PDA

View Full Version : Няколко въпроса за сайта



ShoxXx
10-03-2006, 21:45
1 Нали щеше да се прави раздел, в които да се пибликуват колите на членовете на КАРБ?
2 Не че се обяснявам нещо и дори няма нищо общо с това, че карам Peugeot, но на Peugeot сайта им стана много преди не повече от 2 седмици, поздравления, но там ми допада нещо, което в нашия сайт го няма: История на Аlfа Romeo и История на КАРБ.
3 Имаме доста снимки от срещи, а галерийте са все така празни...
4 Новини не са качвани от 18 окт 2005, а от тогава насам има много много нови неща.

Вие какво мислите по въпроса?

EvgeniiM
10-03-2006, 21:52
Шоко, в тоя студ на кой му се занимава...до пролетния събор ще се освежат нещата

Bobo
10-03-2006, 23:06
Абе той шоко си е много прав ма аз вече 1 месец чакам да ми качат банера на фирмата и накрая ще спра и сайта и форума :evil:

А защо не се прави нищо ми защото тези които могат са много заети с по-важни неща :roll: Например да се возят с колите си нагор надолу :cry:

ShoxXx
11-03-2006, 01:58
Не искам да обвинявам никого и не съм пуснал темата с цел да упреквам когото и да е било. Просто си мисля, че точно защото е студено сега му е времето, защото като се стопли не мож хванеш никого...
Аз ако можеш, щях да понаправя нещо...ако можех казвам!

KGB
11-03-2006, 02:02
За сайта аз вече нищо не искам да коментирам 3 години едно и също...накрая да се хвана да изкарам един курс там за правене на сайтове...

Но както и писал Евгени много скоро нещата ще се променят...

Bobo
11-03-2006, 03:57
Но както и писал Евгени много скоро нещата ще се променят...

Нещо пропуснах ли :?:

KGB
11-03-2006, 11:18
Нищо не си пропуснал 8)

Alfamaniak
11-03-2006, 17:27
И новини могат да се качват и снимки в галерията всичко е направено..... стига някой да има желание да качва :wink:

valjo
12-03-2006, 13:25
освен да ми дадете и на мен парола за там и така

Bobo
12-03-2006, 13:39
Ми дайте на Азчо нали той правеше снимките по срещите :oops: И направо там да ги качва :idea:

Alfamaniak
12-03-2006, 15:29
Ок сега ще се разберем :roll:

Aquila
12-03-2006, 22:37
Ми и аз бях пуснал една темичка,която има общо с писаното по-нагоре ,ето я и нея - http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=3779 ,

ставаше въпрос за история,за новини и т.н. , но в крайна сметка останах с впечатлението,че малко хора се наемат наистина да направят нещо и това почти ме отказа да се занимавам,след като незнам колко време си играх да чета техническа литература ,да търся информация за всеки един модел на Алфа , за да мога да преведа като хората историята ,и не само нея...
Добре,че има няколко човека като КГБ и няколко които са по-навътре с техническата част,че иначе можеше спокойно да се остави само раздел "Общи приказки"

valjo
12-03-2006, 23:00
радвам се че има раздвижване по тази тема :)
аз лично бих се хванал да пиша от време на време новини, просто за да се вижда че сайта е "жив" ....

KGB
12-03-2006, 23:49
новини и аз ще пиша няма проблем, но искам да се оправи сайта така, че да показва последните три новини например, а не да е 10метра надолу сайта.

Az4o
13-03-2006, 00:28
Съгласен съм с вас! Дайте да живнем малко работата! Бих искал да помогна с каквото мога - снимки от срещите, предполагам ще мога да качвам новини на сайта от време на време .. слушам и изпълнявам 8)

П.С. За съжаление на последните 2 или 3 срещи не можах да дойда по ред причини, тъй че нямаме пресен снимков материал но обещавам да поправим положението :wink: