PDA

View Full Version : а бб е индианец ...



търтей
05-02-2009, 10:33
но от ромски произход

...

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1271435

Майтапът е пълен ...

koolio
05-02-2009, 10:59
Айде честито! Които си приличат, се привличат :gayfight: :bravo::hehe:

Susscrofa
05-02-2009, 11:12
Колкото и да ми е трудно да го кажа, определено вариант Борисов-Костов е доста по добър за България, от вариант само Борисов.:-D

pent
05-02-2009, 11:19
то беше ясно ББ не е глупав... но само Костов няма да му стигне, да видим кой ще е 3тия?

fein86
05-02-2009, 11:45
Боже, прочетох го до половината и ми писна с глупостите им, то бива бива, ама тея сички са такива смотаняци че направо човек да се хване за главата, а много ще ми е интересно да видя едно управление на ББ и Иван Костов, ама тогава обещавам, че определено ще ви се подигравам на сляпата вяра в тях(особено в Костов)!!!

Stoyan Georgiev
05-02-2009, 11:58
едно е ясно, политиката ни е забавна и става за гледане с пуканки :)

fein86
05-02-2009, 12:02
едно е ясно, политиката ни е забавна и става за гледане с пуканки :)

За тоя пост получаваш още десет точки живот :bravo::handshake:

DerMeister
05-02-2009, 12:51
Единственото, което ми направи впечатление и ме учуди е:
Мале, тия 1000000 ли станаха бе? :roll:

Pinky
05-02-2009, 13:44
то беше ясно ББ не е глупав... но само Костов няма да му стигне, да видим кой ще е 3тия?

Говори се за Кошлуков.

koolio
05-02-2009, 13:47
Говори се за Кошлуков.Тоз па кой го брои за жив? :asthanos:
Аз искам да е Волен, та шоуто да е пълно.:toilet:

Pinky
05-02-2009, 14:14
Оо, Куши е голяма хиена, не го подценявай никога. Твърде харизматичен, за да не му обърнеш внимание. Да не забравяме и, че най-много законопроекти в предния парламент имаше именно от най-малката парламентарна група там - Новото време. Точно и в този парламент НДСВ и БСП гласуваха против закон за референдумите. Мисълта ми е, нека дон балон да се надува, но някой трябва и малко работа да посвърши, ей така, между другото.

koolio
05-02-2009, 17:13
Оо, Куши е голяма хиена, не го подценявай никога. Твърде харизматичен, за да не му обърнеш внимание. Да не забравяме и, че най-много законопроекти в предния парламент имаше именно от най-малката парламентарна група там - Новото време. Точно и в този парламент НДСВ и БСП гласуваха против закон за референдумите. Мисълта ми е, нека дон балон да се надува, но някой трябва и малко работа да посвърши, ей така, между другото.

Прав си. Както написах в друга тема, политическата система е такава, че не може да излъчи читави управници. Можем да се надяваме само на отделни попадения - като сегашните Орешарски и Вълчев например.

fred
05-02-2009, 21:03
:roll:Ми заради едното попадение спряха 220 милиона по предприсъединителните фондове, а другото е нещо, като нищо, пази боже от такива "попадения"....................

koolio
05-02-2009, 21:28
:roll:Ми заради едното попадение спряха 220 милиона по предприсъединителните фондове, а другото е нещо, като нищо, пази боже от такива "попадения"....................
Нещо не ми се връзва... Защо точно заради Орешарски да са спрели фондовете? Спряха ги, защото не се ползваха по предназначение, казано на официален език, а на разговорен - крадеше се яко.
Вълчев пък беше единственият министър, който започна реална образователна реформа.
Та не всичко е черно.

Pinky
05-02-2009, 21:45
Според мен, заради това и Александър Божков остава мразен до днес, защото реално работеше и реформираше. Вярвам, ще направиш връзката.
Божков още в началото казваше, че ще го намразят заради това, прав излезе :)

fred
05-02-2009, 22:53
Нещо не ми се връзва... Защо точно заради Орешарски да са спрели фондовете? Спряха ги, защото не се ползваха по предназначение, казано на официален език, а на разговорен - крадеше се яко.
Вълчев пък беше единственият министър, който започна реална образователна реформа.
Та не всичко е черно.
Защото е в неговия ресор е съответана дирекция, а министъра не чул..
ето ти извадка

Считано от 8 август 2006 г. Изпълнителна агенция “Пътища” (ИАП) се преобразува във Фонд “Републиканска пътна инфраструктура” (ФРПИ) към министъра на финансите, считано от 12 август 2006 г. Фонд РПИ е универсален правоприемник на ИАП.

Считано от 8 август 2008 г. Национална агенция "Пътна инфраструктура" е универсален правоприемник на Фонд "Републиканска пътна инфраструктура" (Обн. ДВ. бр.69 от 5 Август 2008 г.). На 9 август 2008 г. е назначен нов изпълнителен директор - Инж. Димитър Иванов. На 24 август 2008г. е избран Надзорен съвет на НАПИ. На 9 септември 2008 г. влиза в сила нов Правилник за структурата, дейността и организацията на работа на Национална агенция "Пътна инфраструктура" и на нейната администрация (Приет с ПМС № 219 от 05.09.2008 г. , Обн. ДВ. бр.79 от 9 септември 2008 г.)"
извадката е от официалния сайт
http://www.nrif.bg/pagebg.php?P=1&SP=16
Както казва Пинки, виж за Божков какво е мнението, защото правеше нещо, а този който нищо не прави има добър имдидж, тоест никой не го закача

Според мен, заради това и Александър Божков остава мразен до днес, защото реално работеше и реформираше. Вярвам, ще направиш връзката.
Божков още в началото казваше, че ще го намразят заради това, прав излезе :)

Susscrofa
06-02-2009, 08:28
Според мен, заради това и Александър Божков остава мразен до днес, защото реално работеше и реформираше. Вярвам, ще направиш връзката.
Божков още в началото казваше, че ще го намразят заради това, прав излезе :)

И защото реално работеше и реформираше, проведе най крадливата приватизация от целият бивш източен блок. Да, сетих се и за гениалните му реформи в селското стопанство. Всъщност това не са негови идеи просто е изпълнявал "план програма" финансиран и до сега от разни гнусни центрове презокеански за"икономическо развитие разбираш ли" и си замина заедно с групата министри Бакърджиев и Бонев. Само като се сетя и за Х. Бисеров и онзи хубавец Цонев и кой точно ги вкара в политиката и ми се драйфа. Ще ли да го намразят разбираш ли...........ха ха ха.
Голяма агитка "Костовистка" сте си заформили тук, определено ми е забавно.
Щом успях да открия и ФЕН на Ал. Божков, вече ще спя по спокойно хахахахахахахах.

