PDA

View Full Version : Национална среща на 145 боксер с катализатор в Пловдив /НЕ на шега/



Speeder
01-07-2009, 22:33
Честито Митак,
първоначално си помислих ,че си я взел в мащаб 1:1 :wow:

А майтапа за колата...хм .. прав си.. Вече ще я мия всеки сезон.. ОБЕЩАВАМ ! :bouncing_smiley:

Абе, Веско имам идея.

Да си намравим НАЦИОНАЛНА 145 1.6 Боксер с КАТАЛИЗАТОР в ПЛОВДИВ среща.
А?
Тия 1.4 боксер са дефорсаци, а 1.7 много въртят гуми и ме дразнят, та 1.6 е точно перфектен! Трябва да отдадем почит на тоя двигател!!! :wow:
Какво мислиш?
Знам едно ъгълче до стадиона, все ще събере 2 коли :bouncing_smiley:

П.С. Не се сдържах просто. Идеята ме изгаря отвътре :wow:

stelt
01-07-2009, 22:45
Може ли и аз да се включа, без катализатор съм обаче :bouncing_smiley:

RENEGATA
01-07-2009, 23:20
Митаче,а 1.6 Твин Спаркове с катализатор приемате ли,че май ми се намира един :bouncing_smiley::notworthy:

MBlaST
01-07-2009, 23:56
Абе, Веско имам идея.

Да си намравим НАЦИОНАЛНА 145 1.6 Боксер с КАТАЛИЗАТОР в ПЛОВДИВ среща.
А?
Тия 1.4 боксер са дефорсаци, а 1.7 много въртят гуми и ме дразнят, та 1.6 е точно перфектен! Трябва да отдадем почит на тоя двигател!!! :wow:
Какво мислиш?
Знам едно ъгълче до стадиона, все ще събере 2 коли :bouncing_smiley:

П.С. Не се сдържах просто. Идеята ме изгаря отвътре :wow:

Мммм ДАа! Прав си, трябва да се направи. Все пак катализираните бездебитометрични боксери го заслужават. Мястото на срещата предлагам да е пред стадион Ботев. Така ще има АЛФА срещи пред всички стадиони : ЛАУТА (155-тиците); на стад.Пловдив (осаналите неотцепили се) и на Ботев стадиона ние. Там има достатъчно място да се съберем, ако дойдем цялата компания с такива коли, тоест двамата :bouncing_smiley:

Speeder
02-07-2009, 00:02
Ентусиазмът ми не стихва!
Предвидил съм и форум.
Глей 'кво става: http://145.1.6.boxer.cat.pld.az.i.vesko.com/forum/index.php

:offtopic:

INTEGRALE
02-07-2009, 00:06
Шегаджииии:roll2:
Ще се отцепим и 1.6 Туин Спарк. Поне ще сме повече :pp:

Speeder
02-07-2009, 00:13
Шегувкам се бе.
155 драйверите са фенове. Знаем се с някои от тях ;)
Е все ще има разсърдени де, но в пловдивският раздел не стане ли кавгата веднъж месечно нещата много тихи стават. :bouncing_smiley: и Юли мрънка, че нямало за модериране :tongue2:


П.С. Къде сме тръгнали на събор, пък без тениски...

milenamr
02-07-2009, 02:23
Шегувкам се бе.
155 драйверите са фенове. Знаем се с някои от тях ;)
Е все ще има разсърдени де, но в пловдивският раздел не стане ли кавгата веднъж месечно нещата много тихи стават. :bouncing_smiley: и Юли мрънка, че нямало за модериране :tongue2:


П.С. Къде сме тръгнали на събор, пък без тениски...
Голям смях гледам пада тук за тази предстояща национална среща (която да уточня не е Пловдивска, а просто национална), та чак и аз се размазах от смях, особено като видях тениската :bouncing_smiley:Просто е уникална, без майтап, колега Speeder не знам как я измисли тая тениска, но получих мускулна треска на червата от смях, ама наистина адски забавно си я скалъпил :dance:Евала, браво, супер оригинално!Много се изкефих като я видях :clapping:
Та покрай нея ми хрумна идея да си напрявя тениска за среща на 33 боксер с карбуратор :)))(защото според мен,тя пък още повече заслужава)
Ама то май само една 33 ка има, ще се намери ли местенце да и се отдаде и на нея почит 8-)

MBlaST
02-07-2009, 10:48
Митак, ти изтреЩЕ. Но както и да е, това са формалности. Относно тениските - ами какво да ти кажа. Винаги съм мечтал за тениска с катализатор на нея. Освен това с такава тениска и данъкът е по-малък.:naughty:

За сърденето...хмм не знам. Аз бих се разсърдил на някой от форума само, ако ми крадне колата, махне и катализатора и я блъсне в мен, но и тогава ще ми мине за 2-3 дни :laughing1: .

Милена : Идеята ти за 33-ката е супер, а и се сещам ,че пред стадион Тодор Диев няма предвидена среща на алфа за сега, така че можеш да започнеш с организацията. Освен това от думите ти съдя ,че на нея ще присъстват наполовина по-малко хора от нашата среща с Митака, което обаче не я обезсмисля изобщо:lol:

INTEGRALE
02-07-2009, 11:19
Шегувкам се бе.
155 драйверите са фенове. Знаем се с някои от тях ;)
Е все ще има разсърдени де, но в пловдивският раздел не стане ли кавгата веднъж месечно нещата много тихи стават. :bouncing_smiley: и Юли мрънка, че нямало за модериране :tongue2:


П.С. Къде сме тръгнали на събор, пък без тениски...

Митак ще ме разбиеш:tooth: От къде ти идват на акъла не знам, но определено добре ти се получават:naughty:
Даже си заслужава отделна тема :yes:
ПС1: Надявам се, че колегите с 155 няма да се обидят и ще подходят с чувство за хумор на нашите закачки тук :cheers:
ПС2: Много весел начин за оживяване на раздела:duel:

sp_romeo1
02-07-2009, 13:26
Ми аз на кой стадион да чакам бре,те не останаха.

Там при мацката с Брерата ли?

milenamr
02-07-2009, 13:44
Митак ще ме разбиеш:tooth: От къде ти идват на акъла не знам, но определено добре ти се получават:naughty:
Даже си заслужава отделна тема :yes:
ПС1: Надявам се, че колегите с 155 няма да се обидят и ще подходят с чувство за хумор на нашите закачки тук :cheers:
ПС2: Много весел начин за оживяване на раздела:duel:

Съгласна съм , наистина много ме разсмяхте :bravo:
И да ми е минавало през ум някога да се сърдя, то след като се натъкнах на уникалния ви творчески талант, всякакви подобни мисли и чувства, остават безпочвени .
Супер сте, браво :clap2:
"Светът е оцелял, защото се е смял "
Ама като ви дадохме матриЯл за творчество, с който спретнахте таква луда и уникална по рода си веселба,
сега май има да черпите :pancake:
:cheers:

BillyBoy`
02-07-2009, 14:19
Ми аз на кой стадион да чакам бре,те не останаха.

Там при мацката с Брерата ли?ами там там пък ако ме земеш и мене за компания примерно може се случи нещо неочаквано:)

MBlaST
02-07-2009, 14:48
Ми аз на кой стадион да чакам бре,те не останаха.

Там при мацката с Брерата ли?

Гено, ти пък ко се правиш. Твойта дето е на 50 метра от стадиона.Аз даже като минавам през вас и я видя си мисля,че има среща на 156-ците с кожен салон от 147.

ПС. Абе как му беше името на тоя стадион до вас бе ?!?


Относно мацката с брерата, абе вие не знаете ли че 159 и брера се събират пред тенискортови игрища - тя за това спря там, за кви стадионо говорите...ц ц ц. елементарни неща са това.

MainaCore
03-07-2009, 01:21
xaxaxaxa край :D Митак евала, спуках се от смях!!!

ПС: Другата седмица всички Ланчии Зети с 6 места на стадион Марица !!!

milenamr
03-07-2009, 02:09
Нещо много оспамихме темата :innocent: май ;)
Какво става с Националната среща на 145 боксер с катализатор в Пловдив ??:bouncing_smiley:
Кога точно ще е? И не разбрах фенове на модела, които в момента не разполагат точно със 145 боксер с катализатор, могат ли да присъстват :naughty:?
Питам понеже аз съм фен и тениска си направих :) ще ме пуснете ли да се присъединя към вас, или само с тениската ще си остана като спомен от събитието :eat:
http://diecastcarsbg.com/forum/images/smilies/sign_alfaromeo.gif

Kostadin`
03-07-2009, 02:18
:oops: А хора без Алфи,а с фв транспортер 1,6тд без катализаор и гърне допускат ли се?

MBlaST
03-07-2009, 10:20
Може колега, но при строго определени изисквания, а именно:

-свалени номера
-спрян от движение
-бял цвят
-надписи от двете страни дабълЮ - СИ.

Ако отговаря на посочените по-горе изисквания си добре дошъл.:rotfl:

INTEGRALE
03-07-2009, 12:24
Всички са добре дошли. Тъкмо да засенчим двете 145 боксер с катализатор и да забравим за какво всъщност е срещата :rotfl:

Kostadin`
03-07-2009, 13:32
[quote=MBlaST;515927]
-свалени номера
-спрян от движение
-бял цвят
-надписи от двете страни дабълЮ - СИ.

[quote]

еее тука отговарям само на едно от изисванията,бял е на цвят:cry:,малко така не може ли да изменим изискванията?Ще му сложа емблема на Алфа,надпис 145 Боксер,все пак тва е фв,а при фв буквичките оказват голяма влияние.:rotfl:

MBlaST
03-07-2009, 14:56
:nono: Само по четвъртото изискване съм склонен да отстъпя, като можеш да използваш буквичките , които спомена(VW). Те са синоним на изискваните от нас такива.


:punk:



ПС. Митак , готов ли си с датата и часа.Направил съм стикери за раздаване на всички участници. Казвай кога ще е и да ги нося и ДВАТА :)

Kostadin`
03-07-2009, 16:00
:nono: Само по четвъртото изискване съм склонен да отстъпя, като можеш да използваш буквичките , които спомена(VW). Те са синоним на изискваните от нас такива.


:punk:



ПС. Митак , готов ли си с датата и часа.Направил съм стикери за раздаване на всички участници. Казвай кога ще е и да ги нося и ДВАТА :)
И тва е нещо.Пиши ме с 2 броя стикери.Утре отивам да го спирам от движение и да му сваля номерата.:rotfl:

milenamr
03-07-2009, 16:25
До тук организацията върви много добре:devil:
А относно стикерите:
Колега MBlaST
"ПС. Митак , готов ли си с датата и часа.Направил съм стикери за раздаване на всички участници. Казвай кога ще е и да ги нося и ДВАТА "
....
защо визираш само ДВАТА, ами аз съвсем сериозно заявих кандидатурата си за присъствие, ще може ли едно стикерче и за мен, като редови участник в срещата некак си :)?

BUH
03-07-2009, 18:22
Ми аз на кой стадион да чакам бре,те не останаха.

Там при мацката с Брерата ли?

остави ги тея с боксйорчетата, ние с 1.8-ците ше ходим при каките с брерите :humpx:

Speeder
03-07-2009, 18:31
Компанията, малко ме нямаше. Сори, обаче тука има много Weizenbier за изпиване :cheers:

Среща ще има! Ликувайте! :thumbup:
Само където 50% от участниците (аз) няма да са в Пловдивско поне до 18ти.

Веско, прави стикери и тениски!
Поради очакваният интерес, предлагам "Тракдей на Клуб 145 боксер с катализатор в Пловдив".
Милена ще дава старта! (Ей сега вече сме напред)

Лозунгът е: Елате да си премерим керамиката :devil:

Дайте да спазарим Жоро за снимките докато не са го дръпнали от Fashion TV.
За къде сме без фотограф?!

Kostadin`
03-07-2009, 18:38
"Тракдей на Клуб 145 боксер с катализатор в Пловдив".
Милена ще дава старта! (Ей сега вече сме напред)


:rotfl: :rotfl: :rotfl: Там съм!!! http://img15.imageshack.us/img15/4959/65623770.gif http://img15.imageshack.us/img15/4959/65623770.gif http://img15.imageshack.us/img15/4959/65623770.gif

INTEGRALE
03-07-2009, 20:39
Компанията, малко ме нямаше. Сори, обаче тука има много Weizenbier за изпиване :cheers:

Среща ще има! Ликувайте! :thumbup:
Само където 50% от участниците (аз) няма да са в Пловдивско поне до 18ти.

Веско, прави стикери и тениски!
Поради очакваният интерес, предлагам "Тракдей на Клуб 145 боксер с катализатор в Пловдив".
Милена ще дава старта! (Ей сега вече сме напред)

Лозунгът е: Елате да си премерим керамиката :devil:

Дайте да спазарим Жоро за снимките докато не са го дръпнали от Fashion TV.
За къде сме без фотограф?!

Признах те!
Пълен си със свежи идеи:rotfl:

BillyBoy`
03-07-2009, 21:14
остави ги тея с боксйорчетата, ние с 1.8-ците ше ходим при каките с брерите :humpx:ти пък къде се пънеш бре Фордовете за мезе те земат ти при Брерите се мушеш:rotfl:

BlueStorm
04-07-2009, 00:06
остави ги тея с боксйорчетата, ние с 1.8-ците ше ходим при каките с брерите :humpx:

И там няма да можеш! Щото се редите разделно и вие...

... като онези... ... "другите" ...

...с последните "истински" Алфи...
...дето са на базата на Фиат "Типо" !!!

А бе... ... стига вече! :Topic-is-closed-bg:

Tasho
05-07-2009, 11:13
И там няма да можеш! Щото се редите разделно и вие...

... като онези... ... "другите" ...

...с последните "истински" Алфи...
...дето са на базата на Фиат "Типо" !!!

А бе... ... стига вече! :Topic-is-closed-bg:

Ааааа Жоре ,моята е на базата на Волга !!!!

INTEGRALE
05-07-2009, 12:08
И там няма да можеш! Щото се редите разделно и вие...

... като онези... ... "другите" ...

...с последните "истински" Алфи...
...дето са на базата на Фиат "Типо" !!!

А бе... ... стига вече! :Topic-is-closed-bg:

Спокойно Жорка, недей се коси;) Всеки сам си решава къде, кога и с кой;)
Ти кажи сега ще помагаш ли на набиращото скорост ново течение на собствениците на 145 1.6 боксер с катализатор :static:

Speeder
05-07-2009, 21:42
Спокойно Жорка, недей се коси;) Всеки сам си решава къде, кога и с кой;)
Ти кажи сега ще помагаш ли на набиращото скорост ново течение на собствениците на 145 1.6 боксер с катализатор :static:

На цената за смяна на едни маслени пулове за т.спарк може да си купи работещ боксер двигател и да заповяда.
:hump:

milenamr
06-07-2009, 02:49
Хайде колега Speeder, чакам с нетърпение да се върнеш и да подхващаме голямата офанзива :bounce8:
Направих си и нов модел потниче, специално за събитието, че слънцето бая застъпва и с тениската ще ми е жега:bath:

Balagan
06-07-2009, 09:32
Що на първо време не почнете да идвате по срещите а правите цигански номера ???

Верно може и да сте имали некфи джазги едно време

ама така да се отцепвате... преглътнете егото си и заповядайте другата неделя

Alfa User
06-07-2009, 12:11
Що на първо време не почнете да идвате по срещите а правите цигански номера ???

Верно може и да сте имали некфи джазги едно време

ама така да се отцепвате... преглътнете егото си и заповядайте другата неделя

Не е въпрос на его, а "отцепването" е по една съвсем друга причина ... но това едва ли има значение като гледам. И преди да говориш за "цигански номера" прочети внимателно конкретните теми, виж за какво става дума в тях, и после виж кой как се е изказвал. Айде със здраве!

milenamr
06-07-2009, 14:39
Не е въпрос на его, а "отцепването" е по една съвсем друга причина ... но това едва ли има значение като гледам. И преди да говориш за "цигански номера" прочети внимателно конкретните теми, виж за какво става дума в тях, и после виж кой как се е изказвал. Айде със здраве!

Ти пък къде се вреш в темата за срещата на Алфа 145 боксер с катализатор, нали не си фен :hump:?
Или аз нещо се бъркам :gayfight:

Alfa User
06-07-2009, 16:26
Няма да се бъркам бре ... ша ида на националната среща на 156 че да не ви преча ... че ще станат много колите тука :Tease:

Tasho
06-07-2009, 18:11
Иронията ВИ MILENAMR и ALFA USER е неуместна и е израз на някакво детинско злобеене!!Все едно сте ГЕРОИ от поговорката "Дай си ми куклите,нати си парцалите!"Щом сте решили да си организирате собствени срещи няма проблем ,живеем в демократична държава и всеки е свободен в границите на закона да прави това,което намери за добре!Бъдете щастливи с ИСТИНСКИТЕ СИ АВТОМОБИЛИ!!!!

Balagan
06-07-2009, 18:43
Не не не вчера се чу че един от отцепниците казъл(да не споменавам никнейм) че всичко след 155 е фиат ! и едва ли не всички сме във фиат клуба :)

Според мен сте големи хора(не съм идвал по времето на кавгите ви ) но крайно време е некфо премирие да си направите... РОБУВАМЕ на една и съща марка !!!

DanewRomeo
06-07-2009, 19:31
Ето че пак се почва! Момчета и момичета, стига вече глупости. Свободна страна сме, щом хората искат и могат, нека правят каквото пожелаят. Какво толкова е станало? Казал някой, друг чул, трети предал, блаблаблабла. Хайде стига заяждания на дребно! Срам и позор с тези ганьовизми. Интрижки, за да приавят малко сол и пипер към скучната рутина? К*ра му Янко! Само отблъскваме хората! Стига!

Alfa User
06-07-2009, 20:05
Иронията ВИ MILENAMR и ALFA USER е неуместна и е израз на някакво детинско злобеене!!Все едно сте ГЕРОИ от поговорката "Дай си ми куклите,нати си парцалите!"Щом сте решили да си организирате собствени срещи няма проблем ,живеем в демократична държава и всеки е свободен в границите на закона да прави това,което намери за добре!Бъдете щастливи с ИСТИНСКИТЕ СИ АВТОМОБИЛИ!!!!

Най-сетне някой да се сети, че иронията тука е неуместна! БРАВО !
По въпроса за злобеенето - прегледайте си постовете по-горе, както и онези в темата за срещите на 155, па после пак да поговорим ... Ние с нищо не сме обидили никого - щом темата е шегаджийска, защо САМО ВАШИТЕ постове се смятат за шега, а всички други - за злобеене ?!?
Достатъчно вече съм обяснявал за инициативата на собствениците на 155 - написано е където трябва, можете да прочетете.
Освен това, многоуважаваните ни колеги от раздела на Алфа 156 също се канят да организират голяма среща на модела си - и към тях ли ще се обърнете със същите "шеги" ?
Искате да се уважаваме взаимно (надявам се), а не се виждате всъщност какво впечатление създавате у хората...
Колкото до идването ни на "официалните срещи на Алфа" на ст. Пловдив - виждам и чувам, че нищо не се е променило от момента, в който спряхме да идваме. Много жалко ... наистина.

INTEGRALE
06-07-2009, 20:07
Ето че пак се почва! Момчета и момичета, стига вече глупости. Свободна страна сме, щом хората искат и могат, нека правят каквото пожелаят. Какво толкова е станало? Казал някой, друг чул, трети предал, блаблаблабла. Хайде стига заяждания на дребно! Срам и позор с тези ганьовизми. Интрижки, за да приавят малко сол и пипер към скучната рутина? К*ра му Янко! Само отблъскваме хората! Стига!
Христо е напълно прав!
Всеки да прави каквото си пожелае. Това, че някои от нас не одобряват идеята /вкл. и аз/ не значи, че хората нямат право да я развиват. Явно в България трябва да има алтернативни движения във всичко. Успях на всички;)
ПС: Надявам се, че няма да има обиди и скандали в темата!

Alfa User
06-07-2009, 20:08
Ето че пак се почва! Момчета и момичета, стига вече глупости. Свободна страна сме, щом хората искат и могат, нека правят каквото пожелаят. Какво толкова е станало? Казал някой, друг чул, трети предал, блаблаблабла. Хайде стига заяждания на дребно! Срам и позор с тези ганьовизми. Интрижки, за да приавят малко сол и пипер към скучната рутина? К*ра му Янко! Само отблъскваме хората! Стига!

Моите уважения, подкрепям мнението ти!

Balagan
06-07-2009, 20:23
Само нещо последно...

Нищо не се е променило... а ти какво очакваш да се промени ???

Отг.1 - Всички със 159, Брери
Отг.2 - Всички със 155ци ???



Ае стига глупости този който къса синджира значи му е друга бирата...аз така ги виждам нещатата !

И в крайна сметка всичко е една голяма ПРЪДНЯ с тия срещи и ми е супер смях честно

Ние лапетата не се цупим колкото вие големите мъже

През месец има по някой сърдит и някой недоволен от нещо и затова винаги всичко е на групички !!!


ЧЕСТНО МОЕТО ПРИСЪСТВИЕ СЕ СЪЧЕТАВА САМО СЪС ПРОСТОТИЯТА И ЛИГОТИЯТА ПОКРАЙ ТИЯ СРЕЩИ...

НЯКОИ ХОРА ПОЧНАХА ДА ПРЕКАЛЯВАТ ЗАРАДИ ТЯХ ДРУГИ ХОРА ОТПАДНАХА ВИДИШ ЛИ ЗАРАДИ ИЗВЕСТНА ДОЗА ЗЛОБА

И в крайна сметка Юзъре знам че филма ти е голям и не си първия не си и последния...аз ако съм на теб си го места в другия крачол а не да се отделяш все едно си нещо по малко от тях... идеята е

ВСИЧКИ ДА ГО Д***Т < А АЗ ОСТАВАМ ЛУДИЯ и тва е всеки тряя си го каже д**ба ! затова и спрях да се съобразявам с когото и да е било и ми е мъчно че Змея така неволно се изпари ! :question:

Tasho
06-07-2009, 20:39
Най-сетне някой да се сети, че иронията тука е неуместна! БРАВО !
По въпроса за злобеенето - прегледайте си постовете по-горе, както и онези в темата за срещите на 155, па после пак да поговорим ... Ние с нищо не сме обидили никого - щом темата е шегаджийска, защо САМО ВАШИТЕ постове се смятат за шега, а всички други - за злобеене ?!?
Достатъчно вече съм обяснявал за инициативата на собствениците на 155 - написано е където трябва, можете да прочетете.
Освен това, многоуважаваните ни колеги от раздела на Алфа 156 също се канят да организират голяма среща на модела си - и към тях ли ще се обърнете със същите "шеги" ?
Искате да се уважаваме взаимно (надявам се), а не се виждате всъщност какво впечатление създавате у хората...
Колкото до идването ни на "официалните срещи на Алфа" на ст. Пловдив - виждам и чувам, че нищо не се е променило от момента, в който спряхме да идваме. Много жалко ... наистина.

Знаеш много добре за какво говоря!Това е форум ,а не чат,с твоята мацка да си играете на добро и лошо алфа-фенче.Аз не съм против,че се събирате отделно,както визирах в предния ми пост!Няма нужда от поясняване повече,защото съм 101% сигурен ,че си разбрал какво имам предвид,а сега просто продължаваш да чоплиш!
А какво се е променилона официалните срещи /в кавички-отново ирония/?Ами промени се това,че станахме много по близки и задружини и сме вече едно страхотно общество каквото винаги сме били , отворено за нови контакти!
Ако си мислиш,че на стадиона ,ще намериш барбекюта с цвърчащи кебапи,кюфтаци и пържоли...няма да намериш!

Speeder
06-07-2009, 20:50
а темата беше създадена с толкова любов....

Среща все пак ще има :)

Към milenamr и AlfaUser: Вместо да сте поласкани, че има такъв интерес към вас и всички ви чакат, започвате да се позасягате :)

Към AlfaUser: всички чакаме да си вземеш по-нова Алфа :wow:

Благодаря на хората, които имат чувство за хумор! Обичам ви, без вас не мога :yes:!
На другите един мидълфингър :hump:

milenamr
06-07-2009, 21:17
а темата беше създадена с толкова любов....

Среща все пак ще има :)

Към milenamr и AlfaUser: Вместо да сте поласкани, че има такъв интерес към вас и всички ви чакат, започвате да се позасягате :)

Към AlfaUser: всички чакаме да си вземеш по-нова Алфа :wow:

Благодаря на хората, които имат чувство за хумор! Обичам ви, без вас не мога :yes:!
На другите един мидълфингър :hump:
Къде пък видя, че съм се засегнала :new_Eyecrazy: или просто ме слагаш под общ знаменател с Алфа Юзър, а това не е много удачно, тъй като аз съм съвсем отделна субективна единица на тоя свят и не считам за коректно да ме отъждествяват с който и да било друг субект, та било то Алфа , Бета или Гама Юзър:no_no_no:
Темата за 145 боксер с катализатор изключително много ми хареса и я приех абсолютно на шега(каквото всъщност е и предназначението и ). Даже и тениска си направих, защото идеята ти признавам си, ме помля от смях :big_bow_down: и я приех супер радушно и с любов(както е и създадена по твоите думи)
За мен добронамерения подход винаги е по ефективен и за предпочитане от пуберското хапане и мерене на краставици.
Аз не доумявам с кой и какво имам да деля, просто фантазията ми е бедна за какво делене се говори тука.
Лично за себе си мога да кажа(за други хора отговорност не нося) - не смятам, че с каквото и да било съм нещо повече от който и да било(не само аз, а и колата ми), та незнам по тая линия за какви изтъквания се намеква.
Незнам и към кого точно са отправени, но напоследък зачестиха пдообни упреци, които поне относно хората, които познавам са неосонователни.
Явно наистина има пълно недоразумение, което се е породило май от системата "развален телефон" и за което страшно съжалявам .

Сред приятелите и познатите ми(които карат Алфа-без значение модел)-не познавам нито един, който да има желание да се изтъква, че той или колата му са нещо повече от на другите, това е абсурд просто.
Никога такива теми не се и загатват, има далеч по приятни и полезни теми за разговор.
И за последно искам да добавя, че е крайно време да се престанат тези прехвърляния на топката от един отбор на друг, защото те са единствено и само във виртуалното порстранство.
В реалния живот алфа отбори за мен няма, мисля ,че всички алфа подръжници сме от един отбор и никога не съм се чувствала като част от каквото и е да е подразделение на Алфа...
...написаното по-горе беше малко извън темата, тъй като виждам, че доста се отклонихте от нея.

А по темата :

Жалко само ,че нещо няма интерес към националната среща на 145 боксер с катализатор :-( за сега май си остават 2 коли, а аз си оставам ултра боксер фен доживотно( па било то с катализатор или без:hump: )
Ако все пак се позасили интереса към срещата много ще се радвам :static:

Alfa User
06-07-2009, 21:32
Към milenamr и AlfaUser: Вместо да сте поласкани, че има такъв интерес към вас и всички ви чакат, започвате да се позасягате :)
Колега, имахме много доброто желание да дойдем - но изказвания като по-горните няколко за сетен път ме отказват. Съжалявам - уважавам много от вас, но...


Към AlfaUser: всички чакаме да си вземеш по-нова Алфа :wow:
По-нова Алфа ще си купя КОГАТО и АКО реша че такава ми е нужна или ми харесва. Настоящата ме кефи на максимум.


Благодаря на хората, които имат чувство за хумор! Обичам ви, без вас не мога :yes:!
На другите един мидълфингър :hump:
Тука се присъединявам към тебе !

Speeder
06-07-2009, 21:34
Къде пък видя, че съм се засегнала :new_Eyecrazy: ....

Извинявам се!
Обърках се.
Това "Или аз нещо се бъркам" го прочетох като "Аз къде ли се бъркам"
Така става като не чете човек внимателно...:whip:

Gattuso147
06-07-2009, 22:15
е що бе мои пак да се пробваме да направим тая дивотия :tongue2:

Балаганец,мозачно маи си се вмирисал ЛеКкк :haha:

Идеята е доста добра, но сам разбираш че няма как!
За националната среща на 145-те и аз имам желание да дойда но имам малка правописна грешка на колата /147/ но пък кво толкова ще си купя нова емблема!
На пичовете с 155-ци -> направете едно кръкче до стадиона и се обедете дали срещата е станала по добра от преди а пък оттам кой знае може и по няколко бири и кебапа да оправим, както всчка неделя!!!
Както каза Балаган - робуваме на една марка /с изключение на него/ но бат Жоро ще му дава по кръгче да си припомни старата любов.
Искам фанелка с един голям катализатор отпред!!!!!

milenamr
06-07-2009, 23:37
За националната среща на 145-те и аз имам желание да дойда но имам малка правописна грешка на колата /147/


Е няма да си единствен с правописна грешка ;) в номера на колата и аз съм така например, важното е да си фен :) по сърце и душа :notworthy:


На пичовете с 155-ци -> направете едно кръкче до стадиона и се обедете дали срещата е станала по добра от преди а пък оттам кой знае може и по няколко бири и кебапа да оправим, както всчка неделя!!!

е може и без кебапи и кюфтаци, че не сме хич по тая част(както ни изкараха върли месоядци, което не отговаря на истината хич ;) )
Виж за бирите- въздържанието е доста трудно :cheers:



Искам фанелка с един голям катализатор отпред!!!!!
Може да измисля нещо по въпроса- само кажи какъв размер и цвят :party:

Gattuso147
07-07-2009, 01:13
Може да измисля нещо по въпроса- само кажи какъв размер и цвят :party:[/quote]


По възможност бяла размер Л като лапе. малиии ще става срещата и бира ще се лей...

milenamr
07-07-2009, 02:10
Извинявам се!
Обърках се.
Това "Или аз нещо се бъркам" го прочетох като "Аз къде ли се бъркам"
Така става като не чете човек внимателно...:whip:
Няма нищо :)
Това са type простими грешки(от недоспиване примерно,или от недопиване или препиване ;) ).
Но не са фатални.

Няма как да кажа просто "Аз къде ли се бъркам" за боксера, понеже съм се набъркала отдавна в боксеровия двигател, толкова надълбоко, че няма излизане от там ;)
Поне в сърцето ми винаги ще има запазено място за едно боксерче:love:, а сега понаместих и за едно катализаторче ;):innocent:

BillyBoy`
07-07-2009, 20:14
е сега още малко ще почета и ще почна наред първо от отцепниците и ше карам нататак:hehe:после да няма сърдити итн...

Speeder
07-07-2009, 20:23
е сега още малко ще почета и ще почна наред първо от отцепниците и ше карам нататак:hehe:после да няма сърдити итн...

То и ти каточели говореше, че ще се отцепваш по едно време, калпазанино :evil:

BillyBoy`
07-07-2009, 20:50
То и ти каточели говореше, че ще се отцепваш по едно време, калпазанино :evil:но никога не съм казал че ще се деля от една 147-ца например и никога няма да го направя

Gattuso147
11-07-2009, 21:18
момчетата с 155-те да не забравите утре на кебапчета и бира в 18:00 пред стадион пловдив!!!!!!

milenamr
11-07-2009, 21:37
момчетата с 155-те да не забравите утре на кебапчета и бира в 18:00 пред стадион пловдив!!!!!!
Аз не съм от момчетата(но пък съм от 155-ците) и като най сериозен ентусиаст по темата за срещата на 145 боскер с катализатор си позволявам да съм говорител на групата :rotfl:
Ще дойдем, но кебапчетата, както споменах и преди ще ги пропуснем, че са вредни за здравето-много лош холестерол имат;)), а бирата е полезна :)така че нея няма шанс да я пропуснем:big_beer::cheers:

Gattuso147
13-07-2009, 12:44
Аз не съм от момчетата(но пък съм от 155-ците) и като най сериозен ентусиаст по темата за срещата на 145 боскер с катализатор си позволявам да съм говорител на групата :rotfl:
Ще дойдем, но кебапчетата, както споменах и преди ще ги пропуснем, че са вредни за здравето-много лош холестерол имат;)), а бирата е полезна :)така че нея няма шанс да я пропуснем:big_beer::cheers:


Точно бирата изпуснахте!! Казах ви че дъжда малко рано ни принуди да се ориентираме към бирата но все пак и ви поканих да се пресъедините, но явно не пожелахте. Другата седмица елате навреме.....

Alfa User
13-07-2009, 12:51
Забавянето беше по други причини, не от нежелание. Следващия път ще дойдем навреме :cheers:

Tasho
13-07-2009, 23:37
Забавянето беше по други причини, не от нежелание. Следващия път ще дойдем навреме :cheers:

Стига ве брато да не СЪ дърпахте за да запалите :roll2:?
Ти да си видял Алфа 155 да не запали?Т`ва е кошмар хахахахахаха
Аре стига де ,ВИЙ изтървахте Кебапите!!!!!!!!!!!!!!!!

Speeder
13-07-2009, 23:57
Чшшш Алоу, спамаждии .

До катализатор феновете: Компанията, пак ме върнаха в комадировка. Сори!
Този път то 31-ви.
Много ще се радвам ако все пак направите среща.
Иначе остава за Трак дей Калояново :)

milenamr
14-07-2009, 01:26
Стига ве брато да не СЪ дърпахте за да запалите :roll2:?
Ти да си видял Алфа 155 да не запали?Т`ва е кошмар хахахахахаха
Аре стига де ,ВИЙ изтървахте Кебапите!!!!!!!!!!!!!!!!
Не се наложи да се дърпаме:roll2:друга си беше причината, а пък и ние изобщо не очаквахме, че ще се изпарите толкова бързо, доколкото знам сте там поне до 20-21ч.,а щом сме изпуснали кебапите, значи нищо не сме изпуснали :roll2:Нали уточних, че не сме по кебапите и кюфтаците, че имат много лош холестерол, па ние сме възрастни хора и трябва да се грижим за здравето си ;-)




Чшшш Алоу, спамаждии .

До катализатор феновете: Компанията, пак ме върнаха в комадировка. Сори!
Този път то 31-ви.
Много ще се радвам ако все пак направите среща.
Иначе остава за Трак дей Калояново :)
:heavy_cry:
Аууу колко кофти, така се точех за тая среща на 145 боксер с катализатор, като гледам все още сме под допустимия процентов праг :(((..няма и две коли.
Ами в такъв случай каня официално всички върли фенове да се присъединят към срещата на 155, все пак както каза колегата Gattuso147, заради една печатна грешка в името, не си струва да се разцепваме.
Това последното беше, колкото на шега, толкова и извън шегата.Съвесем сериозно ще се радваме да се присъедините към нас и да полеем факта, че сме от една кръв и че дефакто и де юре нямаме какво да делим.:wein::cheers:

BillyBoy`
14-07-2009, 09:49
е до 20 - 21 часа никога не сме стояли на стадиона ама иначе на кафето като седнем може и малко повече:)

Tasho
14-07-2009, 15:13
Не се наложи да се дърпаме:roll2:друга си беше причината, а пък и ние изобщо не очаквахме, че ще се изпарите толкова бързо, доколкото знам сте там поне до 20-21ч.,а щом сме изпуснали кебапите, значи нищо не сме изпуснали :roll2:Нали уточних, че не сме по кебапите и кюфтаците, че имат много лош холестерол, па ние сме възрастни хора и трябва да се грижим за здравето си ;-)




:heavy_cry:
Аууу колко кофти, така се точех за тая среща на 145 боксер с катализатор, като гледам все още сме под допустимия процентов праг :(((..няма и две коли.
Ами в такъв случай каня официално всички върли фенове да се присъединят към срещата на 155, все пак както каза колегата Gattuso147, заради една печатна грешка в името, не си струва да се разцепваме.
Това последното беше, колкото на шега, толкова и извън шегата.Съвесем сериозно ще се радваме да се присъедините към нас и да полеем факта, че сме от една кръв и че дефакто и де юре нямаме какво да делим.:wein::cheers:

Кво напраи мЪри мацо до 20-21ч. на тоя стадион ние корени шЪ фанем там хахахаха

milenamr
17-07-2009, 02:26
Кво напраи мЪри мацо до 20-21ч. на тоя стадион ние корени шЪ фанем там хахахаха

Е сори, объркала съм се :) Това е от нередовно посещение на сбирките :) Вече ще го имам впредвид,обещавам :)
Та какво стана все пак със срещата на 145 боксер с катализатор-че ако ще става, да ида да си искам моя катализатор от грънчара, дет ми го взе.А боксерче ще намеря ;)-един комшия има 3-месечен боксер,ще го помоля да ми го даде да го изведа на разходка на срещата :)
Но трябва да знам все пак кога е, за да мое да свикне боксера с катализатора до тогава , да не се излагам много :naughty:
Да напомня, поради отсъствието на половината от сериозните членове на клуб Алфа 145 боксер с катализатор, ви каня да се присъедните към националната среща на Алфа 155 ;), може и без катализатор ;)

Национална среща на Алфа 155 (http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=36533)

Alfa User
28-07-2009, 22:59
Нашата среща се осъществи - но не знам защо не пожелахте да ни уважите ... Беше наистина невероятно, можете да разгледате снимките от линка, който Милена е публикувала - надяваме се следващия път да сте с нас ! :thumbup:

MainaCore
29-07-2009, 01:17
юзъре задаваш реторични въпроси ;)

Speeder
03-08-2009, 00:51
Националната среща се състоя!
Има и снимки.
Инцидентно беше, но това е само началото :clap2:
Имаше много дзяпачи и хора цъкащи с език :big_love:

Speeder
07-08-2009, 10:26
Речено, сторено!
Първата Национална среща на 145 боксер с катализатор в Пловдив е факт! (не както Юли си мисли /Шега/)
Феновете са истински привърженици и радетели за еко равновесие!
Ядрото е силно и сплотено. Очакваме още фенове.

Място на срещите: 18.00 Стадион Пловдив в непосрествена близост до Алфа срещите, но НЕ с тях!
Ние проповядваме друга вяра и Алфите ни са ИСТИНСКИ :wow:
Не са на базата на Типо, или поне така са ни казали.

Снимки :

MBlaST
07-08-2009, 10:57
:bounce8: :bowdown: BOXER :bowdown:

MainaCore
07-08-2009, 11:04
:rotfl::rotfl::rotfl: големи сте:rotfl::rotfl:

INTEGRALE
07-08-2009, 11:27
Речено, сторено!
Първата Национална среща на 145 боксер с катализатор в Пловдив е факт! (не както Юли си мисли /Шега/)
Феновете са истински привърженици и радетели за еко равновесие!
Ядрото е силно и сплотено. Очакваме още фенове.

Място на срещите: 18.00 Стадион Пловдив в непосрествена близост до Алфа срещите, но НЕ с тях!
Ние проповядваме друга вяра и Алфите ни са ИСТИНСКИ :wow:
Не са на базата на Типо, или поне така са ни казали.

Снимки :
:bowdown::bowdown::bowdown:
Най-големите :bowdown:
По-сериозни няма на къде.
И на фона на тревата и караваната :headbang:

BUH
07-08-2009, 21:56
ууу сектантиии,отцепниции вии и вашите ФИАТОВЕ :chair:

това в рамките на шегата евала за ентосиазма :th_up:

milenamr
08-08-2009, 01:20
Речено, сторено!
Първата Национална среща на 145 боксер с катализатор в Пловдив е факт! (не както Юли си мисли /Шега/)
Феновете са истински привърженици и радетели за еко равновесие!
Ядрото е силно и сплотено. Очакваме още фенове.

Място на срещите: 18.00 Стадион Пловдив в непосрествена близост до Алфа срещите, но НЕ с тях!
Ние проповядваме друга вяра и Алфите ни са ИСТИНСКИ :wow:
Не са на базата на Типо, или поне така са ни казали.

Снимки :
Чудесно, радвам се че и Първата национална среща 145 боксер с катализатор е преминала успешно :)И макар, че не ме поканихте, въпреки неколкократните си заявки за гост-фен-ентусиаст участник, пак ви се радвам от сърце :static::thumbup::firstprize:
Като гледам и участниците са в пълен състав на 100% :thumbup:- празно няма :devil:
А снимките са покъртителни и достойнствата 145 боксер с катализатор може да са двечки, но са толкоз зашеметителни като за 200.:big_wink:
И това е колкото на шега, толкова и на сериозно :respect:Браво и друг път да поканите поне ентусиазираните фенове на боксер с катализатор да присъстват на голямото събитие, защото съвсем други си е на живо ;-):clap::notworthy:

Tasho
08-08-2009, 18:21
Браво!!!А пък к`ви са тея глупости за истински Алфи и базирани на Типо модел???Аз се сещам за една Алфа ,която всеки път като я видя и ми напомня за моята Темпра....Алфа 155 не ви ли прилича на Фиат Темпра ...струва ми се ,че са почти на външен и отчасти вътрешен вид едно към едно....:smoke:.Предница ,задница....в тъмното може и да я объркаш с Фиат Темпра!:rosso_racers:

milenamr
08-08-2009, 19:22
Браво!!!А пък к`ви са тея глупости за истински Алфи и базирани на Типо модел???Аз се сещам за една Алфа ,която всеки път като я видя и ми напомня за моята Темпра....Алфа 155 не ви ли прилича на Фиат Темпра ...струва ми се ,че са почти на външен и отчасти вътрешен вид едно към едно....:smoke:.Предница ,задница....в тъмното може и да я объркаш с Фиат Темпра!:rosso_racers:

Да ,позна от първия път без жокер:bravo:
И на още една, само че нефиатска кола много ми прилича 155(пак от семейство италиански ;))-Lancia Dedra :devil:
Ама не виждам какво значение има кое на какво прилича, важното е собственика да се кефи на колата си.Поне аз така мисля :twisted:
А всякакво такова измислено категоризиране на истински и неистински Алфи е доста безумно и безперспективно.:cheers:

BillyBoy`
09-08-2009, 01:28
някои хора се опитват ловко да се измъкват от ситуацията ама както и да е:thumbup:

Speeder
14-08-2009, 16:47
Милена, съжалявам, че не те поканихме, но срещата се получи спонтанно.
До последно не знаех дали ще мога да ида и дали Веско е там.

Alfa User
14-08-2009, 18:19
Ми то нали затва е Първа среща на боксерите - за да има и втора и трета :thumbup:


Браво!!!А пък к`ви са тея глупости за истински Алфи и базирани на Типо модел???Аз се сещам за една Алфа ,която всеки път като я видя и ми напомня за моята Темпра....Алфа 155 не ви ли прилича на Фиат Темпра ...струва ми се ,че са почти на външен и отчасти вътрешен вид едно към едно.....Предница ,задница....в тъмното може и да я объркаш с Фиат Темпра!

И докога ще я караме така ?!? После пак ще си задаваме едни на други риторични въпроси ...

milenamr
14-08-2009, 18:45
Милена, съжалявам, че не те поканихме, но срещата се получи спонтанно.
До последно не знаех дали ще мога да ида и дали Веско е там.

Няма нищо ,те най хубавите неща стават спонтанно :respect::clap:
Но надявам се за 2-та среща няма да забравите да ме поканите, като отдавна подал кандидатурата си за участие, фен на Боксер с катализатор :static::cheers:

Tasho
18-08-2009, 18:53
Ми то нали затва е Първа среща на боксерите - за да има и втора и трета :thumbup:



И докога ще я караме така ?!? После пак ще си задаваме едни на други риторични въпроси ...


Ми не знам докага..Явно някой трябва да си вземе думите назад за това кои са истинските алфи и кои не!Най-добре ще е човека дето го е казал,защото доста хора се чувстват засегнати!Факт!!!
А BillyBoy` е прав ...."някои хора се опитват ловко да се измъкват от ситуацията ама както и да е".Казвам и аз както и да е,но подобни изказвания за НЕ ИСТИНСКИ АЛФИ мисля,че са само едно самохвалство и фукане!Едва ли не звучат "Виж моята кола,а вашите са..."Ако човека мисли,че подобно отношение е правилно....да продължава в същия дух :) :) :)

155_8000rpm
18-08-2009, 21:13
Ми не знам докага..Явно някой трябва да си вземе думите назад за това кои са истинските алфи и кои не!Най-добре ще е човека дето го е казал,защото доста хора се чувстват засегнати!Факт!!!
А BillyBoy` е прав ...."някои хора се опитват ловко да се измъкват от ситуацията ама както и да е".Казвам и аз както и да е,но подобни изказвания за НЕ ИСТИНСКИ АЛФИ мисля,че са само едно самохвалство и фукане!Едва ли не звучат "Виж моята кола,а вашите са..."Ако човека мисли,че подобно отношение е правилно....да продължава в същия дух :) :) :)
Аз досега недоумявах какво се случва и затова спрях да пиша и да взимам отношение,а и защото не се чувствам виновен за нещо!А сега изплюйте камъчето и кажете кой го е казал това нещо,защото аз не съм го чувал от никой...преди имаше заяждания за подписа ми но в него пише-превеждам:"последният истински алфов мотор",а не последната истинска алфа и ни най-малко не съм очаквал някой да се засегне от това и да ме обижда даже,защото не съм обидил аз никой...и съм далеч от мисълта,че съм нещо повече от другите алфа-драйвери...и че моята алфа е последната истинска...и че другите са фиятаджии,защото имаше и такива подмятания...
Всичко друго освен това,което казах е плод на нечие въображение и клюки...Това ще е наистина последният ми пост по темата,ако пак остана неразбран...

BUH
18-08-2009, 21:25
аз мисля че тая тема МНОГО се изчерпа
ше помоля МУдератоРа да земе да се заиграе :gay[1]:

Alfa User
18-08-2009, 22:51
Да, темата определено е изчерпана - а модераторството е лесно - но не с триене се оправят нещата. Тука искам да вметна нещо много важно, за което не знам кого да обвиня и затова си мълча. Както каза и колегата 155_8000rpm, никой наоколо не е делил Алфите на истински и неистински (и разни сравнения с модели на ФИАТ са меко казано смешни, ако знаете историята на моделите на Алфа, които така плюете...) - подочухме слух за едно изказване от някой си по тая тема, дето ни озадачи и нас самите, но не искам да коментирам елементарни сплетни... Причините са повече от очеизвадни, но и тях нямам намерение да коментирам.
Така че мисля че всички имат какво да преосмислят.

toki4a
18-08-2009, 23:06
само едно не мога да се сетя ! какво ви става на вас?

делене на алфи и фиати глупости ..
вие место да се сприятелявате се си мисля ,че не е така :drinking:

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:03 ----------

да не се обиждат някои колеги от плд, ама взехте да ставате голфаджии

---------- Post added at 19:06 ---------- Previous post was at 19:05 ----------


Аз досега недоумявах какво се случва и затова спрях да пиша и да взимам отношение,а и защото не се чувствам виновен за нещо!А сега изплюйте камъчето и кажете кой го е казал това нещо,защото аз не съм го чувал от никой...преди имаше заяждания за подписа ми но в него пише-превеждам:"последният истински алфов мотор",а не последната истинска алфа и ни най-малко не съм очаквал някой да се засегне от това и да ме обижда даже,защото не съм обидил аз никой...и съм далеч от мисълта,че съм нещо повече от другите алфа-драйвери...и че моята алфа е последната истинска...и че другите са фиятаджии,защото имаше и такива подмятания...
Всичко друго освен това,което казах е плод на нечие въображение и клюки...Това ще е наистина последният ми пост по темата,ако пак остана неразбран...


аааа такаа:clapping:

Speeder
19-08-2009, 00:16
Айде да завърша нещата.

Наистина, за да няма сплетни и глупости да си кажа какво знам и мисля.

Това за истинските алфи и че нашите били фиати, Алфа Юзъра го обясняваше преди доооста време (1912 идваше със 164ката все още).
И от там като се почна... явно и още държи влага, а на мен просто ми е забавно и реших да се "изгавря" с тази темичка. ;-)
Ааа да, и също не можахме да се разберем с Алфа Юзъра за пътуването за Италфест 2008. Човека искаше да го закараме, а всички разбрахме че той иска компания за колата си (без DJ_STIVAN, но той пък му писа прекалено късно) и в крайна сметка колегите от Пазарджик го метнаха до там.

И те така стават нещата...

155_8000rpm, смятам, че въобще не трябва да се чувстваш виновен или нещо подобно.

Ако някой се чувства засегнат или чете между редовете, да пише едно лично на Милена и тя ще му обясни какво съм имал в предвид.
Имам чувството, че само тя е достатъчно широко скроена, може да погледне по-отгоре и да схване хумора.
Другите ми се струва четат по една дума, не им харесва и се започва с дразгите.

Любов за всичкото голфаджия, алфаджия, алфист разбираш ли( тва е много модерно сега), астраджия, астрист, боксерджия и боксерист, и за всичкото семкаджия!

Ей.. пак нахранихме семкаджиите..
То би континуед....

П.С. Юли, заключвай моля!
Благодаря! ;)

BlueStorm
19-08-2009, 00:36
[/COLOR]

Ако някой се чувства засегнат или чете между редовете, да пише едно лично на Милена и тя ще му обясни какво съм имал в предвид.
Имам чувството, че само тя е достатъчно широко скроена, може да погледне по-отгоре и да схване хумора.
Другите ми се струва четат по една дума, не им харесва и се започва с дразгите.



Спиидър, злато за тебе брат! Имал ли някой изобщо, който да не споделя и да не осъзнава това твоето наблюдение?

:thumbup:

Speeder
19-08-2009, 00:38
Край няма!
С Веско мазния отцепник сме замислили нова тема :jason2:

BUH
19-08-2009, 00:40
:brickwall::throw: абе спрете се вече бе

BlueStorm
19-08-2009, 00:52
:
Originally Posted by 155_8000rpm View Post
Аз досега недоумявах какво се случва и затова спрях да пиша и да взимам отношение,а и защото не се чувствам виновен за нещо!А сега изплюйте камъчето и кажете кой го е казал това нещо,защото аз не съм го чувал от никой...преди имаше заяждания за подписа ми но в него пише-превеждам:"последният истински алфов мотор",а не последната истинска алфа и ни най-малко не съм очаквал някой да се засегне от това и да ме обижда даже,защото не съм обидил аз никой...и съм далеч от мисълта,че съм нещо повече от другите алфа-драйвери...и че моята алфа е последната истинска...и че другите са фиятаджии,защото имаше и такива подмятания...
Всичко друго освен това,което казах е плод на нечие въображение и клюки...Това ще е наистина последният ми пост по темата,ако пак остана неразбран...

Колега, спокойно! Сигурен съм, че никой не е искал да те обиди и ако си бил въвлечен в този спор, то е било коствено или незаслужено.



:
Originally Posted by Alfa User View Post
Тука искам да вметна нещо много важно, за което не знам кого да обвиня и затова си мълча. Както каза и колегата 155_8000rpm, никой наоколо не е делил Алфите на истински и неистински (и разни сравнения с модели на ФИАТ са меко казано смешни, ако знаете историята на моделите на Алфа, които така плюете...) - подочухме слух за едно изказване от някой си по тая тема, дето ни озадачи и нас самите, но не искам да коментирам елементарни сплетни... Причините са повече от очеизвадни, но и тях нямам намерение да коментирам.
Така че мисля че всички имат какво да преосмислят.

Колега Алфа Юзър, чуй се само: "...искам да вметна нещо много важно, за което не знам кого да обвиня и затова си мълча" ; "подочухме слух за едно изказване от някой си" ; "нямам намерение да коментирам" ?!?!
Ха сега кажи ми каво да си мисля като чета това???
Ето поради такива овъртания се получават подобни
сплетни. Говори открито и без да премълчаваш, за да се преключи веднъж за винаги с тази простотия!

Аз лично се надявам да се видим двамата в събота на Алфисти феста и да си отделим "малко време", защото от както се появи тази плюеница копнея да си поговоря с теб. Който ме познава добре знае, че не обичам да премълчавам и решавам подобни сплетни открито и в очи. Както и да е...
... надявам се зовът ми да не е "... в пустиня"!


:
Originally Posted by toki4a View Post
само едно не мога да се сетя ! какво ви става на вас?

делене на алфи и фиати глупости ..
вие место да се сприятелявате се си мисля ,че не е така

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:03 ----------

да не се обиждат някои колеги от плд, ама взехте да ставате голфаджии[COLOR="Silver"]
Токич, прав си! Отстрани е доста грозно. Трябва да му се види края на това вече. Започва да писва...

Преди 15 мин. си пуснах това мнение, но някъде изчезна ( май го делнах без да искам ), та си го пляскам пак! Извинения! :-)

Speeder
19-08-2009, 00:55
Тва модератора , машина викаш. :pokey:
Ама и ти бързо архивираш ;)

Alfa User
19-08-2009, 01:45
Айде да завърша нещата.
Наистина, за да няма сплетни и глупости да си кажа какво знам и мисля.
Това за истинските алфи и че нашите били фиати, Алфа Юзъра го обясняваше преди доооста време (1912 идваше със 164ката все още).

Така е, не отричам да съм го казвал по една или друга причина, но за това ако си спомняте ви се извиних още тогава в една подобна тема... ИЗВИНЯВАМ СЕ И СЕГА, макар от тогава да съм се старал да не допускам такива изявления. Надявам се този въпрос да е решен вече.


И от там като се почна... явно и още държи влага, а на мен просто ми е забавно и реших да се "изгавря" с тази темичка. ;-)

Не, колега - не държи влага още. Аз спрях много отдавна да пиша по тия въпроси защото наистина няма смисъл в това да се засягаме и нападаме. Наистина, засегнах се за Италфеста, защото очаквах малко помощ - но и този въпрос е останал вече назад.
Колкото до "гавренето" с темата, май наистина само ти и Милена го имате за майтап, защото бяха изписани доста кофти неща от много хора тук.

Струва ми се че наистина всички имаме какво да осмисляме, и какво да променим. Приемам призива да поговорим и да се разберем, за да няма повече криворазбрани и неточно предадени думи. Пък и бирата май е достатъчно добро средство за подкрепа на разговора :)

MainaCore
19-08-2009, 01:52
Не се занимавайте. Ако колегите искат да покажат уважение към италианските марки и към хората, които ги почитат да идват на официалните срещи - сряда и неделя. Всичко друго си е отцепничество, без значение от какво е продиктувано, то е ясно, че не е от добри чувства. Хората които се събираме сме готини и отворени към нови фенове - никой не сме върнали. Ходим на кафета, на годишни прегледи, дай боже скоро и на планина. Който не му е кеф .... прав му път. Не сме много, но сме приятели. Затова.... Юли батка след като се прибереш от Орфея, недей ги трий тея хави, нека си останат.

milenamr
19-08-2009, 03:43
Като есенция на всичките ми мисли по повод последните 10-тина поста, мога да кажа, че отдавна си мечтая този дефектно и изкуствено създаден спор да се неутрализира, защото нека не забравяме че всички ние тук сме колеги, но не колеги от някоя фирма или институция случайно попаднали на едно място,които щем не щем да трябва да се уважаваме. А ние сме колеги в клуб по интереси и нашия общ интерес е един, той е именно идеята която ни обединява.
В такъв случай всякакви подобни спорове и недоразумения са безумни, защото нямат почва ,нито пък перспектива.
Аз вяврвам и съм убедена, че всички ние сме пленени от идеята Алфа, а това е просто идея а не конкретен модел(модификация), независимо дали под капака е с 4 цилиндри, 6 цилиндри, карбуратор, катализатор и т.н., идеята си е идея.Нормално е всеки да си има някакви по специфични предпочитания, но в крайна сметка идеята пак си остава едни и съща.
Поне аз смятам така и така го чувствам. Правилна дума използвах :), защото Алфа е просто чувство.:wub:
И след като сме обединени под една обща за всички ни идея, не виждам защо да не се събираме заедно на едно място. Спомням си много добре, когато се събирахме преди време с доста от колегите(Speeder, Maina Core, MBlast, Integrale,vovata,Bluestorm, Billy Boy,.....извинявам се ако съм пропуснала някой ) на стадион Пловдив, че срещите ни протичаха изключително приятно и за мен беше удоволствие да съм там и ще се радвам отново да се срещаме, защото не доумявам наистина какво всъщност имаме да делим...бедна ми е фантазията ;) честно.:no:
И ако някога, някой с нещо съм обидила, то със сигурност не е било съзнателно и предубедено и затова моля да приемете извиненията ми.
:big_bow_down:



Ако някой се чувства засегнат или чете между редовете, да пише едно лично на Милена и тя ще му обясни какво съм имал в предвид.
Имам чувството, че само тя е достатъчно широко скроена, може да погледне по-отгоре и да схване хумора.
Другите ми се струва четат по една дума, не им харесва и се започва с дразгите.


а колега Speeder с тая тема честно ме помля от хумор:rotfl:, а като вкара и проекта с тениските с катализатора, направо ме довърши:clap:, така не съм се смяла от много отдавна.Хиляди поздравления за свежата идея, която ме изкърти и наистина получих мускулна треска на червата от смях, браво ::bravo:

BillyBoy`
19-08-2009, 10:45
``Наистина, засегнах се за Италфеста, защото очаквах малко помощ - но и този въпрос е останал вече назад. ``Виж какво Юзъре ще ти кажа нещо недеи да се засягаш.Както аз така и други колеги бяхме обявили някои по сбирките някои тука във форума а някои и на двете места че имат свободни места във колите си за итал феста аз лично и във форума и по сбирките бях обявил че при мен има три свободни места ама ти освен че не четеш форума и не идваш по сбирките си говориш това което ти оттърва така че спри да се правиш на жертва и да се измъквъш пак да повторя ловко от всяка ситуация,тогава ако беше проявил малко заинтересованост щеше да разбереш на кои колата е свободна а не след това да дрънкаш глупости на ляво и на дясно че никои не искал да те вземе проблема си остана тогава изцяло твои заради самия теб никои няма да доиде да те кани със бъклица и дрян:th_up:Лек и приатен ден на всички колеги:th_up:

Speeder
19-08-2009, 11:49
Айде млъквайте всички :bash:
Тая вечер ВСИЧКИ на Итали!
Часа не помня колко беше. Май 19.00

kritika
19-08-2009, 15:46
Стига пишете само глупости.Всеки е прав по малко.Затова,присъждам:
1.споровете да престанат..,не че не е забавно
2.сядаме на маса всични и се разбираме,а не във форума
3.всеки да пише в раздела....това е за Alfa User
4.и да се ОБИЧАМЕ
Чакам днес повече на ИТАЛИТО

milenamr
19-08-2009, 18:57
Стига пишете само глупости.Всеки е прав по малко.Затова,присъждам:
1.споровете да престанат..,не че не е забавно
2.сядаме на маса всични и се разбираме,а не във форума
3.всеки да пише в раздела....това е за Alfa User
4.и да се ОБИЧАМЕ
Чакам днес повече на ИТАЛИТО

Хахаха, рече и отсече :rotfl: Приема се :thumbup:
Само че за съжаление днес няма да можем да дойдем с Alfa User в ИТали, така че ще се видим направо в събота:cheers:

BUH
19-08-2009, 19:40
Стига пишете само глупости.Всеки е прав по малко.Затова,присъждам:
1.споровете да престанат..,не че не е забавно
2.сядаме на маса всични и се разбираме,а не във форума
3.всеки да пише в раздела....това е за Alfa User
4.и да се ОБИЧАМЕ
Чакам днес повече на ИТАЛИТО

покрепям БаТ Емо с две ръце :th_up:

BillyBoy`
19-08-2009, 22:47
Айде млъквайте всички :bash:
Тая вечер ВСИЧКИ на Итали!
Часа не помня колко беше. Май 19.00
Хем подканяш хем те няма:th_up::gangstah:Оправдания не се приемат:th_up:

BlueStorm
19-08-2009, 23:46
Били, пак не си слушал! Ами нали пратих поздрави от него, като се обади по време на срещата. Каза, че няма да може да дойде, защото бил за риба и тъкмо започнало да кълве!

Speeder
20-08-2009, 00:02
Били, пак не си слушал! Ами нали пратих поздрави от него, като се обади по време на срещата. Каза, че няма да може да дойде, защото бил за риба и тъкмо започнало да кълве!

Мани го него.
В главата му е само и единствено барманката от вагон ресторанта :whip:

Alfa User
20-08-2009, 01:41
Стига пишете само глупости.Всеки е прав по малко.Затова,присъждам:
1.споровете да престанат..,не че не е забавно
2.сядаме на маса всични и се разбираме,а не във форума
3.всеки да пише в раздела....това е за Alfa User
4.и да се ОБИЧАМЕ
Чакам днес повече на ИТАЛИТО

Ето това е наистина хубаво предложение. Съгласен съм на 100%, макар да не можах да дойда днес. Малко ми е натегнато тия дни, но живот и здраве (и с малко късмет) в събота ще се видим :cheers:

INTEGRALE
20-08-2009, 20:07
Първо като започнах да чета и взе да ми става лошо. Викам си издебнаха ме да съм в Атина и пак стана скандала.
НО, нещата свършват много добре.
Браво и евала на всички участници. Точно така трябва да се разберат зрели и интелигентни хора!
Ще станем за пример във форума.