PDA

View Full Version : Абе БСП са идиоти



търтей
02-07-2009, 18:03
http://vbox7.com/play:04c2a9cf
http://vbox7.com/play:171246ed
http://vbox7.com/play:4eda383d

Боли ме швепса за пенсиите, нои и аец козлодуй.
Даже аз съм за да се спре аец, да се резне нои и прочее безумни организации дето само ми ядат парите.

Не разбрах какво ще им се направи на университетите, ама ако станат всичките частни още по-добре.

Изобщо сега ги погледнах тези реклами от друга страна и направо ще гласувам с правилната бюлетина :clap2:

SFINKS
02-07-2009, 18:07
яко нали :dark2::indian:
и брадвата е класически модел , дядо ми имаше такава , даже няколко

morfius
02-07-2009, 18:22
Само една мелодия от рода на - "На т'слата дръжката" липсва на тия клипове :)
Иначе на нас са ни смешни, ама таргета ги кльопа като топъл хляб и ще търчи в 6:55 пред урната да гласува за тях.

търтей
02-07-2009, 18:27
О, аз също ще търча да гласувам! Изкльопах си го клипчето. Хареса ми. Съгласен съм. Ама няма да е бюлетина 16 просто. Хе, хе.

fred
02-07-2009, 18:29
Това ще ни даде допълнителни гласове, срещу комунистите в крайна сметка,така че, нека си го въртят

nikolaaaay
02-07-2009, 20:21
Как ще са идиоти бе. Никакви идиоти не са. Те са организирана група крадци. Виж, за тия дет ги избират всеки път съм съгласен, че са идиоти.

souze
03-07-2009, 00:14
О, аз също ще търча да гласувам! Изкльопах си го клипчето. Хареса ми. Съгласен съм. Ама няма да е бюлетина 16 просто. Хе, хе.

Абсолютно колега, абсолютно, само дано повече хора прочетат какво си написал и се замислят преди да пуснат бюлетината.

dimo
03-07-2009, 00:29
Как ще са идиоти бе. Никакви идиоти не са. Те са организирана група крадци. Виж, за тия дет ги избират всеки път съм съгласен, че са идиоти.

Имено за това става дума .

CrazyElement
03-07-2009, 01:26
Ем то пак всички пенсии ще бягат рано рано да гласуват " за да им СПАСЯТ пенсийките", а щоли не погледнат децата им колко заплата земат ех тез свещени пенсии, кога ли ще се приеме закон пенсионери на определена възраст да нямат право да гласуват ...

warbah
03-07-2009, 09:08
Ем то пак всички пенсии ще бягат рано рано да гласуват " за да им СПАСЯТ пенсийките", а щоли не погледнат децата им колко заплата земат ех тез свещени пенсии, кога ли ще се приеме закон пенсионери на определена възраст да нямат право да гласуват ...

В сурешния блок на Нова Тел.казаха нещо което много ме разсмя.( Спасете България като скриете личната карта на баба си ):devil:

dimo
03-07-2009, 10:34
В сурешния блок на Нова Тел.казаха нещо което много ме разсмя.( Спасете България като скриете личната карта на баба си ):devil:

Господа и Дами уверевам ви че моята баба не е токова глупава колкото си мислят комунистите :nono:

bass
03-07-2009, 10:45
Има, има островчета на "ренегати" :-)
Преди време на вратата на нашия номенклатурен (според първоначалните ми впечатления) блок някой беше лепнал от онез стикери "SerGo Home" - очаквах вечерта да намеря куп жертви на сърдечен удар пред входа, ама не :-) Провесили сега, молим ви съ, плакати с номер 19 през балконите (даже не Бойко, смятай!)

nikolaaaay
03-07-2009, 17:38
В сурешния блок на Нова Тел.казаха нещо което много ме разсмя.( Спасете България като скриете личната карта на баба си ):devil:
Тва е идея, ама аз мисля просто да направя 50-тина гласа за БСП недействителни, като ги нашаря отзад. Пенсиите едва ли ще забележат. Честно нечестно, боли ме швепса ® важното е да има резултат.

търтей
03-07-2009, 17:47
Тва е идея, ама аз мисля просто да направя 50-тина гласа за БСП недействителни, като ги нашаря отзад. Пенсиите едва ли ще забележат. Честно нечестно, боли ме швепса ® важното е да има резултат.

Хайде сега да охладим страстите. Бюлетината (те са две) ти я дават подпечатана от избирателната комисия. влизах, слагаш отметка кого харесваш, сгъваш на 4 слагат втори печат и тогава пускаш.

Демек няма кво да нашарваш с нищо оти нема как.

nikolaaaay
03-07-2009, 18:03
Хайде сега да охладим страстите. Бюлетината (те са две) ти я дават подпечатана от избирателната комисия. влизах, слагаш отметка кого харесваш, сгъваш на 4 слагат втори печат и тогава пускаш.

Демек няма кво да нашарваш с нищо оти нема как.
Пу мааму много секретно са го направили. Значи ще заключа входа да не излизат пенсиите.

koolio
03-07-2009, 23:59
Пу мааму много секретно са го направили. Значи ще заключа входа да не излизат пенсиите.

Това не е особено демократично, но пък е типично за псевдодемократи като теб, т.е. фенове на Бай Мангау.

Призовавам да гласувате и да спазвате законовите и етичните норми и - каквото сабя покаже.

pr_00f
04-07-2009, 01:11
Призовавам да гласувате и да спазвате законовите и етичните норми и - каквото сабя покаже.

А закона каза - изгори личната карта на баба си :Topic-is-closed-bg:

old alfist
04-07-2009, 08:35
Вие още малко и ще искате да ги оковем във вериги.

fred
04-07-2009, 08:55
Както и колегата Димо казва, моите родители са над 75 г и ще гласуват както винаги-против комунистите и техните сателити.Не всички баби и дядовци са с промити мозъци, има и свестни.В района където съм се родил и живял /между попа и БСФС/ като махнеш няколко кооперации изградени за верни партийни другари от БКП навремето/генерали, активни и пасивни борци и т.н./, всичко е било винаги синьо.
А си и спомням, преди 10 тина години пътувх с рейса в ранна неделна утрин, изборна и се заговорихме с един възрастен човек, много любезен, който ми каза, че е станал рано да гласува.И аз си помислих, е този човек сега ще гласува за БКП, а в същото време той каза -Трябва да се гласува против тези червени бандити :), та не губете надежда

nhg
04-07-2009, 12:07
Еее, то се знае, че другарите залагат на елементарни внушения, ама чак пък толкоз...
Между другото наблюдавам нещо интересно (за съжаление неприятно): преди петнадесетина години казваха, че 'твърдия електорат' лека-полека ще измре (грубо казано); да, ама не - сега гледам, че 60-65 годишните (тогавашните 45-50 годишни - в разцвета!) разсъждават по подобен начин, по който са разсъждавали ТОГАВА 60-65 годишните!
Бе не го обясних много добре, но идеята ми е, че червените бабички не намаляват!

ancho
04-07-2009, 12:42
Който как ще да си гласува, всеки има право на избор, въпроса е колкото се може повече хора да излязат и да гласуват, а не да си дремат по домовете и после поради ниската избирателна активност ДПС да са напред и всички да пискат, а в същото време чрез НЕгласуването си са им помогнали :)

CrazyElement
04-07-2009, 13:11
Абе колега то е елементарно тез бабички( и аз имам такива в родата ) , ще си пътуват от село до града само и само да гласуват за БСП щото им били дигнали пенсията с 50 лева. А що не погледнат децата им колко пари земат заплата? Е вчера БСП имаше събиране и аз отидох и поне пих на тяхна сметка , за тез 4 год. само тфа изкярих от тях

nikolaaaay
04-07-2009, 20:22
Това не е особено демократично, но пък е типично за псевдодемократи като теб, т.е. фенове на Бай Мангау.

Призовавам да гласувате и да спазвате законовите и етичните норми и - каквото сабя покаже.
Дреми ми на... знаеш кво, дали ще ме помислиш за псевдодемократ. Важното е да не ме управляват изкуфели 100 годишни старци. Във входа е пълно с такива. Има един дядка май глух, правихме събрание на входа за което той естествено не беше разбрал, излиза и минава покрай нас и те му викат аре бе има събрание... той не може да зацепи и подминава със ситни стъпки. Казваш му добър ден, той гледа през теб като призрак, напълно неадекватен от години. На изборите, обаче БЕШЕ ТАМ и гласува. Не искам такива хора да решават съдбата ми и тази на детето ми.