Susscrofa
06-02-2009, 08:30
Оо, Куши е голяма хиена, не го подценявай никога. Твърде харизматичен, за да не му обърнеш внимание. Да не забравяме и, че най-много законопроекти в предния парламент имаше именно от най-малката парламентарна група там - Новото време. Точно и в този парламент НДСВ и БСП гласуваха против закон за референдумите. Мисълта ми е, нека дон балон да се надува, но някой трябва и малко работа да посвърши, ей така, между другото.

Достатъчно ми е да си спомня простотията с "еднократната доза" и не искам и да го виждам тоз Убавец.
Бил харизматичен, със стограмка в джоба.

fred
06-02-2009, 10:58
И защото реално работеше и реформираше, проведе най крадливата приватизация от целият бивш източен блок. Да, сетих се и за гениалните му реформи в селското стопанство. Всъщност това не са негови идеи просто е изпълнявал "план програма" финансиран и до сега от разни гнусни центрове презокеански за"икономическо развитие разбираш ли" и си замина заедно с групата министри Бакърджиев и Бонев. Само като се сетя и за Х. Бисеров и онзи хубавец Цонев и кой точно ги вкара в политиката и ми се драйфа. Ще ли да го намразят разбираш ли...........ха ха ха.


Така е ЦРУ винаги е мислило как да загроби развитото ни селско стопанство, в което работиха баби, виетнамци и студенти.В 1989 съм виждал такива ТКЗС то и прочее, че се чудих дали това е от времето на Асеневци...
Ако Божков беше крадлив, сега щеше да има орден от президента и да е в ДПС примерно или да има колекция като Васил Божков...
А БИсеров и Цонев, като виждаш къде са, сам можеш да си отговориш колко са стрували, в крайна сметка никой не е Ванга та да знае тоя боклук ли или не

Susscrofa
06-02-2009, 11:22
Така е ЦРУ винаги е мислило как да загроби развитото ни селско стопанство, в което работиха баби, виетнамци и студенти.В 1989 съм виждал такива ТКЗС то и прочее, че се чудих дали това е от времето на Асеневци...
Ако Божков беше крадлив, сега щеше да има орден от президента и да е в ДПС примерно или да има колекция като Васил Божков...
А БИсеров и Цонев, като виждаш къде са, сам можеш да си отговориш колко са стрували, в крайна сметка никой не е Ванга та да знае тоя боклук ли или не

Еми като си толкова запознат, защо сега се тръгва към комасация и коопериране? Защо в Чехия и Унгария запазиха "онази структура" отчасти в селското стопанство.
Никъде не съм казал ЦРУ. Не ми слагай думички в устата.
Костов заедно с Божков нанесоха най- тежкият удар върху българската икономика. Техните РМД-та унищожиха 70 % от предприятията, и то става дума за действащи, работещи предприятия. Знам, че сега умници разни ще скочат и ще кажат: те са били губещи, неконкурентно способни и т.н. Да, ама не. както казва П. Бочаров. За земеделието по времето на соца не говори, защото България е достигала добиви от пшеница на декар, и то със селекция на база изкуствен отбор, а не генномодифицираните американски боклуци, добиви от декар непостижими и досега от "развитите западни демокрации", за животновъдството не ми се отваря тема, защото там сме били още по силни, а в горското стопанство и досега се "дзверят" как е възможно 15 % от теиротрията на страната ни да е с автохтонни (естествени гори). Сигурно защото злия тоталитарен режим не е пазил природата. Това всичко го казвам, за да се разбере, че "онова време" не е загубено за България.
Всичко беше съсипано УМИШЛЕНО от хора като Божков. Ясни са ми като бял ден. Да се продават предприятия все едно продаваш кебапчета е престъпление. И най шибаното е, че ги продаваха на "никой". Това беше схемата с РМДтата. Продаваха ги на някакви международни шмекери. Нека се сетим кой доведе Гад Зееви и Чорни. Не ме карайте да зарина форума със сух фактически материал, който съм убеден, че няма и да бъде прочетен.

dimo
06-02-2009, 11:45
suscrofa не говори за ТКЗС и АПК щото май не си наясно много с тази работа .Само като информация нито в Чехия,нито в Унгария, нито в Полша имаше тъкъв вид структура каквато беше нашето ТКЗС.Между впрочем там и социализЪмът беше друг модел .Винаги имаше форми на частна собственост,а Поляците даже нямаха ТКЗС Както е видно ние сме по назад от всички тези държави .Нашия модел беше най Близо до Съветските колхози .

Susscrofa
06-02-2009, 11:52
suscrofa не говори за ТКЗС и АПК щото май не си наясно много с тази работа .Само като информация нито в Чехия,нито в Унгария, нито в Полша имаше тъкъв вид структура каквато беше нашето ТКЗС.Между впрочем там и социализЪмът беше друг модел .Винаги имаше форми на частна собственост,а Поляците даже нямаха ТКЗС Както е видно ние сме по назад от всички тези държави .Нашия модел беше най Близо до Съветските колхози .
Мога да говоря колкото си поискам. Или не мога?
Нещата са ми ясни, но трябва да четеш внимателно "отчасти запазен" това използвах.
Кажи ми колега в кой сектор реформата в България беше успешна.
Винаги ще задавам въпроса: ЗАЩО ЧЕШКА ДЪРЖАВНА ЕНЕРГИЙНА КОМПАНИЯ ПРИВАТИЗИРА НАШИТЕ ЕЛЕКТРОРАЗПРЕДЕЛИТЕЛНИ ДРУЖЕСТВА, НЯКОЛКО ТЕЦ И ВЕЦ.
В този въпрос се съдържа всичко.;-)

Max
06-02-2009, 12:04
suscrofa не говори за ТКЗС и АПК щото май не си наясно много с тази работа .Само като информация нито в Чехия,нито в Унгария, нито в Полша имаше тъкъв вид структура каквато беше нашето ТКЗС.Между впрочем там и социализЪмът беше друг модел .Винаги имаше форми на частна собственост,а Поляците даже нямаха ТКЗС Както е видно ние сме по назад от всички тези държави .Нашия модел беше най Близо до Съветските колхози .

Предполагам suscrofa е имал предвид по-скоро не запазване на ТКЗС и АПК като такива, а запазване на уедрените площи с цел по-лесна, механизирана обработка.
А за думите му относно приватизацията на електроразпределителните дружества го подкрепям напълно!

dimo
06-02-2009, 13:32
Мога да говоря колкото си поискам. Или не мога?
Нещата са ми ясни, но трябва да четеш внимателно "отчасти запазен" това използвах.
Кажи ми колега в кой сектор реформата в България беше успешна.
Винаги ще задавам въпроса: ЗАЩО ЧЕШКА ДЪРЖАВНА ЕНЕРГИЙНА КОМПАНИЯ ПРИВАТИЗИРА НАШИТЕ ЕЛЕКТРОРАЗПРЕДЕЛИТЕЛНИ ДРУЖЕСТВА, НЯКОЛКО ТЕЦ И ВЕЦ.
В този въпрос се съдържа всичко.;-)


Разбира се че можеш да говориш колкото си искаш.Не ти оспорвам това право, а не съм съгласен с изказването или поне с начина по който е поднесено информацията Относно "отчасти запазен" точно тук е въпроса- там(гореизброените държави ) нещата бяха само отчасти подобни на нашите и от това идва и разликата в момента в този сектор на икономиката(аграрния) .

Susscrofa
06-02-2009, 13:34
Разбира се че можеш да говориш колкото си искаш.Не ти оспорвам това право, а не съм съгласен с изказването или поне с начина по който е поднесено информацията Относно "отчасти запазен" точно тук е въпроса- там(гореизброените държави ) нещата бяха само отчасти подобни на нашите и от това идва и разликата в момента в този сектор на икономиката.

Във всички сектори ли това е причината, защото в България във всички сектори прехода се омаза.:jason2:

dimo
06-02-2009, 13:40
Във всички сектори ли това е причината, защото в България във всички сектори прехода се омаза.:jason2:

Точно яко се омаза но предишнто състояние вече беше изчерпано от към възможности .Както казваше бай Тошо "социализЪмът се оказа едно недоносче другари":stretcher:

dimo
06-02-2009, 14:47
Предполагам suscrofa е имал предвид по-скоро не запазване на ТКЗС и АПК като такива, а запазване на уедрените площи с цел по-лесна, механизирана обработка.
А за думите му относно приватизацията на електроразпределителните дружества го подкрепям напълно!

Лошото е че мераклиите да обработват дори раздробените площи ставт все по-малко ,а правителството на тройната коалиция прави оцеляването им все по сложно в това число не включвам обръчите на Доган.

koolio
06-02-2009, 14:59
Според мен, заради това и Александър Божков остава мразен до днес, защото реално работеше и реформираше. Вярвам, ще направиш връзката.
Божков още в началото казваше, че ще го намразят заради това, прав излезе :)

Аз връзката я правя. Но ти можеш ли да ми посочиш едно предприятие, което реално е заработило по време на Божков? Или пък една успешна приватизационна сделка? Защото такива, които са спрели, мога да ти посоча доста.

fred
06-02-2009, 15:42
Еми като си толкова запознат, защо сега се тръгва към комасация и коопериране? Защо в Чехия и Унгария запазиха "онази структура" отчасти в селското стопанство.
Никъде не съм казал ЦРУ. Не ми слагай думички в устата.
Костов заедно с Божков нанесоха най- тежкият удар върху българската икономика. Техните РМД-та унищожиха 70 % от предприятията, и то става дума за действащи, работещи предприятия. Знам, че сега умници разни ще скочат и ще кажат: те са били губещи, неконкурентно способни и т.н. Да, ама не. както казва П. Бочаров. За земеделието по времето на соца не говори, защото България е достигала добиви от пшеница на декар, и то със селекция на база изкуствен отбор, а не генномодифицираните американски боклуци, добиви от декар непостижими и досега от "развитите западни демокрации", за животновъдството не ми се отваря тема, защото там сме били още по силни, а в горското стопанство и досега се "дзверят" как е възможно 15 % от теиротрията на страната ни да е с автохтонни (естествени гори). Сигурно защото злия тоталитарен режим не е пазил природата. Това всичко го казвам, за да се разбере, че "онова време" не е загубено за България.
Всичко беше съсипано УМИШЛЕНО от хора като Божков. Ясни са ми като бял ден. Да се продават предприятия все едно продаваш кебапчета е престъпление. И най шибаното е, че ги продаваха на "никой". Това беше схемата с РМДтата. Продаваха ги на някакви международни шмекери. Нека се сетим кой доведе Гад Зееви и Чорни. Не ме карайте да зарина форума със сух фактически материал, който съм убеден, че няма и да бъде прочетен.

Ми БГА БАлкан имаше около 200 милиона долара дълг, това че Зееви доокрахода остатъка нищо не значи, сухия ти матерял, от цитирания е мокрия на аген Бор, който издава вестник............., зарини го, ама с това няма да станеш със стнадрта на средния американец или европеец, който никога не е живял под комунистически ботуш(
Комунизма върна България поне век назад, това което се постигна до 1939, бе унищожено за 10-15 години, а морала на българина се срина в следващите 40 и резулатаа е налице....Даже след националните катастрофи не сме били така зле както след 50 години Съве(тско управление
Комасация и уедряване ДА, на базата на ЧАСТНАТА СОБСТВИНОСТ, защото когато собствеността е разммита, тя е ничия /за справка ситуацията в цели соц лагер/стига с тия колхозни простотии
Колкото за великите ни добиви, драги ми колега, преди 1944 сме били житницата на Европа когато България, Украйна и Румъния., българските градинари са били извстни в цяла ЕВропа, за разлика от сега, когато сме известни с протосиите си
За икономиката, нашата иконоика до 1989 не ставаше за нищо с малки изключения, резултати са налице.Та си бе унищожена и когато рухна СИВ, рухна и мита за българското чудо.
Митове и легенди, ако не взимахме без пари руски нефт на безценица и го реекспортирахме, барабар с приходите от продажба на оръжия, наркотици и т.н, си бяхме живи умрели, както и стана.Зарий форума с данни как сме били в първата десятка на ЕВропа по стнадрат през 1939 г., иначе си отогови отъде се появи 12 милиарда външен дълг, като бяхаме такава "економика", пък за вътрешния да не говорим, тоя утайник Кремиковци и до ден днешен си има задължения с всички които има досег, ха ха
А иначе у нас генномодифицирани култури няма, ако не броим Мичуриновския период, абе сега разбирам защо ББ ти е везл акъла:devil::no:;-)[

fred
06-02-2009, 15:44
Аз връзката я правя. Но ти можеш ли да ми посочиш едно предприятие, което реално е заработило по време на Божков? Или пък една успешна приватизационна сделка? Защото такива, които са спрели, мога да ти посоча доста.

Мога много, но не съм в тая област-Захарни Заводи Горна Оряховица са приватизирани чрез масовата приватизция и си работят до днес, както отбелязах и по горе, БГ промишлеността беше изостанала, старомодн, неефективна, нерентабилна и тоталлно източена от БКП функциорените, за които вестни Уруд не пише че са милионери, иначе защо германците не си направиха завода за Шкода у нас, а Ровър избяга по времето но Виденов,просто както отбелязах и по горе, нашата промишленост по принцип не ставаше за нищо, това е истината, просто се чудя и това дето го продадоха, как нещо потръгна....., тове чудо достоойно за Гинес

Susscrofa
06-02-2009, 16:06
Ми БГА БАлкан имаше около 200 милиона долара дълг, това че Зееви доокрахода остатъка нищо не значи, сухия ти матерял, от цитирания е мокрия на аген Бор, който издава вестник............., зарини го, ама с това няма да станеш със стнадрта на средния американец или европеец, който никога не е живял под комунистически ботуш(
Комунизма върна България поне век назада, това което се постигна до 1939, бе унищожено за 10-15 години, а морала на българина се срина в следващите 40 и резулатаа е налице....Даже след националните катастрофи не сме били така зле както след 50 години Съве(тско управление
Комасация и уедряване ДА, на базата на ЧАСТНАТА СОБСТВИНОСТ, защото когато собствеността е разммита, тя е ничия /за справка ситуацията в цели соц лагер/
Колкото за великите ни добиви, драги ми колега, преди 1944 сме били житницата на Европа когато България, Украйна и Румъния.

За икономиката, нашата иконоика до 1989 не ставаше за нищо с малки изключения, резултати са налице.Та си бе унищожена и когато рухна СИВ, рухна и мита за българското чудо.
Митове и легенди, ако не взимахме без пари руски нефт на безценица и го реекспортирахме, барабар с приходите от продажба на оръжия, наркотици и т.н, си бяхме живи умрели, както и стана.Зарий форума с данни как сме били в първата десятка на ЕВропа по стнадрат през 1939 г., иначе си отогови отъде се появи 12 милиарда външен дълг, като бяхаме такава "економика", пък за вътрешния да не говорим, тоя утайник Кремиковци и до ден днешен си има задължения с всички които има досег, ха ха
А иначе у нас генномодифицирани култури няма, ако не броим Мичуриновския период, абе сега разбирам защо ББ ти е везл акъла:devil::no:;-)[

На мен никой не ми е взел акъла, за разлика от твоя.
Великата България преди 44 година е имала 5 предприятия и завода и баба (лека и пръст), е спала на дъска заедно с шесте си сестри, брат и е умрял от (болки в корема), пра дядо ми е имал 200 декара и са живеели като кучета. 1989 г в България е имало 2200 работещи предприятия. За 50 години дълг от 12 милиарда е смехотворно малка сума.
България е разработвала космически технологии, докато гърция е карала само на крадене от еврофондове...........направи си сам извода. Никога няма да ме убедиш, че комунизма е дръпнал назад България.
И стига сте размахвали това кремиковци, то е една прашинка от соц индустрията.
Я сподели, кой зае нашите пазари на оръжие. Само това сподели и ще разбереш всичко.
Соц системата не рухна сама, СССР загуби студената война и за доказателство ще ти копна нещо, защото аз работя с факти: През 1992 г. Държавният секретар на САЩ Джеймс Бейкър заяви пред техния конгрес: “Ние изразходвахме над 30 хиляди милиарда долара, за да победим в студената война срещу СССР и неговите сателити, за да предизвикаме материален и духовен срив”. И нашата икономика не направи преход, а се възстановява от загубена война. Преход от комунизъм към пазарна икономика, плавно и постепенно направи Китай, виж резултата.

fred
06-02-2009, 16:07
От казаното по горе, спирам да пиша по темата, защото изпадам в ситуацията да се убеждаваме дали макенодският език е български или е "македонски".
Само отбелязавам в заключение, че защо след като бяхме такава "икономическа хала" у нас имаше до 1989 опашка за абсолютно всичко включително и за хляб, да не говорим какво беше положението в провинцията....., бе тия рекордни добиви защо не се усещаха по нищо

fred
06-02-2009, 16:09
На мен никой не ми е взел акъла, за разлика от твоя.
Великата България преди 44 година е имала 5 предприятия и завода и баба (лека и пръст), е спала на дъска заедно с шесте си сестри, брат и е умрял от (болки в корема), пра дядо ми е имал 200 декара и са живеели като кучета. 1989 г в България е имало 2200 работещи предприятия. За 50 години дълг от 12 милиарда е смехотворно малка сума.
България е разработвала космически технологии, докато гърция е карала само на крадене от еврофондове...........направи си сам извода. Никога няма да ме убедиш, че комунизма е дръпнал назад България.
И стига сте размахвали това кремиковци, то е една прашинка от соц индустрията.
Я сподели, кой зае нашите пазари на оръжие. Само това сподели и ще разбереш всичко.
Соц системата не рухна сама, СССР загуби студената война и за доказателство ще ти копна нещо, защото аз работя с факти: През 1992 г. Държавният секретар на САЩ Джеймс Бейкър заяви пред техния конгрес: “Ние изразходвахме над 30 хиляди милиарда долара, за да победим в студената война срещу СССР и неговите сателити, за да предизвикаме материален и духовен срив”. И нашата икономика не направи преход, а се възстановява от загубена война. Преход от комунизъм към пазарна икономика, плавно и постепенно направи Китай, виж резултата.

Да бяхме като Швейцария, а Костов и Божков ни доведоха до тук, това ми е последната дума по тия празнодумства,

/спроед мен ти въобще не мислиш, това е проблема на 90 процетна от българите/
Иди в матушка Рус да поживееш като в рая,
мне ето надело, чотр возми :devil:,

Susscrofa
06-02-2009, 16:10
От казаното по горе, спирам да пиша по темата, защото изпадам в ситуацията да се убеждаваме дали макенодският език е български или е "македонски".
Само отбелязавам в заключение, че защо след като бяхме такава "икономическа хала" у нас имаше до 1989 опашка за абсолютно всичко включително и за хляб, да не говорим какво беше положението в провинцията....., бе тия рекордни добиви защо не се усещаха по нищо

Еми сега няма опашки, защото един телевизор е две пенсии. Добре, че всяка година влизат два милиарда от емигранти гастербайтери та да вържат двата края тукашни провинциалисти.

търтей
06-02-2009, 16:10
баба (лека и пръст), е спала на дъска заедно с шесте си сестри, брат и е умрял от (болки в корема), пра дядо ми е имал 200 декара и са живеели като кучета.

а прадядо ми, освен че е завършил сорбоната, е имал четири прислужника и ходел на баловете във виена

ма това нищо не доказва нали?

Susscrofa
06-02-2009, 16:12
Да бяхме като Швейцария, а Костов и Божков ни доведоха до тук, това ми е последната дума по тия празнодумства,

/спроед мен ти въобще не мислиш, това е проблема на 90 процетна от българите/
Иди в матушка Рус да поживееш като в рая,
мне ето надело, чотр возми :devil:,

Не си създавай кумири, това е грях.........хахахахахаха
Костовистите винаги са били коне с капаци. А Костов е комунист повече от ББ. Луканов добре го е научил, и статии соц е писал даже и то в сферата на икономиката, абе огромна комедия.:stretcher:

Susscrofa
06-02-2009, 16:14
а прадядо ми, освен че е завършил сорбоната, е имал четири прислужника и ходел на баловете във виена

ма това нищо не доказва нали?

Е и аз по другата линия имам царски офицер, но какво от това. Дреме ми. Аз съм си аз и родът ми не ме прави нещо повече от другите. Иначе ми намирисва на гнусно масонство.;-) или монархизъм все гнусотии.
Четири прислужника...........отврат, търтей ти си голема работа значи. Потекло от сой.

DerMeister
06-02-2009, 16:19
България е разработвала космически технологии, докато гърция е карала само на крадене от еврофондове...........направи си сам извода. Никога няма да ме убедиш, че комунизма е дръпнал назад България.
И кво като разработваме космически технологии, като в същото време има 5 продукта в магазина, 2 вида коли, коя от коя по-скапани и единственото, което е присъщо на нацията е че никъде не може да мърда, не може да мисли и не може да казва какво иска. Хич не ни е дърпал назад, направо сме цъфнало и вързало общество от овце и комплексари, които си мечтаят парното да е по 5 ст. и да рупат луканка след като се копали цел ден под съпровода на "Сталин, Лелин, Диимииитров...."

Susscrofa
06-02-2009, 16:24
И кво като разработваме космически технологии, като в същото време има 5 продукта в магазина, 2 вида коли, коя от коя по-скапани и единственото, което е присъщо на нацията е че никъде не може да мърда, не може да мисли и не може да казва какво иска. Хич не ни е дърпал назад, направо сме цъфнало и вързало общество от овце и комплексари, които си мечтаят парното да е по 5 ст. и да рупат луканка след като се копали цел ден под съпровода на "Сталин, Лелин, Диимииитров...."

Тези неща е било въпрос на време да се оправят. И е започнало малко по малко, постепенно. А не по този дивашки и противен начин, по който стана.
Преходът от "планова" към "свободна пазарна икономика", трябваше да стане при тоталитарна държава, както става в Китай, и едва след това преход от тоталитаризъм към демокрация.
А при нас първо разсипаха държавна сигурност и после грабеж поголовен до откат, от част от кадрите на същата ДС.

Pinky
06-02-2009, 16:30
Всеки ден свобода е по-ценен от евентуалните предимства на този вариант.

DerMeister
06-02-2009, 16:37
Тези неща е било въпрос на време да се оправят. И е започнало малко по малко, постепенно. А не по този дивашки и противен начин, по който стана.
Преходът от "планова" към "свободна пазарна икономика", трябваше да стане при тоталитарна държава, както става в Китай, и едва след това преход от тоталитаризъм към демокрация.
А при нас първо разсипаха държавна сигурност и после грабеж поголовен до откат, от част от кадрите на същата ДС.
Еми точно де. Кога почнаха да дърпат напред китайците? Като решиха да зарежат комунистическата тъпотия, нищо че още се водят комунистическа държава.

Режимът само ни е вредял и по някакъв начин е трябвало да се скъса с него. Кой е правилният начин в контекста на България никой не може да каже. Китай си е Китай, тука си е тука.

Susscrofa
06-02-2009, 16:38
Всеки ден свобода е по-ценен от евентуалните предимства на този вариант.

Кажи ми каква е дефиницията на "свободата", правото на избор.
Кажи ми младо момиче без бъдеще без възможности, свободна ли е да избере професията на проститутка?
Знаеш, че свободата, както и щастието са субективни понятия.
Можеш ли сега свободно да излезеш и да напсуваш в лицето мутра, без да ти разсипят живота после а?

Susscrofa
06-02-2009, 16:41
Еми точно де. Кога почнаха да дърпат напред китайците? Като решиха да зарежат комунистическата тъпотия, нищо че още се водят комунистическа държава.

Режимът само ни е вредял и по някакъв начин е трябвало да се скъса с него. Кой е правилният начин в контекста на България никой не може да каже. Китай си е Китай, тука си е тука.

Разбери, че празни пространства няма, за да си вдига някой стандарта, друг трябва да си го занижава. Никой не би допуснал нормален преход на соц блока. Това трябва да се разбере.
Пак ли да ти копирам ок:През 1992 г. Държавният секретар на САЩ Джеймс Бейкър заяви пред техния конгрес: “Ние изразходвахме над 30 хиляди милиарда долара, за да победим в студената война срещу СССР и неговите сателити, за да предизвикаме материален и духовен срив”.

Pinky
06-02-2009, 16:47
Кажи ми каква е дефиницията на "свободата", правото на избор.
Кажи ми младо момиче без бъдеще без възможности, свободна ли е да избере професията на проститутка?
Знаеш, че свободата, както и щастието са субективни понятия.
Можеш ли сега свободно да излезеш и да напсуваш в лицето мутра, без да ти разсипят живота после а?

Имаш възможност да работиш според собствените си разбирания и да се развиваш според това дали ставаш. И мутри няма.


Разбери, че празни пространства няма, за да си вдига някой стандарта, друг трябва да си го занижава. Никой не би допуснал нормален преход на соц блока. Това трябва да се разбере.


Това не е вярно. Ама никак. Значи, според теб, ако в Африка започне да се развива промишленост, колкото да си покриват собствените нужди, на всички други ще ни стане зле?

fred
06-02-2009, 16:53
Не човек а ламаринта, гневтото просъка агента фашист
тихо мъртвия казал
Ниц бе бате, комунист.
по един поет, който се самоуби и се отрече от света, за който беше писал
По отворателна гадост и назадничево общество от комунизма и фашзма няма.
За твое сведение иди да видиш в Техномаркет, как се грабят плазми, хладилници и прочее, а за пенсията и заплата се обърни към БКП, да ги питаш къде са парите, на тия дето местиха тухли от ляво надяско и обратно, за да имат работа и защо съветския гражданин отнова е начело на държвата, а не някой тракторист от Врачанско(
Единия ми дядо пък, завъришл Софийски университет взимаше 3000 лева преди 1944,друигия подобна сума, пак завършил Софийския взимаше другия, и двамата са раобтели в провинцията, а баща ми който е професор, взимашше в комунистическа Бг /в София/ заплата колкото един ватман, а след 1989 някои ватмани станаха други работи, а комуниста ББ стана десен.
Добре че Тачър и Рейгън гътнаха комунистическия курник1 че още щеше да се редиш сутрин за хляб, а сега кажи че ако не беше Горбачов щяхме да имаме трети космонавт и виетнамско кафе на три дена :devil:И мноого заводи които произвеждат само отпадъци, мдаааа, како казва Търтея, много мъка има по тоя свят :)

Susscrofa
06-02-2009, 16:54
Имаш възможност да работиш според собствените си разбирания и да се развиваш според това дали ставаш. И мутри няма.



Това не е вярно. Ама никак. Значи, според теб, ако в Африка започне да се развива промишленост, колкото да си покриват собствените нужди, на всички други ще ни стане зле?

Еми отиди да кажеш в лицето на някой мастит бандит мухльо. Няма и да го осъдят дори че ти спукал тиквата.
Не мисля, че моите родители са работили нещо насила избирали са си го определено.
Второто е вярно и още как. Пример: САЩ 3 процента население 25 % от петрола потребяват.
Ако се развие и Африка така както Китай и Индия какво ще стане, недей не си прав за това.

търтей
06-02-2009, 16:58
Алоу, що решихте, че Китай се е развил не ми е ясно?
Ми те живет в землянки повечето
Шанхай и Гуанджоу не са Китай
Република Китай също така е друго нещо

Susscrofa
06-02-2009, 17:08
Алоу, що решихте, че Китай се е развил не ми е ясно?
Ми те живет в землянки повечето
Шанхай и Гуанджоу не са Китай
Република Китай също така е друго нещо

Е в САЩ да не би да няма ГЕТА, където е мазало.
Става впрос за икономическо не за социално развитие.
Разделяй ги не винаги вървят ръка за ръка.

fred
06-02-2009, 17:11
Е в САЩ да не би да няма ГЕТА, където е мазало.
Става впрос за икономическо не за социално развитие.
Разделяй ги не винаги вървят ръка за ръка.

Гетото в САЩ е като Бевълри хилс пред развит китайски район, имам познати живели в Китай....

fred
06-02-2009, 17:13
Малко за България през 1939

http://macedonia-istinata.hit.bg/articles/Macedonia/mak24_4_9.html

търтей
06-02-2009, 17:15
Гетото в САЩ е като Бевълри хилс пред развит китайски район, имам познати живели в Китай....

My worlds precisely

DerMeister
06-02-2009, 17:17
Алоу, що решихте, че Китай се е развил не ми е ясно?
Ми те живет в землянки повечето
Шанхай и Гуанджоу не са Китай
Република Китай също така е друго нещо
Супер са бе. СоциализЪма се грижи за всички.
http://fishki.net/comment.php?id=46384

Susscrofa
06-02-2009, 17:22
Малко за България през 1939

http://macedonia-istinata.hit.bg/articles/Macedonia/mak24_4_9.html

Е само селско стопанство виждам. Със селско стопанство само не става. Трябва тежка промишленост.
Ако някой изчисли колко струва само енергийния сектор......тец, вец, преносна мрежа, аец....за 50 години малиииии голяма разруха тези комунисти оставиха, химическа промишленост, ВПК, Албена, златни пясъци, Слънчев бряг, Пристанищата, дълга май е смешен 1о милиарда а? А сега какво, икономически ръст от строителство на кооперации и безмислени хотели, крадене от еврофондове, бетер Гърция.

Susscrofa
06-02-2009, 17:25
Супер са бе. СоциализЪма се грижи за всички.
http://fishki.net/comment.php?id=46384

Социализъм ама сменят колелетата с автомобили и хоп криза с петрола........................ Даже и космическа станция ще си правят, само за тях.......абеееее какво съм седнал да споря и аз..........:wein:

DerMeister
06-02-2009, 17:30
Е само селско стопанство виждам. Със селско стопанство само не става. Трябва тежка промишленост.
Ако някой изчисли колко струва само енергийния сектор......тец, вец, преносна мрежа, аец....за 50 години малиииии голяма разруха тези комунисти оставиха, химическа промишленост, ВПК, Албена, златни пясъци, Слънчев бряг, Пристанищата, дълга май е смешен 1о милиарда а? А сега какво, икономически ръст от строителство на кооперации и безмислени хотели, крадене от еврофондове, бетер Гърция.
Ма стига с тая тежка промишленост бе! Тва няква утопия ли се явява всичко да е в заводи и фабрики. Завод ще строим! имаше някакво стихотворение даже. Пълна малоумщина. Ресурси имаш ли та да имаш тежка промишленост? Нещо човешки и военен потенциал да си ги осигуряваш? Голи полета и скапан климат, та да замърсяваш и грозиш всичко наоколо? Я хвани 30-те най-развити и устроени държави и виж колко от тях са с водеща тежка промишленост.

fred
06-02-2009, 17:36
Лично аз почти не съм намирал матеряли в нета за тези години, има вече по сериозни книги и изследвания.
ти каза нещо за селското преди това
В България е била развита тогава лека промишленост и селско стопанство, е какво му е лошото, важен е сгандарта на живот а не завода в който обеземленият Гошо и Пешо правят криви гайки или пиратски дискове.
Изостанала Гърция даже ни надмина......дето ни е лапала опашката до 1944 г

dimo
06-02-2009, 17:50
Е само селско стопанство виждам. Със селско стопанство само не става. Трябва тежка промишленост.
Ако някой изчисли колко струва само енергийния сектор......тец, вец, преносна мрежа, аец....за 50 години малиииии голяма разруха тези комунисти оставиха, химическа промишленост, ВПК, Албена, златни пясъци, Слънчев бряг, Пристанищата, дълга май е смешен 1о милиарда а? А сега какво, икономически ръст от строителство на кооперации и безмислени хотели, крадене от еврофондове, бетер Гърция.

Като чете човек тези бъртвежи да се чуди и да се мае аджеба тези германци,французи ,шведи,норвежци холандци,японци,италианци,канадци (умишлено не споменавам американци и англичани щото ще се започнат едни писания за империализма ),кой и как успя да им построи :тец, вец ,аец; да им асфалтира пътищата и да им подреди селското стопанство та земите има да са като картинки .Как е възможно това като не са имали комунизъм ,диктатура на пролетарията и тем подобни бози.как тези държави имат икономическо развитие и как изобщо ги е споходило социално развитие щото тези неща не вървят ръка за ръка .Чудно нали ?!?

fred
06-02-2009, 19:31
Факт е в крайна сметка че най изостаналите обществаи държави в Европа са комунистическите, докато тези същите държави преди Второта световна война са били нормални държави.Факт е че социализма не постигна абсолютно нищо никъде, то няма и как да постигне, държава основана на насилието, абсурда, феодалната власт и демагогията.

pinko
06-02-2009, 20:26
но от ромски произход

...

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1271435

Майтапът е пълен ...

Тоя просто сам се гръмна в крака.

Абе ББ постепенно се превръща в новия Жорж Ганчев. И ще завърши "политическата си кариера" като Жорж Ганчев.

Циркаджия, който в началото го възприемаха на сериозно, но постепенно се превърна в смешник, какъвто винаги си е бил.:sick1:

Old Fox
06-02-2009, 21:32
Само дето първо ще е премиер един мандат.
Аз още съм в шок от оная табела с извинението за състоянието на пътя, на "забравих-коя-улица" в София. А най-тъжното е че има хора дето ще се вържат и на такава евтина реклама.:dyrvo_v_kenefa:

venko
06-02-2009, 21:41
[quote=Old Fox;413220]Само дето първо ще е премиер един мандат.
не бъди толкова сигурен!в последно време ббправи грешка след грешка и сам ще се закопа

pinko
06-02-2009, 21:48
Само дето първо ще е премиер един мандат.
Аз още съм в шок от оная табела с извинението за състоянието на пътя, на "забравих-коя-улица" в София. А най-тъжното е че има хора дето ще се вържат и на такава евтина реклама.:dyrvo_v_kenefa:

Ква евтина реклама бе. Аз заради този вечно оправдаващ се олигофрен се наложи да си купя това, за да мога да карам в "столицата", на която тоз мухъл е кмет.

http://i21.photobucket.com/albums/b263/IvanSM/Grand%20Cherokee/IMG_9081.jpg

По отношение на материала (апропо, това за лошия човешки материал е лаф на ефрейтор шикелгрубер, с което е оправдавал всичките си зверства), останал в България ме възмути - вместо да сравнява Българите в Родината и тия в Чикаго - първо да види себе си - тъп, некомпетентен, с два пръста челце и три грама мозък, индивид, който най-обича да се бие в гърдите, когато някоя дреболия бъде свършена как да е, но когато се провали в нещо (какъвто е обичайния случай) все някой друг му е виновен... Ето - за тая година София има 1 000 000 000 бюджет - да видим великият Б.Б. каква ще я свърши с тия пари - ще стане ли градът по-чист, с по-добри улици, ще се запълнят ли дупките, за да може отново да караме леки коли в столицата на Република България, ще се пооправят ли поне малко проблемите с трафика, ще тръгне ли метрото до Младост (два километра ги строят 11-та година, все едно копаят с лъжици), ще има ли улично осветление... ако не видим всичко това или поне част - поне ще се забавляваме да слушаме Б.Б. как пак се оправдава че някой му бил виновен и му пречел... беше Станишев, сега пенсиите и кафявите, които фаворизира, после ще са сигурно извънземните...

Баси, тоя льольо с един град не може да се оправи, тръгнал да иска държавата...

Old Fox
06-02-2009, 22:19
Как да не е евтина реклама? Колко нагъл трябва да си за да сложиш табела "Тая улица е с дупки 'щото държавата не дава пари".

търтей
07-02-2009, 00:00
Как да не е евтина реклама? Колко нагъл трябва да си за да сложиш табела "Тая улица е с дупки 'щото държавата не дава пари".

Много нагъл
Ма на някои гласоподаватели безпочвеният и безочлив ербаплък им опонира яко. За съжаление, подобни индивиди се намират дори в нашия, иначе скромен, форум.

morfius
07-02-2009, 00:05
Чрез нахалство към прогрес.. не напразно е любима поговорка на не малка част от "матрьала" :devil:

koolio
07-02-2009, 17:20
Това, че все още има хора, които все още подкрепят Бат Рамбо, доказва, че е прав за човешкия материал.
Отвратителното в случая е, че така наречените други партии са приели вече, че той ще е следващият победител в изборите, и въртят опашки около него. Но това беше очаквано. Ще се не повторя, а поединайстя сигурно - в България политическа класа няма.

Stoyan Georgiev
07-02-2009, 22:17
на пинко чирокито стана най-гледаната кола във форума :afro::afro::afro:

ПП: шегата е с най-добри чуства :)

pa4ito
08-02-2009, 00:40
... викате бат Бойко не става, а ша ма светнете ли кой е по-добър от него - украинското комсомолче, мадридския монарх или турския сокол... Или да върнем Стефчо Софиянски щото го изкараха чист от всякъде....
:rotfl:

fred
08-02-2009, 09:41
Въпроса е че и той не е по добър с нищо от тях, в крайна сметка все пак може би е по добре нещо да се промени, отколкото да седят и тая тройка,...

old alfist
08-02-2009, 18:21
Въпроса е че и той не е по добър с нищо от тях, в крайна сметка все пак може би е по добре нещо да се промени, отколкото да седят и тая тройка,...

И какво стана накрая? Понеже няма "за"/кой да бъде?/, хващаме един избранник, а това по своята същност е "против" /всички други/.
Или кратко казано "Хвърли единия и удари с него другите"

Susscrofa
08-02-2009, 19:40
Не човек а ламаринта, гневтото просъка агента фашист
тихо мъртвия казал
Ниц бе бате, комунист.
по един поет, който се самоуби и се отрече от света, за който беше писал
По отворателна гадост и назадничево общество от комунизма и фашзма няма.
За твое сведение иди да видиш в Техномаркет, как се грабят плазми, хладилници и прочее, а за пенсията и заплата се обърни към БКП, да ги питаш къде са парите, на тия дето местиха тухли от ляво надяско и обратно, за да имат работа и защо съветския гражданин отнова е начело на държвата, а не някой тракторист от Врачанско(
Единия ми дядо пък, завъришл Софийски университет взимаше 3000 лева преди 1944,друигия подобна сума, пак завършил Софийския взимаше другия, и двамата са раобтели в провинцията, а баща ми който е професор, взимашше в комунистическа Бг /в София/ заплата колкото един ватман, а след 1989 някои ватмани станаха други работи, а комуниста ББ стана десен.
Добре че Тачър и Рейгън гътнаха комунистическия курник1 че още щеше да се редиш сутрин за хляб, а сега кажи че ако не беше Горбачов щяхме да имаме трети космонавт и виетнамско кафе на три дена :devil:И мноого заводи които произвеждат само отпадъци, мдаааа, како казва Търтея, много мъка има по тоя свят :)

Омаловажаването на световнопризнати поети е признак за доста ниска култура, което никак не е изненада за мен. В нито един пост не съм застанал на страната на комунизма. Просто се дразня от опита нещата да се представят в черно бели краски. Света е сив, и комунизма имаше и хубави и лоши черти. Но ние Българите, силно любим и мразим и от прекалена емоция сме готови да зачеркнем всичко с лека ръка.

Susscrofa
09-02-2009, 10:53
Голям трън в очите ви е ББ. Аз в това изказване не виждам скандал.
Интересно, дали пак така сте реагирали, когато Костов каза за медиците ни в Либия: "Нека видим първо как са нещата, представете си, че те наистина са виновни", или Надето Михайлова, която "искаше да нахрани журналистите", или Станишев с неговото "здравейте циркаджии".
ББ не е казал нищо интересно.
Било "скандално", за Дания или Франция може да е скандално, но за България изобщо не е скандално. Страната, в която стават по двадесетина поръчкови убийства годишно, и в която беше осъществен преход тип "кой колко открадне толкова по добре", и реституция тип "взеха ми земеделски чукари и сега ми връщат имот в регулация с ел. и ВиК услуга, ама с чии пари е станало това никой незнае. Да ме прости г-н Лучников, лека му пръст, ама таква бомба заложи с тази реституция, че сега се чудим кога ще изникне блок, около точката за изпълнение на дузпи на стадион "Георги Аспарухов".
Скандално било, изказване за държава, в която цяло правителство (Костов) се занимаваше с бутане на мавзолей и преследване на "Шоуто на Слави". Държава, в която Министър председателя ходи в шоу денсинг старс да гледа кълчещата си псевдо приятелка.
Държава, в която загубил демократични избори партиен лидер и бивш министър председател се "сърди". На кой се сърди и той незнае. Хора като ББ и Сидеров не са нищо скандално, нищичко скандално няма в тях, и аз лично съвсем нормално ще приема, ако някой от тях стане Министър председател.
:meeting:

Stoyan Georgiev
09-02-2009, 11:53
прасьо има право

само сидеров - не, моля

Susscrofa
09-02-2009, 11:59
прасьо има право

само сидеров - не, моля

Какво му е на Сидеров, виж как смекчи тона, и как разгони най ярките антисемити и расисти от АТАКА. Поулегна, започна да се усмихва чат пат. Определено не е луд, нито е някаква заплаха за световния мир. Просто е непредсказуем за досегашната пасмина, която идвайки на власт покрива педишните, защото пък те ще дойдат на власт и ще покриват тях.

morfius
09-02-2009, 12:06
Сидеров... синчето евродепутат или архонта са за пример?!?
Свинчо, звучиш като пропагандна радиоточка, въртиш сучеш и мажеш само и само да докажеш, че всичко друго е по-добро от десните ни партии... твърде съмнителна гледна точка имаш, сякаш директно обслужваща триглавата ламя и чеденцето и Бърбойко.

Susscrofa
09-02-2009, 12:31
Сидеров... синчето евродепутат или архонта са за пример?!?
Свинчо, звучиш като пропагандна радиоточка, въртиш сучеш и мажеш само и само да докажеш, че всичко друго е по-добро от десните ни партии... твърде съмнителна гледна точка имаш, сякаш директно обслужваща триглавата ламя и чеденцето и Бърбойко.

Защо и ти си на принципа, "който не е с нас е против нас". Казах вече света е СИВ. Няма черно и бяло. Десните сами се самоубиха и стигнаха до там, хора като Юруков да са им шефове.

pr_00f
09-02-2009, 12:42
Аз пък съм забелязал че света в цветен. Адски шарен даже.
А на теб ако ти се вижда сив :)

Susscrofa
09-02-2009, 12:50
Аз пък съм забелязал че света в цветен. Адски шарен даже.
А на теб ако ти се вижда сив :)

Остроумията ти не ми допадат, да ти кажа честно.
Сигурен съм, че добре си разбрал точно какво исках да кажа.
А колко е цветен светът, зависи от устройството и степента на развитие на зрителния орган. При нас е едно при котките е друго.

pr_00f
09-02-2009, 13:35
Ами не ги чети след като не ти допадат.
Много е просто.

Susscrofa
09-02-2009, 13:38
Ами не ги чети след като не ти допадат.
Много е просто.

Отправени са към мен. Доброто възпитание изисква това, колко и да ми е досадно.:go:

morfius
09-02-2009, 13:39
Не свинчо, на принципа - кой има полза ... :tv:

Susscrofa
09-02-2009, 13:47
Не свинчо, на принципа - кой има полза ... :tv:


Сега ще кажеш, че аз имам полза. От кое? Да защитавам Жан Виденов ли? Е трябва да съм меко казано луд оптимист, че ще имам някакъв успех. А при ББ неещата са ясни, залагам си 156-цата, че той ще реди кабинет.

morfius
09-02-2009, 13:51
За теб конкретно не знам, генерално погледнато всичко ставащо се обяснява идеално с тоя принцип :evil:

Бобби
09-02-2009, 17:00
Сега ще кажеш, че аз имам полза. От кое? Да защитавам Жан Виденов ли? Е трябва да съм меко казано луд оптимист, че ще имам някакъв успех. А при ББ неещата са ясни, залагам си 156-цата, че той ще реди кабинет.
...хазарта ми допада:)...ще може ли да се включа в облога?

fred
09-02-2009, 19:41
Сега ще кажеш, че аз имам полза. От кое? Да защитавам Жан Виденов ли? Е трябва да съм меко казано луд оптимист, че ще имам някакъв успех. А при ББ неещата са ясни, залагам си 156-цата, че той ще реди кабинет.

Сам ли ще го реди или като Станишев, демек други му го наредиха:evil::busted_cop:?

Susscrofa
10-02-2009, 08:26
Сам ли ще го реди или като Станишев, демек други му го наредиха:evil::busted_cop:?

Ето тук е разликата. ББ ще нареди поне 50 % от кабинета. Определено съм наясно, че ББ не е просто бивш охранител и офицер от МВР, но има ли някой тръгнал към властта, без да стои някакъв икономически интерес зад гърба му. Само за Сидеров още не мога да хвана какъв е той и дали изобщо го има.:meeting:

fred
10-02-2009, 21:16
Ето тук е разликата. ББ ще нареди поне 50 % от кабинета. Определено съм наясно, че ББ не е просто бивш охранител и офицер от МВР, но има ли някой тръгнал към властта, без да стои някакъв икономически интерес зад гърба му. Само за Сидеров още не мога да хвана какъв е той и дали изобщо го има.:meeting:

Е няма разбира се, но не знам дали въобще има това желание, ББ имам прдвид, но ще видим