PDA

View Full Version : Разбиха ми ключалката?



ivaylo73
06-02-2006, 22:08
Здравейте на всички!
Много трудна работа се оказа да си намеря ключалка за 156!
Помогнете!!!

ПС: Ако мякой продава ПАНАСОНИК МП3 изгодно ззнайте че може да е мой!

proper
06-02-2006, 23:34
съболезнования колега :(
да им ......... ръцете дано, мамка им..... ейй

дано скоро си оправиш щетите
късмет

KGB
07-02-2006, 01:36
ДА им @$@$@$ ма@42...

Ключалка за 156 явно няма, защото е от алуминий и не от евтина пластмаса...тоест няма търсене.

Виж по Цар.Симеон или при италианеца.

KiKo
07-02-2006, 10:34
Ако те интересува и ти се дават много пари в ванто и италсървис има ключалка + дръшка за 160лв лично преди бях си взимал като разбиха мойта защото ненамерих никаде

MONI
07-02-2006, 10:53
Те и моята се опитаха да я разбият преди време и ся се чудя като отида при застрахователите кви са вариантите които ше ми предложат??? Нова или втора употреба ....ма сигурно няма да мога да отключвам с ключа????

pumukle
07-02-2006, 12:00
....ма сигурно няма да мога да отключвам с ключа????
Споко, патрона се подрежда по оригиналния ключ, а и застрахователите сменят ключалките веднагически, щото иначе не ти важи застраховката за кражба.....на мене колко патрона са ми сменили и колко кас'тфона са ми платили ехееееееее....

MONI
07-02-2006, 13:31
....ма сигурно няма да мога да отключвам с ключа????
Споко, патрона се подрежда по оригиналния ключ, а и застрахователите сменят ключалките веднагически, щото иначе не ти важи застраховката за кражба.....на мене колко патрона са ми сменили и колко кас'тфона са ми платили ехееееееее....

Е това е добра новина.....само да питам в техен сервиз ли да го направа или ше ми препоръчаш някъде другаде???

П.С. А мога ли да кажа че от това ми се е скапало и централното...да то да мине като щета :lol:

valjo
07-02-2006, 13:37
....ма сигурно няма да мога да отключвам с ключа????
Споко, патрона се подрежда по оригиналния ключ, а и застрахователите сменят ключалките веднагически, щото иначе не ти важи застраховката за кражба.....на мене колко патрона са ми сменили и колко кас'тфона са ми платили ехееееееее....

Е това е добра новина.....само да питам в техен сервиз ли да го направа или ше ми препоръчаш някъде другаде???

П.С. А мога ли да кажа че от това ми се е скапало и централното...да то да мине като щета :lol:
за такава простотия по добре в техен сервиз...
тука и двамата колеги със 156ците имаха подобни проблеми, и едната я правиха безкасово в Транслазурит и стана ок ...

pumukle
07-02-2006, 18:33
само да питам в техен сервиз ли да го направа или ше ми препоръчаш някъде другаде???

П.С. А мога ли да кажа че от това ми се е скапало и централното...да то да мине като щета :lol:
Ами зависи къде си застрахован и какви са им сервизите....но в най-общия случай нямаш грижи, защото докато не я направят не подписваш протокола и така.....
а за централното....прави се експертна оценка след като се разглоби вратата и ако се докаже,че повредата е следствие на взлома....ще ти го ремонтират/сменят и него! Във всеки случай на теб нищо не ти пречи да се правиш на алтав и да настояваш, да го минат по щета :wink:

MONI
08-02-2006, 10:43
само да питам в техен сервиз ли да го направа или ше ми препоръчаш някъде другаде???

П.С. А мога ли да кажа че от това ми се е скапало и централното...да то да мине като щета :lol:
Ами зависи къде си застрахован и какви са им сервизите....но в най-общия случай нямаш грижи, защото докато не я направят не подписваш протокола и така.....
а за централното....прави се експертна оценка след като се разглоби вратата и ако се докаже,че повредата е следствие на взлома....ще ти го ремонтират/сменят и него! Във всеки случай на теб нищо не ти пречи да се правиш на алтав и да настояваш, да го минат по щета :wink:

Принципно съм в ДЗИ.
Иначе и аз така мисля ...да се правим на алтав и тва е

Dodo 155
08-02-2006, 11:40
... Принципно съм в ДЗИ.
Иначе и аз така мисля ...да се правим на алтав и тва е
Имам човек там, ако искаш ще отидем заедно и ще ти пишат и централното :?: :roll:

MONI
08-02-2006, 11:44
... Принципно съм в ДЗИ.
Иначе и аз така мисля ...да се правим на алтав и тва е
Имам човек там, ако искаш ще отидем заедно и ще ти пишат и централното :?: :roll:

Ок супер!
Само трябва да е този месец щото март ми изтича каското!

П.С. Кажи само кога ти е удобно пък и да пием по нешо в квартала и тогава да се разберем кога да ходим.

ivaylo73
08-02-2006, 23:20
Kъде по Цар Симеон?
Къде се намира италианеца?

156
01-02-2007, 10:23
И моята я разбиха, някой случайно да има в момента за продаване?