PDA

View Full Version : Предложение за срещите на Западнатачаст.



Bonev
11-06-2009, 10:26
Колеги, предлагам срещите ни през юни, юли и август на бъдат всеки втори и последен петък от месеца. Мотивите са ми, че през тези месеци много от колегите са отпуска и е безмислено да се събираме всеки петък. Изразете си мнението!!!

marian
11-06-2009, 10:30
Сьгласен:cheers:

Bonev
11-06-2009, 10:31
Сьгласен:cheers:

Дай глас!

giogiaro_89
12-06-2009, 18:36
Добра е идеата,щото през лятото има повече ангажименти и няма да имаме възможност да идваме всеки път аз съм за.

Alfredo
12-06-2009, 18:41
А какво стана с "постоянните срещи" нали миналата година точно заради този сезон ( отпускарския ) имаше такива, сега вместо да се виждаме по-често - ще правим точно обратното ...

dino
14-06-2009, 07:06
:tequilla:ако има желаещи срещи може да си има, просто анкетата е с оглед дали всички икат да се сабира и в не пълен състав, после да няма сардити защо някои не е дошъл .

Bonev
15-06-2009, 06:47
А какво стана с "постоянните срещи" нали миналата година точно заради този сезон ( отпускарския ) имаше такива, сега вместо да се виждаме по-често - ще правим точно обратното ...

Най-добре си кажете мнението и ще решим заедно как е най-изгодно на всички. А за нон-стоп срещите - пак ще има!!!

drigata
15-06-2009, 20:35
Най-добре си кажете мнението и ще решим заедно как е най-изгодно на всички. А за нон-стоп срещите - пак ще има!!!

Това е супер тъпо,хем да има нон-стоп срещи,хем да има по една среща или две на месец.

Не смятате ли, че обърквате останалите.
Или да има постоянни срещи,или един или двапъти в месеца.Не може и двете-тъпо е!!!

Bonev
16-06-2009, 08:34
Това е супер тъпо,хем да има нон-стоп срещи,хем да има по една среща или две на месец.

Не смятате ли, че обърквате останалите.
Или да има постоянни срещи,или един или двапъти в месеца.Не може и двете-тъпо е!!!

Дрига, нон-стоп срещите бяха миналата година ако не помниш. Не бъркайте нон-стоп срещите с Люлински срещи!!!!!!!!!!!
Може да е тъпо, ама още по-тъпо е да се чудим по колко места да се запазват всеки път, щото видиш ли некой решил да дойде в последния момент. Хубаво дошъл ама сяда на мястото на което друг колега вече си е запазил.
Общо взето тази анкета я направих за да видя колко активност има и да видим дали има нужда от разреждане на срещите, така че не се съскай толко. Като това ти е "тъпо" дай идея за нещо "по-умно".

drigata
16-06-2009, 10:08
До колкото си спомням,преди нямаше те такива резервации и прочие,нещо май доста се поусложниха нещата спрямо преди.

Преди всички дошли бяха добре дошли,а сега......

Предишният принцип,колкото повече толкова по добре,май вече не важи?????

Bonev
16-06-2009, 10:15
До колкото си спомням,преди нямаше те такива резервации и прочие,нещо май доста се поусложниха нещата спрямо преди.

Преди всички дошли бяха добре дошли,а сега......

Предишният принцип,колкото повече толкова по добре,май вече не важи?????

Дрига, незнам дали си наясно с резервациите и запазването на местата, ама ако не си ще ти обясня! Всеки път когато се събирахме трябваше да гадая за колко човека да запазвам места и да звъня по телефони. Като запазя по-малко - търси места и настанявай, като запазя повече се червя пред собствениците на заведенията. Винаги всички са добре дошли при нас и ти много добре го знаеш, не знам откъде си го изсмука сега това, че сега нещо се е променило. Ако имаш некви лични проблеми не е тук мястото да си ги избиваш.
И не бъркай - Няма "постоянни срещи" има "Люлински срещи" НЕ ЧЕТЕШ!!! Надявам се скоро да си оправиш скапаното настроение! Откъде ти дойде таа странна заядливост, не знам!?!

Bonev
16-06-2009, 10:21
До колкото си спомням,преди нямаше те такива резервации и прочие,нещо май доста се поусложниха нещата спрямо преди.

Преди всички дошли бяха добре дошли,а сега......

Предишният принцип,колкото повече толкова по добре,май вече не важи?????

Ако имаш други предложения ги сподели, а недей да се съскаш. Не е нужно да представяш нещата такива каквито не са и да правиш проблем от нищото!

Bonev
16-06-2009, 10:26
До колкото си спомням,преди нямаше те такива резервации и прочие,нещо май доста се поусложниха нещата спрямо преди.

Преди всички дошли бяха добре дошли,а сега......

Предишният принцип,колкото повече толкова по добре,май вече не важи?????

А-а-а-а и забравих да ти кажа - Резервации винаги е имало, не знам как си представяш, че ще се съберем 15-20-25 човека в заведение на една маса без резервация...
Ако искаш ти поеми организирането на срещите, нямам нищо против!

drigata
16-06-2009, 11:18
Само не разбрах,кеде видя заедливост в постовете???????
А къде отиде "марката" заради която се събираме.До колкото си спомням,преди се събирахме до колите,първо ,за снимки,а после всичко останало.Или това е маловажно вече.

Просто питам,а ти ме обвиняваш ,че съм се заяждал,като съм ви трън в очите повече няма да идвам на срещите и това е.

Bonev
16-06-2009, 11:29
Само не разбрах,кеде видя заедливост в постовете???????
А къде отиде "марката" заради която се събираме.До колкото си спомням,преди се събирахме до колите,първо ,за снимки,а после всичко останало.Или това е маловажно вече.

Просто питам,а ти ме обвиняваш ,че съм се заяждал,като съм ви трън в очите повече няма да идвам на срещите и това е.

Добре де Дрига, казах ти дай предложение къде да се събираме, как и т.н. и ще го решим, какъв е проблема. Казах ти, че се заяждаш, защото ме обвини че не посрещаме хората с отворени обятия и т.н. не ми се изброява. На последната среща резервираха 8 човека а дойдоха 15. е кажи ми как да стане, като заведението беше пълно. Всички са с претенции а малко от колегите се сетиха, че резервациите и избирането на място за срещите е свързано с време и с други неща. Не може да се угоди на всички, затова се избира най-приемливия вариянт. На един не му харесва кухнята, на друг - няма паркинг, на трети му е тесно, на четвърти - заведението. Е съгласи се, че няма вариянт да се угоди на всички.

drigata
16-06-2009, 11:57
Според мен,най добрият вариант е,да се съобразява всичко с хората които са постоянни на срещите,събирате се и решавате кое заведение,в колко часа и това е.А относно местата (след като вече е уточнено заведението и часа) се отива при собственика и се резервират места за постоянните и се прави една опция ,примерно + 10 човека над резервираните.Просто ,човека да има готовност и да не се изчервяваш като дойдат само постоянните или обратното.

Bonev
16-06-2009, 15:01
Според мен,най добрият вариант е,да се съобразява всичко с хората които са постоянни на срещите,събирате се и решавате кое заведение,в колко часа и това е.А относно местата (след като вече е уточнено заведението и часа) се отива при собственика и се резервират места за постоянните и се прави една опция ,примерно + 10 човека над резервираните.Просто ,човека да има готовност и да не се изчервяваш като дойдат само постоянните или обратното.

Ами ние какво правиме според теб??? Казваш го все едно не се съобразявам с мнението на другите.
Не ми се спори вече, който иска да организира...
Аз каквото мога, правя, ако някой мисли че може и иска да го прави по-добре, да организира! Само запомни, че на всички не може да се угоди, трябва да се правят компромиси...

Bonev
16-06-2009, 15:17
Това е супер тъпо,хем да има нон-стоп срещи,хем да има по една среща или две на месец.

Не смятате ли, че обърквате останалите.
Или да има постоянни срещи,или един или двапъти в месеца.Не може и двете-тъпо е!!!

Не ти отговорих за какво са нон-стоп срещите и за какво са Люлинските срещи.
Значи нон-стоп срещите бяха миналата година, когато се събирахме почти всеки ден на места и време, които избирахме в движение. Люлинските срещи са официялните срещи през седмицата на които обявяваме предварително мястото и часа на срещата.

marian
16-06-2009, 15:49
Eлементе пии си спокойно Водката и не си образувай нерви,защото от тях излизат бръчки и стрии.
Don`t worry Be happy.:busted_cop:

Alfredo
16-06-2009, 17:09
Абе хора - стига сте се карали за глупости ...

Bonev
16-06-2009, 17:55
Никой не се кара, просто обеснявам за какво става въпрос. Нали затова съм пуснал анкетата. Това няма нищо общо темата от миналата година лятото - нон-стоп срещи...

marian
16-06-2009, 18:00
Който се е интересувал би трябвало да знае, че нон стоп срещите си ги има и сега:question:

Bonev
16-06-2009, 18:49
Който се е интересувал би трябвало да знае, че нон стоп срещите си ги има и сега:question:

:bouncing_smiley::big_beer:

Bonev
16-06-2009, 20:48
Мисля, че темата се изчерпа и моля модераторите да я заключат!

piticar
16-06-2009, 21:30
Стига разправии които доиде доиде само да се запише за да не седи прав :director::prescription::tequilla::tequilla::tequi lla:

nikolova05
16-06-2009, 22:01
:chair:Ако на някой му липсват срещите, какъв е проблема, нали има телефони.

nikolova05
16-06-2009, 22:10
До колкото си спомням,преди нямаше те такива резервации и прочие,нещо май доста се поусложниха нещата спрямо преди.

Преди всички дошли бяха добре дошли,а сега......

Предишният принцип,колкото повече толкова по добре,май вече не важи?????

А кой не е бил посрещнат като наш приятел? Кого сме пренебрегнали, когато е дошъл "новобранец", ако има такъв, кажи кой е? Ще му се извиниме, с баници, питки, и пу...а ако трябва ще му дадеме, само и само да ни прости.:hump:

Bonev
18-06-2009, 10:22
ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ОТПАДА!!!