PDA

View Full Version : Малко инфо за аудиото в 156 фейслифт?



SwappeR
18-08-2009, 22:09
Видях една 156 с вътрешен фейслифт в автоморга и забелязах, че говорителите са Bose. Та въпроса е - има ли и отзад на кората елипси Bose стандартно? И дали оригиналното ми (аз пак съм с вътрешен фейслифт) CD Blaupunkt може да захрани всички 6 ( смятам евентуално и задни елипси :) ) говорителя? Доколкото четох из нета при Bose изпълнението се вгражда CD Clarion, но информацията която намерих е малко противоречива!

P.S. Последен въпрос - според вас 120 лева за всички говорители в купето приемлива цена ли е или мога да сляза по-ниско?

rusiq86
19-08-2009, 12:07
Ако са висок клас-да! Провери цените по модели и готово ще направиш съпоставка. но го спазари на 100 кинта за всичко и си готов. Все пак са слушани и състоянието им е неясно...и да пишеш после кво е станало

Kamen666
20-08-2009, 09:19
Видях една 156 с вътрешен фейслифт в автоморга и забелязах, че говорителите са Bose. Та въпроса е - има ли и отзад на кората елипси Bose стандартно? И дали оригиналното ми (аз пак съм с вътрешен фейслифт) CD Blaupunkt може да захрани всички 6 ( смятам евентуално и задни елипси :) ) говорителя? Доколкото четох из нета при Bose изпълнението се вгражда CD Clarion, но информацията която намерих е малко противоречива!

P.S. Последен въпрос - според вас 120 лева за всички говорители в купето приемлива цена ли е или мога да сляза по-ниско?

И аз бях пред същата дилема преди 2-3 месеца :)
Само че ми обявиха цена 100лв в моргата за 4-те говорителя + бас бокса в багажника,задължително ти трябва и той,понеже доколкото знам там има малко усилвателче за говорителите.

rossenvn
21-08-2009, 14:22
Имам един въпрос, който не е съвсем по темата: - Дали на всички кори отзад има отвори за елипси? Опитах се да махна декоративната решетка, но ме е страх да напъвам много, за да не я разскъсам, че е покрита с плат. И изобщо дали може да се очаква да има прекарани кабели за там? Колата е 1,9 Jtd '99. Благодаря!

Kamen666
21-08-2009, 16:00
Имам един въпрос, който не е съвсем по темата: - Дали на всички кори отзад има отвори за елипси? Опитах се да махна декоративната решетка, но ме е страх да напъвам много, за да не я разскъсам, че е покрита с плат. И изобщо дали може да се очаква да има прекарани кабели за там? Колата е 1,9 Jtd '99. Благодаря!

Не на всички има
Кабели също няма да има,щом нямаш дупки

търтей
22-08-2009, 09:16
Само че пропускате баса и и усилватиля на Босе
Не се вгражда Кларион - тия в нета ги застреляй
А за цената - провери колко струва системата на Босе като опция за вграждане ;)
Аи още един пиниз - за да работи правилно трябва да се разберат със свирката отпред - а далеч не всички модели са съвместими ;)

AlfaMan
29-08-2009, 18:55
Аз имам едно питане. Къде се монтира субвуфера на bose, че на един познат джамбазите са опоскали цялата музика от нея - включително и говорителчетата.
Благодаря!

rusiq86
29-08-2009, 19:11
В багажнико! Доколкото съм виждал над левият калник!

AlfaMan
01-09-2009, 16:38
Мерси колега!