PDA

View Full Version : Ето ме и мен,най-после



d_koev
24-03-2009, 20:04
Здравейте!

Казвам се Димитър Коев и най-после намерих време и аз да се представя.

От малък съм фен на АР. Бях на десетина години (не помня точно), когато се влюбих в една Alfetta gtv на един варненски футболист. Имам обаче и друга голяма страст- Хонда и по-точно Прелюд 4-а генерация. В една друга тема стана въпрос и за това, но сега пиша за друго.

По стечение на обстоятелствата преди 4месеца се сдобих спървата си Алфа. Тъста ми внася и продава коли и при него дойде една уникална, малка, синя кучка -145 1.8 ТС в уникално състояние. На гарантирано истински 83 000 км, в безупречно състояние, оригинални л. джанти 15", ремус, крило и ветробрани, климатроник и всичко друго за което се сетите безкожен салон. В началото само я гледах (даже я бях пуснал тук за продаване, като услуга за тъста ми), но се случи така, че останах временно без кола и реших да скоча "в джаза" - все пак я взех почти без пари (срам ме е да кажа колко) .
Разрових се във форума, намерих отзиви за сервиза на Лисан и му я закарах за обслужване. Докато беше при него, колеги от форума и роднини са го скъсали да питат не се ли продава, или поне не искам ли да се оттърва от крилото на багажника.

Както и да е... взех си я напълно обслужена от Лисан (масла, всички ремъци, ролки, филтри, вариатор, нов дебитомер Бош - всичко за което се сетите)... и прибирайки се от него... се завъртях на снега и потроших задния мост. Дорева ми се... Върнах я при Лисан на другата сутрин и мога да кажа, че този човек направи невъзможното да я оправи... не беше лесно - страничния удар в бордюра беше много тежък. Взех си я седмица по-късно в перфектно здраве и вече 4 месеца си я карам. Чудесна машинка! Малко друса :tooth: , но иначе е супер и не смятам да се разделям с нея.

Ето я:

http://www.xteamonline.com/alfa1.jpg

http://www.xteamonline.com/alfa2.jpg

http://www.xteamonline.com/alfa3.jpg

Надявам се и тук да намеря свестни и отзивчиви хоракато във форума на Хонда, а защо не и нови приятели. Спирам с писането, че се олях. :)

junior
24-03-2009, 20:37
Честито колега много е яка Алфичката, да и навъртиш много и безаварийни километри, и без неприятни случки.

SandoOne
24-03-2009, 20:46
Батко супер 1.8 много върви жив и здрав и винаги с превишена пази се от кат безаварийни килиометри със змията

Mury
25-03-2009, 10:29
честито колега,да си я караш със здраве красавицата8)8)8)

fein86
25-03-2009, 10:35
Честита и много безаварийни колега, и само масло да сменяш и гориво да сипваш и сервиз да не помирисваш :) :drinking:

Djalev
25-03-2009, 12:49
Пълнят ми душата такива хора като тебе , още много да и се радваш :) !

Kostadin`
25-03-2009, 15:30
Честито колега,със здраве да си я караш и много безаварийни километри и от тук нататъка да не влиза в сервиз...



ПП:Алфата е много хубава.

pacho_kardana
25-03-2009, 15:51
Честито!Много безаварийни километри....

leketo84
25-03-2009, 17:25
Честито добре дошъл в семейството вече официално !!! :respect:

PE4E
26-03-2009, 18:37
Честито колега,със здраве,колата е много добра-секи ден я виждам на царигррацко:hump:.Добре дошъл при нас!:bravo:,а ако някои си търси такава машинка,имам същата за продан!

PacheV
26-03-2009, 23:57
Честито колега със здраве да си е караш много безавариини...и да знаеш,че намери едно истинско семейство КЛУБ АЛФА РОМЕО БЪЛГАРИЯ ПРИВЕТ И ОТ МЕН!!!

d_koev
27-03-2009, 06:45
Благодаря за посрещането и пожеланията, колеги. Остава да се видим на някоя от срещите! :)

Grozdan
28-03-2009, 01:19
Колега, честита придобивка. Много да те радва и само бензин да наливаш :super:

SandoOne
28-03-2009, 15:44
Благодаря за посрещането и пожеланията, колеги. Остава да се видим на някоя от срещите! :)

И аз се глася за срещи се неам време ...