PDA

View Full Version : Играене на обороти при палене...



joroalfa
19-02-2006, 21:19
Здравейте момчета. Имам ГТВ, като я запаля оборотите играят леко, все едно ще изгасне. На какво може да се дължи това ?

proper
22-02-2006, 11:12
аз имах такъв проблем когато беше по-студеничко и от определен бензин, сега изчезна за щастие. Незнам, може и да е друг проблема при теб, но определено при мене беше едно към едно така за няколко секунди и то не веднага след палене,а 10 секунди след потегляне ако не съм я загрявал. Но смених бензиностанцията и сега поизчезна.....

sharky
22-02-2006, 13:41
При всички положения ще трябва да направиш диагностика, а и тъкмо ще разбереш кое в какво състояние е. На диагностиката не може да не покаже какъв е проблема.

BatVas
22-02-2006, 13:45
А най-лесно е да зачистиш моторчето за ниските обороти с ВД-40 :wink: и ако тогава не се оправи ще му мислиш :?

proper
22-02-2006, 14:18
А най-лесно е да зачистиш моторчето за ниските обороти с ВД-40 :wink: и ако тогава не се оправи ще му мислиш :?

ако може на следващата среща да ми го покажеш кое е това моторче... въпреки че с времето се оправи това моментно "задавяне" бих искал да я знам тази опция за почистването....

BatVas
22-02-2006, 14:28
Ще ти го покажа - имаше тема където беше показано на снимки :D

Това е точно преди дебитометъра- като тръгнеш от въздушния филтър обаче :D

proper
22-02-2006, 14:45
супер 10х. може да му направя профилактика скоро

sharky
22-02-2006, 14:54
малко извън тематата - Пропър, 3 седмици ни сме се виждали и успя да пуснеш коса и да си купиш ГТВ. Обади се да почерпиш :hehe:

Bobo
22-02-2006, 21:29
А така и ГТВ ли купи :lol: :?:

Crusader
22-02-2006, 22:21
Ще ти го покажа - имаше тема където беше показано на снимки :D

Това е точно преди дебитометъра- като тръгнеш от въздушния филтър обаче :D

Тука май не е така, щото на TS точно преди дебитомера е датчика за температурата на входящия въздух. Тва моторче трябва да е някъде на дроселовата клапа, според мен де.
Я ме поправете ако греша.

BatVas
22-02-2006, 23:30
Трябва да погледна - не съм отварял капака отдавна - може и да е след това :? :? :? :?

proper
23-02-2006, 17:47
А така и ГТВ ли купи :lol: :?:

не бе :) явно се подвежда от аватара ми, който е временен :)
на аватара е Джереми Кларксон (TOP GEAR) облегнат на ГТВ-то.
Това е скрииншот от един филм който свалих скоро и в него има 3-4 минутки за ГТВ-то :)

офф: Бобоо зе ли си колата от Румен? каза ми че прави нещо по задния мост? 2 дена не иска да ме приеме :) и се надявам утре да ми погледне задницата да видим има ли от какво да се притеснявам за това скромно прискърцване, което зе че 2 дена го няма пък сега .......

proper
23-02-2006, 17:53
малко извън тематата - Пропър, 3 седмици ни сме се виждали и успя да пуснеш коса и да си купиш ГТВ. Обади се да почерпиш :hehe:

:offtopic: а ти гледам си го пребоядисал твойто и си му направил sticker-tuning :dance:
аре ще се черпиме взаимно като се видим :)

sharky
23-02-2006, 19:35
малко извън тематата - Пропър, 3 седмици ни сме се виждали и успя да пуснеш коса и да си купиш ГТВ. Обади се да почерпиш :hehe:

:offtopic: а ти гледам си го пребоядисал твойто и си му направил sticker-tuning :dance:
аре ще се черпиме взаимно като се видим :)
Тоя sticker-tuning ще те отвее се едно си спрял, но това е друга тема. Иначе е на баба ми, която ходи на пазар и да си взима пенсията с него.