България ако нападнеш полицай какво те чака? кое е произвол? че са натрошени колите в центъра? че са помляни витрините на един куп магазини? че някакви 15 годишни лекета замерят парламента с камъни?
Ами точно това е произвол- да не направят нищо срещу тия , които вандарстват и трошат огради пред него , а после да си изкарат яда на други...:coolio:

RPWWD
14-01-2009, 17:54
Т.е. кой не е с нас е против нас? Живи са Ленин, Сталин, Димитров и техните завети!

Ама тия дебили си мисля, че го е казал чичко Хитлер :coolio:

leketo84
14-01-2009, 17:55
Люлинската измет се е нашмъркала и се правят на мъже:)
Текива тъпи изказвания си ги пази за себе си ! Не мисля че е правилно да обиждаш така !!! :!:

RPWWD
14-01-2009, 17:57
Как разбра че е Люлинската, а не тая от центъра, от Младост, Дружба, Обеля,Овча купел, Христо Ботев, Дружба, Владая и прочее, да не изброявам сега всички райони
:wierdo:
Айде още един неразбрал! Тия младежи бяха от фен клуб София запад, който по една случайност обхваща основно наркодилърите от Люлин, с тартор Стружката :coolio:

Бобби
14-01-2009, 17:57
Ама тия дебили си мисля, че го е казал чичко Хитлер :coolio:
..ти да не си му племеник?:coolio:

fein86
14-01-2009, 17:58
В тая тема до консенсус няма да се стигне, защото всеки един от нас си има мнение, моето поне е, че с унищожаване на собствеността на тези, чиято позиция УЖ защитаваме,само показваме на света колко назад сме в развитието си като култура, и кара такива като мен и тези с моето мнение да се срамуваме, и в случая не от управляващите, а от тези които УЖ искат промени!!!

В общи линии да се чуди човек вече от кой да го е срам, от себе си, от управляващите или от бандата Вандали, които с простотия се опитват да направят - и те не знаят какво!!!

Speeder
14-01-2009, 17:59
И все пак някой излизал ли е, да види какво става навън!!? или само си пишем тука

koolio
14-01-2009, 17:59
пиленце младо
това дето го цитираш го е казал Христос, не димитров
ма чети повече, отдавна ти го казвам :cheers:
ОК, не споря. Но е доста цитирано и от тез тримата дето ги споменах. Та по същество - това, че не съм фен на Бай Мангау, прави и ме фен на БСП?

RPWWD
14-01-2009, 17:59
..ти да не си му племеник?:coolio:

Не , ад съм екзорсистът който си говори с духа му :wierdo:
п.п. исках да напиша мисляТ

DanewRomeo
14-01-2009, 18:00
Бандата вандали не иска промени, тя иска да троши, пали и бие. Тези, които искат промени са грешници само в очите на слепците, драги.

Бобби
14-01-2009, 18:02
В тая тема до консенсус няма да се стигне, защото всеки един от нас си има мнение, моето поне е, че с унищожаване на собствеността на тези, чиято позиция УЖ защитаваме,само показваме на света колко назад сме в развитието си като култура, и кара такива като мен и тези с моето мнение да се срамуваме, и в случая не от управляващите, а от тези които УЖ искат промени!!!

В общи линии да се чуди човек вече от кой да го е срам, от себе си, от управляващите или от бандата Вандали, които с простотия се опитват да направят - и те не знаят какво!!!
..бай Ганя стига до консенсус само когато има делавера!
Припомни си предишните избори:cheers:

Бобби
14-01-2009, 18:05
Не , ад съм екзорсистът който си говори с духа му :wierdo:
п.п. исках да напиша мисляТ
..говори..говори!
п.с. малко хумор не е излишен:)

RPWWD
14-01-2009, 18:22
..говори..говори!
п.с. малко хумор не е излишен:)

Светът е оцелял, защото...

rammstein4o
14-01-2009, 18:24
полицейски произвол?!?!?

http://uk.youtube.com/watch?v=Xu4y3VFzsFs

Бобби
14-01-2009, 18:24
Светът е оцелял, защото...
Защото се е :hump:

lulin racing
14-01-2009, 18:40
Люлинската измет се е нашмъркала и се правят на мъже:)

А ти откъде си бе тарикат?! Да не си от по-голямата....

bouncer
14-01-2009, 18:43
http://uk.youtube.com/watch?v=Xu4y3VFzsFs

http://www.sportal.bg/video.php?video_id=11116

патова ситуация. би ли ми отговорил този младеж държи ли палка и удря ли с нея полицаите? сега кой провокира?

DerMeister
14-01-2009, 18:44
http://www.sportal.bg/video.php?video_id=11116

патова ситуация. би ли ми отговорил този младеж държи ли палка и удря ли с нея полицаите? сега кой провокира?
Ясно е кой провокира, а кой го отнася? Тука е разминаването.

rammstein4o
14-01-2009, 18:46
Аз не виждам да подбират полицаите кой бият и държи ли той палка...

Ако биеха само лумпените съм съгласен с теб но в случая не е така

bouncer
14-01-2009, 18:52
факт безспорен! аз съм възмутен че тези дебили не бяха арестувани на момента. обаче получавайки заповед да разпръснат тълпата те разпръсват тълпата. виновни са и от едната и от другата страна.

Balagan
14-01-2009, 19:04
Аве мишкари много говорите ама не излезнахте там да видите какво е ! Много ясно че ше трошат и ще бият в гърция кфо беше ама хората там не се жалваха за витринката която е чупена щото са с анархистите а ние сме ибрикчиии всички ! секи е голям мъж и цяла седмижа е мишкар за да иде петък и събота да се покаже в някой бар или кръчма ! ЗАТОВА недейте знайте много ! За да се оправи шибаната ни педеразка държава трябва ултраси ЛУМПЕНИ(мн ви харесва тая педалска дума ми се струва ) и секфи анахристи за да оправят нещо а не педали които си стоят пред ПЦ-тата и пенсиии които си гледат сериалите и гласуват за БСП ! покажете че сте българи ! Секи ден плюете полицията а сега в тая тема като чели зехте да ги защитавате! кфо зашитават те ме интересува че едно момче си вървеше и го прибраха в буса към районното ще пребиха сума хора дето не бяха скокнали даже това ли е полицията която трябва да ни защити !!! ДОКАТО БОК-ТОЛУМБИТЕ ЯДАТ ПАРЖОЛИ В ПАРЛАМЕНТА А ХОРАТА УМРЕХА ОТ СТУД ! ТРЯБВАШЕ ПОЛИЦАИТЕ ДА СКОЧАТ И ТЕ А НЕ ДА БИЯТ ХОРАТА ! Които искат да им е добре в пак казвам педалската държава ! Стегнете се малко и гледайте реално на нещата АМАН от философи по форумите и големи мъже а в същото време сичко живо църка като мишки ! Секи форум бумна пише се кфо трябвало и кфо не а колко излезнаха 1000 човека къв протест бе само бой и трошене ебал съм я миризливата софия ! ако искат да ме баннат от орума админите минава ми през кура НО МИ Е БОЛНО ДА ГЛЕДАМ ЗА КАКВИ ХОРА СТАВА ВЪПРОС - ПИШЕЩИ ГЛУПОСТИ В ИНТЕРНЕТ БЕЗ КАПКА НАЦИОНАЛНО САМОСЪЗНАНИЕ !
ставайте роби на полицията и педалите дето ни го слагат по 2 ката секи Божи ден !!!




БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!

nikolova05
14-01-2009, 19:05
Какъв народ сме? Един протест не можем да организираме като хората, да не говорим, че не се разбра какви искания има протеста!:moon:

Grim
14-01-2009, 19:10
постулат на Grim номер 128 : "Всички журналисти (ВСИЧКИ) са педераси!"

Kris
14-01-2009, 19:13
....

Абсолютно те разбирам за философите по форумите, ама как я виждаш тая работа ченгетата да разчистят площада без агресия ... ако не си забелязъл когато удрят щитовете с палките си предупреждават какво ще стане ако не се подчиняват ... от там нататък кой разбрал разбрал .. кой не - дупе да му е яко. Пак малко им е бил боя на "ултрасите" ... що за простотия пък е т'ва, некви банди от батки биячи дет сами са гола вода, а като станат групичка стават голямата работа.

galinves71
14-01-2009, 19:17
помните ли имаше фюлмче от преди 20тина годинки с ален делон и ж.п.белмондо в който се разправяше за вандали и неуспяването на ченгетата да се справят по мирен начин с тях,и бе приложен метод макар и брутален но действащ.не съм за това но мисля че дали е пълнолетен или малолетен щом има смелостта да излезе на улицата, за която си е драл задника да я построи дядо му,баща му и самите ние,мисля че дървото трябва да играе.и аз имам деца в тая възраст но мисля че това е жива простотия.те сигурно бият и собствените си родители така че...:boxing:

Kuku
14-01-2009, 19:17
... Даже им е малко боя, мен ако питаш!
Но понеже съм сигурен, че не ме питаш, за това само ще ти кажа, че не е присъщо на един мъж да хленчи, а те претендират да са големи мъже :idea:

Balagan
14-01-2009, 19:18
Еми нали това е НАРОДНАТА ЦЕЛ колега колкото повече по силни Идеята ми беше за да стане некъф филм в наща миризлива държава трябва сички да скочим държавен преврат а не бастуните с палки дето заради пагона има респект и пак зима 400-500 лв заплата да защитата ония мазни копелета дето стоят на топло и се крият и за тях ние сме мишки а държавата и парите ни са техни !!! КАКВО Е ТОВА ПИТАМ АЗ ????!

Kris
14-01-2009, 19:24
Ама тия групички излизат единствено и само с цел да се сбият с някой и да се възползват от извънредното положение което пробужда един уж национален протест ... нищо друго!! Какви национални ценности ... те са пияни заляни не знаят какво става - бият полицай, репортери, по между си наред ... за каква НАРОДНА ЦЕЛ говорим братле ? Същата тая народна цел е в главите на ултрасите като се пребиват агитките една друга след некое софийско дерби!

Balagan
14-01-2009, 19:32
Добре де , така е ама ние като сме по чок що нищо не правим а си стоим по къщите и философстваме ???

Вярно възползват се ама им стиска каде е народа от 6 000 000 ние сме 3 500 000 или 4 се едно каде са ркаква цифра в процент са тия 1000 човека ???

хулигани мулигани лумпени и секфи ?? Ама отидоха нали а ни е нормалните кфо се натискаме и говорим колко е неправилно да се води тая война !

Добре питам те аз по какъф начин ще променим ТАЯ ПЕДЕРАЗЩИНА в държавата с тия лайнари дето им позволихме( и едни на други с правомощия ) да ни управляват !

До колкото си спомням плаката на митинга беше с метла и пишеше да ги изметем ! как да го направим ако не упражним сила те сами няма си дадат оставката

СТАНИШЕВ се нагрухтя
ДОГАН дърпа конците
БОЙКО БОРИСОВ(великия) - си дал отпуск днес

за какфо говорим ???

САМО ДЪРЖАВЕН ПРЕВРАТ това е !

ИНАЧЕ ЩЕ СИ ДАВАМЕ АНАЛИТЕ ОЩЕ ДЪЛГО ВРЕМЕ ДА НИ ШИБАТ !!!

galinves71
14-01-2009, 19:37
абе както казах само мариз ги оправя тия.що кат търсят справедливост и чест тия незнам как да ги категоризирам ходят пияни и дрогирани а не тавряс?сигурно вижданията през бутилката са по-бистри от трезвия ум.то ако справедливости смелост се търсеше с пияна кратуна,то на войниците в битка щяха да им дават ичкия вместо джапане(патрони)

Balagan
14-01-2009, 19:43
Аре стига критикувайте народа ве ! критикувайте управляващите ! ХОРАТА пияни или не излизат да покажат негодуването на народа по един или друг начин! а вие секи плюе 3ната коалиция и сичката корупция в държава сега ги забравихте и почнахте да пищите като П***И колко пияни били нашите ! стига глупости ! МОМЧетата имат смелост видяхме че и жени и пенсионери викаха и хвърляха против полицията ! СТИГА ФИЛОСОФИИИ къф ум имали ! ида нямат са били там с цел или не те представляват народа ! ако някой не е съгласен да си го начука и да беше отишъл да покаже собствените си възможности !

bouncer
14-01-2009, 19:45
ами давай си го моето дете. първо ти велики българине за "какФо" отиде? да изразиш несъгласие с управлението на държавата или да се биеш, псуваш и трошиш наред? като е "педераЗка" държавата напъни се и промени нещо. ти гласувал ли си до сега? мислиш ли че психиран и агресивен младеж като теб може да направи преврат?!? мислиш ли че преврата е начина да се смени статуковото? ти преврат знаеш ли какво е? мислиш ли че понеже в Гърция са идиоти и си сринаха икономиката за десет дена и потрошиха всичко и ние трябва да го направим? мисиш ли че с появата си на един предварително опорочен протест ще постигнеш нещо? аз лично категорично отказвам да съм един от тези дебили които трошат, чупят и бият. ако искам да протестирам ще се погрижа:
1. да има ясно посочени организация
2. да има ясно заявени искания
3. да се погрижа да бъдат връчени исканията до тези от които ги изисквам
4. да има ясно посочени представители за преговори
5. да се погрижа протеста да е съобразен със ЗАКОНИТЕ на България.

а ти...ти си просто един лумпен профанизиран, който се надъхва и си мисли че е по-велик от другите защото е хвърля камъни по парламента на страната, който между другото ще бъде ремонтиран с ТВОИТЕ и МОИТЕ пари.

proper
14-01-2009, 19:51
Мен лично ме е срам дори да коментирам каквото и да било в тази тема......

Но поради задълженията, които част от хората тук имаме към Форума, искам единствено да припомня, че призиви за незаконни действия и подстрекаване са забранени и няма да се толерират, за да не се превърне Форума ни в нарушител на законите на Република България, в която именно ние искаме да има ред веднъж завинаги.

Kris
14-01-2009, 19:52
видяхме че и жени и пенсионери викаха и хвърляха против полицията

Т'ва ако са представителите на нашата малка и скромна нация то аз съм дълбоко засрамен. Нужно ли беше хората да се бият помежду си ? Възрастен човек беше нокаутиран на земята от събеседника си ... докато не се уважаваме един друг не може и да става дума за народни цели ... пък нека сме путки тия дет не сме отишли и плюем по форумите! Евала на хората които си протестираха мирно и не влязаха в тая долна сцена изпълнена с насилие!

galinves71
14-01-2009, 19:53
Добре де , така е ама ние като сме по чок що нищо не правим а си стоим по къщите и философстваме ???

Вярно възползват се ама им стиска каде е народа от 6 000 000 ние сме 3 500 000 или 4 се едно каде са ркаква цифра в процент са тия 1000 човека ???

хулигани мулигани лумпени и секфи ?? Ама отидоха нали а ни е нормалните кфо се натискаме и говорим колко е неправилно да се води тая война !

Добре питам те аз по какъф начин ще променим ТАЯ ПЕДЕРАЗЩИНА в държавата с тия лайнари дето им позволихме( и едни на други с правомощия ) да ни управляват !

До колкото си спомням плаката на митинга беше с метла и пишеше да ги изметем ! как да го направим ако не упражним сила те сами няма си дадат оставката

СТАНИШЕВ се нагрухтя
ДОГАН дърпа конците
БОЙКО БОРИСОВ(великия) - си дал отпуск днес

за какфо говорим ???

САМО ДЪРЖАВЕН ПРЕВРАТ това е !

ИНАЧЕ ЩЕ СИ ДАВАМЕ АНАЛИТЕ ОЩЕ ДЪЛГО ВРЕМЕ ДА НИ ШИБАТ !!!

не исках да го споменавам но понеже ти отвори въпрос за това та реших.не те знам каква етническа принадлежност изповядваш но,си заговорил за разни политици и това- онова.питам те само 1.помниш ли по какъв начин през 89г станаха събитията в бг и преди това някой знаеше ли?не че ги хваля но те се организираха,по домашни збирки от човек на човек от къща на къща и го сториха.сякаш не ние сме потомци на ятаци а те.с гирултия нищо не става!нищо лично към никого просто дадох пример.

Balagan
14-01-2009, 19:55
Еми нашия , може да съм лумпен(гледам влюбил си се в тази дума) обаче не философствам постоянно като теб ти като си такъФ професор що не изкочи там много е лесно на думи много :) Не съм футболен привържаник нито хулиган но съм съгласен с тях ,а ти ТИ си мишкар и заботиш за предполагам 700 лв заплата от които даваш 200 лева за данъци пълнещи джобовете на курвите !

Кой докара страната до тези лумпени ??? от каде се появи БНС >?>?? защо има толкова агресия
Защо булгарина си дава гъзъ да го шибат и в същото време е гол

Оги
14-01-2009, 19:58
ами давай си го моето дете. първо ти велики българине за "какФо" отиде? да изразиш несъгласие с управлението на държавата или да се биеш, псуваш и трошиш наред? като е "педераЗка" държавата напъни се и промени нещо. ти гласувал ли си до сега? мислиш ли че психиран и агресивен младеж като теб може да направи преврат?!? мислиш ли че преврата е начина да се смени статуковото? ти преврат знаеш ли какво е? мислиш ли че понеже в Гърция са идиоти и си сринаха икономиката за десет дена и потрошиха всичко и ние трябва да го направим? мисиш ли че с появата си на един предварително опорочен протест ще постигнеш нещо? аз лично категорично отказвам да съм един от тези дебили които трошат, чупят и бият. ако искам да протестирам ще се погрижа:
1. да има ясно посочени организация
2. да има ясно заявени искания
3. да се погрижа да бъдат връчени исканията до тези от които ги изисквам
4. да има ясно посочени представители за преговори
5. да се погрижа протеста да е съобразен със ЗАКОНИТЕ на България.

а ти...ти си просто един лумпен профанизиран, който се надъхва и си мисли че е по-велик от другите защото е хвърля камъни по парламента на страната, който между другото ще бъде ремонтиран с ТВОИТЕ и МОИТЕ пари.

Е това е браво колега много точно.

Balagan
14-01-2009, 20:00
Еми нашия , може да съм лумпен(гледам влюбил си се в тази дума) обаче не философствам постоянно като теб ти като си такъФ професор що не изкочи там много е лесно на думи много :) Не съм футболен привържаник нито хулиган но съм съгласен с тях ,а ти ТИ си мишкар и заботиш за предполагам 700 лв заплата от които даваш 200 лева за данъци пълнещи джобовете на курвите !

Кой докара страната до тези лумпени ??? от каде се появи БНС >?>?? защо има толкова агресия
Защо булгарина си дава гъзъ да го шибат и в същото време е голям разбирач на всяка тема ?
Защо избрахме точно тези педали ?
Защо никой нищо не прави за нас ?
Защо влезнахме в ЕС ?
защо ни прибраха парите от САПАРТ ?
Защо се гаврят с хората по всеки възможен извергски начин ?

Защо има ниска изберателна активност и нагласени избори ?
Защо допуснахме мангали и турци да диктуват малко ни бяха 5те века ли ???
Защо пишеш пред компютъра ?
Защо се лигавим като путки и слушаме какво ни втълпяват ?
Защо векове сме били велики ?
Защо хората избягаха в чужбина ???


И нАкрая :

ЗАЩО ВИЕ ПРОФЕСОРИТЕ НЕ НАПРАВИТЕ НЕЩО С КОНКРЕТНИТЕ СИ ИСКАНИЯ И ЕТАПИ НА ЕДИН ПРОТЕСТ , А САМО ''ПИШЕТЕ'' С ВАШАТА НЕОПРАВДАНА КОМПЕТЕНЦИЯ ???

bouncer
14-01-2009, 20:03
Еми нашия , може да съм лумпен(гледам влюбил си се в тази дума) обаче не философствам постоянно като теб ти като си такъФ професор що не изкочи там много е лесно на думи много :) Не съм футболен привържаник нито хулиган но съм съгласен с тях ,а ти ТИ си мишкар и заботиш за предполагам 700 лв заплата от които даваш 200 лева за данъци пълнещи джобовете на курвите !

Кой докара страната до тези лумпени ??? от каде се появи БНС >?>?? защо има толкова агресия
Защо булгарина си дава гъзъ да го шибат и в същото време е гол

Ами "вашия" мисля че всичко съм си написал в горния пост. аз НЕ бих подкрепил протест чиято единствена цел е да се ескалира насилие и да се вандалства. това днес за мен е срамно! идеята е много хубава и дълбоко й симпатизирам, но самия протест беше фиаско и отново показа, че винаги все някой ще се "изсере на метеното" ако мога така да се изразя. пък и не мисля че фанатизиран младеж като теб може да ме привлече за каузата си. почети книжки, изучи се, разбери какво са казали умните хора по въпроса с политиката, гражданското общество, управление на обществено мнение, масови комуникации и чак после пак агитирай. защото сега можеш само да затвърдиш всичко написано от мен. ти си агресивен, циничен, видимо необразован и безкрайно невъзпитан - как очакваш да привлечеш някого за базумната си идея?!?!

само в името на спора ще ти обясня значението на думата лумпен - семантично българското значение е на “бедняк, дрипльо”. Идва от немското der Lumpen – “просяк” и значението на “вагабонтин, нехранимайко” - немското der Lump.

koolio
14-01-2009, 20:05
Аз имам един въпрос към ревностните защитници на протеста:
Представете си: по неведоми причини Станишев излиза и казва, че подава оставка. Какво правим оттук нататък?

bouncer
14-01-2009, 20:07
от радост трошиме къде какво видиме и подпалваме президентството неговата мамица! след което ритуални си обръсваме гениталите и си събуваме лявата обувка.

fein86
14-01-2009, 20:17
Еми нашия , може да съм лумпен(гледам влюбил си се в тази дума) обаче не философствам постоянно като теб ти като си такъФ професор що не изкочи там много е лесно на думи много :) Не съм футболен привържаник нито хулиган но съм съгласен с тях ,а ти ТИ си мишкар и заботиш за предполагам 700 лв заплата от които даваш 200 лева за данъци пълнещи джобовете на курвите !

Кой докара страната до тези лумпени ??? от каде се появи БНС >?>?? защо има толкова агресия
Защо булгарина си дава гъзъ да го шибат и в същото време е голям разбирач на всяка тема ?
Защо избрахме точно тези педали ?
Защо никой нищо не прави за нас ?
Защо влезнахме в ЕС ?
защо ни прибраха парите от САПАРТ ?
Защо се гаврят с хората по всеки възможен извергски начин ?

Защо има ниска изберателна активност и нагласени избори ?
Защо допуснахме мангали и турци да диктуват малко ни бяха 5те века ли ???
Защо пишеш пред компютъра ?
Защо се лигавим като путки и слушаме какво ни втълпяват ?
Защо векове сме били велики ?
Защо хората избягаха в чужбина ???


И нАкрая :

ЗАЩО ВИЕ ПРОФЕСОРИТЕ НЕ НАПРАВИТЕ НЕЩО С КОНКРЕТНИТЕ СИ ИСКАНИЯ И ЕТАПИ НА ЕДИН ПРОТЕСТ , А САМО ''ПИШЕТЕ'' С ВАШАТА НЕОПРАВДАНА КОМПЕТЕНЦИЯ ???


Абе незнам как ги мислиш тия компетенции от изказвания, ама първо прочети малко за "Анархистите" за които говориш, за идеологията им, философията им и т.н. и тогава си отваряй устата изобщо по тия теми, защото моето момче, както говориш за тях и едва ли не ги боготвориш, ако стане това което искаш, се надявам някоя вечер да те посетят у вас, ама както те си знаят и правят по идеология и после ако оцелееш няма да споменеш повече всички глупости които написа досега тук!!!

ПП: Малко разяснение - тяхната идеология е на разруха без значение ЗАЩО!!! Те нямат интерес да свалят правителство заради народа, а заради самата разруха!!! Прочети материали относно тях и пак говори тогава.

galinves71
14-01-2009, 20:21
Аз имам един въпрос към ревностните защитници на протеста:
Представете си: по неведоми причини Станишев излиза и казва, че подава оставка. Какво правим оттук нататък?
по добре да не го прави щото не се знае къв ще дойде.а по въпроса ,преди 10минути 1 баща на бито дете каза
извинявайте деца за случилото се,там трябваше не вие да сте а ние.

DanewRomeo
14-01-2009, 20:23
Анархистите се отдръпнаха и отказаха да подкрепят протеста днес. Защо продължаваш да ги намесваш, колега? Провокатори днес бяха шайка лумпени. Губещи са всички, които мислят трезво и позитивно.

galinves71
14-01-2009, 20:25
Абе незнам как ги мислиш тия компетенции от изказвания, ама първо прочети малко за "Анархистите" за които говориш, за идеологията им, философията им и т.н. и тогава си отваряй устата изобщо по тия теми, защото моето момче, както говориш за тях и едва ли не ги боготвориш, ако стане това което искаш, се надявам някоя вечер да те посетят у вас, ама както те си знаят и правят по идеология и после ако оцелееш няма да споменеш повече всички глупости които написа досега тук!!!

ПП: Малко разяснение - тяхната идеология е на разруха без значение ЗАЩО!!! Те нямат интерес да свалят правителство заради народа, а заради самата разруха!!! Прочети материали относно тях и пак говори тогава.

не е съгласен ама си мисли че те ще решат нещо,не няма да сторят нищо друго освен медийни материали.

Derry
14-01-2009, 20:28
Еми нашия , може да съм лумпен(гледам влюбил си се в тази дума) обаче не философствам постоянно като теб ти като си такъФ професор що не изкочи там много е лесно на думи много :) Не съм футболен привържаник нито хулиган но съм съгласен с тях ,а ти ТИ си мишкар и заботиш за предполагам 700 лв заплата от които даваш 200 лева за данъци пълнещи джобовете на курвите !

Кой докара страната до тези лумпени ??? от каде се появи БНС >?>?? защо има толкова агресия
Защо булгарина си дава гъзъ да го шибат и в същото време е голям разбирач на всяка тема ?
Защо избрахме точно тези педали ?
Защо никой нищо не прави за нас ?
Защо влезнахме в ЕС ?
защо ни прибраха парите от САПАРТ ?
Защо се гаврят с хората по всеки възможен извергски начин ?

Защо има ниска изберателна активност и нагласени избори ?
Защо допуснахме мангали и турци да диктуват малко ни бяха 5те века ли ???
Защо пишеш пред компютъра ?
Защо се лигавим като путки и слушаме какво ни втълпяват ?
Защо векове сме били велики ?
Защо хората избягаха в чужбина ???


И нАкрая :

ЗАЩО ВИЕ ПРОФЕСОРИТЕ НЕ НАПРАВИТЕ НЕЩО С КОНКРЕТНИТЕ СИ ИСКАНИЯ И ЕТАПИ НА ЕДИН ПРОТЕСТ , А САМО ''ПИШЕТЕ'' С ВАШАТА НЕОПРАВДАНА КОМПЕТЕНЦИЯ ???

:th_up:

fein86
14-01-2009, 20:28
Еми нашия , може да съм лумпен(гледам влюбил си се в тази дума) обаче не философствам постоянно като теб ти като си такъФ професор що не изкочи там много е лесно на думи много :) Не съм футболен привържаник нито хулиган но съм съгласен с тях ,а ти ТИ си мишкар и заботиш за предполагам 700 лв заплата от които даваш 200 лева за данъци пълнещи джобовете на курвите !

Кой докара страната до тези лумпени ??? от каде се появи БНС >?>?? защо има толкова агресия
Защо булгарина си дава гъзъ да го шибат и в същото време е голям разбирач на всяка тема ?
Защо избрахме точно тези педали ?
Защо никой нищо не прави за нас ?
Защо влезнахме в ЕС ?
защо ни прибраха парите от САПАРТ ?
Защо се гаврят с хората по всеки възможен извергски начин ?

Защо има ниска изберателна активност и нагласени избори ?
Защо допуснахме мангали и турци да диктуват малко ни бяха 5те века ли ???
Защо пишеш пред компютъра ?
Защо се лигавим като путки и слушаме какво ни втълпяват ?
Защо векове сме били велики ?
Защо хората избягаха в чужбина ???




И нАкрая :

ЗАЩО ВИЕ ПРОФЕСОРИТЕ НЕ НАПРАВИТЕ НЕЩО С КОНКРЕТНИТЕ СИ ИСКАНИЯ И ЕТАПИ НА ЕДИН ПРОТЕСТ , А САМО ''ПИШЕТЕ'' С ВАШАТА НЕОПРАВДАНА КОМПЕТЕНЦИЯ ???


А и още нещо по темата, че видях че плюеш по БСП, което ме кара да попитам - Костов ли да изберем пак, или Бат Бойко с голямата уста, я се осъзнай малко бе пич - ако мога да те нарека така след всички обиди изречени по наш адрес тук във форума

Ти имаш ли си глава на раменете и ако имаш има ли нещо в нея, че така крайно говориш, Всички в момента било то управляващи или опозиция ни докараха на тоя хал, абсолютно всички от 89а насам без изключения, а ти глупака в момента с този протест(конкретно говоря) се подвеждаш не по волята на народа, а на ОПОЗИЦИЯТА която стои зад него, и мога да ти гарантирам, че не е организиран от обикновени хора като мен и теб, а пак от привърженици на някоя ОПОЗИЦИОННА ПАРТИЯ!!!

А ако не виждаш това значи си адски сляп!!!

fein86
14-01-2009, 20:34
не е съгласен ама си мисли че те ще решат нещо,не няма да сторят нищо друго освен медийни материали.

Ама той за мен е глупак, влиза обижда ни всички и в крайна сметка е кукла на конци, на някоя опозиционна партия която иска да се домогне до властта, а накрая нас обвинява, Аман от глупаци като него!!!

RPWWD
14-01-2009, 20:39
Ей Balagan ли си, къв си, тва не е мястото да показваш колко си прост. Ако си бил с говедата, които днес провалиха протеста, толкова по-зле за теб - те поне взеха кинти, а ти си дошъл от Майна таун, ял си бой от куките и сега се пенявиш из форума:moon:

fnt
14-01-2009, 20:42
Няма тема без да се скарате................:machinegunner:

Balagan
14-01-2009, 20:43
аЗ го виждам колега ! Даже да не казвам със какви ввъзки знам и кой стои зад всичко :) Извинявам се за обидите повечето от които са предназначени не конкретно към юзъри от форума а към всички които невзимат страна ! Се едно ми е какво ви е мнението за мен или когото и да е било при положение че не се познаваме ФАКТИТЕ и МАТЕРИАЛИТЕ които излъчиха по бТВ говорят сами по себе си :)

Колегата по горе го каза за бащата който се извини на децата ! -Най-силното впечатление !!!

И простака лупмен който се извика през камерата към полицаите :

-"Аве мръшляци утре кой ще ви плати заплатите"!

и Най-големия смях е че в петък полицаите ще стачкуват !

Всеки си мисли че сме стигнали дъното...но там винаги има някой ,който да почука и да покаже ,че има начин да потъваме още !

Как да е... Лека вечер

galinves71
14-01-2009, 20:46
Абе незнам как ги мислиш тия компетенции от изказвания, ама първо прочети малко за "Анархистите" за които говориш, за идеологията им, философията им и т.н. и тогава си отваряй устата изобщо по тия теми, защото моето момче, както говориш за тях и едва ли не ги боготвориш, ако стане това което искаш, се надявам някоя вечер да те посетят у вас, ама както те си знаят и правят по идеология и после ако оцелееш няма да споменеш повече всички глупости които написа досега тук!!!

ПП: Малко разяснение - тяхната идеология е на разруха без значение ЗАЩО!!! Те нямат интерес да свалят правителство заради народа, а заради самата разруха!!! Прочети материали относно тях и пак говори тогава.


Ама той за мен е глупак, влиза обижда ни всички и в крайна сметка е кукла на конци, на някоя опозиционна партия която иска да се домогне до властта, а накрая нас обвинява, Аман от глупаци като него!!!

колега благодаря за подкрепата и за това че мислиш трезво ама не се приравнявай на него и да му удисваш ,просто човека се е Афектирал и прекалява с речника.предполагам че ще му мине а пък може и да е посръбнал малко.:cheers:

Balagan
14-01-2009, 20:48
Мен никой не ме би ! И мога да дойда от където си искам важното е че съм бил там !

Много се притеснявате Жив и здрав съм си щото си имам глава на раменете !

А ГЛУПАЦИТЕ сте вие ! Особено тоя малкия на 20 или 21 години дето е и се прави на голяма отверка !

mordohy
14-01-2009, 20:48
Мен лично ме е срам дори да коментирам каквото и да било в тази тема......

Но поради задълженията, които част от хората тук имаме към Форума, искам единствено да припомня, че призиви за незаконни действия и подстрекаване са забранени и няма да се толерират, за да не се превърне Форума ни в нарушител на законите на Република България, в която именно ние искаме да има ред веднъж завинаги.
Опортюнизма никога,ама никога не води до нищо добро!Точно,защото имам задължения към семейството ми,рода ми,приятелите и колегите ми и хората от форума и най вече към Родината ми,която може да е република,монархия,задунайска губерния или вилает или европейски кенеф,но си е моята Родина,аз не съм съгласен с управлението,което ни наложи пълен геноцид.За какво управление говориме,когато аз,прав и здрав мъж,с доходи далеч над средните за страната имам само едно дете и сега,когато след два дена ставам на 46 започвам да правя всичко за да имам още деца.Кой е виновен за неродените ми деца.Кой е виновен за това,че майка ми с 34 години непрекъснат трудов стаж и дала толкова много за страната ни е с 125 лева пенсия и ако не съм аз да е умряла от глад и от мъка.Студентите в Бг все още учат от нейн учебник,но там няма да видите нейното име.Пари за тоя нейн 17 годишен труд също.Аз ,обаче съм го измизерувал.И знам цената на това да си примерен гражданин.Аз искам да съм само Гражданин.За това не мога да се примиря с Кенефа и искам и за децата ми нещо по-добро.Ако тия,които ме убиват,искат и това,което обичам,ще видят зор.Ебал съм им майката.Ще ги отстрелвам!Държавата е похарчила за мене бая пари и ме е обучила доста добре.Няма какво повече да губя.Знам,че звуча странно и плашещо за някои,но моето поколение не е без жило.НЕ СЪМ ДОВОЛЕН!(Ролингстоунс)Това май забравят импотентите!Няма да пиша повече,за да не нарушавам "добрия тон".
ПП.И аз съм налагал,като милиционер,членове на агитки,но там нещата бяха други.Те знаеха,че ще ядат бой,но си го правеха.На нас също ни се искаше да сме на тяхно място.Тоест да имахме избор.Ама я :cheers:.Нещо се размекнах!

Perdaha
14-01-2009, 20:58
Определено трябва да има някакъв контрол ...аз съм за протестите но не бях там защото и ние сме не по малко ПРОСТАЦИ ОТ ТИЯ дето ни управляват....и какво да правя с тея дрогирани и пияни МУХЛИУВЦИ дето незнаят къде се намираха отишли да си направят шоуто......БАЕ ПРОСТОТИЯ може с мълчане да не стават нещата ама не и по тоя начин .......с трошене рушене това също е...............

Kuku
14-01-2009, 21:00
Колега Балаган, първо шЕ те помолА да не обиждаш.
После шЕ те помолА да не се палиш толкова, защото монетата ВИНАГИ има две страни.
И накрая шЕ те помолА да кажеш, ти аджебА, на колко години си, щом мислиш, че другите са малки или нямат глава на раменете си?

Perdaha
14-01-2009, 21:02
Неискам тези дето сега ни оправляват да го правят ама неискам и такива дето се нагледах днес с Кчулки шапки и незнам си кво .....срам ме е от тях....дето един колега се изказа ГОЛЕМИ МЪжЕ СА КАТО СА ПО МНОГО ....А пък такива мн сме ги виждали имал съм разправиии после как хленчат като момиченца....БГ простотияяя още веднъж ...Упропастиха протеста и с кво помогнаха с НИЩО....трябваше в Болницата всичките да ги вкарат.....от въпросните мъже

DanewRomeo
14-01-2009, 21:07
Определено трябва да има някакъв контрол ...аз съм за протестите но не бях там защото и ние сме не по малко ПРОСТАЦИ ОТ ТИЯ дето ни управляват....и какво да правя с тея дрогирани и пияни МУХЛИУВЦИ дето незнаят къде се намираха отишли да си направят шоуто......БАЕ ПРОСТОТИЯ може с мълчане да не стават нещата ама не и по тоя начин .......с трошене рушене това също е...............

Гледах репортаж. Протестът беше тотално опорочен. Не знам кой го е организирал, но е факт, че представителите на политическата клоака, която владее нашия вилает се е постреснала сериозно и е взела превантивно мерки. Е, успяха! Тъжното е, че много хора асоциираха вандалщините на малка група олигофрени с тези, които бяха твърдо решени да мръзнат, за да изразят своето несъгласие с повсеместното безхаберие на сатрапите управленци. Толкова по зле! Тук се джафкаме един-друг и за пореден път става ясно, че от нас нищо не става. Народ без национална кауза, сбирщина индивидуалисти, верни на схемата "пре.би другарче" - порочен кръг. Когато превъзмогнете егоцентризма си и приемете, че освен вас и вашата рода има и други, тогава ще има промяна. Дотогава джаф-джаф, баф-баф и, най-вече, кой ми сра в гащите.

fein86
14-01-2009, 21:08
Мен никой не ме би ! И мога да дойда от където си искам важното е че съм бил там !

Много се притеснявате Жив и здрав съм си щото си имам глава на раменете !

А ГЛУПАЦИТЕ сте вие ! Особено тоя малкия на 20 или 21 години дето е и се прави на голяма отверка !

А ти на колко си бе???

Спри да обиждаш във форума и да подстрекаваш към глупости, осъзнай се накрая и виж малко по реално нещата - с този протест най-много да бяха докарани някои от опозиционните партии, нищо друго нямаше да се постигне(Помисли малко). На нас не ни трябват ТЕ, нито сегашните нито тяхната опозиция, защото всички те показаха, че не стават за управлението!!!

А ако не се замислят такива като теб може и да стане тая глупост която сте измислили, и накрая пак ще имаме същия резултат - само че с Костов, Борисов или някой друг който само ще замазва очите ни, а междувременно ще ни краде!!!

Разбери, че ни трябват лица които не са опорочени от корупцията в страната - а в момента такива личности никой не ги допуска и на километри от властта, така че такъв протест БЕЗ ЯСНА ЦЕЛ е напълно безмислен!!!

Perdaha
14-01-2009, 21:13
Хммм мн съм съгласен с теб Приятельо,за всичко...ама как да не обръщат внимание на вандалщината ами и те са там от протестиращите.......чувал ли си колко малко трябва на една каца МЕД за да се развали ...ами и това е същото те развалиха един добър замисъл с простотията си .....чуват се все думи по полицаит СЕЛЯНИ И НЕЗНАМ СИ Кво....а кажи ми техните постъпки кви са ...и на мен ми идва тея горе да ги изколия ама не троша твоята кола заради тва нали....или да доида ти счупя магазина ще ме извиняваш ама тея приятельо ако е моита кола една сабя си имам има да ги събират от различните краища на града краиниците

fred
14-01-2009, 21:15
Бе и аз на 21 ходех на всички митинги и не съжелявам, горд съм че януари 1997 се натрошиха две три стъкла в парламента и се счупиха една две врати, само дето и преди и сега знаех, кой ни е довел до тоя ситуация и много други неща, както и защо от цяла Западна ЕВропа има емигранти по цял свят, но за 20 години в България 90 процента от хората нито поумняха, нито нещо разбраха и затова сега е така, не заради друго

fein86
14-01-2009, 21:17
Гледах репортаж. Протестът беше тотално опорочен. Не знам кой го е организирал, но е факт, че представителите на политическата клоака, която владее нашия вилает се е постреснала сериозно и е взела превантивно мерки. Е, успяха! Тъжното е, че много хора асоциираха вандалщините на малка група олигофрени с тези, които бяха твърдо решени да мръзнат, за да изразят своето несъгласие с повсеместното безхаберие на сатрапите управленци. Толкова по зле! Тук се джафкаме един-друг и за пореден път става ясно, че от нас нищо не става. Народ без национална кауза, сбирщина индивидуалисти, верни на схемата "пре.би другарче" - порочен кръг. Когато превъзмогнете егоцентризма си и приемете, че освен вас и вашата рода има и други, тогава ще има промяна. Дотогава джаф-джаф, баф-баф и, най-вече, кой ми сра в гащите.

