PDA

View Full Version : На гости у Бургазъ



ne0
19-06-2009, 18:04
Аз, Бобо, Гиги и Мурджев след малко тръгваме за Бургас... утре сме в сервиза на Филип. Който си е поръчал подаръци ще ги получи, който не може да дойде да се видим ако не по работа в сервиза на диско вечерта.

killer
19-06-2009, 19:19
оооо каде ще ходите на диско

Neokill
22-06-2009, 09:46
Аз си получих накладките само остана да ги монтирам. Че и пийнахме културно този път:) Изглежда хората взеха да поМЪДрават :grandpa:

Mury
22-06-2009, 09:57
Аз си получих накладките само остана да ги монтирам. Че и пийнахме културно този път:) Изглежда хората взеха да поМЪДрават :grandpa:

Абе културно,културно,ма с Ненко па не бехме картинка за рисуване,ма както се вика,винаги може и още:wow::wow::wow:Иначе изкарахме добре.Филип е адски готин пич,изкарахме добре,понаправихме малко коли,абе въобще пълноценно посещение :static::static:

em4o1
23-06-2009, 23:15
Майчице, представям си каква прекрасна картинка сте били...........
:drunk:
а Стоян е ......... щото не ми каза че и вие ще ходите, обадих му се в петък щото жена ми ме врънкаше да съм заминавал да съм си починел на морето а той ми разправяше че времето било кофти и нямало смисъл да съм биел толкова път !!!
ШОК.....

Neokill
24-06-2009, 11:37
Майчице, представям си каква прекрасна картинка сте били...........
:drunk:
а Стоян е ......... щото не ми каза че и вие ще ходите, обадих му се в петък щото жена ми ме врънкаше да съм заминавал да съм си починел на морето а той ми разправяше че времето било кофти и нямало смисъл да съм биел толкова път !!!
ШОК.....

Я сега кажи що не дойде аааа. Май имаше нещо друго ..... И ти казах че времето не става за плажщото много духа. Знаеш че за пиене винаги става, пък и ако нещо беше станало жена ти щеше да ти дудне ;)

ne0
24-06-2009, 14:34
па ние лъжем... не сме пили...











....вода

krasyb
24-06-2009, 18:08
па ние лъжем... не сме пили...

Па лъжете я, снимки щеше да пускаш... от Акрополис? :sad2:

gigi
24-06-2009, 18:38
Екстра си е в Бургас и бира пихме, и мента пихме и текила и уиски....... па на мене Бобо и Тианата нищо ни нямаше ма другите.......:drool: Дано другия път да имаме повече време. :bionic: :tequilla:

em4o1
24-06-2009, 23:45
Добре било в Бургас ???
Тянко каза че било лошо времето - "облачно" и духало ............