PDA

View Full Version : Чейнджър - инфо..



ФЕРАРИСТ
10-03-2009, 18:47
....абе я ми обяснете като на прост човек - взех последната Алфа с някакъв чейнджър в багажника, Алпин надпис на него се мъдри, вързан с някакъв кабел, но само това - как се управлява тва чуда, колата е с оригиналния касетофон, имам и кода за него, но тоя чейнч нещо ме учудва, бос съм медиино, знам само да си бодна флашката и да ми свири нещо.....????
Що за чудо са тия неща......някой ако иска и снимки можем да праснем.....

Dodo 155
10-03-2009, 22:25
....абе я ми обяснете като на прост човек - взех последната Алфа с някакъв чейнджър в багажника, Алпин надпис на него се мъдри, вързан с някакъв кабел, но само това - как се управлява тва чуда, колата е с оригиналния касетофон, имам и кода за него, но тоя чейнч нещо ме учудва, бос съм медиино, знам само да си бодна флашката и да ми свири нещо.....????
Що за чудо са тия неща......някой ако иска и снимки можем да праснем.....
Чейнджърът се управлява от касетофона ;) Зареждаш го с дискове, избираш от юнита самия чейнджър и слушаш музика :biker:
Чете ли МР3?
Можеш да си го монтираш в твоята кола ;)

ФЕРАРИСТ
11-03-2009, 14:37
Май не чете, и ще го продавам......кви пари вървят?????

Linkestis
11-03-2009, 19:55
Ако можеш да разбереш дали на 166-ца става може да се разберем за някаква цена :)
Мисля че на 166-ца е Алпин но не съм сигурен твоят дали ще стане за мен.

lan
13-03-2009, 11:01
Ако можеш да разбереш дали на 166-ца става може да се разберем за някаква цена :)
Мисля че на 166-ца е Алпин но не съм сигурен твоят дали ще стане за мен.
Трябва да видиш дали музиката ти има изход за чейнджър. Ако имаш - нямаш ядове...
П.С. Мисля, че повечето чейнджъри не четата MP3-ки...

Linkestis
13-03-2009, 11:38
ICS-са има изход явно в Италия или тук са го дръпнали заедно с навигацията.Знам че не четат мп3.Но имам доста дискове,а и някак си ми се иска да я направя в първоначалния си вид,преди да се намесят джамбазите