Ама виж сега, ако организаторите на протеста не могат да си озъптят идиотчетата никой не им е виновен, ако ти беше на мястото на някой от полицаите, нямаше ли и ти така да реагираш като почнат да те замерят и удрят с палки и т.н. , след като организаторите не могат да се справят с тези които са завели там, как да очакваме да се справят с нещо повече примерно с управлението на държава!!
Не че те са го искали, ама мирно протестиращите разчитат на тях, а те в общи линии ги предават!!!
И пак стигнахме, че всеки тук си гледа гъ*а

fred
14-01-2009, 21:23
Ама виж сега, ако организаторите на протеста не могат да си озъптят идиотчетата никой не им е виновен, ако ти беше на мястото на някой от полицаите, нямаше ли и ти така да реагираш като почнат да те замерят и удрят с палки и т.н. , след като организаторите не могат да се справят с тези които са завели там, как да очакваме да се справят с нещо повече примерно с управлението на държава!!
Не че те са го искали, ама мирно протестиращите разчитат на тях, а те в общи линии ги предават!!!
И пак стигнахме, че всеки тук си гледа гъ*а

E ти бъркаш организаторите с БКП или някаква полицейска структура, а иначе, във всяка развита европейска демокрация са случват много по бурни събития и никой не реве, че е нарушен гражданския мир, защото овцата е мирна и затова я колят..

DanewRomeo
14-01-2009, 21:32
Ама виж сега, ако организаторите на протеста не могат да си озъптят идиотчетата никой не им е виновен, ако ти беше на мястото на някой от полицаите, нямаше ли и ти така да реагираш като почнат да те замерят и удрят с палки и т.н. , след като организаторите не могат да се справят с тези които са завели там, как да очакваме да се справят с нещо повече примерно с управлението на държава!!
Не че те са го искали, ама мирно протестиращите разчитат на тях, а те в общи линии ги предават!!!
И пак стигнахме, че всеки тук си гледа гъ*а

Колега, евала за ентусиазма ти! Пак го казвам! Но ще ти кажа и друго, не се обиждай. Кухо разсъждаваш, явно си с доста ограничен светоглед, не мислиш, перефразираш, разтягаш локуми, компилираш чуто оттук оттам и решаваш, че си узрял, за да дадеш ясно и точно аргументирано мнение. Не си. Спорът е изчерпан. Не си гледал репортаж очевидно, щом твърдиш, че полицаите били реагирали. Точно когато ги провокираха те стояха и блееха. После, ИЗВЪН телеобективите са били наред, както подобава добрата стара тоталитарна традиция. Какво значи "организаторите не могат да се справят с тези които са завели там, как да очакваме да се справят с нещо повече примерно с управлението на държава"? Тези хора (организаторите) искаха да изкажат позиция с този протест, не да влезнат в парламента и да управляват. Как усмиряваш 50-100 примитива? Кажи как? Как им оправяш вересиите? Мирният протест не е равнозначен на хулигански изцепки, не го ли разбираш. Опорочен, казах и го повтарям. Друга подробност е, че управялващите ни най-малко не се трогват от цивилизована демонстрация на недоволство. Да си го преместят в другия крачол, или, ако са фльорци, да си начешат пичите въшки - друго не очаквам да се случи. Те са НАГЛЕЦИ! Така че, колега, на грубата примитивна агресия се отговаря само със същото, а това, сещаш се, ще е селски бой, а не протест. Още повече организаторите бяха явни аматьори-ентусиасти, а не изпечени полит играчи.

Преди да ми отговаряш и да пишеш излишни постове, нека да кажа, че бях до тук и на мен ми писна да точа локуми. Кой разбрал - разбрал. Не се обиждай, моля те отново.

koolio
14-01-2009, 21:33
Бе и аз на 21 ходех на всички митинги и не съжелявам, горд съм че януари 1997 се натрошиха две три стъкла в парламента и се счупиха една две врати, само дето и преди и сега знаех, кой ни е довел до тоя ситуация и много други неща, както и защо от цяла Западна ЕВропа има емигранти по цял свят, но за 20 години в България 90 процента от хората нито поумняха, нито нещо разбраха и затова сега е така, не заради друго

Е те там е драмата - че само осем години по-късно избраха същите. Нямам обяснение за което...

търтей
14-01-2009, 21:37
Е те там е драмата - че само осем години по-късно избраха същите. Нямам обяснение за което...

изобщо не е странно
ти също плюеш костов, а той съсе сичките си кусури е най-добрия мин предс до момента
колкото и тъжно да е това

fein86
14-01-2009, 21:38
E ти бъркаш организаторите с БКП или някаква полицейска структура, а иначе, във всяка развита европейска демокрация са случват много по бурни събития и никой не реве, че е нарушен гражданския мир, защото овцата е мирна и затова я колят..

Прав си :clap2:, ама нали се сещаш, че никой от организаторите не изрева, че е бит - пуснаха тълпата и всеки да се спасява поединично, а ако забеляза от самото начало пропагандата за този протест беше за насилие и само по документи се водеше за мирен, та всеки разумно мислещ Българин би трябвало да се е сетил какво ще стане там - без ясна цел, освен с тази че ще има селска забава с три букви, е да ама нещата излязоха малко повече от рамките, защото управляващите решиха да не позволят Вандалщината която щеше да настане, не разбирай погрешно не харесвам управляващите, обаче и това което стана не го харесвам, както каза колегата - какво ще направиш ако на някой протест аз дойда и ти почупя колата?????????
А това че по цял свят става така не значи, че е нормално!!!

Pinky
14-01-2009, 21:40
Ами хората го искат. Факт, с който ние, малцинството (политическо), трябва да приемем.
Протеста, според мен, не е демократичен начин за вземане на решения. Гласуването е.

mordohy
14-01-2009, 21:46
Режат ни главата,а ние мислим за брадата:puke::goodnight:

Perdaha
14-01-2009, 21:47
аа протестът както се очакваше беше една безпочвена простотия и за пореден път се ВИДЯ ЗАЩО СМЕ НА ТВА ДИРЕДЖЕ....и няма и да се оправим скоро

koolio
14-01-2009, 22:01
изобщо не е странно
ти също плюеш костов, а той съсе сичките си кусури е най-добрия мин предс до момента
колкото и тъжно да е това

А да си дойдем на думата. С тва, че е най-добрият, трудно мога да се съглася, но трябва ли да му правя евала "с всичките му кусури"?
И кое точно му беше най-доброто?
А за мааалко по- предишни времена - 91-ва, 92-ра да отваряме ли приказка?

търтей
14-01-2009, 22:05
нема да говорим за костов че съсем щше се отплесне темата, но кай кой е би по-добър от него според теб че ми е интресено

fred
14-01-2009, 22:09
Е Кольо, виж сега, това че е не е добър, се тиражира точно от тези среди, които най много крадат България, стана точно това-Крадеца вика дръжте крадеца.Най големите крадци на които може да съперничат само руските им колеги, олигарски набедиха Костов, защото той е единственият, който успя да ги отсрани за 5 години от власт.
Коство не е идеален, но наистина е най добрия мин.председател в най новата ни история, от тия последни 20 години, защото ако го нямаше него, сега щяхме да сме копие на Русия, няма защо да спорим, но помисли, кой е най-плют и от кого /Царя, Доган и цялата им клика от ченгета, номенклатурчици прочеe, които си управляват винаги и заедно с другарите/
:cheers::wierdo:

Stoyan Georgiev
14-01-2009, 22:16
целта на всичките тези боища отново беше отвличане на вниманието ;)

Perdaha
14-01-2009, 22:20
И аз така мисля ..това осиране на протеста днес като се превърна в млатене оправдано определено като се има впредвид какво правих и протестиращите...но мисля че точно тези протестиращи които развалиха всичко и за това мироприятие се говори само като вандалски разпит......мисля че беше осрано нарочно и това са някакви поставени лица,с умисъл се стигна до всичко това за да стане така даже да не се разбере за какво е .....то е ясно защо и има мн причини ама.....абе всичко се оплеска добре и то от по високите етажи ...ама за да оплеска наши съграждани бяха виновни ....а можеби наистина са взели по някои лев за да го направят ииии...тогава до къде стигаме пак до началото какви сме .......и че заслужено положението ни е такова....

fein86
14-01-2009, 22:21
Е Кольо, виж сега, това че е не е добър, се тиражира точно от тези среди, които най много крадат България, стана точно това-Крадеца вика дръжте крадеца.Най големите крадци на които може да съперничат само руските им колеги, олигарски набедиха Костов, защото той е единственият, който успя да ги отсрани за 5 години от власт.
Коство не е идеален, но наистина е най добрия мин.председател в най новата ни история, от тия последни 20 години, защото ако го нямаше него, сега щяхме да сме копие на Русия, няма защо да спорим, но помисли, кой е най-плют и от кого /Царя, Доган и цялата им клика от ченгета, номенклатурчици прочее/:cheers::wierdo:

В случая да попитам, как може да кажете, че Костов е най-добрия министър-председател, това си е най-голямата заблуда която можеше да се пусне тук, че и БСП и Атака и НДСВ и всички други са гадове, определено не правят Костов добър - камо ли най-добър - направете си труда и вижте колко приблизително е откраднал той от държавата, защото мога спокойно да кажа, че са милиони и то не по-малко от Царя или Станишев или който и да е друг!!!
Хубаво - докарал демокрация(няма лошо), ама като управник е абсолютно леке, което даже показа на другите как може безнаказано да ни крадат.

Мое мнение(не обиждам никой и никой не карам да се съгласява), обаче това е най ама НАЙ- долния и гнусен за мен човек в тая държава!!!

търтей
14-01-2009, 22:22
лумпените с качулките са гушнали по триста кинта кеш на калпак
ега си купят кофти доза и арио рио

DarkKnight
14-01-2009, 22:22
И аз така мисля ..това осиране на протеста днес като се превърна в млатене оправдано определено като се има впредвид какво правих и протестиращите...но мисля че точно тези протестиращи които развалиха всичко и за това мироприятие се говори само като вандалски разпит......мисля че беше осрано нарочно и това са някакви поставени лица

Естествено че се осра от поставени лица и всичко след месец два ще е забравено - жалко но факт е че добра идея се превърна за пореден път във фарс

fred
14-01-2009, 22:23
В случая да попитам, как може да кажете, че Костов е най-добрия министър-председател, това си е най-голямата заблуда която можеше да се пусне тук, че и БСП и Атака и НДСВ и всички други са гадове, определено не правят Костов добър - камо ли най-добър - направете си труда и вижте колко приблизително е откраднал той от държавата, защото мога спокойно да кажа, че са милиони и то не по-малко от Царя или Станишев или който и да е друг!!!
Хубаво - докарал демокрация(няма лошо), ама като управник е абсолютно леке, което даже показа на другите как може безнаказано да ни крадат.

Мое мнение(не обиждам никой и никой не карам да се съгласява), обаче това е най ама НАЙ- долния и гнусен за мен човек в тая държава!!!

E и колко е откраднал?Ако наистина ги беше откраднал, то щеше да е приятел с Божков Черепа, с Доган, Царя, пъдаря, другаря Тошо Тошев и всики щяха да казват че нищо не е откраднал...Всъщноост дори и прословутия вестник Труд на агент Бор или както му там агентурното му именце никога не е показал един факт, даже и за чорни написа опровержение в едно каренце колкото кибритена кутийка, ако не те мързи можеш да го намериш в библиотеките.
Тези които наистина крадяха сега са в ДПС-Данчо Ментата, хасковския как му беше името сив кардинал, Бисеров, а Бонев който бе натирен въпреки високия си рейтинг и прочее си направи хотел в Банско.Ако питаш всеки полуграмотен ще ти каже че всяка втора сграда в България е на Костов, ама това даже и Трудь не го твърди

търтей
14-01-2009, 22:25
В случая да попитам, как може да кажете, че Костов е най-добрия министър-председател, това си е най-голямата заблуда която можеше да се пусне тук, че и БСП и Атака и НДСВ и всички други са гадове, определено не правят Костов добър - камо ли най-добър - направете си труда и вижте колко приблизително е откраднал той от държавата, защото мога спокойно да кажа, че са милиони и то не по-малко от Царя или Станишев или който и да е друг!!!
Хубаво - докарал демокрация(няма лошо), ама като управник е абсолютно леке, което даже показа на другите как може безнаказано да ни крадат.

Мое мнение(не обиждам никой и никой не карам да се съгласява), обаче това е най ама НАЙ- долния и гнусен за мен човек в тая държава!!!

ма ти сам си отговаряш
крал не крал пак се оказва най-добрия оти сите останалите са по-зле

риишли?

мислете трезво де

koolio
14-01-2009, 22:38
нема да говорим за костов че съсем щше се отплесне темата, но кай кой е би по-добър от него според теб че ми е интресено
Никой. Но и той не е по-добър от следващите двама. Просто в България политици и политическа класа няма. щото нямаше отде да се вземе след падането на режима.
А да ви питам - кат беше толко ербап, защо не разкри доносниците, а продължиха да вадят досиета само когато и на когото е изгодно в момента?

Pinky
14-01-2009, 22:42
Аз много добре си спомням, че един крем за лице Нивеа (синя кутийка), през последните месеци на Виденов, струваше малко повече от половината заплата на майка ми, главен счетоводител на голямо предприятие. Няколко месеца по-късно беше под 5%.

Stoyan Georgiev
14-01-2009, 22:46
Никой. Но и той не е по-добър от следващите двама. Просто в България политици и политическа класа няма. щото нямаше отде да се вземе след падането на режима.
А да ви питам - кат беше толко ербап, защо не разкри доносниците, а продължиха да вадят досиета само когато и на когото е изгодно в момента?

задаваш си отговори

хем казваш няма политическа класа, хем искаш да бяха я шитнали половината... защото имат досиета..

разбираш ли каква е иронията ?

по-добре отвратителните комунисти за някоя друга година още , отколкото цончо и куньо дето хабер си нямат от политика и дето обръча от фирми ще ги върти на малкия си пръст

за дебеловратите дори няма да споменавам

fein86
14-01-2009, 23:02
задаваш си отговори

хем казваш няма политическа класа, хем искаш да бяха я шитнали половината... защото имат досиета..

разбираш ли каква е иронията ?

по-добре отвратителните комунисти за някоя друга година още , отколкото цончо и куньо дето хабер си нямат от политика и дето обръча от фирми ще ги върти на малкия си пръст

за дебеловратите дори няма да споменавам

Е да ама идва и тъпнята, че точно тия които докараха демокрацията едно време също са били комунисти(и то не от тия къде не им дреме)???????

qpwo
14-01-2009, 23:06
ха, доиде топлата вода...:cheers:

Stoyan Georgiev
14-01-2009, 23:07
Е да ама идва и тъпнята, че точно тия които докараха демокрацията едно време също са били комунисти(и то не от тия къде не им дреме)???????

