PDA

View Full Version : Италфест 2004 - първи впечатления



03-10-2004, 19:43
приятели, началото вече е поставено и то по какъв начин. Празника беше невероятен и толкова италиянски коли на куп никога не бях виждал. Това е една любов и ще става все по-голяма. Благодарности на организаторите и всички пръсъствали на това грандиозно събитие, за което дълго ще се говори.

jorko
03-10-2004, 22:14
Много готино беше ! Пак ще дойда на следващия Фест ! Когато пообработя филмчетата , ще ги кача да ги видите :wink:

75 2.0 turbo
03-10-2004, 22:26
mnogo se radvam 4e prisastvahme na tovo sabirane az mislq 4e organizatorite zaslujavat poklon za tova koeto storiha i im blagodarq
za vsi4ko !!! da se nadqvame 4e 6te stane tradicia !!!

Naso
03-10-2004, 22:39
беше много .... специално :roll: :wink:

INTEGRALE
03-10-2004, 23:05
Беше страхотно. Много са радвам, че се осъществи италфеста по този начин.
Занапред съм абониран за такива прояви.
Аплодисменти за организаторите. Браво момчета.

krasyb
03-10-2004, 23:35
Момчетааа, Браво на оргазнизаторите!!!
Ето и първите няколко снимки от Фест-а
http://krasyb.contact.bg/
Догодина ще помагам с квото мога. От сега се сещам, че мога например да направя "бейзболни шапки" Алфа Ромео. Мдаааа !

147
04-10-2004, 00:52
Приятели, благодарим ви от все сърце, че дойдохте на ИТАЛФЕСТ!!!!!
Наистина всички, които участваха в организирането са адски щастливи. Само да можеше някой да ни види отчаяните физономии сутринта към 9;30, когато на поляната бяхме 6 коли и се чудехме дали някой ще дойде...:-)) ....а тя каква стана...:-))
БЛАГОДАРИМ ви на всички които намерихте време и дойдохте от Русе, Пловдив, Враца, Велико Търново, Бургас, Ямбол, Стара Загора, Нова Загора, Кърджали, Перник, Хасково, Сливен, Бяла Слатина, Истанбул, Шумен, Пазарджик, София. Вече мислим за другата година.

hf hpe
04-10-2004, 10:03
Аз също искам да благодаря на всички които присъстваха и направиха възможно това събитие.

Искам да се извиня на хората на които не можах да обърна внимание(дори не разбрах, че krasyb е пристигнал на феста)


И се надявам догодина да сме още по многобройни

Hristo_156
04-10-2004, 10:03
ПЪРВО, едно голямо БЛАГОДАРЯ към организаторите за организацията и духа на феста и към всички участници. Просто всички сте особена порода хора, която трябва да се умножава.

Браво на гонкаджиите. Момчета, накархте планината да заплаче с ревящите двигатели!!! :D

Още веднъж, браво на момчета за стегнатата организация и богата програма на събитието. Незнам дали е имало представители от някоя електронна медия (демек - телевизия), аз поне не видях такива - просто голям пропуск от тяхна страна.

BBRC
04-10-2004, 10:09
Беше екстра и сам много радостен че имаше толкова много коли!
Евала на организаторите и всички който се вдигнаха за да бъдат там! 8)

Hristo_156
04-10-2004, 10:13
Забравих да кажа още, че дъщеря ми е силно впечатлена от събитието, не спря да коментира часове наред по-късно...

Имам доста снимки, но не мога да ги закача в мрежата. Като дойда на някоя от срещите в неделя ще нося снимки на диск.

WhitePower
04-10-2004, 10:18
malee e ne ochakvah takova neshto
zakasnjah malko zashtoto bjah ubeden che shte se saberem dosta po kusno ot ugovorenijat chas no kato doidoh i ne povjarvah
mai sam bil pesimistichen kam takova projavi

samo imam 1 zabeleshka zashto KGB me otrjaza ot gonkite i to na polovin bira bjah ;)) ( joke )

sledvashtijat pat njama da zakasnjavam che pak si izpusnah nagradata ...

bravo momcheta mai shte stana oficialen cheln , vizda se che ima si struva chlenstvoto v kluba

Bravo oshte vednush

04-10-2004, 10:23
Наистина беше страхотно начало!!! Ето още мако снимки от фестаhttp://www.lancia-bg.com/meets.htm

Kuku
04-10-2004, 11:10
Първият по рода си ИТАЛФЕСТ беше просто невероятен :arrow: истинско приключение в неделя сутринта :roll: :wink: :lol: и заслужено, невероятно представление през целия ден 8) 8) 8)
БЛАГОДАРЯ от все сърце, на Еньо, Петко, Палменчо, Светльо, Бобо, Пухчо, Стефчо.... със сигурност ще пропусна някой, затова искам да БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ за сътворяването и присъствието на това събитие, и положените усилия за началото на нещо наистина стойностно от което всички можем само да спечелим :lol: 8) 8) 8)
Още съм в еуфория и дори вече обмислям какви ли не варианти за следващия ИТАЛФЕСТ, на който се надявам да има доста изненади, но това е друга тема :P :lol:
Още веднъж БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ за невероятния ИТАЛФЕСТ 8) 8) 8) както и за ескорта пред полицаите :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hf hpe
04-10-2004, 11:20
ето и всички снимки от моя апарат
http://valjo.rightnet.net/italfest2004/

съжалявам но на самият фест не можах да снимам за което много ме е яд

DiStefano
04-10-2004, 11:41
Значи след Пазарджик като се връщах снощи покрай мене профучаха 2 броя 145 червена и синя в пакет ма не ги видях на феста ....

alf
04-10-2004, 11:51
:cry: не можах да дойда щото скъса шпилката и ми изби дюза (слава богу без сериозни последствия) а така се бях навил.... :cry: :cry: :cry:

Alfa User
04-10-2004, 12:03
Вече ще звучи еднообразно, но наистина беше много приятно и незабравимо преживяване. Толкова много истински фенове на едно място не е нещо, което може да се пропусне ей така. Съжалявам за някои хора, които по една или друга причина нямаха възможност да дойдат - ще ги чакаме на следващия фест, където ще се реваншират.
Отново огромни благодарности на организаторите и спонсорите - да са живи и здрави, за да стане феста традиция.

krasyb
04-10-2004, 12:10
Искам да се извиня на хората на които не можах да обърна внимание(дори не разбрах, че krasyb е пристигнал на феста)

hf hpe, ами и аз закъснях малко и прецених че си имате достатъчно работа организаторите. Ама кат дойда в Софията, ще ви досаждам да знаете :)))) Най-съжалявам за наградата "Уикенд с Ланча" Щеше ми се да я пробвам... карай другия път :)) ВАЖНОТО Е, ЧЕ ВСИЧКИ СМЕ СИГУРНИ ВЕЧЕ ЧЕ ЩЕ ИМА ДРУГ ПЪТ, НАЛИ?
Още веднъж благодаря на организаторите, мислете ме и мене другия път за организацията и стискайте палци да ни вървят нещата на всички... че току виж за другия път съм прибавил една единичка (155+1...дай боже)

hf hpe
04-10-2004, 12:20
Значи след Пазарджик като се връщах снощи покрай мене профучаха 2 броя 145 червена и синя в пакет ма не ги видях на феста ....
оказа се че това е Митко, но не е могъл да дойде на феста

hf hpe
04-10-2004, 12:21
... Най-съжалявам за наградата "Уикенд с Ланча" Щеше ми се да я пробвам... карай другия път :)) ...
за присъствалите в събота имаше кръгче с Lancia Delta :D

krasyb
04-10-2004, 12:25
значи другата Събота /демек другия фест/ ще имам да правя две кръгчета тогава :)))
Да се надяваме че следващия път, ще мога да изкарам целия уикенд още от Петъка до края, мхм?!

KGB
04-10-2004, 12:40
Аз искам да БЛАГОДАРЯ на ВСИЧКИ КОИТО дойдоха :!: :!: :!:

Без вас ние нищо нямаше да можем да направим :wink:

Рано сутрината след много трудно става бяхме на поляната към 8:00 около 5-6коли....беше доста мрачно и валеше. Подготвихме всичките знамена и трансперанти на нашите спонсори и на нашите любиме марки. Когато преключихме към 8:30-9:00 си бяхме все още тази 5-6коли и времето беше все така мрачно....повечето от нас се бяха настроили вече леко песимистично....Аз се опитвах да повдигам духа с красяци (за което моля да бъда извинен), за да довършим организацията па какво стане стане....Към 9:10 се качих до Хотела, за да се преоблеча и да почвам да събуздам останлите коли в хотела които бяха към 25. На излизане от стаята, ХФ_ХПЕ ми звънии и кресщи кадъте се бре какво става....И си викам опа ясно долу са се събрали доста коли.

Слизам след 5мин към 10:00 и гледам цялата поляна запълнена с около 50 коли. Времето се оправи и изгря слънце на поляна и в моята душа.

Решиш да изчакаме до към 11:20 мисля беше, за да пристигна повече хора...защото все пак пътя до там не беше малък и не исках някой да е бързал, за да хване началото и да дойде наприме към 11:10 и да го е изпуснал. Отриването което направих беше доста лошо....не бях доста развалнуван от хората които вече бяха към 200-300 и към 70коли на поляната и още към 30тина извън нея, както и малка група от рокери водена от шефа на КАТ-Нова Загора на който искам да изразя специални благодарсности от името на клуба и всички които бяхме там.

След 15-20мин шоуто започна с надсвирването...на което аз леко се провалих, защото не можах да си открия дисковете, а и честно казано не знаех какво точно правя. Жорко и Филип направиха малко шоу като показа гласовете на тяхните зверове и около 600 и нещо конски сили започнаха да тресят земята под краката ни :D

Следва продължение.....

п.с: Искъм да се извъня ако съм напривил тъп коментар или съм засегнал някого без да искам, но бях доста развалнуван и исках всичко да е перфектно....а и за пръв път бях "водещ" (с микрофона) на събитие с около 400 човека и по някога честно казано не знаех какво говоря :oops:

Тези дни се надаваме да успем да направим едно хубаво филмче за целия италфест и да го качим някъде....

Искам да допълна преди да започна втората част, че бях много приятно изненадан да видя коли от Турция и Италия...

04-10-2004, 12:57
Ето и моите снимки. Не съм отсял сполучливи и несполучливи. Съвсем в суров вид съм ги копирал :wink:

street_vagabont
04-10-2004, 12:59
Много ми хареса! :wink:
За първи път се прави и се получи страхотно. :shock:
Филма който направих , за съжаление немога да го кача във ворума, защото е на VHS-c формат.

Bobo
04-10-2004, 13:00
Специални благодарности на Всички които дойдоха.
Браво Петко! Справи се чудесно като водещ. Благодаря на всички от клуба които помогнаха и направиха възможно това събитие. Всички бяхме доста напрегнати сутринта и като дойдоха колите се шашнахме малко, но не ни се сърдете беше за първи път на всички :). За да разберат всички истината ще кажа следното - цялата организация беше просто програмата и откъслечни идеи на всички нас - всичко което видяхте в неделя беше 80% импровизирано така че мисля че добре се справихме и другия път ще сме още по-добри :wink:

04-10-2004, 13:00
Ето че и аз още съм равълнуван. Забравих линк-а http://www.aksyst.com/Italfest2004/ :oops:

hf hpe
04-10-2004, 13:01
Много ми хареса! :wink:
За първи път се прави и се получи страхотно. :shock:
Филма който направих , за съжаление немога да го кача във ворума, защото е на VHS-c формат.
не е проблем ако може направи едно копие и го прати до София пък ние ще го цифровизираме

Hristo_156
04-10-2004, 13:15
Искам да се извиня на някои от организаторите на сайта и феста (трудно ми е да изброявам имена - вие се сещате кои сте), че не се представих като дойдох и не се запознах лично с вас - бях доста развълнуван и шашнат от многото фенове.

Като дойда на някоя от срещите ще поправя грешката.

Имах голямата надежда, че ще дойде някое Ферари или Ламборгини. Дано на следващия фест тази мечта се осъществи.

street_vagabont
04-10-2004, 13:20
:D Мога да Ви го пратя в DVD формат, но след 2 седмици. Дайте адрес на получаване и име на получател. :wink:



P.S. Филма е 38 минути.

street_vagabont
04-10-2004, 13:30
Ламборджини :?:
Наблизо до Нова Загора в с. Омарчево има страхотно ново Ламборджини. :shock: :shock: :shock:
Не е лека кола, а трактор. От най-големите, с всички екстри като спортна кола, сив металик, с гуми Гудиър, аеродинамичен , стъклена кабина. 150 к.с. Как забравих да поканя собсвеника му. Щеше да е най-голямата актакция. С такъв трактор , може да се ходи на бар и ще засенчи леките коли на гъзарите. :lol: :lol: :lol:

DiStefano
04-10-2004, 13:39
... Най-съжалявам за наградата "Уикенд с Ланча" Щеше ми се да я пробвам... карай другия път :)) ...
за присъствалите в събота имаше кръгче с Lancia Delta :D

А за такива като мен цяла седмица :lol:

04-10-2004, 14:42
Сега прочетох че е имало песимистични моменти. Може и аз да имам малко вина :oops: ама исках да е изненада. Някои може би си спомнят че след 9:00 тръгнах за Нова Загора да закарам момчетата с повредената Lancia. Първата група срещнах там където се проведе гонката. Водеше я една червена Lancia HF. Малко по надолу ме срещна и турската Алфа. На връщане изпреварих още 2 групи и ги упътих. Май трябваше още тогава да звънна на Петко или Еньо :oops:

net_scooter
04-10-2004, 17:55
Беше невероятно, никой не очакваше да стане толкова голям Фест, но като за начало се видя че даже и още по голям ще е другата година. Благодарности на организаторите и спонсорите на ИТАЛФЕСТ 2004 !!! И смело напред , ние сме с вас с каквото можем ще помагаме !!! :P :wink: :)

Alfacho
04-10-2004, 18:25
Много се радвам, че успях да дойда на този невероятен автомобилен празник.Браво на пичовете дето участваха в гонките и ако са записани резултатите ще може ли да ги дадете.
И да се похваля аз спечелих "Уикенд с Ланча" :D :D :D
Благодарско на hf hpe

Quadrifoglio
04-10-2004, 19:19
Благодаря на всички които дойдоха наистина се появиха много хора и стана голям събор! Много се радвам че има толкова ентусиазирани хора от цялата страна и най-много се радвам че в крайна сметка има толкова много удовлетворени хора от това събитие! Искрено съжалявам че не успях да се запозная с голяма част от хората, но и аз, предполагам каткто и вие, бях много развълнуван от голямото събитие а и малко изморен от нощните мероприятия :D , та в крайна сметка не бях 100% адекватен по време на голямото събитие! Обещавам за следващия път ще направя всичко възможно да поправя грешките :)
Още веднъж благоаря на всички които дойдоха и тези които участваха в организацията и помогнаха за осъществяването на това мероприятие и се надяваме следващия път да има още повече хора и вече на база на опита който придобихме по-добра организация и повече и по-интересни занимания по време на феста!
Добре започнахме, това значи че вървим във вярната посока и нещата ще се развият много!
Благодаря ви и успех на всички

V_G_Z
04-10-2004, 19:35
баси аз като последния тъпан и карък неможах да дойда :evil:
6те 4акам до догодина :? гледам и драг4е сте си спретнали... кой ма6ина бе6е най добре?

hf hpe
04-10-2004, 19:44
баси аз като последния тъпан и карък неможах да дойда :evil:
6те 4акам до догодина :? гледам и драг4е сте си спретнали... кой ма6ина бе6е най добре?
от колите които познаваме най-бързата там беше типо-то на Филип, но поради суеверия не искаха да се пуснат един срещу друг с Жорко, иначе можеше да има една красива гонка

Mury
04-10-2004, 20:38
Pi4ove umiram ot iad 4e ne doidoh no pustata mu rabota ,e kakvo da se pravi na sledva6tata sre6ta 6te doida 4e iskam da se zapoznaia s dosta hora drugata nedelia 6te ima li sre6ta?

svetulkin
04-10-2004, 20:48
Pi4ove umiram ot iad 4e ne doidoh no pustata mu rabota ,e kakvo da se pravi na sledva6tata sre6ta 6te doida 4e iskam da se zapoznaia s dosta hora drugata nedelia 6te ima li sre6ta? Мурджо...не знам поради какви причини не дойде но БЕШЕ НЕВЕРОЯТНО!!! Радвам се че се имах възможноста да присъствам и че се запознах с много приятни хора!!! С КАКВИТО и суперлативи да похваля ОРГАНИЗАТОРИТЕ- ще е малко..ИСТИТНСКИ МАНИЯЦИ СТЕ!!! :D :D :D

svetulkin
04-10-2004, 20:54
Pi4ove umiram ot iad 4e ne doidoh no pustata mu rabota ,e kakvo da se pravi na sledva6tata sre6ta 6te doida 4e iskam da se zapoznaia s dosta hora drugata nedelia 6te ima li sre6ta? Мурджо...не знам поради какви причини не дойде но БЕШЕ НЕВЕРОЯТНО!!! Радвам се че се имах възможноста да присъствам и че се запознах с много приятни хора!!! С КАКВИТО и суперлативи да похваля ОРГАНИЗАТОРИТЕ- ще е малко..ИСТИТНСКИ МАНИЯЦИ СТЕ!!! :D :D :D А ЗА ДОСТОВЕРНОСТ че съм истински фен на итал-автомобили ето ви няколко снимки на мои коли..http://free.bol.bg/svetulkin/my/ScanImage001.jpg
http://free.bol.bg/svetulkin/my/ScanImage002.jpg
http://free.bol.bg/svetulkin/my/ScanImage003.jpg

Mury
04-10-2004, 21:05
Bate ko da praim biah na rabota za koeto 6te si iziam u6ite ama 6te razpraa6 kato se vidim utre moje da mina pokrai garaja na koko ela po nekoe vreme

ALFAcholik
05-10-2004, 01:30
:D beshe strahotno ne biah o4akval 4e ima tolkva mnogo kato mene :D mnogo dobre beshe organizaciata blagodaria na vsi4ki organizatori i mnogo se radvam che se zapoznah na jivo sas pove4eto ot vas !!! i nai veche che se zapoznahme s krasyb i razdavahme gasove navrashtane hehe na priatelite s alfi v bs sia kato im razkazvam kolko iako beshe si iziadoha yshite 8) dano da doide skoro sledvashtia fest ta kolata mi da zaprili4a na neshto che sega e pod siakva kritika mojeshe da o4astvam za nai potroshen salon i nai nakasani sedalki :? sledvashtia pat shte sam popravil si4ko

Dexer
05-10-2004, 08:54
беше върха!
много се изкефих, но и аз като повечето, не чожах да се запозная с много от присъстващите..... :(
Затова, идвайте и на редовните срещи, а ние от София ще гледаме да пътуваме и до провинцията, за да се виждаме и с другите

Kostadin
05-10-2004, 09:09
аз също много се радвам че успях да доида на феста и според мен се получи много добре :wink: :D казвам едно голямо браво на организаторите и на всички тези истински фенове на италианските автомобили които доидоха и направиха феста реалност. Началото вече е поставено, а от тук нататък всеки следващ италфест ще бъде един голям празник на нас и нашите автомобили :) :) :)

Delta_fan
05-10-2004, 09:13
Здравейте
От името на Бургаската група искам да благодаря на организаторите и на участниците. И от сега да ви кажа за следващия фест ще трябва по-голям хотел :twisted: и ресторант :lol:
Всичко беше супер!!! а и специални поздрави на D.J. /намери Depeche Mode/

valjo
05-10-2004, 11:22
още снимки и едно филмче, тук
http://217.75.145.124/~hfhpe/italfest/other/

Icko PB7932XB
05-10-2004, 18:09
Въпреки проблемите на пловдивската група с Темата, всички са много доволни от феста 8) дори и аз вечният мрънкач :D. Важното е че беше супер сбирка, която според мен има бъдеще и може да се разчита на пловдивчани, че ще присъстват всеки път, дори да се връщат по платформи :D :D :D

8.32
05-10-2004, 18:17
Така си е, Ице!
Дори съм си наумил да направим к'вото можем следващият фест да е около Пловдив...хем ако се прецака машината да ни е по-близо :D :D :D

Icko PB7932XB
05-10-2004, 18:22
Ич да не ти пука къде е :D БЕНЗИНА Е СЛУЖЕБЕН :D :D

KGB
05-10-2004, 22:44
Какво стана с темата....не ни ли изпреваихте в Стара Загора на връщане или е била друга.

п.с: аз трабва да си дописвам втората част.... :oops:

Icko PB7932XB
05-10-2004, 23:39
Какво стана с темата....не ни ли изпреваихте в Стара Загора на връщане или е била друга.

Беше престанала да диша на входа на Стара Загора, пичовете бяха изкарали близо 4тири часа там докато дойде платформата от Пловдив.
Имаше неуспешен опит да сменят ремъка, който им донесох от Пловдив. Весело беше :D :D :D Трудно я вързаха на платформата - много голям парахода :D :D

Kostadin
06-10-2004, 09:26
абе гледам на снимките на гонките някакъв голф 3 срещу типо какво стана защото на мен ми стана малко късно и си тръгнах та неможах да гледам гонките :x

hf hpe
06-10-2004, 09:58
абе гледам на снимките на гонките някакъв голф 3 срещу типо какво стана защото на мен ми стана малко късно и си тръгнах та неможах да гледам гонките :x
брато го размазал

DiStefano
06-10-2004, 10:00
Ми дет се вика Типото го отнесе като пернишки влак сергия за пуканки ...

Kostadin
06-10-2004, 11:20
лорда обече ме кефи на max как пише
имаш талант брато да знаеш :D

jorko
06-10-2004, 17:28
ето ви и малко видео с гонки , но не е цензурирано и трябва търпение за да видите това , което ви интересува :wink: http://valjo.rightnet.net/italfest2004/jorko/

toni
06-10-2004, 17:49
здравейте, аз съм много доволен как си изкарах на фестивала, супер беше. много мноооогоо благодарности на организаторите на събитието, да продължават в тази посока, обещавам да помагам с каквото мога.
малко снимчици от мен:
http://free.bol.bg/toni_bravo/Italfest03102004snimki/

WhitePower
06-10-2004, 18:16
ето ви и малко видео с гонки , но не е цензурирано и трябва търпение за да видите това , което ви интересува :wink: http://valjo.rightnet.net/italfest2004/jorko/

eee filmcheto svurshva na nai interesnoto

jorko
06-10-2004, 18:34
еми аз си тръгнах и взех камерата с мене :wink:

