PDA

View Full Version : Предложение за бургазлии



raffaello
19-03-2009, 18:54
Имам предлажение за бургазлии и алфисти от бургаския район, нека всеки който има желание и е част от форума да си залепи на предното стъкло ник неима, така дори и при паркирана кола като се види името на предното стъкло ще знаем веднага на кой е колата от форума.
Аз си го направих съвсем импровизирано от фолио, залепено от вътрешната страна, но ако има някой който работи в рекламната дейност и има възможност може да направи на други алфисти.
Преди бях видял на Новачев и на Килърчо, нека да станем повече за да се познаваме.

newuser
19-03-2009, 19:16
не е лошо предложението. какво фолио ползва ти колега?

raffaello
19-03-2009, 19:47
обикновено червено фолио, бях си го купувал от Офис1Суперсторе за друга цел, но ми свърши работа и за предното стъкло

Pires
19-03-2009, 22:36
Супер идея колега!!! При първа възможност се включвам и аз :)

jivko841211
20-03-2009, 00:41
дам и аз така само да си зема докомента за шофиране :) и аз ще си сложа

stani4a
20-03-2009, 12:08
аз пък искам да си сложа надпис CLUB ALFA ROMEO на задното стъкло...не си харесвам никнейма че да го слагам по колата.

Pires
20-03-2009, 17:34
Хах мисля че с надпис Club Alfa Romeo пак ще се познаем аз дори мисля отпред да си сложа Nickname , а отзад Club Alfa Romeo :)

raffaello
20-03-2009, 18:00
Хах мисля че с надпис Club Alfa Romeo пак ще се познаем аз дори мисля отпред да си сложа Nickname , а отзад Club Alfa Romeo :)
при мен е така
отпред никнеим
отзад сайта на форума

pave
22-03-2009, 01:13
подкрепям това със ник неима, но не мисля да го правя с фолио. днес в губене на време ходих до битака и там в шано магазинчето открих буквички за левче който ще си ги залипя отзаде.

raffaello
22-03-2009, 07:43
подкрепям това със ник неима, но не мисля да го правя с фолио. днес в губене на време ходих до битака и там в шано магазинчето открих буквички за левче който ще си ги залипя отзаде.
покажи как се е получило с буквите от битака, дай някоя снимка

pave
22-03-2009, 19:59
не съм ги сложил щот чакам да я боядисват от заде, но мога да покажа буквичките как изглеждат. неска докато стоях пред нас и видях една черна алфа на която със същите букви беше написано куртев.

LexLuthor
13-09-2009, 11:43
А към кого трябва да се обърна за да се сдобия с надпис Club Alfa Romeo ? :)

P.S
Навихте ме :)

kiler_4o
15-09-2009, 20:10
Еми моята има стикер на фиат форума отзад и на 3 стъкла ника ми - отпред, евентуално да го видите като Ви настигам, отдясно, за да може ако не сте го видяли вече да го видите докато Ви изпреварвам и един отзад, ако не сте успели да видите другите 2 докато прелитам покрай Вас :crazy::tongue::ghost2:

По принцип не е лошо като идея, хубаво е да видиш познат надпис върху кола, но бих Ви посъветвал първо да се сдобиете с "Club Alfa Romeo Bulgaria" стикери - много са красиви и страхотно пасват на дизайна на алфичките... тогава като сложите и никовете - перфектно...


п.п. Между другото ако има навити - тази неделя съм си в Бургас - може да измислим нещо :) Че скоро може да не се вясвам повече :)

Stoyan Georgiev
15-09-2009, 21:07
лятото си отива и вече не става за парти - отлитам аз, круме

а за стикера, немога да си изтупкам името , по обясними причини ;)

kiler_4o
15-09-2009, 22:53
аз съм вече в София, брат... в петък си идвам за 4-те дни и пак заминавам... Звънкай да излезем :) Не че се спирам тука, де, но за тебе ще се намери време :)

mik mik
16-09-2009, 23:16
Опаа Бургаската секта ще се съберем май в София :punk:
Аз в събота или неделя пътувам :)
Круме къде живееш в София?

alf 164
20-08-2010, 17:42
"Club Alfa Romeo Bulgaria" стикери - много са красиви и страхотно пасват на дизайна на алфичките

та откъде казваш да се сдобия с такъв стикер :)

pionov
21-08-2010, 12:47
колега аз имам няколко-колегата fiore ми ги изпрати но чакам да се събереме на срещата и ще ви дам които иска,имам и карти за отстапка в бензиностанции еко.надявам се другата седмица да има среща че да може и да се запознаем

tigur
02-03-2011, 00:21
Ползвам темата на колегата, да подхвърля идея...
Колко от бургаските алфи са навити в неделя на 13.03.2011 да се съберем да речем към 12 някъде на голям паркинг и в колона да се забием на ОМВ (до мираж) и да направим малко смут. Пълним бензин за левче или колкото може най-малко, въртим на космос, като гледаме да правим и колона... и така колкото можем повечко време? Давам идеята, ако някой прояви интерес... да организираме нещо а?:gas:

la squadra azzurra
02-03-2011, 13:50
Не знам, колега, това е най-голямата простотия, която съм виждал написана във форума:screwy: И няма нищо общо с Алфа Ромео!

viperman
02-03-2011, 14:02
колега аз имам няколко-колегата fiore ми ги изпрати но чакам да се събереме на срещата и ще ви дам които иска,имам и карти за отстапка в бензиностанции еко.надявам се другата седмица да има среща че да може и да се запознаем

Колега,
Кога ще е срещата в Бургас? Искам стикер.
Дали ще се вижда ако си затъмня стъклото?

tigur
02-03-2011, 18:26
Не знам, колега, това е най-голямата простотия, която съм виждал написана във форума:screwy: И няма нищо общо с Алфа Ромео!


Колега, никой не те е молил да четеш поста ми както и да го оценяваш. Ако не ти харесва дадена идея просто не и обръщаш внимание. А общото с алфа роме има, и това е, че за да караш алфа ромео се нуждаеш от гориво... А за да си плащаш горивото на нормална цена, не става като седиш в къщи.
И все пак, като не ти харесва... "некст" и минаваш на друга тема във форума! Поздрави!

la squadra azzurra
02-03-2011, 19:38
Както и да е, сега разбрах, че е някакъв вид протест! Бях го приел буквално за внасяне на "смут" насред бензиностанцията...Успех!

Novachev
02-03-2011, 19:44
Ех а бяха времена. Варна ни идваха на гости и ходихме на гости на Варна в колона в колона сме ходили и връщали от италфестове и пролетни събори , даже в Котел (на връщане от Трявна) едни циганчета пляскаха като минахме колона с алфите. По време на сбирки сме карали колона в града, Но преди всичко сме се старали да създаваме само добро впечатление и да не затрудняваме движението и без изпълнения.
НО Tigur идеята ти понамирисва, хората с алфи се опитват да се различават от останалите. От алфисти ще се превърнем в алфаджии, а алфаджии много прилича на голфаджии..................

Sunny
02-03-2011, 21:15
Ех а бяха времена. Варна ни идваха на гости и ходихме на гости на Варна в колона в колона сме ходили и връщали от италфестове и пролетни събори , даже в Котел (на връщане от Трявна) едни циганчета пляскаха като минахме колона с алфите. По време на сбирки сме карали колона в града, Но преди всичко сме се старали да създаваме само добро впечатление и да не затрудняваме движението и без изпълнения.


@Novachev
Хубави времена бяха .
Много хора още помним посрещането на бургазлии в заведението до ЦУРКА .
Но все ми се струва ,че отминаха тия времена ... :(

pininfarina
02-03-2011, 21:28
@Novachev
Хубави времена бяха .
Много хора още помним посрещането на бургазлии в заведението до ЦУРКА .
Но все ми се струва ,че отминаха тия времена ... :(


Що да са отминали бе колега, щом е за ходене тук и там аз съм си все навит :-)

tigur
02-03-2011, 23:17
Изобщо не става дума за безчинстване, и пречка на нормалните хора. Дата е неделя, и идеята не е да се пречи на някой, а да се започне от някъде. Моля да не бъда разбиран погрешно. Ок смут не е точната дума. Да я заменим с протест. Както писах някъде... нека се направи дата, да се съберем, и отивайки на бензиностанция или където и да се реши да се състои протеста, ДА НЕ СЕ ЕБА*АМЕ С ДРУГИТЕ ХОРА (направо си става дума за момчетата по клонките, и мацките на касата). Идеята е с това зареждане за минимална сума, да го правим сами, да сме максимално добронамерени към хората около нас. Клоната от автомобили разбирасе да е в рамките на допустимото, като минимално затрудни движението (неделя в града движението е на минимум, както и хората които работят в неделя са с над 60% по-малко от делничните дни).
Алфаджии алфисти и каквито там да сме, цената на литър гориво е еднаква за всички... като алфисти не плащаме по-малко от другите.
Надявам се съм бил ясен, и този път разбран! Благодаря... За Бургас кой може да поеме нещата да организира нещата... Мога да се включа, но ми се иска някой от по-дълго във форума да се занимава основно с нещата... Новачев как си с времето и идеите за тези 10 дни до 13?
/една скоба... проблем ли е след като се съберем ние да пробваме да станем повече... било то и само с фиат форум, а и няколко марки по-добре. Все пак майката му е да сме единни, не на 8ми да протестират едни на 10 други на 13ти следващи. Така точно ще пречим и нема постигнем нищо!/

me4o4ko
10-03-2011, 08:40
Аз ще ходя на протеста на мястото на срещата - 13.03.2011 Метро 12:00

Ако има желаещи за предварителна среща обявявам :

13.03.2011 McDrive Зорница 11:30

Нека отидем колона!

Ще си залепя и този стикер

tigur
13-03-2011, 04:24
Аз ще ходя на протеста на мястото на срещата - 13.03.2011 Метро 12:00

Ако има желаещи за предварителна среща обявявам :

13.03.2011 McDrive Зорница 11:30

Нека отидем колона!

Ще си залепя и този стикер


В 12 на Метро.. надявам се освен нашите алфи да видя още, нека си направим среща и да покажем гражданската си позиция!

GoPlay
13-03-2011, 10:32
11:30 На мак драйва... там съм! Отивам само да я измия...

tigur
13-03-2011, 15:23
http://www.bszone.info/?p=21835

Браво, събрахме се. Това беше най-важното!

За следващия път ако може и да се съберем алфите на едно :) че бяхме доста пръснати днес.

me4o4ko
14-03-2011, 09:05
11:30 На мак драйва... там съм! Отивам само да я измия...

Закъснях за McDrive,отидох чак без десет,но те видях на Metro.Ти тръгна 2 или 3 колона.Аз бях в 4-та.
На клипчето се виждам в лява лента,а Rado145QV минава в дясно.
http://vbox7.com/play:aebef4b2

Следващият път още по-сериозно.

Поздрави!