бате аз съм на 20 години и го знам това ... :unsure:

fred
14-01-2009, 23:10
БСП да разбира от политика и да не ги въртят обръчи на малкия им пръст, ми те откакто съществуват, само това правят.Това им е първото правителство, /несамостоятелно даже/, което евентуално ще изкара мандат, както винаги затънало в суперкорупция, инфлация, безхаберност,бездържавност, липса на каквато и да е цел, ред......
Па накрая излезе, че фен клуба на ЦСКА не подкрепял протестите на тъмносинята Люлинска агитка :coolio:,

fein86
14-01-2009, 23:11
бате аз съм на 20 години и го знам това ... :unsure:

Не че защитавам БСП, ама не само те плюят по Костов, досега нямаше момент в който и той да не ги наплюе качествено,било то с причина или не, джавкат си се там и ни е*ат, ама както беше казал един мислител :

Ако е лесно няма да е интересно, ама се пита - трябва ли да е толкова интересно???

търтей
14-01-2009, 23:11
Е да ама идва и тъпнята, че точно тия които докараха демокрацията едно време също са били комунисти(и то не от тия къде не им дреме)???????

e от къде да дойдет други бе?
от япония ли?
мойсей що е разждал евретиео 60 години в пустинята - еми за да пукясат всички които са виждали робство включително и той

Perdaha
14-01-2009, 23:18
Гледах репортаж. Протестът беше тотално опорочен. Не знам кой го е организирал, но е факт, че представителите на политическата клоака, която владее нашия вилает се е постреснала сериозно и е взела превантивно мерки. Е, успяха! Тъжното е, че много хора асоциираха вандалщините на малка група олигофрени с тези, които бяха твърдо решени да мръзнат, за да изразят своето несъгласие с повсеместното безхаберие на сатрапите управленци. Толкова по зле! Тук се джафкаме един-друг и за пореден път става ясно, че от нас нищо не става. Народ без национална кауза, сбирщина индивидуалисти, верни на схемата "пре.би другарче" - порочен кръг. Когато превъзмогнете егоцентризма си и приемете, че освен вас и вашата рода има и други, тогава ще има промяна. Дотогава джаф-джаф, баф-баф и, най-вече, кой ми сра в гащите.


Естествено че се осра от поставени лица и всичко след месец два ще е забравено - жалко но факт е че добра идея се превърна за пореден път във фарс



Мдаа така е аз затова съм много скиптично настроен към тея неща....трябва да ги има ...но за пореден път се вижда кви продажници за жълти стотинки сме и затова мисля ч е е безмислено и бих се хванал на такова хоро само ако е много сериозно...факта че почти не се разбра за тва нещо и изведнъж за няколко дни протести и незнам си кво .......абе не даж си боже да изпаднем в ситуация като турското робство примерно и тогава е имало продажници но.......мн мн по малко имало и истински мъже....донякъде и държавата направи такива хората така че това е тема която е един затворен кръговрат....всичко е вързано

fein86
14-01-2009, 23:25
e от къде да дойдет други бе?
от япония ли?
мойсей що е разждал евретиео 60 години в пустинята - еми за да пукясат всички които са виждали робство включително и той

Ами тогава защо спорим де, това беше в основата на въпроса, в този момент и в това време значи оправия няма да има, каквито и дивотии да пишем,колкото и да се караме, просто на този етап нямаме алтернатива, за нормално правителство от която и да е партия :cheers:

koolio
14-01-2009, 23:29
e от къде да дойдет други бе?
от япония ли?
мойсей що е разждал евретиео 60 години в пустинята - еми за да пукясат всички които са виждали робство включително и той
А,а, май ще се разберем накрая. Те тва ми е идеята - че в България не е имало "Солидарност", Пражка пролет и т.н. та нямаше отде да се вземе политическа класа. Затова в политиката се намърдаха серсеми, включително преподаватели по политикономия на социализма, женени за партийни секретарки.

търтей
14-01-2009, 23:29
Ами тогава защо спорим де, това беше в основата на въпроса, в този момент и в това време значи оправия няма да има, каквито и дивотии да пишем,колкото и да се караме, просто на този етап нямаме алтернатива, за нормално правителство от която и да е партия :cheers:

ама нищо подобно не следва :)

проблемът в бг идва то там че се унищожи доверието в политическите партии и от кам като цяло в демокрацитяа и сега всички са маскари
е верно идеални хора няма, ама все пак

търтей
14-01-2009, 23:30
А,а, май ще се разберем накрая. Те тва ми е идеята - че в България не е имало "Солидарност", Пражка пролет и т.н. та нямаше отде да се вземе политическа класа. Затова в политиката се намърдаха серсеми, включително преподаватели по политикономия на социализма, женени за партийни секретарки.

е че те тия с пражката пролет са били щатни служители бе моето момче
:coolio::cheers:

soldier
14-01-2009, 23:38
Аз бях за 15минути пред НС точно след като бяха бутнали оградите и като видях че около 90% не знаят за какво протестират ми стана ясно че ще стане помия. Да не говоря, че всички тия псевдо футболни холиганчета, които за да участват в бой трябва да са поне 4-5 срещу 1-2 или да са пияни и надрусани, каквито бяха, само ще провалят протеста. Вместо културно да си викаме трябва 20-30 човека да направят така че да пострадат 200 невинни, както в прочем става и по мачовета (тия същите направят някво меле биейки 1-2 и полицята като нахлуе маже всичко наред). Да не говорим, че полицайте са били предопредени за наличието на футболните холигани и е трябвало просто да ги задържат. НИЩО де утре пак ще се повтори всичко, други ден също, само да няма пребити жени и деца като днес :???:

soldier
14-01-2009, 23:58
Може да протестирате от вкъщи! http://feelfriendly.com/

koolio
15-01-2009, 00:03
е че те тия с пражката пролет са били щатни служители бе моето момче
:coolio::cheers:

всичките ли? и тука що не е имало щат за такива служители?

RPWWD
15-01-2009, 12:11
Ей, мама му стара, 3000 човека не могат да наритат 30 хОлигани?!? Къде сте тръгнали да протестирате, бе стадо овце такова?

Susscrofa
21-01-2009, 18:03
Ей, мама му стара, 3000 човека не могат да наритат 30 хОлигани?!? Къде сте тръгнали да протестирате, бе стадо овце такова?

По внимателно с квалификациите. Аз заставам твърдо зад мятането на камъни и други подобни неща, само така могат да се променят нещата. Другото е равносилно на чекия вместо секс.:jason2::jason2::jason2:

fred
21-01-2009, 22:12
По внимателно с квалификациите. Аз заставам твърдо зад мятането на камъни и други подобни неща, само така могат да се променят нещата. Другото е равносилно на чекия вместо секс.:jason2::jason2::jason2:
Камъни може да се мятат, още по добре е торти, за торта се изисква смелост, да я лепнеш на политик на главата, ама у нас все още няма такова нещо.Само една баба събра смелост и замери ББ с яйце, ама не го уцели, той се нацупи като пожарникар сред езеро. Та протести, да, ама ако имаш идеи, тия дето протестират нямат никакви идеи, това е истината.Идеята им е, всички са маскари.
А имаше един стар виц....:
Еба...то е за ку....рите, чекията оформя характера

Perdaha
21-01-2009, 22:42
Камъни може да се мятат, още по добре е торти, за торта се изисква смелост, да я лепнеш на политик на главата, ама у нас все още няма такова нещо.Само една баба събра смелост и замери ББ с яйце, ама не го уцели, той се нацупи като пожарникар сред езеро. Та протести, да, ама ако имаш идеи, тия дето протестират нямат никакви идеи, това е истината.Идеята им е, всички са маскари.
А имаше един стар виц....:
Еба...то е за ку....рите, чекията оформя характера


хахахах твърдо за ...браво ......като искате и куртаците си хвърляите като е безцелно и вие даже незнаето за кво....абе като нямате кво да праите забавляваите си се хахаха

Pinky
21-01-2009, 23:00
По внимателно с квалификациите. Аз заставам твърдо зад мятането на камъни и други подобни неща, само така могат да се променят нещата. Другото е равносилно на чекия вместо секс.:jason2::jason2::jason2:

Ми хулиганска история