PDA

View Full Version : Как така станах модератор, без да съм уведомен?



30-12-2005, 19:03
Колеги, уважавам форума ви и за мен е удоволствие да участвам в него, но да бъда модератор или администратор изисква определени задължения, които няма как да изпълнявам, ако не знам за тях. Аз държа на спазването на задълженията си и мисля, че съвсем не е коректно от ваша страна да ми вменявате такива без да поискате съгласието ми предварително. Надявам се, че не съм обидил никого от вас, очаквам да се свържете официално с мен, за да обсъдим въпроса и ви пожелавам весели празници.

Zaphod
30-12-2005, 19:07
Хм, постът беше мой, но странно как се явих като 'гост'...

KGB
30-12-2005, 19:33
Ооо лонг тиме но сее...

в тази част може и като гост да пишеш....

Ако не помиш колега, още преди да заминеш за Немско ти казах, че ще те правим модератор :!:

пс:ако не искаш да си но-проблемо :wink:

Zaphod
30-12-2005, 19:41
Хм, не помня да е имало такова нещо.
Проблемът не е в това дали искам или не - прочети пак по-горе.
Колкото до самото 'модераторство', нямам нищо против, но очаквам поне съобщение за смяната за пред потребителите.

valjo
30-12-2005, 20:35
Колкото до самото 'модераторство', нямам нищо против, но очаквам поне съобщение за смяната за пред потребителите.
смяна ? :roll:

Zaphod
30-12-2005, 20:37
Колкото до самото 'модераторство', нямам нищо против, но очаквам поне съобщение за смяната за пред потребителите.
смяна ? :roll:

На Mitko с мен...

valjo
31-12-2005, 20:04
Колкото до самото 'модераторство', нямам нищо против, но очаквам поне съобщение за смяната за пред потребителите.
смяна ? :roll:

На Mitko с мен...

mitko си беше разкаран поради ред причини, известни на всички запознати!

тук форума на тема Фиат нее много активен, просто те сложихме теб, като разумен човек. ..
НО ако ти е проблем, ако с митко сте партия, то няма никви ама никви ядове.....