PDA

View Full Version : Разбрахте ли за палежите на коли във ВТ?



Sm0k
29-07-2009, 19:11
Колеги,
Сигурно сте чули ама реших да пусна една тема, за който не е разбрал да си пази колата (не че можем да седим на пост де ама все пак). В Търново от няколко дни действал някакъв психопат, който пали нощем коли. Уж си избирал стари, до сега бил драснал клечката на две жигули и един самара, ама запалил и един фиат регата - аз него го видях до интера, стоеше си изгорен там. Други резултати от работата му ги видях днес в един сервиз - едно рено с обгорени врати - колата била паркирана до една от запалените лади. Говори се нещо и за някво Пежо 106, което не толкоз ретро вече. Остава да стискаме палци, тъй както е почнал с регати, да не реши да драсне клечката на някоя 33-ка или да мине на по-съвременни модели.

Ето една новина, има писано и по други новинарски сайтове:
http://nodoubtbg.com/news.php?readmore=311
От това което пише, повечето палежи са в един район, ама знаем ли къде ще земе да гастролира нашия герой, града не е 50 км. Чух и че полицията не можела да го издири, въпреки, че го търсели активно.

RoMeO_156_GTA
31-07-2009, 09:57
:shocking: На този май жегата не му влияе добре . То от такъв тип всичко може да се очаква :screwy::paddle:

Sm0k
31-07-2009, 20:21
:shocking: На този май жегата не му влияе добре . То от такъв тип всичко може да се очаква :screwy::paddle:

В кръга на шегата, но явно добре му вляе, щот ги пали не ги замразява ;) Но наистина не знаеш кво да очакваш от такъв...

RoMeO_156_GTA
01-08-2009, 11:30
Колега снощи около 3-4 ч е имало запалена кола на един блок разстояние от мен :roll::shock: Това е на около 50м от полицията . Ходих да я видя , Рено 19ка е със старата маска и газова .

Sm0k
01-08-2009, 13:57
Колега снощи около 3-4 ч е имало запалена кола на един блок разстояние от мен :roll::shock: Това е на около 50м от полицията . Ходих да я видя , Рено 19ка е със старата маска и газова .

Значи продължава да действа ненормалника...

WarsteineR
02-08-2009, 20:28
мдаа тъкмо се пребирах, когато я запали. Аз живея точно с/у полицията и бяхме там по време на екшъна :roll:

Balagan
02-08-2009, 20:36
Е добре , не го ли видя тоя герой :)

Sm0k
02-08-2009, 20:47
мдаа тъкмо се пребирах, когато я запали. Аз живея точно с/у полицията и бяхме там по време на екшъна :roll:

Е коя част от екшъна видя. Не успя ли да го гепи някой тоя Ван Дер Любе ;)

kpacuo
03-08-2009, 12:41
Който няма автокаско сега е момента да си направи ..... На днешно време всичко може да се очаква,няма да се очудя всичко да е поръчково да се сплашят малко хората и да бягат към застрахователите.

Sm0k
03-08-2009, 13:53
Който няма автокаско сега е момента да си направи ..... На днешно време всичко може да се очаква,няма да се очудя всичко да е поръчково да се сплашят малко хората и да бягат към застрахователите.

И ти си прав, не се бях замслил за това, ама не трудно да драснеш клечката на няколко немаркирани коли :)

146_JTD
03-08-2009, 20:09
Който няма автокаско сега е момента да си направи ..... На днешно време всичко може да се очаква,няма да се очудя всичко да е поръчково да се сплашят малко хората и да бягат към застрахователите.


:th_up: :th_up: :th_up: :th_up:

вижте колко лесно се стига до истината. не знам за ВТ, но за Сф съм чувал, че това го правят точно застрахователите..

PEPI-2ALFA
03-08-2009, 21:03
Който няма автокаско сега е момента да си направи .....
А, който има, да драска клечката :calc:

Sm0k
04-08-2009, 02:21
А, който има, да драска клечката :calc:
И такъв вариант не е изключен, ама да не подстрекаваме към застрахователни измами във форума:) Утре някой дето иска да се отърве от колата си ще вземе да запали 5-6 предварително в неговия град, че да не го заподозрат ;)

WarsteineR
05-08-2009, 19:29
еми един дядо го видял, ама докъто слезе и пиромана изчезнал... обясни че изглеждал тромав и само това дочух... иначе целия екшън видях без самото подпалване :new_Eyecrazy: .. колата имаше и газова, ама за късмет не гръмна, сигурно са защитени тея газови знам ли..

RoMeO_156_GTA
05-08-2009, 20:57
Колата имаше и газова, ама за късмет не гръмна, сигурно са защитени тея газови знам ли..

да бе и аз я гледах газовата бутилка обгорена , всичко покрай нея стопено , ама не бе избухнала :torch:

Sm0k
06-08-2009, 11:54
еми един дядо го видял, ама докъто слезе и пиромана изчезнал... обясни че изглеждал тромав и само това дочух... иначе целия екшън видях без самото подпалване :new_Eyecrazy: .. колата имаше и газова, ама за късмет не гръмна, сигурно са защитени тея газови знам ли..

Е щом пък е тромав, може да е психо наистина, ако беше поръчково можеше да си избетрат някои по-атлетичен ;)
А газовите ми бяха казали, че наистина били защитени, газта изтичала като се стопят маркучите и горяла като факла, но бутилката не гърмяла - нещо такова. Незнам каква е точно технологията, ама е логично да е помислено да не се взривява лесно :)

AlfaRomeo
14-08-2009, 23:27
Да знаете - пребирайте си колите между 2-4 или излизайте с тях какво прави Борката и няма да имате проблеми.

А скоро не са запалили нищо тоя явно се поспря,да се надяваме ;)

WarsteineR
15-08-2009, 09:34
Хаха аз лично ше дода да пална твойта в пет да ти е гадно :jumping:

wrc
16-08-2009, 10:09
Бе и аз моа да я пална,само да му гепна ключовете:plane:

AlfaRomeo
16-08-2009, 10:57
Заповядайте ;) щом имате такова желание :)