DiStefano
06-10-2004, 19:05
Коста ... по-някой път става и по-страшно като почна да пиша :lol:

06-10-2004, 20:30
Be6e starhotno, evala na organizatorite, drugiq put po golqma polqna pulna s italianki :)

06-10-2004, 21:44
Едвали тези които не дойдоха ще разберат, какво изтърваха !!! Браво на организаторите!!!! :D

KGB
07-10-2004, 00:26
Жорко, ЕВАЛА за филмчето Много му се кефих....

п.с: филмчето свърша точно когата и ИталФеста свърши....след това нямаше нищо

WhitePower
07-10-2004, 11:33
a zashto mernah onija mercedes i mi beshe interesno s lanciata kakvo sa pravili

inache mnoooooogo me kefi

147
07-10-2004, 16:39
Gotino e filmheto i na men mi haresa, a kato se ima predvid, che niama drugo (za sega)... :lol: е страхотно! Даже си видях моята Алфа... :D

Kostadin
07-10-2004, 17:14
И аз си видях моита- бялата симпатяга която току що пристигна :D :D :D
благодарности на jorko- филмчето е супер :D

MrX
07-10-2004, 17:20
да ви кажа честно много малко хора могат да кажат че не са си видели колите щото по едно време имаше обикилка на на камерата по колите така че............. :wink:
в интерес на истината и моята ръжда е там дайе по едно време в близък план :D
филмчето е супер и много яко се чува турбото в началото

jorko
07-10-2004, 17:24
kato se ima predvid, che niama drugo (za sega)... :lol: е страхотно!
абе имаше и още едно , ама къде ли беше :roll: което не е мое :wink:
Иначе радвам се , че ви харесва :D

Alfa User
07-10-2004, 19:20
Другото филмче е моето - hf_hpe го беше постнал малко по-напред, но то е доста кратичко и с лошо качество, защото го правих с фотоапарат. Обхваща всички коли, които бяха на феста към 10 часа сутринта. После не ми остана място да направя друго със всички участници :(

jorko
07-10-2004, 19:28
а нямаше ли на Феста и голяма Про-камера или се лъжа ? :roll: :roll: :roll:

Dexer
07-10-2004, 21:13
ami az imam snimano s mojata kamera kum 40 min, vkl i vsichki gonki, no mislja da vi go pusna na sreshtata, ako vi e interesno, Petko e glavno deistvashto lice v nego (kato profi vodesht)
ta taka...

KGB
08-10-2004, 01:41
Ми при Фоузи на ТВто ще го гледаме 8)

Иначе, искам копие....защото мисля да направя едно общо филмче с надписи, музика и т.н.

Нека всеки който има филм или фимлче ни го прати...ако има бърз нет може директно да го качим някъде в нета

valjo
08-10-2004, 14:29
Ми при Фоузи на ТВто ще го гледаме 8)

Иначе, искам копие....защото мисля да направя едно общо филмче с надписи, музика и т.н.

Нека всеки който има филм или фимлче ни го прати...ако има бърз нет може директно да го качим някъде в нета

който има нещо за качване, може да се обади на мен, аз все още имам и място и инет и ftp i web сервер

и бг пеера ми е добър 8)

Hristo_156
08-10-2004, 16:30
Браво Jorko за филмчето. Един добър спомен е увековечен.

GOR
08-10-2004, 22:47
iskam i az da blagodarq na organizatorite be6e strahotno prosto ne vqrvah 4e 6te se saberat tolkova hora da se nadqvame 4e 6te stane tradichiq :lol:

alfamilano
10-10-2004, 20:51
Ето че и на мен ми остана свободно време! Впечатленията от феста няма да ги споделям щото нямам думи! Искам да благодаря на всички!

п.с. Dexer Може ли едно копие от филма за феста?! :wink: