PDA

View Full Version : Айде и аз да се представя ^,^



Seishin
23-05-2009, 01:23
Здравейте колеги! :waving:
Казвам се Атанас и съм от Пловдив :) Преди година се сдобихме с една уникално красива белисима! А именно Алфа Ромео 156 1,8ТС '98 :) Просто, в който и автосалон да влезнехме с бащата само върху тази алфичка ни оставаха очите! И в крайна сметка си я взехме :hehehm:

Колата излезна много читава! Като изключим, че в последствие разбрахме, че е удряна отпред (съдя по сменената пластмаса на предната броня и разместването на капака и калниците) и че й сменяхме маслото на скоростната кутия и корпус на скоростен лост, защото започна да прави проблеми със скоростите и оборотите. Не можеше да влиза 1-ва, после 2-ра и накрая 3-та и оборотите бяха ужасни. Но след смяна на маслото всичко се оправи, даже и оборотите незнайно как... :)

Но както и да е... За 1 година направихме пробег от близо 10к км... ааа скоро трябва да сменяме маслото на ДВГ :D Но стига приказки... Ето малко снимков материал.
Вдругиден като я измия и пастирам за абитуриентската ще я снимам и може да кача 1-2 снимки :evilsmiley:

Айде колеги... Пожелавам ви безавариино да си карате хубавиците и приятни емоции! :drive:

ПП:
Това е за мен колата! Това е за мен марката! Alfa Romeo - Cuore Sportivo! :clapping:

Kostadin`
23-05-2009, 01:31
Колега много е красива и лачена.Със здраве да си я караш и много безаварийни километри,а също така и в сервиз да не влиза.

Seishin
23-05-2009, 01:34
Колега много е красива и лачена.Със здраве да си я караш и много безаварийни километри,а също така и в сервиз да не влиза.
Благодаря ти!
За близо 83к км (при нас от 10к км) съм нямал никакви ядове с нея, като изключим по-горе споменатите :) Наскоро с един приятел й гледахме ECU-то... Перфектна е! 0 грешки и това което приятно ме изненада беше, че е на реалните си км. Т.е. километража не е нулиран :)

EMo0o
23-05-2009, 11:05
Колата изглежда супер :) Много безаварийни километри ти ви пожелавам и проблема да й е само в резервоара за бензин (: Ще ми е интересно да я видя пастирана с този цвят ;);) А с какъв салон е?

Seishin
23-05-2009, 11:30
Колата изглежда супер :) Много безаварийни километри ти ви пожелавам и проблема да й е само в резервоара за бензин (: Ще ми е интересно да я видя пастирана с този цвят ;);) А с какъв салон е?
Обикновен (сив), не е кожа :crybaby: , но за сметка на това е супер запазен :dance: Само има няколко козметични забележки - 2-те капачки на климатроника отзад са малко счупени и предния ляв сенник пада (идотите в Италия са му сложили "заешко езиче" (подлепващо) и супер грозно са го омацали... Хубаво, че не се вижда като е затворен :yes: Иначе като цяло салона е супер запазен. Никакви забележки :) Даже с оригиналното радио си дойде 8)

Ранобудниче
23-05-2009, 11:48
червената алфа си е червена алфа :)

супер :)

OgyG
25-05-2009, 02:08
Много е добра - със здраве да я караш и да и се радваш!

R-156
25-05-2009, 10:30
Със здраве да си е караш колега красавицата :afro:
Вчера мисля, че теб засяках на хотел Родопи посока затвора :-)

koleff
25-05-2009, 10:58
Alfa Rosso си е класикааа в жанра 4естито и да си я караш с кеф

Roberta
25-05-2009, 16:44
червената алфа си е червена алфа :)

супер :)

точно така :th_up:

с много здраве да си я караш, колега :grin: