PDA

View Full Version : Как се подава анонимен сигнал в МВР?



oem
14-03-2009, 16:21
Някой знае ли как освен по телефон може да се подаде анонимен сигнал в МВР?

Бобби
14-03-2009, 16:34
Изрежи буквички от вестника на писмо ги направи...и, им го изпрати:)
.. от уличен телефон, иначе може да не е анонимен!

oem
14-03-2009, 16:37
Изрежи буквички от вестника на писмо ги направи...и, им го изпрати:)
.. от уличен телефон, иначе може да не е анонимен!

Не искам по телефон. По електронен път. Трябва да се приложат документи и снимки като доказателствен материал.

И по пощата не става, защото искат да има подател.

търтей
14-03-2009, 16:43
анонимен и мвр не се връзват като се замислиш ;)

Бобби
14-03-2009, 16:46
..баси диалемата:torch:
Излез на светло бе момче!...кво те възпира?

oem
14-03-2009, 16:47
анонимен и мвр не се връзват като се замислиш ;)

Ми... тогава че си мълчим. :shutup:

Бобби
14-03-2009, 16:55
Мълчанието е злато..но, зависи за какво си мълчиш!

fred
14-03-2009, 17:21
Ами приложи снимки и прочее, прати ги на имел в нкяой сайт/предвартелно регистриран от някой интернет клуб/ и от там до МВР с копие ако искаш до главна прокуратура и 5 ежедневника
А по пощата защо да не става, след като на податетел можеш да дадеш фиктивно име
Немо Никодимов примерно :torch:

А виж и това по долу, има и адрес на електронна поща, а пише че може и аноннимно, ама не съм го чел цялото
http://web112.net/pages/procedures.htm

georgyg
14-03-2009, 17:22
http://www.gabrovo.mvr.bg/About_Us/Urgentphone/No_corruption.htm

http://www.nenakorupciata.org/feedback/

oem
14-03-2009, 18:00
Не става въпрос за корупция.

AntiLuuP
14-03-2009, 18:31
Не става въпрос за корупция.
Е добре сподели какво е нарушението...

sen7
14-03-2009, 18:40
http://www.mvr.bg/contactus.htm

arieca155
14-03-2009, 20:00
можеш да напишеш въпросния донос с копие на документите,да ги испратиш на свой познат далеч от крайния получател,мога да бъда примерно аз и аз вече да ги пратя.идеята ми е да ги хвърлиш в размисъл с пощенското клеймо и от къде аджи ба тоя подател ги знае тези работи от на майната си.:gruebel:

fred
14-03-2009, 22:42
За каквото и да става дума можеш да го подадеш анонимно при всякакви условия

alfageorgi
14-03-2009, 22:47
Нещо те е шубе а?А после полицаите като искат някой да свидетелства в съда всички мълчат като тебе , ония малоумници в черни тоги казват: "Ми няма доказателства" прибират парите на мутрите и адвокатите и всички са доволни само ти и анонимните мухи са преебани.Докато в тая държава шубетата са повече и сме само кръчмарски герои така ще бъде-корупция , престъпност и т.н. и т.н.

търтей
14-03-2009, 23:19
Нещо те е шубе а?

айде да обвиняваш колегата СЛЕД като разберем за какво иде реч?

old alfist
14-03-2009, 23:31
айде да обвиняваш колегата СЛЕД като разберем за какво иде реч?

Както я е подкарал няма да разберем. А може би и не трябва. Човека хем го бори съвестта, хем предполага в каква каша може да се забърка.

търтей
14-03-2009, 23:35
Както я е подкарал няма да разберем. А може би и не трябва. Човека хем го бори съвестта, хем предполага в каква каша може да се забърка.

тя преценката си е остава на оем
ама не може да му даваме оценки без поне да знаем за какво иде реч

oem
15-03-2009, 11:04
Помолих за съвет. Не ме нападайте така, моля.

Alexanderbb
15-03-2009, 11:10
Не те нападаме но помисли пак. Първо те на анонимни сигнали внимание не обръщат. После ако найстина те е страх за здравето и живота ти но искаш да подадеш сигнал за престъпление по-добре се консултирай с някой адвокат или нотариус как да постъпиш

oem
15-03-2009, 11:23
Не те нападаме но помисли пак. Първо те на анонимни сигнали внимание не обръщат. После ако найстина те е страх за здравето и живота ти но искаш да подадеш сигнал за престъпление по-добре се консултирай с някой адвокат или нотариус как да постъпиш

Мхм... ще го измисля някак.

georgyg
15-03-2009, 11:34
http://www.gdppoorp.mvr.bg/PHP/form.htm

А защо не пробваш към линковете, които съм ти дал. Пробвай, нищо няма да стане повече, най много да се разработят на 2-3 места едновременно.
А и като цяло има и сайт на МВР и там има контакти, адреси и т.н. Може и в плик да го пратиш, може много неща да станат, само да има желание.

Разгледай горе линка има интересни обяснения, като:
т2. Сигнал /жалба/ срещу полицейски орган. АНОНИМНИ СИГНАЛИ НЕ СЕ РАЗГЛЕЖДАТ! Задължително сигналите се подават в писмен вид чрез най-близкото (РПУ).

Zhivkov
15-03-2009, 11:41
:bravo:
Нещо те е шубе а?А после полицаите като искат някой да свидетелства в съда всички мълчат като тебе , ония малоумници в черни тоги казват: "Ми няма доказателства" прибират парите на мутрите и адвокатите и всички са доволни само ти и анонимните мухи са преебани.Докато в тая държава шубетата са повече и сме само кръчмарски герои така ще бъде-корупция , престъпност и т.н. и т.н.
:bravo:

oem
15-03-2009, 11:57
Ясно. Разбрах какво да направя. Благодая Ви. Утре понеделник ще има подаден сигнал.

georgyg
15-03-2009, 12:11
Нещо те е шубе а?А после полицаите като искат някой да свидетелства в съда всички мълчат като тебе , ония малоумници в черни тоги казват: "Ми няма доказателства" прибират парите на мутрите и адвокатите и всички са доволни само ти и анонимните мухи са преебани.Докато в тая държава шубетата са повече и сме само кръчмарски герои така ще бъде-корупция , престъпност и т.н. и т.н.

Ти кога си ходил в Съд-а последно, че ги знаеш тези неща или просто е по лесно да се генерализират определени твърдения от не до там запознати журналисти.

Мога да твърдя, че в над 90% от делата закона е така направен, че да дава права на виновните (всъщност, как беше невинен до доказване на противното). Въпроса е кой го е създал така закона и защо не се променя.

Съжалявам за отклоненията.

alfageorgi
15-03-2009, 20:16
Аз работя в съда бе моето момче.Казвам се Георги Асенов и съм прокурор в Окръжна прокуратура-Плевен.Като си толкова отворен може да провериш .Ако искаш и служебния си телефон ще ти дам .Така , че не ми говори на професионални теми които явно не са ти ясни.

Violator
15-03-2009, 21:17
Аз работя в съда бе моето момче.Казвам се Георги Асенов и съм прокурор в Окръжна прокуратура-Плевен.Като си толкова отворен може да провериш .Ако искаш и служебния си телефон ще ти дам .Така , че не ми говори на професионални теми които явно не са ти ясни.

Абе какъв съд какви 5 лв. Преди 5 дена иво вафлата го осъдиха на 1.5 години условно затова, че счупи носа на полицай който отишъл по сигнал за силна музика. Ебем ти и правосъдието............

alfageorgi
15-03-2009, 21:22
Точно така -Ебем го у правосъдието.Но е хубаво да се замислиш защо тоя хубавец са го осъдили само толкова , кой на кого е дал пари и кой ги е взел и не на последно място за кого да гласуваш като дойдат изборите за да нямаме тъпанари в парламента които да правят законите в полза на бандидите и мазните адвокати.Иначе като гражданин съм напълно солидарен с теб , че в България правосъдието е под всякъква критика, но и ние сами сме си виновни за това защото си траем и мълчим.

Linkestis
15-03-2009, 21:38
Аз работя в съда бе моето момче.Казвам се Георги Асенов и съм прокурор в Окръжна прокуратура-Плевен.Като си толкова отворен може да провериш .Ако искаш и служебния си телефон ще ти дам .Така , че не ми говори на професионални теми които явно не са ти ясни.
Доста остро и арогантно отговаряш за човек на закона!
НЕ оспорвам това какъв си/служебно/,но не отива на човек които би трябвало да е доста над "простолюдието" да пише така!

alfageorgi
15-03-2009, 21:49
Аз пък мисля , че във форума всички сме равни и няма значение кой какъв е.Вярно е , че реагирах малко по-грубо , но понякога така е по-добре вместо да подтискаш нещо което ти вдига кръвното и то при положение , че със сигурност опонента ти не е на ясно с действителното положение.

fred
16-03-2009, 09:00
Всичко ни е ясно, само дето, тези които трябва да свършат работа не я вършат а ние пък се пенявим из форумите, а като се опре до протести примерно няма никой..
Защото или променяме нещата или си тънем в лайната, друг път няма

georgyg
16-03-2009, 09:26
@alfageorgi - оправи си личните съобщения, че не мога да ти пиша.