PDA

View Full Version : Въпрос касаещ подписа...



Alfoso
08-01-2006, 14:48
Имам едно въпросче да отправя към вас.Скоро сменях подписа и забелязах,че на места липсва,а на други се появява.Забелязах,че и на други юзери е така. :shock: Та,любитно ми е на какво се дължи явлението и има ли нещо нормално/анормално в това :?: :roll:

Благодаря предварително.

pr_00f
08-01-2006, 23:47
Ами, колега ако си си сложил картинката с подписа на някой сървър който потребителите не могат да виждат е така. Аз например не виждам нищо на бол.бг. Все пак за да видиш нечии подпис трябва да можеш да достъпиш машината където се намира.

Alfoso
09-01-2006, 00:27
Ясно,но въпросът е,че аз виждам собствения си подпис на някои теми,а на други не.Тук не мога да си намеря обясниние :roll:
Иначе съм си мислил това с различните сървъри и забелязах,че по-добре подписа да ти се намира на някой "местен" сървър,а най добре в архивите на CARB...,но това е друга тема.
Мерси за отговора все пак :wink:

10-01-2006, 23:40
също така при пускането на самото мнение може да селектираш да ти положи ли подписа или не
беше прието в някой форуми да се избягва слагането на подписи

също така при смяна на аватара се сменя на всички те ти мнения, доката подписа се сменя на мненията пуснати след смяна на подписа
така че ако си изтрил старият подпис от сървъра на който е бил е нормално вече да не се вижда

та такива ми ти работи

valjo
10-01-2006, 23:43
също така при пускането на самото мнение може да селектираш да ти положи ли подписа или не
беше прието в някой форуми да се избягва слагането на подписи

също така при смяна на аватара се сменя на всички те ти мнения, доката подписа се сменя на мненията пуснати след смяна на подписа
така че ако си изтрил старият подпис от сървъра на който е бил е нормално вече да не се вижда

та такива ми ти работи
:fish:

Bobo
10-01-2006, 23:47
също така при пускането на самото мнение може да селектираш да ти положи ли подписа или не
беше прието в някой форуми да се избягва слагането на подписи

също така при смяна на аватара се сменя на всички те ти мнения, доката подписа се сменя на мненията пуснати след смяна на подписа
така че ако си изтрил старият подпис от сървъра на който е бил е нормално вече да не се вижда

та такива ми ти работи

:fish: :fish: :ghost2:

Alfoso
11-01-2006, 00:34
също така при пускането на самото мнение може да селектираш да ти положи ли подписа или не

:kiss: :idea2: :online2long: