PDA

View Full Version : Къде в Стара Загора?



kokless
15-06-2009, 20:13
Мисля,че така е най-чесно и най-демократично.

ВСЯКА 1-ВА И 3-ТА НЕДЕЛЯ ОТ МЕСЕЦА
18:00 ЧАСА КОМПЛЕКС "АСТОРИЯ"

IrinArbalov
27-07-2009, 15:07
Абе на тая Астория е далеч . А пак и плюс това, като се съберем повече от 10 човека и трябва, после да спираме в чакала не е одобно там

assassin's
27-07-2009, 17:32
а на някой Зарата да не им е близо????и какво като се спре в чакъла аз дето съм нисък никъде не опирам има само една по ниска от моята и тя там влиза едва ли проблема е паркинга!!!!!

Grim
27-07-2009, 20:35
оказва се че асторията не е приятна на повечето хора... кво толкова има да се обсъжда повече незнам... щом се върнахме към зарата значи гейм овър.... :mr-t:

assassin's
27-07-2009, 22:22
е то няма угода!ми и аз да кажа на мен ми е мн доалече!извънредните срещи ставаха там!айде давайте в казанлък щото на мен да мие по удобно!и тука има алфи,безиностанции,кафета ко толкова!ма то далече как нали????значе едни мой си набиват по 30+ километра а на други и 4 са им много!или си сериозен или не!!!

Bella
27-07-2009, 23:29
Моето скромно мнение е,че Зарата е възможно най-неподходящото място....през лятото е жега,а през зимата е студено(Колеги ,нима забравихте когато цяла зима никой не ми пусна газовите лампи?!?...Освен това вече два пъти попадам там на вкиснат натурален сок!:shoot:)...+няма удобни маси и столове,няма почти нищо удобно!
Трафика също не е мястото....там имам чувството,че съм в кварталната детска градина:pp::Bolt:
Асторията има страхотен изглед и не лоши плуващи в басейна бармани :big_love: ... удобни маси и пейки,но пък мястото за паркиране е мноооого ограничено!Освен това наистина е доста отдалечено и разбирам Колегите които не желаят да ходят там!

Според мен ни е нужно НОВО независимо място за срещите ни ... имам една идея,но и там си е далече ... там където правим гонките обикновено ... в дясно има един ресторант с тенис кортове!
Място БОЛ...за коли,за хора...за всичко!
Има място отвън под боровете,вътре в чудесно аранжираната зала където през зимата е топло,а през лятото приятно хладно!
Освен това пистата ни е под ръка :super::go:


Нооо това е само едно предложение и не желая да ангажирам никого с него :beer:

Grim
28-07-2009, 19:28
....
Нооо това е само едно предложение и не желая да ангажирам никого с него :beer:

.....и добре правиш.....:neko:

IrinArbalov
29-07-2009, 19:22
а на някой Зарата да не им е близо????и какво като се спре в чакъла аз дето съм нисък никъде не опирам има само една по ниска от моята и тя там влиза едва ли проблема е паркинга!!!!!
Добре е пич не е за опирането а малкия паркинг мислиш ли ,че може да се съберем повече от 15 коли а???? :bangin:

Jivko7777
29-07-2009, 21:06
Добре е пич не е за опирането а малкия паркинг мислиш ли ,че може да се съберем повече от 15 коли а???? :bangin:

Ооооо то да се съберем над 15 коли пък чак тогава ще го мислим....

assassin's
29-07-2009, 21:27
каня те специално теб в събота да видиш как се събират и 50!!!ако не дойдеш ще снимам за да видите къде се събират толкова много!и както каза живко ние май скоро повече от 10 немойм се събра

Jivko7777
30-07-2009, 16:49
каня те специално теб в събота да видиш как се събират и 50!!!ако не дойдеш ще снимам за да видите къде се събират толкова много!и както каза живко ние май скоро повече от 10 немойм се събра

Aми колко и да не искам да го казвам си е така...

arbalov
30-07-2009, 19:42
май стана време да се направи отделна среща на 145,146 и 155 на Иван,така ние ще си решим къде да се срещаме,няма да се ангажират така привържениците на Астория с нашето мнение . ПС нямам намерение да дразня никой от колегите с 156 , ако някой се смята за обиден моля да ме извини

Grim
30-07-2009, 20:10
май стана време да се направи отделна среща на 145,146 и 155 на Иван...........
това е уникална кола и съм с вас,братлета.......:respect:

arbalov
30-07-2009, 20:17
това е уникална кола и съм с вас,братлета.......:respect:

:Yeeeehaaa: има хора който не са редовни ,от какъв зор те ще определят къде ще са срещите,тая анкета затова мисля е неадекватна

Grim
30-07-2009, 20:19
:Yeeeehaaa::respect:

Jivko7777
30-07-2009, 20:41
май стана време да се направи отделна среща на 145,146 и 155 на Иван,така ние ще си решим къде да се срещаме,няма да се ангажират така привържениците на Астория с нашето мнение . ПС нямам намерение да дразня никой от колегите с 156 , ако някой се смята за обиден моля да ме извини

И мен да ме извинявате ама ние нямаме хора за една свястна среща пък сега даже и ще се делим :brickwall: :brickwall: :brickwall:

assassin's
31-07-2009, 10:11
според мен е дошло време разделно!!!!!!и ако някой влезне да чете,къде аджеба се събират феновете от СТЗ,ще си ърси при кои точно да отиде сопред модификацията на неговата кола!интересно от кои колко ще се събираме и защо изобщо трябва да се стига до това????има някои които сме редовни независимо от това къде са срещите и все ми е приятно когато се получи нещо повече от 4-5 коли на едно място!хайде сега като има такова разцепване давайте да видим тази неделя кой къде или всичките къде ще бъдем,за да несе получават някви изцепки от рода на "ми аз дойдох там но ви нямаше"!дерзайте

arbalov
31-07-2009, 19:49
има някои които сме редовни - написа Стайко
точно тия хора трябва да вземат решението къде да са срещите ,не някой нередовни да гласуват в тая анкета и по тоя начин да се изопачава вота

assassin's
01-08-2009, 12:52
добре дай най редовните да се съберем да обсъдим кое място ще е най изгодно за всички и така с едно единодушие да се реши най накрая къде занапред,ще се провеждат нашите срещи!!!!

Jivko7777
01-08-2009, 14:32
Mи айде разбирайте се, че срещата е утре...Че нещо съм мераклия... :dance: :dance: :dance:

IrinArbalov
01-08-2009, 19:36
:bouncing_smiley:
:respect: