PDA

View Full Version : и ДПС в тройката



ALFA JTD
06-07-2009, 01:04
да благодарим на всички който пак махнаха с лека рака на изборите:chair: и пак турско присъствие в парламента :chair::chair:

Alexanderbb
06-07-2009, 08:29
в момента това им присъствие е по-скоро болка за тях. хем няма как да пеят че са репресирани хем няма да имат лостове във власта. щото париците от фондове и министерства ще секнат а с тях се купуват гласоподаватели, да не говорим че и някой може да посети затвора

Росен Желев
06-07-2009, 10:16
Колеги гордея се че съм българин!Народа доказа че с него никой не може да се подиграва.Увисна му носа на амуджата.Надявам се на тройна или четворна коалиция с атака синята коалиция и яни янев.Сега гледах изказването на волен сидеров и голям нож му точи на амуджата.БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!ВЕЧЕ МОЖЕМ ДА СЕ ГОРДЕЕМ ЧЕ СМЕ БЪЛГАРИ.Живи и здрави да сте!

Mind_Control
06-07-2009, 10:45
Колеги гордея се че съм българин!Народа доказа че с него никой не може да се подиграва.Увисна му носа на амуджата.Надявам се на тройна или четворна коалиция с атака синята коалиция и яни янев.Сега гледах изказването на волен сидеров и голям нож му точи на амуджата.БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!ВЕЧЕ МОЖЕМ ДА СЕ ГОРДЕЕМ ЧЕ СМЕ БЪЛГАРИ.Живи и здрави да сте!


Аз пък се надявам да не стане като миналото оправление-3-4-5торни коалиции. Герб и Сините да се обединят е достатъчно, няма нужда от 6-торни коалиции, защото после се размива отговорността!

Росен Желев
06-07-2009, 11:07
Колега Мечо Пух е казал колкото повече толкова повече.Мисли и за предстоящ вот на недоверие в парламента.
да не стане така както с правителството на Флилп Димитров.

qpwo
06-07-2009, 11:23
Aбе тоя синия, не Костов ,а другия с очилата що вика: ,, Ние с ГЕРБ победихме. Народа показа кои иска да го управлява.""
Народа показал... Не вижда че са 10-тата дупка ами и нарежда .... И отзад се подава Екатерина Михаилова... ТРагедия.... По-добре Боико да извика Сидеров отколкото тия мушмороци...

fred
06-07-2009, 11:52
Това се очакваше, Герб и синята коалиция.Разликата с Ф Димитров, е че тогата балансьора беше Доган.
Лично моетно мнение е, че сините не трябва да влизат в правителство, а да оказват подкрепа в парламента при предварително договорени параметри, закони и и т.нАко наистина и ББ иска промяна за добро това ще стане, макар и резултатите да не бъдат бързи.

Росен Желев
06-07-2009, 12:16
Колеги аз много харезвам Яни Янев но съм прагматик и гласувах за Бат Бойко.Специално за сините аз съм ходил на барикади прии температури много под нулата но те предадоха народа и си напълниха гушите.Не че другите не ги пълнят.Поне вече няма да има комунисти и турци да ни управляват.То по точно рязаната бургия Доган ни управлява и той беше кукловода,другите са кукли.

galinves71
06-07-2009, 17:02
Те в парламента няма как да не са и те са хора,но дано не са в управата.

stiliyan66
06-07-2009, 18:12
Те в парламента няма как да не са и те са хора,но дано не са в управата.

Тодор Колев каза: "Вий сте хора ама сте за затвора"

Всички от Бургас сме против АМУДЖАТА.

CrazyElement
06-07-2009, 19:07
Е той Бойко като беше тук в нашия град каза , че няма да прави коалиция с БСП/ДПС и също каза какво общо имам с Костов и с тях няма да правя коалиция , затова и приканваше за 100% активност в полза на него ама не ги събера тез 50% :( та и аз мисля , че ще е по - добре с АТАКА коалиция.

galinves71
06-07-2009, 21:50
Е той Бойко като беше тук в нашия град каза , че няма да прави коалиция с БСП/ДПС и също каза какво общо имам с Костов и с тях няма да правя коалиция , затова и приканваше за 100% активност в полза на него ама не ги събера тез 50% :( та и аз мисля , че ще е по - добре с АТАКА коалиция. Бат Волен е супер ум но е хипер краен което на резервАтът не мое да бъде мото.

code
07-07-2009, 12:21
опс

code
07-07-2009, 12:22
http://vbox7.com/play:d82326e1 :duel:

maluk
07-07-2009, 12:33
този е друсан............

fade
12-07-2009, 11:57
Ако успее да се докаже това (http://news.ibox.bg/news/id_94847930) и гласовете в Турция бъдат касирани...
Според мен Доган би трябвало да бъде "политически труп"! А ДПС да бъде забранена или поне толкова жестоко санкционирана, че да спре да съществува. Лично аз, не виждам смисъл от съществуването и!

stiliyan66
12-07-2009, 12:48
Трябва да гласуват само хора живеещи повече от 6 мес. годишно в страната.Останалите явно не са в България, а гаджалите да гласуват за султан.

galinves71
12-07-2009, 16:31
Трябва да гласуват само хора живеещи повече от 6 мес. годишно в страната.Останалите явно не са в България, а гаджалите да гласуват за султан.Какъв султан ве колега,ти не виждаш ли че в Турция хората се готвят за Европата,и нашите сънародници нищо общо нямат с тях?Аз като си помисля малко,сякаш те произхождат от нашите и са се култивирали а не нашите от тях.Ей сега по БТВ върви 1 сериал,ам те са като нас ве,няма забрадки и фереджета,щалварети също......а я иди в някой по-етно БГ град и ако не си помислиш че си объркал континента ема на.http://www.vbox7.com/play:a49a614e

galinves71
12-07-2009, 19:39
Пуснете си тв и ще видите Доан до каде е довел хората в планинските райони на БГ.http://www.vbox7.com/play:5fbe19f2

Alfa Pilot
13-07-2009, 19:10
И така е било 20 години!

http://www.capital.bg/show.php?storyid=753282

Jorkkoo
13-11-2009, 23:54
И ква е връзката с темата?