PDA

View Full Version : Разсъждения и чатче относно Италфест 2006



Crusader
15-12-2005, 10:46
Я вижте какво открих във Фиат-форума:
http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?p=27779#27779

Dodo 155
15-12-2005, 11:46
Я вижте какво открих във Фиат-форума:
http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?p=27779#27779
Колега, това беше дискутирано и преди феста :wink:
Много от рано започва подривната дейност :evil:
Естествено, че Италфест не е собственост на някой от 3-те клуба :idea:

п.с. Някои хора няма да пораснат никога ....

KGB
15-12-2005, 12:19
Аз мога само да ви гарантирам, че въпросния Митко няма да има нищо общо с Италфеста!!!...

@Митко---мите това недоносче което ти създаде аз не го броя за клуб...надявам се скоро истинските любители на Фиат да си направят техен клуб. И още нещо, след като ти направи всичко възможно да съсипеш италфест2005, сега с кой очи искаш да участваш в Италфест2006. Или пък с кой очи ти говориш от името на Фиат, след като се скрихте като плъхове, за да създадете някакво недоносче. От кой се плашите бре...от собствените си фенове ли....защо ли???...ми защо вие не сте такива.

@Додо има тема и в ланча форума:

http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_1813_0.html

И там съм писал следното:

Аз вече няколко пъти ходя до пистата край Калояново и съм доволен от мястото. За догодина там ще има още подобрения, говорих и със собственика на писта и сме в много добри отношения с него.

Спането ако го правиме там ще е в Хисаря най-вероятно...там станций и хотели много...при следващото ходене до там ще гледам да мина и от там да видя какви са условията.

Като гледам резултатите от гласуването проведено след таз годишния фест, ще трябва да го правиме Септември месец....някоя събота. И при положение, че има доста хора които ходят на почивка през първите две седмици на септември...май ще трябва да избираме между 23 или 30 септември.

15-12-2005, 14:11
Аз мога само да ви гарантирам, че въпросния олигофрен Митко няма да има нищо общо с Италфеста!!!...

@Митко---мите това недоносче което ти създаде аз не го броя за клуб...надявам се скоро истинските любители на Фиат да си направят техен клуб. И още нещо, след като ти направи всичко възможно да съсипеш италфест2005, сега с кой очи искаш да участваш в Италфест2006. Или пък с кой очи ти говориш от името на Фиат, след като се скрихте като плъхове, за да създадете някакво недоносче. От кой се плашите бре...от собствените си фенове ли....защо ли???...ми защо вие не сте такива.

@Додо нали олигото трябва да си задовили бедната душичка за коледа и нова година като подразни някой.

Иначе има тема в ланча форума:

http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_1813_0.html

И там съм писал следното:

Аз вече няколко пъти ходя до пистата край Калояново и съм доволен от мястото. За догодина там ще има още подобрения, говорих и със собственика на писта и сме в много добри отношения с него.

Спането ако го правиме там ще е в Хисаря най-вероятно...там станций и хотели много...при следващото ходене до там ще гледам да мина и от там да видя какви са условията.

Като гледам резултатите от гласуването проведено след таз годишния фест, ще трябва да го правиме Септември месец....някоя събота. И при положение, че има доста хора които ходят на почивка през първите две седмици на септември...май ще трябва да избираме между 23 или 30 септември.

Явно 2006 година ФИАТ ще ходят на 2 срещи, а времето ще покаже на коя среща ще има повече коли от тази марка.

KGB
15-12-2005, 14:55
НЕ ГОВОРИ ОТ ИМЕТО НА ФИАТ :evil:

не знам ти и твоята свита къде пак ще си правите тайни вечери и тайни срещи...НО АКо си мислиш, че пак ще можеш да плюеш и да лъжеш най-нагло хората, за да ги накараш да не идват жестоко се лъжеш...

Трили те мнения на хората които писали, че ще дойдат на феста...

Някои хора съжеляваха, за това че не са дошли, защото са се повлияли от простотиите ти и от гадната ти маниполация на личния ти форум...то толква писане триене, редактиране, баннове и още не знам какво не съм срещал по нито един форум....но може би защото другите форума не са лични.

такива индивиди като тебе рядко се срещат...Друг не познавам, който да може да лъже толкова нагло хората.

Айде със здраве....

ivo
15-12-2005, 16:49
Ама освен оня пост, то във форума се появиха и:

http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=3486
http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=3487
http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=3489

Защо не казахте нищо за тях? :cry: :wink: :cry:

BatVas
15-12-2005, 17:35
Абе не знам да е отказано на някой, който е искал да помогне за организирането на феста. Да трябва в организирането да участват хора и от трите клуба. Ама какво разбираш под организиране от трите клуба. Например кой клуб ще плати за мястото, полиция, община и .т.н.т освен това за спонсорите трябва да се изготвят платежни документи - доказващи платените от тях суми и позволяващи отчитането им. Та трябва да се знае кой ще подписва договори за спонсорство - всички едновременно ли, или всеки ще намери спонсор и ще се оправя с него-да ама тогава ще има сърдити- що аз не съм основен спонсор, що единия клуб лансирал повече един спонсор и по-малко друг и все едни такива въпросчета. Това разбира се ако искаме да направим Италфест по масов и с това да изпълним една от основните цели на клубовете-популяризиране на италианските автомобили. Едно е ако се събират шепа ентусиясти-тогава поляната е по атрактивна, да обаче ако хората са много трябва организация-иначе ще се разделят на едни малки групички и ще си лафят пак само тези който се познават, после ще се разотидат и следващата година Италфест пак със сто човека и се почва отначало, без да изпитваме удовлетворение че сме направили нещо за любимата марка и за имиджа и сред обществото. Ей такива въпросчета ми се въртят в главата и е добре да се даде отговор и да се премислят нещата отвсякъде и разбира се мислите да се изкажат публично-затова си изливам мислите и се надявам и други да го направят за да стане дискусия

това е поста ми от форума на фиат!!!

20-12-2005, 18:32
Аз мога само да ви гарантирам, че въпросния Митко няма да има нищо общо с Италфеста!!!...

@Митко---мите това недоносче което ти създаде аз не го броя за клуб...надявам се скоро истинските любители на Фиат да си направят техен клуб. И още нещо, след като ти направи всичко възможно да съсипеш италфест2005, сега с кой очи искаш да участваш в Италфест2006. Или пък с кой очи ти говориш от името на Фиат, след като се скрихте като плъхове, за да създадете някакво недоносче. От кой се плашите бре...от собствените си фенове ли....защо ли???...ми защо вие не сте такива.

@Додо има тема и в ланча форума:

http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_1813_0.html

И там съм писал следното:

Аз вече няколко пъти ходя до пистата край Калояново и съм доволен от мястото. За догодина там ще има още подобрения, говорих и със собственика на писта и сме в много добри отношения с него.

Спането ако го правиме там ще е в Хисаря най-вероятно...там станций и хотели много...при следващото ходене до там ще гледам да мина и от там да видя какви са условията.

Като гледам резултатите от гласуването проведено след таз годишния фест, ще трябва да го правиме Септември месец....някоя събота. И при положение, че има доста хора които ходят на почивка през първите две седмици на септември...май ще трябва да избираме между 23 или 30 септември.

Г-н председател на КАРБ. Тея правила трябва да се спазват:

1.3 Да уважава другите потребители на форума. Всякакви обидни думи и преки характеристики/заплахи ще се считат за грубо нарушение, като резултат постът ще бъде редактиран или отстранен от темата. Никовете на особено напористи с обиди/заплахи участници ще бъдат деактивирани. Нецензурните думи ще бъдат замествани със символа "*".

BatVas
20-12-2005, 19:17
Аз не виждам някакво неуважение към потребител на форума :? Виждам по конкретен отговор който все пак е критичен и обоснован относно критичния си тон. Къде точно обижда :?: :?: :? :? :? :? :?

75 2.0 turbo
20-12-2005, 19:26
лелееии :shock: тука станало мазалото :cry:

20-12-2005, 19:32
Аз не виждам някакво неуважение към потребител на форума :? Виждам по конкретен отговор който все пак е критичен и обоснован относно критичния си тон. Къде точно обижда :?: :?: :? :? :? :? :?

Мнението беше поправено, за което благодаря.

Bobo
20-12-2005, 23:51
Аз не виждам някакво неуважение към потребител на форума :? Виждам по конкретен отговор който все пак е критичен и обоснован относно критичния си тон. Къде точно обижда :?: :?: :? :? :? :? :?

Мнението беше поправено, за което благодаря.

Верно ли бе а стига :twisted:

valjo
21-12-2005, 00:06
трябва ли да ви обясня, че игнорирането на подобни екземпляри, е най-добрата политика ?
той бил искал, той имал "мнение", ами ние неговото вече го знаем, кво ви пука дали лае наоколо ?!
кервана, сами знаете какво прави ... ;)

фест ше има и митко ще е зрител, простичко е

deqnak__
22-12-2005, 15:56
Аз не виждам някакво неуважение към потребител на форума :? Виждам по конкретен отговор който все пак е критичен и обоснован относно критичния си тон. Къде точно обижда :?: :?: :? :? :? :? :?

Мнението беше поправено, за което благодаря.

Верно ли бе а стига :twisted:

Необходимо ли е всички да знаят защо и как е било променено едно мнение. Аз помолих KGB а го промени, защото според мен тона му беше доста обиден. Помолих го на лична. Той промени поста си, всеки един малко по-грамотен администратор може да разбере кога е променян едимн пост. Айде провери или запитай KGB да ти обясни.

Bobo
22-12-2005, 23:15
Аз не виждам някакво неуважение към потребител на форума :? Виждам по конкретен отговор който все пак е критичен и обоснован относно критичния си тон. Къде точно обижда :?: :?: :? :? :? :? :?

Мнението беше поправено, за което благодаря.

Верно ли бе а стига :twisted:

Необходимо ли е всички да знаят защо и как е било променено едно мнение. Аз помолих KGB а го промени, защото според мен тона му беше доста обиден. Помолих го на лична. Той промени поста си, всеки един малко по-грамотен администратор може да разбере кога е променян едимн пост. Айде провери или запитай KGB да ти обясни.


А стига бе и що така :idea: :!:

Mury
23-12-2005, 10:40
Петко стои мирно пред Митко и брат му :depressed: :dance: :afro: :starwars: хехех тия са луди и двамата :ranting: :question: :oops: :oops:

deqnak__
23-12-2005, 10:59
Петко стои мирно пред Митко и брат му :depressed: :dance: :afro: :starwars: хехех тия са луди и двамата :ranting: :question: :oops: :oops:

Да бе верно ли? Трябва да отида да се освидетелствам. Току виж да ме вземат на пансион в Карлуково. Трябва да ги питам. Ти нямаш ли връзки там да ми съдействаш.

рали
23-12-2005, 11:06
мисля че трябва да се расъждава конструктивно КАБ дава предложение за одобрение нека и другите акъли да измислят нещо по добро което да се подложи на дискусия не да се търси под вола шаран че виж може и да се намери

Mury
23-12-2005, 11:07
Немаш проблеми мой.Ако искаш мо и в първа частна лудница да те уредиме в Младост на един приятел е :shock: :shock: :shock: :smackbum: :Topic-is-closed-bg: :locked:

gigi
23-12-2005, 11:35
Немаш проблеми мой.Ако искаш мо и в първа частна лудница да те уредиме в Младост на един приятел е :shock: :shock: :shock: :smackbum: :Topic-is-closed-bg: :locked:
Те и там не ги искат :crazy: :crazy: :crazy:

Dexer
15-05-2006, 00:57
Ако някои колеги не знаят, наскоро от клуба на БМВ си направиха събора там, където ние го милсиме за заесен - на писта Дракон в Пловдив и е било много добре там, можете да видите и много снимки от събитието тук:
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=32764

DeX
15-05-2006, 11:00
Лично присъствах на тоя събор и мога да кажа, че условията на тая писта са ужасни! Всичко е в прахоляк. От цялата писта асфалтирано е 1/3 всичко останало е пепел, кал и треволяк. И ако теоретично сме по-многобройни от бмв ... определено няма да се съберем щото тогава беше тясно. Не знам ама на мене там не ми хареса никак.

KGB
15-05-2006, 11:09
Всичко си е въпрос на организация, пистата цялата е асфалтирана, около нея е нормално да е трева (кал)...

Нашия замисел е съвсем различен, до колкото виждам от снимките на колегите от БМВ, те са предпочели друг вид организация.

DeX
15-05-2006, 11:12
Ми асфалтирана е слабо казано, асфалтирана е пистата да и пред нея малко (50м на 50м) там как ще се съберем не знам.

valjo
15-05-2006, 11:16
начи варианта е да отпаднат стартовете, което не е желателно ....

бля

DeX
15-05-2006, 11:19
Начи то за стартове има място и за драг има. Значи писта си има и не е лоша .. лоши са условията около пистата.

valjo
15-05-2006, 11:20
Начи то за стартове има място и за драг има. Значи писта си има и не е лоша .. лоши са условията около пистата.
ми даде, ние миналата година бяхме върху самата писта....
подредили колите
това мие мисълта
че ако се наредим по пистата, отпада драга

ако отпадне драга. ... не е добре

а ако не сме на писатата, къде ще сме, 100+ коли...
и ако пак има платформи реклами али бали ...

DeX
15-05-2006, 11:20
От цялата писта асфалтирано е 1/3 всичко останало е пепел, кал и треволяк.

Тук имам в предвид от целия обект като писта, а не точно там където се кара.

DeX
15-05-2006, 11:22
Начи чай да видя за снимки да се види ... принципно има къде около .. но е мизерно в смисъл пепел треви дупки и т.н.

Тази писта ли е единственния вариянт ?

valjo
15-05-2006, 11:23
абе ако няма голям паркинг, ше стане тъпо

аз на бмв като им гледах снимките, то имаше 50 на 50 бмвта и секви други кошници, а ние определено не искаме това да е така!

не -италианките ше трябва някъде да ги наместваме, това винаги си е било проблем

Dexer
15-05-2006, 11:56
Добре де, дайте да мислиме тая година как ще се забавляваме НА пистата, а не къде ще си редиме колите, които могат да се разглеждат от зяпачите и на тревата! Освен тва ние сме късметлии и няма да вали тоя ден, гаранция !
Всички знаем кое е атрактивно и кое си струва да се гледа!!! :go: :go:

valjo
15-05-2006, 12:17
хмхм еми явно трябва да се разходим повече хора до там, и да мислим конкретно

щото мястото е много добро.... остава да го измислим как да стане конкретно

Dexer
15-05-2006, 12:32
хмхм еми явно трябва да се разходим повече хора до там, и да мислим конкретно

щото мястото е много добро.... остава да го измислим как да стане конкретно
съгласен съм, може да се метнеме една кола хора и да огледаме и да мислиме на място как ще го правиме, мисля че преди сезона на отпуските ще е добре да се разходим до Майнатаун

INTEGRALE
15-05-2006, 13:55
И аз мисля, че пистата е най-подходящото място за нашата среща.
Паркингът, макар и върху пръст е доста голям за подредба на колите.
И тогава те няма да пречат за да има дръпки, обиколки и други такива забавления. Освен това там има каравана за сандвичи, кафе.
Хората там организират 2 кръга от пистовия шампионат по автомобилизъм, така че на 28-ми май елате хем да гледате състезанието, хем да видите как ще е при наличието на много коли и хора.

KGB
15-05-2006, 22:11
Мислено е по-въпроса...пистата предлага всичко, а и предстои и разширяване.

Нещата могат да се организирам перфектно.

пс: Дехер относно какви забавления ще има на пистата и конкурси мисля, сме ги писали какво сме замислили.

GT
25-05-2006, 14:49
http://ask-dracon.com/index.htm

ZoE23
11-08-2006, 13:07
Неам нерви...пепел имало около пистата?Е ако искате целия кър да е асфалтиран?Никакви проблеми?

DeX
11-08-2006, 13:58
Неам нерви...пепел имало около пистата?Е ако искате целия кър да е асфалтиран?Никакви проблеми?

Ти нямаш нерви, ама като духне ветрец под твойта пола ли ша се крием ? :shock:

Az4o
11-08-2006, 15:16
Неам нерви...пепел имало около пистата?Е ако искате целия кър да е асфалтиран?Никакви проблеми?

Ти нямаш нерви, ама като духне ветрец под твойта пола ли ша се крием ? :shock:

Абе все си мисля, че вятър си взехме достатъчно на миналия фест :evil: Имаме си за следващите 3-4 години - тази година съм поръчал да няма вятър :lol:

Mury
11-08-2006, 19:16
Неам нерви...пепел имало около пистата?Е ако искате целия кър да е асфалтиран?Никакви проблеми?

Ти нямаш нерви, ама като духне ветрец под твойта пола ли ша се крием ? :shock:

Абе все си мисля, че вятър си взехме достатъчно на миналия фест :evil: Имаме си за следващите 3-4 години - тази година съм поръчал да няма вятър :lol:Щом е на писта бате няма начин да няма вятър :wink: :wink: :wink: все пак пистите се правят нарочно на такива места :wink: :wink:

Kuku
17-08-2006, 10:59
Щом е на писта бате няма начин да няма вятър...Ще звънна тук-там 8)

Mury
17-08-2006, 17:03
Аз имам връзки в НАСА :lol: :lol: :lol:

Lucky
17-08-2006, 17:06
Аз имам връзки в НАСА :lol: :lol: :lol:

Това ''Национална асоциация на салатата и алкохола'' ли е :?: :spiteful: :devil: :Tease: :D :hehe:

ПП сори за :offtopic: ма не се въздържах :oops:

Bobo
17-08-2006, 17:06
Щом е на писта бате няма начин да няма вятър...Ще звънна тук-там 8)

Фнимавай че за такава глупост ако звъниш може вятър да няма ма ти да го издухаш :lol:

Kuku
17-08-2006, 17:19
Щом е на писта бате няма начин да няма вятър...Ще звънна тук-там 8)

Фнимавай че за такава глупост ако звъниш може вятър да няма ма ти да го издухаш :lol:Ти от де знаиш на кой ша звънна :P :lol:

Naso
17-08-2006, 17:21
За ония 40 000 лева, да ?


Айде бе кво му е на ветъра ? Нали затова ше го правим края на септември не началото на октомври, да ни дуа топличко ? То неможе душата в рая и там нещо докрая :evil:

Mury
17-08-2006, 17:34
Аре бре те ората пари дават за тва вие се оплаквате :lol: :lol: :lol: миналата година си беше добре аз ветър не съм усетил,може би шото мнооо арна ракия имаше предната вечер :lol: :lol: :lol:

Naso
17-08-2006, 17:35
Ся трее пазиш малката, че трее я држим на топло и да и не фука!

Mury
17-08-2006, 17:35
Па имам парно у колата вече бре а и не се знае тя сигурно няма да идва :wink: :wink:

FIRE 8V
18-08-2006, 16:46
Па имам парно у колата вече бре а и не се знае тя сигурно няма да идва :wink: :wink:
Аз па миналата година точно за Италфеста останах без парно :frown: , сигурно щот не си бях платил сметката за парното, па може и от нещо друго да беше :roll:

Mury
18-08-2006, 17:20
Аз края на зимата немах никво парно ма причината беше у водната помпа :wink: :wink: :wink:

75 2.0 turbo
19-08-2006, 11:37
Аз края на зимата немах никво парно ма причината беше у водната помпа :wink: :wink: :wink:
е сега нямаш скорости за тоя фест ма причината тоя път е у кутията :P

Mury
22-08-2006, 10:50
Аз края на зимата немах никво парно ма причината беше у водната помпа :wink: :wink: :wink:
е сега нямаш скорости за тоя фест ма причината тоя път е у кутията :PХили се ти хили се :wink: :wink: :wink:

Kostadin
22-08-2006, 11:17
Аре бре те ората пари дават за тва вие се оплаквате :lol: :lol: :lol: миналата година си беше добре аз ветър не съм усетил,може би шото мнооо арна ракия имаше предната вечер :lol: :lol: :lol:
миналата година вятъра беше толко гаден, че ми замръзнаха веждите заедно с бакенбардите и бритона колега :wink:
а така като гледам как вървят нещата с организацията май май и тая година ше е така, ма тоя път ше си взема дебело яко и ушанка :lol:

Z:)m
25-08-2006, 16:10
Абе аз така хубаво и с такъв интерес се зачетох в темата за Италфест 2006... а тя изведнъж секна... Няма май никакво развитие?! :cry:
Аз лично бих се зарадвал ако този път Италфеста се организира в Пловдив... Все пак 110км в едната посока не са като 260км... и си мислех, че ще мога да навия тука на местна почва поне едно 10-15 алфисти... За съжаление, с фиатаджиите не се познавам, иначе можеше да сме повече :(

KGB
25-08-2006, 17:02
Абе аз така хубаво и с такъв интерес се зачетох в темата за Италфест 2006... а тя изведнъж секна... Няма май никакво развитие?! :cry:
Аз лично бих се зарадвал ако този път Италфеста се организира в Пловдив... Все пак 110км в едната посока не са като 260км... и си мислех, че ще мога да навия тука на местна почва поне едно 10-15 алфисти... За съжаление, с фиатаджиите не се познавам, иначе можеше да сме повече :(

Към края на идната седмица, ще има повече информация по случея. Предварителното още от миналта година е, че феста ще е на писта Драгон (калояново), което е на там 10тина км от Пловдив.

Kostadin
25-08-2006, 17:05
феста ще е на писта Драгон (калояново), което е на там 10тина км от Пловдив.
абе не е на 10км ама айде нема нищо, тва не е от значение в случая :wink:

Naso
26-08-2006, 01:02
Айде верно да фиксираме дата, да мога взема отпуск около феста. Ега свршим некфа работа.