PDA

View Full Version : Предложение за един пистов ден на Калояново



ФЕРАРИСТ
23-08-2009, 16:37
Днеска на кафенцето се предложи да си направим една сбирка и каране на Калояново, Трайко е взел телефон за контакти на пистата, има възможност да си караме сами, макар че подробностите той трябва да пусне, цените са приемливи, пистата не е далече......някакви предложения за дата трябва да обсъдим, както и кой е навит за нещо такова.....
По мое мнение края на септември или началото на октомври е добре като за начало.....

didko_boy
24-08-2009, 12:37
доколкото разбрах на 06.09 ще има отворен ден за каране на пистата . Всеки мераклия с 20 лв може да отиде да покара да види как е и да се "зариби и надъха". Аз лично съм много навит за предложението на ФЕРАРИСТА да тръгнем от стз и да си примерим "достоинствата" в калояново
ПП ако не съм си счупил алфата ПАК дотогава :choice:

nmushnikov
16-10-2009, 17:50
По мое мнение края на септември или началото на октомври е добре като за начало.....

Тези "дати" минаха... Някакво развитие по въпроса?

MainaCore
16-10-2009, 18:38
Ако искате съдействие говорете направо с j1v :) Той отговаря за тия работи :) Мисля, че всички уикенди са заети, но за през седмицата може да се измисли нещо :)

traiko_89
16-10-2009, 18:47
Ако искате съдействие говорете направо с j1v :) Той отговаря за тия работи :) Мисля, че всички уикенди са заети, но за през седмицата може да се измисли нещо :)

точно с него разговарях ме.