PDA

View Full Version : Пролетен събор - 2009



Pages : [1] 2

SwappeR
01-02-2009, 23:19
Според мен трябва да се започне организирането на пролетен събор, за да не стане пак летен... :) Затова, ако още няма нищо запланувано, врящо и кипящо в тази посока, скромно предлагам услугите си по намирането на място за провеждането му в Русе. Примерна дата - 25 и 26 април, тъкмо време за слагане на летни гуми, с които да блеснат красавиците с хубави джанти по снимките :)

Очаквам отзиви, предложения, критики и всякакви други неща по темата :coolio:

ludkanar
01-02-2009, 23:25
може колега,добре замислено предложение.наистина тогава е най добрия момент,особенно с гумите

RaIDeR
02-02-2009, 11:18
Ами ако се събирате кам Русе някаде сам навит да дойда ,но само ако сме на някоя писта и до нея да има някое хотелче или вила на по народни цени !

trouble
02-02-2009, 11:49
Рано е още според мен за сериозно обсъждане. А и датата е ранна. Не знам, края на април е все още студено. Не искате ли да е на някое китно местенце из Балкана, вместо в някой град...Пистата не е чак толкова задължителна

marian
02-02-2009, 12:13
Аз незнам на сьбор да е задьлжителна пистата.

didiod
02-02-2009, 13:28
Аз незнам на сьбор да е задьлжителна пистата.

за ко ви е писта тва не е ФЕСТ а СЪБОР важно е барбекюто ;)

Mury
02-02-2009, 13:36
Ами ако се събирате кам Русе някаде сам навит да дойда ,но само ако сме на някоя писта и до нея да има някое хотелче или вила на по народни цени !

То немое душата в рая и ........:dance::dance::dance:нали се сещаш.Колегите са прави,даже е противопоказно да има писта:ph34r::ph34r:

lulin racing
02-02-2009, 16:55
Много е далече Русе поне за мен ;) Би трябвало да е някъде посредата на БГ

RaIDeR
02-02-2009, 20:24
Ами добре само прeдложих ,че се спи готино под звука на В6-таци !
Ето едно готино място но незнам каде се намира на 01.27 http://www.vbox7.com/play:8df9650b ако някой го знае нека да каже каде е !

trouble
02-02-2009, 21:47
Ами добре само прeдложих ,че се спи готино под звука на В6-таци !
Ето едно готино място но незнам каде се намира на 01.27 http://www.vbox7.com/play:8df9650b ако някой го знае нека да каже каде е !

Тва трябва да са Белоградчишките скали...хубаво, но отново много далечно място

Какво мислите за това: http://balgarka.com/default.html

или за Рибарица...

boian
02-02-2009, 22:13
В Русе имате доста добър мотел "Рай"!

wrc
02-02-2009, 22:28
E там нали бяхме вече

trouble
02-02-2009, 22:30
E там нали бяхме вече

Къде?

Sunny
02-02-2009, 22:33
А не е ли по-добре да е в някое малко градче като Трявна , Елена , Жеравна или нещо от рода ? Всеки ден сме в големия град , на всички ни е писнало от трафика . Друго си е да разпъне палатката , да се припали барбекюто и .................... :blah::blah::blah:

boian
02-02-2009, 22:53
E там нали бяхме вече

Вярно- 2006г

DJ Vladic
02-02-2009, 23:26
:D Абе пичове.Става въпрос за сбирка някаде в Русе или околията. И всеки да си спретне щайгичката за летния сезон. Кви Рибарица кви ги разправяте... това е на майната си.Някой хора може да не се приберат от там... някой може да не стигнат даже :)

Sunny
02-02-2009, 23:34
В Русе имате доста добър мотел "Рай"!


E там нали бяхме вече


Вярно- 2006г

Не четеш . Там вече ората са били .

boian
03-02-2009, 00:19
Е, то не пречи пак. Ще видим и Иваново, Червен, Русенски Лом.

vegatta
03-02-2009, 01:12
. Друго си е да разпъне палатката , да се припали барбекюто и .................... :blah::blah::blah:



Тва и на мен ми харесва :dance:

Bubuto
03-02-2009, 12:29
А не е ли по-добре да е в някое малко градче като Трявна , Елена , Жеравна или нещо от рода ? Всеки ден сме в големия град , на всички ни е писнало от трафика . Друго си е да разпъне палатката , да се припали барбекюто и .................... :blah::blah::blah:


Тва и на мен ми харесва :dance:

...палатка, барбекю....:BBQ::big_beer:

rusiq86
03-02-2009, 12:59
нов съм в клуба и съм мн навит на сбирка в русе, кога скоро ще има някакви срещи, някои ще може ли да ми каже?

marian
03-02-2009, 13:17
нов съм в клуба и съм мн навит на сбирка в русе, кога скоро ще има някакви срещи, някои ще може ли да ми каже?

http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=50

trouble
03-02-2009, 13:48
Едно малко предложение в един мн красив хотел на много красиво място:

http://www.ezeroto.com/hotel.html

fiore
03-02-2009, 17:42
аз още преди време имах идея за едно алфа- чеверменце, тук се говори за барбекю, което значи че ни трябва хубава полянка да има. говорите за хотелчета основно , но тези които бяха миналата година в търново знаят че бяхме 90 човека. Трябва да се съобразим с това. Мястото е добре да е някъде в централна българия за да е удобно на всички. Хора като мен не ги бърка да прекосят заради идеята и събирането цяла българия , но има хора които ако не могат по чехли да отидат от къщи им е далече.

mordohy
03-02-2009, 19:47
Преди да прегориме барбекюто и да ни се стопли бирата,имам някои питания:
Първо,ясно е,че не всички ще имат възможност да дойдат в Русе и срещата ще се превърне от Итал фест в сбирка на Русе и приятели.Не е ли по-добре,тия от нас,които са от центъра на БГ да намерят някое място,където да има хем нотел-хем и зелена поляна за феновете на къмпинга.
Второ!Като ще е Итал,а не само Алфа Ромео,трябва да попитаме и нашите приятели от другите форуми,какво е тяхното мнение.
Трето,заради зелените поляни и барбекютата и другите обожавани от мене ,а и от други хора простотийки,не е ли по-добре да е през май?
Четвърто,не е ли по-добре,членовете на съответните клубове да натоварят няколко души да предложат няколко варианта и по-отрано да се проведе организацията,защото те ще опъват каиша с нея.
Иначе идеята е чудесна:meeting:

Mirela
03-02-2009, 19:53
Преди да прегориме барбекюто и да ни се стопли бирата,имам някои питания:
Първо,ясно е,че не всички ще имат възможност да дойдат в Русе и срещата ще се превърне от Итал фест в сбирка на Русе и приятели.Не е ли по-добре,тия от нас,които са от центъра на БГ да намерят някое място,където да има хем нотел-хем и зелена поляна за феновете на къмпинга.
Второ!Като ще е Итал,а не само Алфа Ромео,трябва да попитаме и нашите приятели от другите форуми,какво е тяхното мнение.
Трето,заради зелените поляни и барбекютата и другите обожавани от мене ,а и от други хора простотийки,не е ли по-добре да е през май?
Четвърто,не е ли по-добре,членовете на съответните клубове да натоварят няколко души да предложат няколко варианта и по-отрано да се проведе организацията,защото те ще опъват каиша с нея.
Иначе идеята е чудесна:meeting:

а сега не говорят ли просто за пролетен събор който миналата година се превърна в летен ама беше много хубаво който си беше само за нашия форум...

trouble
03-02-2009, 20:49
Аз за барбекюта и палатки, писти и други марки коли не знам да се говори....Чисто и просто тва е един събор през пролетта/лятото със идея да се съберем, запознаем, които се познаваме да се напием и не само с тях, да се поразходим из китни местенца и след като се наспим, си ходим :)...Затова се търси хотел поне за 100 човека, място за колите и ентусиазъм във феновете на Алфа Ромео...Така, че не се стискайте а предлагайте. Февруари месец е, 2 месеца слагам туткане и 1 месец организиране и ей го на май месец дошъл, та значи юни ще се съберем. Така, че предлагайте местенца, не се притеснявайте :)

Mirela
03-02-2009, 21:14
Аз за барбекюта и палатки, писти и други марки коли не знам да се говори....Чисто и просто тва е един събор през пролетта/лятото със идея да се съберем, запознаем, които се познаваме да се напием и не само с тях, да се поразходим из китни местенца и след като се наспим, си ходим :)...Затова се търси хотел поне за 100 човека, място за колите и ентусиазъм във феновете на Алфа Ромео...Така, че не се стискайте а предлагайте. Февруари месец е, 2 месеца слагам туткане и 1 месец организиране и ей го на май месец дошъл, та значи юни ще се съберем. Така, че предлагайте местенца, не се притеснявайте :)

нали се сещаш, че всеки може да предложи по ендо място и ще стане манджа с грозде да не говорим, че на тва китно местенце из България трябва да има сериозен човек,а не само нещата да се оговорят по телефона защото ще стане някой гаф миналата година хората от Търново и най -вече Дани доста се постараха

trouble
03-02-2009, 22:51
нали се сещаш, че всеки може да предложи по ендо място и ще стане манджа с грозде да не говорим, че на тва китно местенце из България трябва да има сериозен човек,а не само нещата да се оговорят по телефона защото ще стане някой гаф миналата година хората от Търново и най -вече Дани доста се постараха

Абе хората за Купона извън София да не да си търсят някое место където имат човек..но дори и така да е, че не съм чел темата....да пишат тук хората които могат да се уредят такова събиране...Айде аз ще съм първия тогава...Горе в местността Карандила има хотел, чийто собственик ми е приятел. Местото е и за барбекю и за ресторант...и е красиво...Долу пък в подножието на планината има друг хотел тип замък, чийто собственик е леля ми....Други?

RaIDeR
03-02-2009, 23:11
Според мен като се натрупат тук по-вечко предложения да се пусне един вот с 20 -30 места с неограничени гласове и всеки да гласува за което иска !

Mirela
03-02-2009, 23:37
Абе хората за Купона извън София да не да си търсят някое место където имат човек..но дори и така да е, че не съм чел темата....да пишат тук хората които могат да се уредят такова събиране...Айде аз ще съм първия тогава...Горе в местността Карандила има хотел, чийто собственик ми е приятел. Местото е и за барбекю и за ресторант...и е красиво...Долу пък в подножието на планината има друг хотел тип замък, чийто собственик е леля ми....Други?

а аз може ли да попитам имената на тия хотели

KGB
04-02-2009, 02:36
а аз може ли да попитам имената на тия хотели

Също и сайт....

marian
04-02-2009, 09:26
Абе хората за Купона извън София да не да си търсят някое место където имат човек..но дори и така да е, че не съм чел темата....да пишат тук хората които могат да се уредят такова събиране...Айде аз ще съм първия тогава...Горе в местността Карандила има хотел, чийто собственик ми е приятел. Местото е и за барбекю и за ресторант...и е красиво...Долу пък в подножието на планината има друг хотел тип замък, чийто собственик е леля ми....Други?Купона извьн София няма нищо общо с пролетния сьбор.Идеята на повечето хора е да има басейн,минерална вода,добьр хотел и ресторант.

CHILIEV
04-02-2009, 09:54
Аз да попитам, това Италфест ли е по принцип или среща на вашия клуб

Mirela
04-02-2009, 10:55
Аз да попитам, това Италфест ли е по принцип или среща на вашия клуб

просто пролетен събор на клуба италфеста е октомври

CHILIEV
04-02-2009, 11:06
просто пролетен събор на клуба италфеста е октомври

Ахам... мерси, а други иалианки приемате ли ? :)

KGB
04-02-2009, 11:29
Приемаме всички фенове на автомобилите.

Mirela
04-02-2009, 11:42
Също и сайт....

аз не се сещам за такива хотели в тази местност http://www.foxes2.be/k/girl_haha.gif сещам се за едни ама те на дали имат 100 места

CHILIEV
04-02-2009, 13:26
Приемаме всички фенове на автомобилите.

Значи ще се навъртам насам да видя къде и кога ще се събирате че може да намина :)

The_Game
04-02-2009, 15:10
Значи ще се навъртам насам да видя къде и кога ще се събирате че може да намина

Заповядай :)

trouble
04-02-2009, 19:40
а аз може ли да попитам имената на тия хотели

Хотел Карандила - сайт няма
Хотел Шато Алпиа - http://www.alpia-tur.com/

Mirela
04-02-2009, 19:49
Хотел Карандила - сайт няма
Хотел Шато Алпиа - http://www.alpia-tur.com/

хотел карандила да голям е ама няма места вънка
шато алпия бивша резиденция супер е там водопадчета ала бала ама има много малко места в самия хотел

trouble
04-02-2009, 19:58
хотел карандила да голям е ама няма места вънка
шато алпия бивша резиденция супер е там водопадчета ала бала ама има много малко места в самия хотел

Да резиденцията на Тодор Живков е приказно местенце но сега видях че има макс. 40-50 легла. Горе Карандила има нещо като лятна градина....трябва да се види до къде се е стигнало с подобренията по тоя хотел..

Pebles
04-02-2009, 20:00
http://imperia.sliven.net/
Хотелчето е мн хубаво...... ама цените са около 40-50-60лв.не съм мн сигурно....ще трябва да се обадим и да проверим.......

ето още 2 хотела който са мн яки...
http://www.ichera.com/
http://www.divetsite.com/

Pebles
04-02-2009, 20:01
Да резиденцията на Тодор Живков е приказно местенце но сега видях че има макс. 40-50 легла. Горе Карандила има нещо като лятна градина....трябва да се види до къде се е стигнало с подобренията по тоя хотел..

40-50 леглата....нямам нищо против да спим по двама на легло.... :)

Mirela
04-02-2009, 20:01
Да резиденцията на Тодор Живков е приказно местенце но сега видях че има макс. 40-50 легла. Горе Карандила има нещо като лятна градина....трябва да се види до къде се е стигнало с подобренията по тоя хотел..

да знам че на шатото е мн хубаво ама тия легла не ни устройват ахахах за Карандила незнам не съм ходила скоро там последния път стаите бяха в не лошо състояние ама сега не ги знам как са трябва да се отиде

trouble
04-02-2009, 20:05
40-50 леглата....нямам нищо против да спим по двама на легло.... :)

Абе и аз нямам работа :).... хотела на кмета Империа е мн хубав ама малко мутренска история. Мисля че е 50 лева на човек в двойна стая. Капацитета е някъде 60 легла

Мирела - ако искаш ще се качим до горе да видим (Карандила)

Mirela
04-02-2009, 20:08
Абе и аз нямам работа :).... хотела на кмета Империа е мн хубав ама малко мутренска история. Мисля че е 50 лева на човек в двойна стая. Капацитета е някъде 60 легла

Мирела - ако искаш ще се качим до горе да видим (Карандила)

абе незнам ама Империя има повече капацитет мисля

trouble
04-02-2009, 20:11
абе незнам ама Империя има повече капацитет мисля
за карандила може да ако ми остане време може още утре да се кача до там

Чакай понеделник да идем двамата, хем да видя моя приятел кво може да ни предложи...

Pebles
05-02-2009, 06:51
А защо да не е пак в Търново????

Mirela
05-02-2009, 10:32
А защо да не е пак в Търново????

и аз щях да предложа това миналата година много ми хареса там

acko88
05-02-2009, 10:35
Що се тормозите излишно???В момента членовете на клуба са се хванали с избирането на дата и място :spoko:

sheikara
05-02-2009, 12:11
просто пролетен събор на клуба италфеста е октомври

Въпрос. След като е Среща на клуба, хора с фиатче от фиат форума приемате ли? Ако да.. Където и да го направите, пак ще доида.. Дай ми да пътувам. И в италия да е.. Пак ще дойда... Само да ми кажете, че приемате човек с фиатче.

Mirela
05-02-2009, 12:19
Въпрос. След като е Среща на клуба, хора с фиатче от фиат форума приемате ли? Ако да.. Където и да го направите, пак ще доида.. Дай ми да пътувам. И в италия да е.. Пак ще дойда... Само да ми кажете, че приемате човек с фиатче.

малко по-горе KGB е написал, че се премат всички

sheikara
05-02-2009, 23:49
Супер... Ще следя темата с удоволствие..

П.П Предишния ти Аватар ми харесваше повече ;)

AlfaRomeo
06-02-2009, 18:39
и аз щях да предложа това миналата година много ми хареса там

Мирела ако се помоли малко повече - може да се потрудя да го направим пак в Търново :) Щом толкова искате.

Мен - ще е удоволствие ;)

Mirela
06-02-2009, 19:25
Мирела ако се помоли малко повече - може да се потрудя да го направим пак в Търново :) Щом толкова искате.

Мен - ще е удоволствие ;)

Дани моля те да е отново в Търново и миналата година много ми хареса ама надали това решение зависи от мен

Neokill
06-02-2009, 19:26
Аз си мисля че Сливен или Трявна е добър вариант. Важното е да се съберем.

Mirela
06-02-2009, 19:28
Аз си мисля че Сливен или Трявна е добър вариант. Важното е да се съберем.

Сливен заради тва, че има писта ли

trouble
06-02-2009, 19:38
Аз си мисля че Сливен или Трявна е добър вариант. Важното е да се съберем.

Подкрепям...подкрепям и Търново... :pancake:
Пуснете една анкетка с няколко предложения да видим какво мисли народонаселението...

wrc
06-02-2009, 23:46
Чакай понеделник да идем двамата, хем да видя моя приятел кво може да ни предложи...

Тъкмо може да пробвате и леглата дали са удобни:flirt::p

trouble
06-02-2009, 23:50
Тъкмо може да пробвате и леглата дали са удобни:flirt::p

Бат Наско в интрига ме вкарваш...ама нямам нищо против да пробвам :devil:

wrc
07-02-2009, 00:26
Ми действай тогава:naughty:

KGB
07-02-2009, 11:41
Аз си мисля че Сливен или Трявна е добър вариант. Важното е да се съберем.


Трявна...

boian
07-02-2009, 12:06
Кога?

AlfaRomeo
07-02-2009, 13:56
Кога?

Да ти кажа май никой незнае.Седим и си чакаме...

ana19754
07-02-2009, 16:26
няма ли да е по добре да се съберем около Варна, но и в Търново ще дойда.

boian
07-02-2009, 18:29
И във Варна сме били.

ludkanar
07-02-2009, 19:20
па е в перник:pokey:......хахаха.....некде в средата на БГ-то да сме

KGB
08-02-2009, 11:36
Кога?

Примерно, началото на Май....

ALFA JTD
08-02-2009, 20:16
Трявна...


Примерно, началото на Май....

екстра:-)

trouble
09-02-2009, 20:03
Як хотел в Трявна:

http://seasons.tryavna.biz/rooms.html

marian
10-02-2009, 07:43
Як хотел в Трявна:

http://seasons.tryavna.biz/rooms.html
Мн.добро хотелче

nightroller
10-02-2009, 20:22
Трявна!!! Трявна!!! :cheers::cheers::cheers:

Dikata_BG
10-02-2009, 21:04
Колеги какво ще кажите за бузлуджа има място къде да се оставят колите да се спи на по-нормални цени и е горедоло в центъра на българия Тва Русе е доста небъдна работа според мен тези които са от южна част на страната мож би няма да утидем на срещата поне повечето ако я направим много на доло пък тези от севера няма да доидат за това предлагам да се избере някакъв компромисен вариант.

nightroller
10-02-2009, 21:07
Колеги какво ще кажите за бузлуджа има място къде да се оставят колите да се спи на по-нормални цени и е горедоло в центъра на българия Тва Русе е доста небъдна работа според мен тези които са от южна част на страната мож би няма да утидем на срещата поне повечето ако я направим много на доло пък тези от севера няма да доидат за това предлагам да се избере някакъв компромисен вариант.

Трявна ???!!!! :):):):)

ne0
11-02-2009, 21:53
Aз предлагам САМОКОВ.... хотели бол....
имаме заведение КЛУБ-КАФЕ-ДИСКОТЕКА с име "ГРУПА Б", говори само по себе си. Заведението е прайвид, хора само с издадена магнитна карта могат да взлизат..., демек ще е само за нас абе купон пробвано е...

ОФЕРТА Е!!!!!!!

RPWWD
11-02-2009, 22:17
Трявна!!! Трявна!!! :cheers::cheers::cheers:

Ква Трявна, бе?!? До там няма магистрала! Дай да предложим Трън тогава, същото е. При все че съм от София, предлагам да е нейде на морето (южното крайбрежие), щото до там има качествени пътища и извън сезона е страшно евтино.

Sunny
11-02-2009, 22:26
Ква Трявна, бе?!? До там няма магистрала! Дай да предложим Трън тогава, същото е. При все че съм от София, предлагам да е нейде на морето (южното крайбрежие), щото до там има качествени пътища и извън сезона е страшно евтино.
И се обзалагам че поне 2/3-ти няма да дойдат защото ще им е далече .
Трявна си е центърра на България и за всички ще е еднакво горе долу разстоянието .

nightroller
11-02-2009, 22:51
Ква Трявна, бе?!? До там няма магистрала! Дай да предложим Трън тогава, същото е. При все че съм от София, предлагам да е нейде на морето (южното крайбрежие), щото до там има качествени пътища и извън сезона е страшно евтино.

Добре де - Трън!! Трън!!! ай да видим колко ще дойдем в Трън ;) стига глупости гоеорим за купон нали ??!!!

nightroller
11-02-2009, 22:54
Съжалявам не прочетох внимателно за южното крайбрежие, което е мъртвило през това време ... и да ... страаашно е ефтино щото няма никоооой :)

Stoyan Georgiev
12-02-2009, 00:23
охоооо морето е добра идея :bg:

marian
12-02-2009, 10:13
за една нощувка няма да бльскам 1000км.

mengi_86
12-02-2009, 10:31
бил съм в този хотел страхотен е

D-I-V-A-K-A
12-02-2009, 14:13
Aз предлагам САМОКОВ.... хотели бол....
имаме заведение КЛУБ-КАФЕ-ДИСКОТЕКА с име "ГРУПА Б", говори само по себе си. Заведението е прайвид, хора само с издадена магнитна карта могат да взлизат..., демек ще е само за нас абе купон пробвано е...

ОФЕРТА Е!!!!!!!

И аз съм за в Самоков си е много оферта от към цени а и си има всичко ;)

trouble
12-02-2009, 19:51
Не разбирам защо ви трябва магистрала.......Това ли е най-важното...ами писта за частния ви самолет не е ли нужна :tooth:...Всичко тва в кръга на шегата..Самоков, Трявна, Трън, Глог, това са по-добрите предложения

RPWWD
12-02-2009, 20:08
за една нощувка няма да бльскам 1000км.

Аз съм го правил, много е яко :tooth:

mordohy
12-02-2009, 20:29
Аз съм го правил, много е яко :tooth:
То аз съм минавал и 2500 и то до друг континент,хормоните какви ли не шеги си правят с нас,но сега говориме за нещо постижимо от по-голяма част от нас.Самоков е добра идея,Трявна също.Колкото до Трън-разкопан е в момента.:tooth:

Dikata_BG
12-02-2009, 22:21
А какво ще кажете за маглиж там е много хубаво също а и в окрага хотели бол куките са на изчезване в района :tooth:

mordohy
13-02-2009, 00:19
То тогава по-добре в Златоград.Хем е хубаво градче,хем и ще е една малко позната екзотика за много от нас.

markonialfa
13-02-2009, 11:06
Aз предлагам САМОКОВ.... хотели бол....
имаме заведение КЛУБ-КАФЕ-ДИСКОТЕКА с име "ГРУПА Б", говори само по себе си. Заведението е прайвид, хора само с издадена магнитна карта могат да взлизат..., демек ще е само за нас абе купон пробвано е...

ОФЕРТА Е!!!!!!!

Аз също съм ЗА Самоков, Боровец и на 10км, уникални снимки може да се направят, много хотели, има възможност за барбекюта.................Всеки предлага някакви планинкси терени, но не забравяйте, че сме с Алфи/ а те са ниски много/!!! Определено е много добра оферта!!!

markonialfa
13-02-2009, 11:10
Ква Трявна, бе?!? До там няма магистрала! Дай да предложим Трън тогава, същото е. При все че съм от София, предлагам да е нейде на морето (южното крайбрежие), щото до там има качествени пътища и извън сезона е страшно евтино.

Колега, защо трябва да се ходи някъде дето има магистрала, нещо не ми се връзва??? Тъпичко ми се струва да изберем място на до което задължително трябва да се стига по аутобан. Както някои колеги казаха това ще е събор на ФЕСТ, за да има драгове та и по магистрала чак..............

KGB
13-02-2009, 11:26
като гледам нещата за сега отиват към Трявна....

Sunny
13-02-2009, 11:26
Аз също съм ЗА Самоков, Боровец и на 10км, уникални снимки може да се направят, много хотели, има възможност за барбекюта.................Всеки предлага някакви планинкси терени, но не забравяйте, че сме с Алфи/ а те са ниски много/!!! Определено е много добра оферта!!!

А в Трявна няма хотели и къщи сигурно .
http://pochivka.bg/t-69-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B8-%D0%B2-%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%BD%D0%B0
И кое му е планинското там ? Тя София е на по-голяма надморска височина .

myrko
13-02-2009, 20:02
А в Трявна няма хотели и къщи сигурно .
http://pochivka.bg/t-69-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B8-%D0%B2-%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%BD%D0%B0
И кое му е планинското там ? Тя София е на по-голяма надморска височина .

В тая къща Болярка сам бил доста добре е направена и събира бая хора.Пак и другите къщи са на близо и няма да сме пръснати из градъ.:drunk::Yeeeehaaa:

mitaka_111
13-02-2009, 22:49
byzlydja e dobra ideia,ako moga da se vkliy4e,ot skoro imam alfa,i jelaia da bada edin ot vas

Kuku
13-02-2009, 22:54
Като начало, пиши на кирилица, колега ;)

Градът ще е Трявна!

markonialfa
14-02-2009, 00:38
В тая къща Болярка сам бил доста добре е направена и събира бая хора.Пак и другите къщи са на близо и няма да сме пръснати из градъ.:drunk::Yeeeehaaa:

На Боровец ако не е планинско във Варна си е Мусала да знаеш!!!

BillyBoy`
15-02-2009, 13:25
така като гледам маи е време някои да пусне анкета кога къде и как и които смята да посети това мероприятие да даде своя вот :static:

dilian alfa gtv
16-02-2009, 09:21
аз съм за трявна

dilian alfa gtv
16-02-2009, 09:23
като гледам нещата за сега отиват към Трявна....
чип туниг е възможен ли е на събора колега:drive:

boian
16-02-2009, 12:50
Също за Трявна!

Sunny
16-02-2009, 13:05
Tо е ясно че е Трявна . А дата ориентировачно , че съм си планирал една почивка в самото начало на май пак в Трявна

Pinky
16-02-2009, 15:09
па там някъде, най-вероятно
говори се за края на април-началото на май

Бобби
16-02-2009, 16:42
Горе на байра има хубав хотел....

Sunny
16-02-2009, 20:58
Горе на байра има хубав хотел....
Па то там къщи и хотели да искаш . Кеф ти в гората , кеф ти на центъра ;)

dilian alfa gtv
17-02-2009, 09:28
да трявна ще е супер наистина особено в началота на май.а както казва колегата кеф ти в гората кеф ти на центъра всичко е 5м.пеша.
п.п.ще напълним градчето с алфи.само кръчма трудно ще измислим за повече хора ама пак има не е невъзможно.па може и на поляня май месец все пак.

marian
17-02-2009, 09:39
Трявна е мн.добро решение:grin:

pininfarina
18-02-2009, 09:19
Аз също съм за Трявна :-)
И обещавам да присъствам :-)

KirilSol
18-02-2009, 18:15
Горе на байра има хубав хотел....

и аз го знам този хотел...много е хубав (той е на една Варненска фирма :naughty: )

bokota
18-02-2009, 18:50
Ако е в Трявна със сигорност ще успея да се включа,само да не се падне некоя събота,в която требва да се ходи на сватба :(

zilala
20-02-2009, 17:32
ДАНО СИ Я СТЕГНА ДО ТОГАВА :)

DJ Vladic
20-02-2009, 21:41
Трявна е мн.добро решение:grin:

И аз съм за Трявна. :) Дано да мога да дойда по него време.Зависи от много неща.

ludkanar
21-02-2009, 17:38
а дати нещо има ли

fnt
22-02-2009, 22:49
Когато и където е аз съм online :crazy::crazy:

niki-25
23-02-2009, 10:56
И аз съм за Трявна и за сега съм на 90% там.

dilian alfa gtv
23-02-2009, 16:33
всички са за трявна май :handshake::bravo:

trouble
23-02-2009, 20:58
Еми пускайте една анкета вече за място, дни и да гласуваме...

Kamen666
23-02-2009, 21:08
то вече е решено м/у другото ... :)
Трявна ще да е
Неиздържам до май :)

AlfaRomeo
24-02-2009, 01:17
то вече е решено м/у другото ... :)
Трявна ще да е
Неиздържам до май :)

Кога се реши това :)

Амм давайте ще правим и зимен - но нз как ще стигате до там 1 метър сняг има :)

Mirela
24-02-2009, 15:27
ако искате всеки месец а http://www.foxes2.be/k/girl_haha.gif

rusiq86
24-02-2009, 19:46
кога и каде е последно?

Djalev
24-02-2009, 20:57
Живи и здрави само и сме там !

Abarth
25-02-2009, 03:40
И миналата година беше в този район,не трябва ли да има малко промяна :roll:

acko88
26-02-2009, 00:58
Кога се реши това :)

Амм давайте ще правим и зимен - но нз как ще стигате до там 1 метър сняг има :)

Еми от една,две седмици е решено :) само дати още несе знаят.

AlfaRomeo
26-02-2009, 15:26
Еми от една,две седмици е решено :) само дати още несе знаят.


Не е много решено,тоест аз предложих мястото,така мисля знам за какво става на въпрос :)


А за датите... ще се реши и трябва да се решава в близък срок.

fnt
26-02-2009, 16:38
Споко, може пак да го направим летен :crazy:

davidoff_306
26-02-2009, 19:58
Добре бе се в централна България. Поне като ще се сабираме там да направим една добра кауза ще дам пример с най-оплюваната марка тука "Фолтсваген" . http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=4&t=129856
Да направим и ние нещо добро а не само да се напиваме.
Надявам се да ми удобрите идеята а не сега сички да ме оплюят.

shosha
26-02-2009, 20:07
най добре ще е някаде в стара планина към средата на балкана поне е центара на България и в планина ще е мн весело:BBQ:

acko88
28-02-2009, 12:32
Това е добра идея,на някое голямо езеро с хубава голяма поляна,бира и барбекю и жени по бански :crazy:

Pinky
28-02-2009, 13:34
тоя па
без бански бе

Mirela
28-02-2009, 14:02
пинки не пракалявай, сещаш ли се снимките дето ги пуснах и казахте, че съм брутална внимавай да не ги видиш реал

Pinky
28-02-2009, 14:04
ни мойш ми развали пролетното настроение ;-)

fnt
28-02-2009, 14:19
Това е добра идея,на някое голямо езеро с хубава голяма поляна,бира и барбекю и жени по бански :crazy:

Кой филм пак си гледал?

Няма значение къде ще сме, важното е да се съберем :big_bow_down:

acko88
28-02-2009, 15:26
тоя па
без бански бе

Еее очертава се аз да съм с жената бе :death:

acko88
28-02-2009, 15:27
Кой филм пак си гледал?

Няма значение къде ще сме, важното е да се съберем :big_bow_down:

Богато въображение :) споко ще се сабереме от феста несме пили заедно :lol:

trouble
28-02-2009, 19:45
Споко, може пак да го направим летен :crazy:


Ела с Голфа....ще ме повозиш :big_bow_down:

davidoff_306
01-03-2009, 23:08
Ето пак само за поркане мислите. Дайте да направим и ние едно добро дело.

Kuku
02-03-2009, 01:13
пинки не пракалявай, сещаш ли се снимките дето ги пуснах и казахте, че съм брутална внимавай да не ги видиш реалКако Мирела, како Мирела, кви снимки, кви снимки :crazy:

Mirela
02-03-2009, 01:15
Како Мирела, како Мирела, кви снимки, кви снимки :crazy:

влезни и пиши в скайп да ти ги пратя и не ми викай како

Kostadin`
02-03-2009, 23:36
влезни и пиши в скайп да ти ги пратя и не ми викай како
като си се заразпращала прати ги и на мен "како Мирела"

Bonev
05-03-2009, 11:28
Ето пак само за поркане мислите. Дайте да направим и ние едно добро дело.

О.К. Ше почерпиме и ше направиме масово накъркване....:drinking::hehehm:

Bonev
05-03-2009, 11:29
влезни и пиши в скайп да ти ги пратя и не ми викай како

Искам и аааааааааазззззз................:shocking:

R_O_K_O
07-03-2009, 20:26
Нз какво мислите за това събиране ама мисля че знам едно страхотно място където може да се направи. Шумен горе на паметника има една огромна поляна дето шуменци там си правят скари бири и мезета има капацитет а и може който иска да си паркира колата и на паркинга там :) и за палатки има място вярно няма езеро както някой беше споменал ама за барбекю си е идеално ако искате следващият път като ходя ще напрая снимки ако има навити де

Sunny
07-03-2009, 22:25
Абе то те членовете на клуба (на кое ?) са си решили че ще е в Трявна , сега остана да споделят датата когато ще се проведе .

Old Fox
09-03-2009, 11:24
Нз какво мислите за това събиране ама мисля че знам едно страхотно място където може да се направи. Шумен горе на паметника има една огромна поляна дето шуменци там си правят скари бири и мезета има капацитет а и може който иска да си паркира колата и на паркинга там :) и за палатки има място вярно няма езеро както някой беше споменал ама за барбекю си е идеално ако искате следващият път като ходя ще напрая снимки ако има навити де
Ти не само снимки ами може и да се обадиш като идваш:-) Иначе поляни бол. Трявна обаче е по-романтично некакси.

Asho
09-03-2009, 22:57
Давайте точен адрес и дата и да палиме :go: :biker:
пс: да ви пратя аз снимки :spam: :rotfl:

R_O_K_O
10-03-2009, 18:49
Ти не само снимки ами може и да се обадиш като идваш:-) Иначе поляни бол. Трявна обаче е по-романтично некакси.
ИИИИИИ как да ти се обадя щото тия дни пак ще ходя сиг случва ми се по 2 пъти на седмица да минавам от там :) ама пък Трявна не го обичам като град като отида и има една там дето не ми мисли доброто няма да ме остави вечерта да пия за това не съм много за там

wazzz
11-03-2009, 11:29
много гот звучи всичко... 100% присъствам :plane:

Трявна мисля и аз, че е добра идея.
Само имам молба членовете на клуба (явно те решават съдбините), да кажат малко по-раничко датата, че да спретнем колите и да се подсигурим финансово, да няма изненади в последния момент. :grin:

Buxalkata
12-03-2009, 13:19
та кога е датата ???все пак ... ?:super:

Sunny
12-03-2009, 13:55
та кога е датата ???все пак ... ?:super:
Явно все се още е с гриф [TOP SECRET] за нечленове ;)

Pinky
12-03-2009, 14:15
няма насрочена дата, все още

pininfarina
13-03-2009, 08:06
Колеги, какво се реши последно за пролетния събор? Аз последно знам за Трявна. Хайде дайте малко повече инфо за това и някаква ориентировъчна дата за да може всеки да си направи планове и да се съберем повече хора. Ако не се е решило къде ще е мисля че най добре е да се пусне анкета с няколко предложения.

Pinky
13-03-2009, 17:07
Решението е за Трявна, но няма насрочена конкретна дата. Най-вероятно е да е в началото до средата на месец май. Поемам ангажимент да пиша тук, когато има по-конкретна информация.

Sunny
13-03-2009, 18:22
Ми аз съм си резервирал една къщичка за периода 01.05 до 06.05 в Трявна пък дано да се засечем ;)

AlfaRomeo
13-03-2009, 20:53
Здравейте на всички нека внеса малко ясното в темата.


Датите който съм избрал са 08-10.05.2009 година.Тогава хотела е готов да ни поеме,днеска съм ходил и съм говорил на място,колкото и хора да сме ще успее да ни приюти.


Цените - са се вдигнали...от това което бях говорил преди това..което на мен не ми допада- но това е мястото където може да се събереме всички.


Цени за нощувка:


Апартамент: 130 лв
Двойна стая към гората: 80 лв
Двойна стая към града: 90 лв
Единична стая: 60 лв


В цената е включена закуска, ползване на закрит басейн, курортна такса, застраховка, безжичен интернет, ДДС.

Цените иначе са по различни дали са ни отстъпка от по 20 лв.

Хотела е нов - дори още е в ремонт някой,части.Пътя до там не е много хубав но той е малко от порядъка на 1 километър.

Места за паркиране има.


От вас искам,да разбера - съгласни ли сте за хотела,датите който съм избрал мисля,че са подходящи - ако е седмица от първи май-повечето ще бъдат със семействата си и няма как да стане,заради това 8-10 и бяха свободни и за мене са подходящи.

http://kalinapalace.tryavna.biz/ това е хотелът.


меню - ще пробвам да направя някакво примерно ще дам - дори някакво тука и цени ще сложа.


Ако някой го интересува нещо по конкретно питайте - на лично,тука в темата,по телефона,на скайп кой където ми е удобно.

С топли чувства ;)

trouble
13-03-2009, 21:34
Ами може да кажа супер...Аз съм доволен

kolchev
13-03-2009, 21:54
Плюс това от 1-ви до 6-ти май включително са почивни дни и е Гергьов ден. По добре е след това.

bager
13-03-2009, 21:57
Дани, това изглежда много добре! Датата е супер, както и мястото! Пусни го в раздела за членове да го обсъдим.
Аз съм ЗА!

pininfarina
13-03-2009, 22:45
Дани, това изглежда много добре! Датата е супер, както и мястото! Пусни го в раздела за членове да го обсъдим.
Аз съм ЗА!

Колега, събора само за членове ли ще е?

Sunny
13-03-2009, 23:20
Колега, събора само за членове ли ще е?
Няма начин - ще е дискриминация а тя е противоконституционна :grandpa:

bager
13-03-2009, 23:21
Колега, събора само за членове ли ще е?

Няма такова нещо! Събора е за всички Алфисти. Виж в раздела предишните събори.

ne0
14-03-2009, 00:36
БРАВО ДАНИ!!!!!!

AlfaRomeo
14-03-2009, 00:48
И аз така мислех от 1-ви до 6-ти да не е защото именни дни,всеки ще иска да се със семейството си иначе дати имаше и за тогава но помислих за това.


Говорил съм - повечето стай да двойки дори - всеки трябва да си намери "другарче" с което да спи и така да си запазите местата - стайте.

Ще оставя телефона на рецепцията - който е обаждате се и казвате за Клуб Алфа Ромео - България - аз съм се разбрал всичко.


Меню ще - дам до 1-2 дена просто мисля дали всички да са еднакви или да има различия...? това някой може да си каже мнението как би искал то да е

Мога да го направя и без оговорено меню - да си поръчваме на място - но после как ще се оправим със сметки и чудесии идея си нямам !


Гледката от хотела е страшна - направен е на единя хълм на града и от там се вижда целият град и другият хълм.Тихо е пада се малко извън града...тоест няма квартал близко така,че още по добре за нас !


Който го интересува още нещо да пита и телефон ще си оставя.

Дани - 0889/906-103, може и лично както прецените.


P.S Благодаря за топлите думи ! Правя го за всички нас...

boian
14-03-2009, 09:48
Другата събота ще пътувам за Трявна. Точно в Калина палас ще отседна. Ще пиша впечатления като се върна.

VAN
14-03-2009, 15:41
Браво и от мен Дани, хотела е перфектен живот и здраве там ще съм.

MUROMAN
14-03-2009, 23:13
На мен мн ми харесва изглежда фантастично и съм твърдо ЗА.:yes:

Васил Петров
14-03-2009, 23:15
и аз съм твърдо ДА браво за организацията:big_bow_down:

Alfeto
15-03-2009, 00:19
попринцип ми е кеф да дойда с моята кукла на феста но ми е прекалено далече в Русе. Надявам се ако искате да го направите някаде в северозападна или софийска области. :rosso_spider:

PEPI-2ALFA
15-03-2009, 01:26
...но ми е прекалено далече в Русе. Надявам се ако искате да го направите някаде в северозападна или софийска области. :rosso_spider:
:gruebel:Готово, променяме. Трявна как ти се струва.:rotfl:
Споко, да не вземеш да се връзваш сега. За Трявна се говори тук, може би си чел само в началото темата. На мен също ми е далече и най-вероятно няма да се включа и тая година, въпреки че Трявна е в центъра на страната.

AlfaRomeo
15-03-2009, 05:29
По централно незнам къде да се направи,ако искате да търся точно мястото което е обозначено за център на България...и там да е но една поляна.


Който е идвал,знае какво е и няма да изпусне събиране,веселие...Виждаме се всички на едно място,на куп.

146_JTD
15-03-2009, 12:09
мястото е перфектно. да се надяваме, че с избора на възможно най-централното място ще се съберат много хора. дани, ако няма да е в трявна, трябва да е на Узана (Габровско)... е вече там е географския център на България... :)

...и аз те поздравявам за организацията!!!!

Mury
15-03-2009, 12:13
Браво Дани,евала брат,много добре.Докога се правят резервациите,или може и в последния момент,защото аз отсега немога да кажа,дали ще мога да дойда:bg::bg::bg:

AlfaRomeo
15-03-2009, 12:44
Браво Дани,евала брат,много добре.Докога се правят резервациите,или може и в последния момент,защото аз отсега немога да кажа,дали ще мога да дойда:bg::bg::bg:

Има място хотела може да ни поемат...така,че може и по нататъка.Да се направят резервацийте.

Знам къде е Геогрфският център - ходил съм.

Mury
15-03-2009, 12:46
Има място хотела може да ни поемат...така,че може и по нататъка.Да се направят резервацийте.

Знам къде е Геогрфският център - ходил съм.

Танкс брат:bg::bg::bg:

AlfaRomeo
15-03-2009, 12:52
Няма проблеми :)

Днеска ще сложа телефони за резерваций.

gigi
15-03-2009, 13:35
Браво Дани !!!!!!!! Ей тва е сериозен човек.
:respect: :clap2:

Asho
15-03-2009, 17:46
Супер местенце! Браво за организацията и за вс останало. Дано успеем да се вкл и ние с колегата Tempest :drool:

tsvety
15-03-2009, 19:59
Евала Дани. Най-организирания и точен пич от целия форум си ти.


Хиляди пъти ЕВАЛА.

Аз съм ЗА. Всичко е супер:-P:-P:-P:-P

fnt
15-03-2009, 21:51
Нали знаете,че без мен няма да минете .
Аз съм вашия лош навик :smoke:

Mury
16-03-2009, 12:40
Евала Дани. Най-организирания и точен пич от целия форум си ти.


Хиляди пъти ЕВАЛА.

Аз съм ЗА. Всичко е супер:-P:-P:-P:-P

Па Дани си е нашия организатор,дано и занапред му се занимава с тези неща,още един път евала брат:jumping::jumping::jumping:

marian
16-03-2009, 14:45
Организацията си е най трудното нещо.Евала и от мен:clap2:

EMo0o
16-03-2009, 17:55
Аз също съм ЗА и браво Дани за организацията :) Мисля , че ще бъде страхотно :balloon:

nightroller
16-03-2009, 19:29
Ще бъде страхотно и мястото е страхотно - поздравления на колегата Дани и на УС на КАРБ за избора :)

AlfaRomeo
16-03-2009, 20:00
Ще бъде страхотно и мястото е страхотно - поздравления на колегата Дани и на УС на КАРБ за избора :)

Тука,ще си замълча както и да е....


Амм дано стане страхотно :)

digitalundgrd
16-03-2009, 21:53
СУПЕР! Мястото е "лъскаво", цените са приемливи, компанията ще е на ниво...какво повече ни трябва ! Аз съм ТВЪРДО ДА за тоя хотел !!!!!

raiders
17-03-2009, 00:24
СУПЕР! Мястото е "лъскаво", цените са приемливи, компанията ще е на ниво...какво повече ни трябва ! Аз съм ТВЪРДО ДА за тоя хотел !!!!!


:thumbup:

hestrea6643
17-03-2009, 16:03
браво на колегата ДАНИ и аз съм там ще има екшан:jason2:

AlfaRomeo
18-03-2009, 17:11
Телефоните за резерваций в Хотела са :

0677/22 85
0889/00 70 60

Принципно е желателно на стационарният телефон.Защото е точно на рецепцията и да може да се запази,стая и да се запише.

Мисля да не правя,меню за всички да е еднакво.А да е на свободна консумация,кой каквото иска - си поръчва и се плаща на място.
НО КАТО ПОРЪЧАТЕ ЩЕ СЕ ПЛАЩА НА МЯСТО!Защото всички,знаят после какво е като тръгнат да се събират пари,за крайната сметка...какво е...


Поръчките ще се по бавни,защото сме много хора и няма как да смогнат бързо на всичките ни предпочитания :)

fnt
18-03-2009, 17:33
:clap2::clap2: Това ли остава като дата? Защото до няколко дена ще си направя резервация.

AlfaRomeo
18-03-2009, 19:05
Да това отава като дата.Мисля,че е подходяща - края на май са балове,почивни дни по 24-ти... Така,че мисля това е добре.


По късно ще напиша още информация.

146_JTD
18-03-2009, 19:23
дани, от ВТ каква бройка се събра до сега, знаеш ли? предполагам в последствие ще се реши кога ще се тръгва заедно натам..
иначе...който има да мисли за балове, ще си мисли :) :P:P:P ще чакаме да ни поканиш че да ни стане носталгично на повечето.
П.С. аз имам да мисля за изпити по Граждански процес и Наказателен процес :cry: :Silent:

ФЕРАРИСТ
18-03-2009, 20:31
8-10 май има Формула, ама въпреки това мое да се довлека.....

AlfaRomeo
18-03-2009, 21:00
8-10 май има Формула, ама въпреки това мое да се довлека.....


В хотела няма ТВ и неможем да се съберем да я гледаме ;)

AlfaRomeo
18-03-2009, 21:05
дани, от ВТ каква бройка се събра до сега, знаеш ли? предполагам в последствие ще се реши кога ще се тръгва заедно натам..
иначе...който има да мисли за балове, ще си мисли :) :P:P:P ще чакаме да ни поканиш че да ни стане носталгично на повечето.
П.С. аз имам да мисля за изпити по Граждански процес и Наказателен процес :cry: :Silent:


Всички са поканение.Щом съм го казал тука...покана е официална за всички!

Незнам,кога ще се тръгва.Никой май незнае от нашата група,трябва да отида на среща и да им кажа,освен ако не са прочели тука.

146_JTD
18-03-2009, 23:27
ами добре, ако си свободен утре ела на срещата. може и аз най-накрая да дойда и да се запозная с вас, и без това живея точно срещу "Камбаната"..

AlfaRomeo
19-03-2009, 14:27
Около хотела има място за 40-5 автомобила да се спрат.Има подземен паркинг с 50 парко места - цената за ден на паркинга е 5 лв за подземеният.

Който където реши - може там да спира.

Трябва да се разбереме,дали вечерта искаме ДЖ (DJ) цената от 20 до 24 часа е 100 лв.След това,по 20 лв на час се плаща.

Или самички ще си избираме музиката - ще си се забавляваме самички :)

fnt
19-03-2009, 17:50
Или самички ще си избираме музиката - ще си се забавляваме самички :)

Това ми харесва като идея :flirt:

AlfaRomeo
19-03-2009, 20:22
Това ми харесва като идея :flirt:


Амм да чуем и другите мнения.Иначе и на мен тази тема ми допада...

Bonev
20-03-2009, 09:26
Според мен е по-добре с Ди Джей, щото без ше стане мармалад! Пусни това, пусни онова, ходи смени музиката, ето ти тоо диск, къде ми е диска...:hmm:

Furious 155
20-03-2009, 13:33
Отново голямо БЛАГОДАРЯ на Дани за това което организира! :clapping: Мястото и обстановката изглеждат супер. За съжаление аз точно тогава няма да мога да присъствам и малко ме е яд...:wallbash:
Да си изкарате страхотно и да снимате! 8-)

digitalundgrd
20-03-2009, 16:49
Телефоните за резерваций в Хотела са :

0677/22 85
0889/00 70 60

Принципно е желателно на стационарният телефон.Защото е точно на рецепцията и да може да се запази,стая и да се запише.....

Колега да те питам само, обаждаме се на тия телефони и казваме, че сме от Алфа Ромео Форума така ли? Какъв процент от крайната цена трябва да платим предварително (капаро дава ли се или всичко на куп се плаща като отидем на място)? Питам не за друго, ами защото 8-10 май си е далече и може да изникне нещо, а ми се идва...Таа да знам как да процедирам :clapping:

AlfaRomeo
20-03-2009, 18:01
Датите са толкова далече,за да може да си направи всеки сметката и ако има нещо работа да си я отложе ако е възможно...

Не мисля,че такова нещо трябва да се прави от днеска за утре.


Всичко се плаща като отидем там на място.Запазваш си стая - след това на рецепцията всичко се плаща.Нищо преди това и никво капаро на никой.


P.S Furious 155 - благодаря за топлите думи ! Мъча се още да правя каквото мога,но да видим до кога ще е ;) Как няма да присъстваш - за тебе е наложително,да те почерпя :P

digitalundgrd
20-03-2009, 18:13
Супер! мерси за обяснението :)

V@K@T@
20-03-2009, 18:22
Пичове сичкото е повече от страхотно ама стискайте палци да не съм на работа че да стане повече калабалък

AlfaRomeo
20-03-2009, 18:39
Моля моля - няма проблеми,заради това съм казъл да ме тормозите кой с каквото иска :) да питате,да се интересувате.


V@K@T@ - заради това е направено,толкова далече във времето,за да може да се освободиш или нещо подобно ;)

V@K@T@
20-03-2009, 18:54
Моля моля - няма проблеми,заради това съм казъл да ме тормозите кой с каквото иска :) да питате,да се интересувате.


V@K@T@ - заради това е направено,толкова далече във времето,за да може да се освободиш или нещо подобно ;)
е да то ми е ясно защо от толкова рано и наистина е добре така ама с моята работа трудно да се освободя :wallbash::small_cry::wallbash:

kolchev
22-03-2009, 18:58
Колеги понеже това ще ми е първи Събор с Клуб Алфа Ромео, до преди една година бях с Ауди. Искам да попитам предвиждат ли се някакви прояви през деня на 9-ти май, защото не мисля да нощувам, а да дойда само за деня. И изобщо как протича един такъв Събор по програма.

hestrea6643
22-03-2009, 20:22
най-добре е да има DJ ще е по-добре:jumping::jumping::jumping::jumping::jumping: :jumping:

Mirela
22-03-2009, 20:47
Колеги понеже това ще ми е първи Събор с Клуб Алфа Ромео, до преди една година бях с Ауди. Искам да попитам предвиждат ли се някакви прояви през деня на 9-ти май, защото не мисля да нощувам, а да дойда само за деня. И изобщо как протича един такъв Събор по програма.

е ти ако не останеш за вечерта ще пропуснеш най-забавната част http://s16.rimg.info/10bc46c259a9c1243229cebbefae01c0.gifhttp://s16.rimg.info/c015594d3420ad87619688c3c818a1b5.gif

П.П най добре разгледай снимките от миналата година ще добиеш ясна представа цък (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=23288)

lulin racing
23-03-2009, 07:30
Според мен е по-добре с Ди Джей, щото без ше стане мармалад! Пусни това, пусни онова, ходи смени музиката, ето ти тоо диск, къде ми е диска...:hmm:

То от друго ше стане мармалад :lol_sign:

digitalundgrd
23-03-2009, 23:00
Софиянциииии ще се ходи ли??? :)

Alfa Mania4ka
24-03-2009, 01:18
То софиянци не останаха, а за пеша ходене си е мноо път.:hehehm:

Mirela
24-03-2009, 01:21
ами ще ходиме ли

Alfa Mania4ka
24-03-2009, 01:23
не, много път е, мисля да си почивам.

Mirela
24-03-2009, 01:24
защо така мислишhttp://s16.rimg.info/e4b3dfa26f11398981c879b62407f6d2.gif

Alfa Mania4ka
24-03-2009, 01:28
Защото другите тръгват пеша.
Не мислиш ли че този разговор изнервя всички ?

Mirela
24-03-2009, 01:30
щом така ще си говориме , аз тръгвам.







П.П епизод 64312346764432 the end

Alfa Mania4ka
24-03-2009, 01:34
Део: Аз мисля, че разговора започва да се изнервя :tooth:

fnt
24-03-2009, 09:53
Софиянциииии ще се ходи ли??? :)

Малко са хората, които няма да ходят :th_up:

phoenix
24-03-2009, 10:20
Ние планираме да дойдем с бебето. Малко е малка, ама много и се иска да дойде.... жалко, че ще е само на 3 месеца, пък те бебетата, още не могат да говорят много много, ама на мен снощи ми каза, че трябва да отидем или сама ще запали гумите на алфата и ще дойде. Голяма алфа-сектантка ще излезе нашата Силвия...или пък пътешественичка.:tooth:
п.п.
на pr_00f, бебешора е по-голям, така че няма извинение и трябва да присъстват въпреки, че са сменили марката на возилото. Иначе ще има глоби!!!

Mury
24-03-2009, 12:15
Ние планираме да дойдем с бебето. Малко е малка, ама много и се иска да дойде.... жалко, че ще е само на 3 месеца, пък те бебетата, още не могат да говорят много много, ама на мен снощи ми каза, че трябва да отидем или сама ще запали гумите на алфата и ще дойде. Голяма алфа-сектантка ще излезе нашата Силвия...или пък пътешественичка.:tooth:
п.п.
на pr_00f, бебешора е по-голям, така че няма извинение и трябва да присъстват въпреки, че са сменили марката на возилото. Иначе ще има глоби!!!

Абе за събора незнам,ма мойта бандитка мисля тази година да и е първия Италфест:noooo::noooo::noooo:На снимката дава газ на бате си Бобо на ГТВ-то

tsvety
24-03-2009, 12:31
Абе за събора незнам,ма мойта бандитка мисля тази година да и е първия Италфест:noooo::noooo::noooo:На снимката дава газ на бате си Бобо на ГТВ-то


Сладурка е малката, да ти е жива и здрава. И аз ще съм със моята 5-годишна алфиска, която като види Алфа и почва да вика "Мамо, Алфа, Алфа, снимай я":tooth::tooth: А и тя вече е със стаж - има един Италфест зад гърба си :))))

Айдееееее резервирах си стая за две нощувки

trouble
24-03-2009, 13:10
Голяма дилема - Пролетен Събор 2009 или рали Траянови Врата 2009...... :calc:

Mirela
24-03-2009, 14:20
айде айде не мислите вземайте ги малките, че те са много забавни :P

Bonev
24-03-2009, 15:13
Софиянциииии ще се ходи ли??? :)

West Side е готов за подвизи.....:tooth: Ще се ходи!!!:th_up:

clockmaster
24-03-2009, 16:12
Aз пък мисля да оставя децата при бабите и да се отдадем на екстремизъм! :headbang: :eat: :cheers:

phoenix
24-03-2009, 16:30
а такаааааааа, нали ще ги сватосваме бебешорите.
Не сте ли много малки за оставяне, или вече сте на твърда храна:tooth:

clockmaster
24-03-2009, 16:40
ами в 3-тия месец сме - още малко и минаваме на пържоли! :tooth:

tik-tak
24-03-2009, 23:23
Колеги - аз от скоро съм Алфист. Живея в Трявна , така че ако имате евентуално някаква нужда от помощ за организирането се обадете. Ще помогна с каквото мога. Радвам се че избрахте нашето градче за събора , надяваме се наистина да се получи забавно.

acko88
26-03-2009, 18:57
Да идвам лиииии,да неидвам лии :dunno:

Alfredo
26-03-2009, 20:37
Да идвам лиииии,да неидвам лии :dunno:

Е как няма да ни оставиш ...

fnt
26-03-2009, 20:56
Да идвам лиииии,да неидвам лии :dunno:

Може само да загубиш ако не дойдеш :beer:

sevens
27-03-2009, 21:30
първо да кажа :big_bow_down: браво на организатора
второ местенцето е много яко:clapping:

и трето как приемате новаците :bounce8:/аз съм една от тях :tongue: и съм малко :blush:/

fnt
27-03-2009, 21:59
и трето как приемате новаците /
Посрещаме ги с :cheers:

sevens
27-03-2009, 22:29
Посрещаме ги с :cheers:
аааееее добре да не се притеснявам тогава за по :cheers: може и за 2:cheers: а да стягам багажа май и да идвам

ludkanar
28-03-2009, 23:38
ощели няма дати за туй сибитие

Mirela
28-03-2009, 23:43
ощели няма дати за туй сибитие

а 9-ти и 10-ти май кво са?

raiders
29-03-2009, 00:24
а 9-ти и 10-ти май кво са?

вторник и петък...

събота и неделя е 9 и 10 май

Mirela
29-03-2009, 00:32
вторник и петък...

събота и неделя е 9 и 10 май

ами тогава кво мисля че Дани в поста си ясно е написал тези дати някой може пак да отиде от петък вечерта

ludkanar
29-03-2009, 00:37
а 9-ти и 10-ти май кво са?

е са ме набийте де...пропуснал съм да видя затуй направо питах

Mirela
29-03-2009, 00:40
е са ме набийте де...пропуснал съм да видя затуй направо питах

еее няма да стигнем до бой спокс

ludkanar
29-03-2009, 00:43
а 9-ти и 10-ти май кво са?


еее няма да стигнем до бой спокс

ем отде да знам,подкараме лошо

raiders
29-03-2009, 01:25
ами тогава кво мисля че Дани в поста си ясно е написал тези дати някой може пак да отиде от петък вечерта

е да който както иска може да си го напрви, едно БРАВО отново за организацията :super:

boian
29-03-2009, 16:16
Върнах се и както обещах, пиша: Калина Палас е супер. Нов хотел, отзивчив персонал, моята стая беше около 60-70кв.м. с изглед към Трявна, супер панорама. Водата в басейна ми дойде малко студена 26-27градуса, басейна е голям. Ресторанта е голям, без проблем може да събере 200 човека. Единственото, което е минус е малко лошия път дотам и това, че пред хотела все още строителни работи. А плюс е, че Районната болница е под хотела:prescription:. На мене ми хареса много. И града е супер.

ludkanar
29-03-2009, 17:19
евала значи остава да чакаме датите

digitalundgrd
29-03-2009, 17:43
Братле датите не са ли 8-10 май ?

ludkanar
29-03-2009, 18:58
Братле датите не са ли 8-10 май ?
доколкото разбрах може и от 8 да отидеш нямало проблем

kolchev
29-03-2009, 21:54
Колега какво ще рече малко лош път, че мойта кола върви на 10 см. от земята и постоянно задирам някаде.

kolchev
29-03-2009, 21:56
Междо другото и аз съм вече с резервация.