PDA

View Full Version : Гласуване



Росен Желев
05-07-2009, 16:34
Който още не е гласувал да го направи!Не на Доганизацията на БЪЛГАРИЯ!!!Бъдете патриоти!

Росен Желев
05-07-2009, 17:11
Оппа в бързината съм пуснал две теми моля тази да се изтрие.

qpwo
05-07-2009, 17:28
Хоп, и аз дадох вот...:director:

pacho_kardana
05-07-2009, 17:43
Хоп, и аз дадох вот...:director:

:director:

reptli
05-07-2009, 18:27
ае не се излагайте с тоя Доган бе...той ли се ще ви е виновен?

ако гласувате с тази идея....:disgust:

И си има раздел за тия политически агитаций!

HooL
05-07-2009, 18:42
ае не се излагайте с тоя Доган бе...той ли се ще ви е виновен?

ако гласувате с тази идея....:disgust:

И си има раздел за тия политически агитаций!


А на тебе голям кеф ли ти е турци да те управляват?

ВЪН ТУРЦИТЕ ОТ БЪЛГАРИЯ

reptli
05-07-2009, 19:12
първо не мисля по този начин ;) че ме оправляват турците :) и не съм отишъл да гласувам с идеята да ги гоня...

много ми е интересно как ще ги изгоните тия турци:lol: и дали те доброволно ще си тръгнат?

не искам да споря просто не мисля по този краен начн като вас ;) и да ви напомня,че не всички мислят така ;)

HooL
05-07-2009, 19:25
първо не мисля по този начин ;) че ме оправляват турците :) и не съм отишъл да гласувам с идеята да ги гоня...

много ми е интересно как ще ги изгоните тия турци:lol: и дали те доброволно ще си тръгнат?

не искам да споря просто не мисля по този краен начн като вас ;) и да ви напомня,че не всички мислят така ;)

A добре ти си отишъл с мисълта турци и комунисти да те тъпчат още 4 години. Фесовете да правят каквото си искат в България... за това ли гласува? Заради ето такива сме на тоя хал ..... Не сме народ, а мърша.

RahzeL
05-07-2009, 19:35
Аз станах сутринта в 8:00 и отидох да дам своя вот ! Няма да казвам за кого, за да не се спори кой за кого и така. Всеки има право на глас и според мен е длъжен да го ползва !!!

reptli
05-07-2009, 20:23
...Не сме народ, а мърша.


да се надяваме,че новото правителство ще ни промени??

на всеки държавата му е виновна...комунизма е в миналото :) живейте в настоящето и не мислете само за това какво ви дължи държата ами се замислете вие гтови ли сте да дадете нещо за нея??

няма нужда от спорове ;) успех на новото правителство..колкото и Борисов да ми не антипатичен :) ще се надявам да обори твърдението ми,че той не стува!

Росен Желев
06-07-2009, 11:01
да се надяваме,че новото правителство ще ни промени??

на всеки държавата му е виновна...комунизма е в миналото :) живейте в настоящето и не мислете само за това какво ви дължи държата ами се замислете вие гтови ли сте да дадете нещо за нея??

няма нужда от спорове ;) успех на новото правителство..колкото и Борисов да ми не антипатичен :) ще се надявам да обори твърдението ми,че той не стува!
Колега още ни управляват комунисти което е по малкото зло,по голямото е че рязан турчин им дърпа конците като кукловод.